• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

Recommended Posts

היי לכולם, זה ראיקוזה 🙂

אני עושה מ"ת חדש, שמבוסס על עולם מבוכים ודרקונים שיצרתי, שבו כולכם... מפלצות מסוגים מסוימים שאני מביא פה, שהן חצי אדם. לכל אחד מכם מטרה אחרת, לפי הגזע שהוא בוחר.

המטרה שלכם תשלח בפרטי. אתם יכולים לשתף אותה ויכולים שלא, לפי בחירתכם האישית. מותר לכרות בריתות, אבל רק בתיאום איתי בפרטי! אם זה נוגד את המטרה שלכם, לדוגמה, אני לא אאשר ברית...

תזכרו, המטרה שלכם היא הדבר החשוב ביותר שלכם! אתם תנסו להשלים אותה בכל מחיר!

אפשר לעשות בפרטי ואפשר כאן באשכול.

הגזעים:

קנטאור-חצי אדם חצי סוס, מהמותניים ומעלה אדם, מתחת לזה סוס כלשהו; אתם בוחרים את הסוג, קשת וחכם בצורה יוצאת דופן.

דם דרקון-חצי אדם חצי דרקון, נראה כמו דרקון קטן על שתי רגליים, בעל יכולות מוגבלות ומסוימות של דרקון.

איש נמר-חצי אדם חצי נמר, מהמותניים ומעלה נמר, מתחת לזה אדם, יכול להפוך לנמר שלם בלילות ירח מלא.

הרפיה-חצי אישה חצי נשר, ראש של אישה ושאר הגוף של נשר גדול, יכולה להקסים בשירה (בעיקר בנים).

לטאיש-חצי אדם חצי לטאה, רגליים וזנב של לטאה ענקית ועיניים של זוחלים, השאר אדם, חזק פיזית במיוחד.

רקשאסה-חצי אדם חצי טיגריס, שד הודי מרושע שיכול להסתיר את ראש הטיגריס שלו, חזק כמעט כמו הלטאיש וחסין לקסמים חלשים.

למיה-חצי אישה חצי נחש, מהמותניים ומעלה אישה, מתחת לזה נחש בגודל של 0.5 מ'-4 מ', שולטת בזנבה בצורה מעוררת השראה.

חצי שד- חצי זכר (יכול להיות בכל מראה, מתינוק לזקן) חצי שד, נראה כמו זכר כלשהו עם קרניים קטנוץ, זנב וניבי ערפד, נלחם באמצעות קסמי אשליה בעיקר וקסמים בכלל.

הערה חשובה! כל גזע חייב להיות לפי מה שכתבתי. אין אפשרות לשינוי. לא לצחוק על אחרים בגלל הבחירה בפרט ובכללי!

יתרונות, חסרונות ומטרות:

ישלחו בפרטי! אתם יכולים לשתף, למרות שלא כדאי... סודות יכולים להיות חשובים ביותר.

מקומות התחלה:

כולם מתחילים ביער הגדול, שגובל בעיר הנקורג'! יאיי!

חנות בסיסית:

שק שינה-2 שברים

10 נרות-1 שבר

חבל-7 שברים למטר

ערכת הצתה+בישול-10 שברים

נאד מים (10 ליטר)-5 שברים

אוכל ליום אחד-2 שברים

גרזן-10 שברים

פגיון/סכין (פגיון קטן יותר, סכין יותר חזק)-5 שברים

פטיש-5 שברים

רומח/חנית (חנית יותר קלה, רומח יותר גדול)-20 שברים

חרב-3 עד 20 שברים, תלוי בחרב ובאיכות

אלה-10 שברים

קשת-10 שברים

חנית הטלה-5 שברים

שריון עור-20 שברים

שריון טבעות-50 שברים

סוס-50 שברים

על העולם:

אתם חיים בעולם של קסם, מלא במלחמות. אין כמעט בני אדם רגילים-כמעט כולם הם חציי אדם או מפלצות מלאות, שמתחלקות לתבוניות ולמפלצות פרא. לכל עיר יש חוקים משלה, שוק עם חפצים מיוחדים לעיר ומנהגים משלה. שימו לב לזה!

טופס הרשמה:

שם במשחק-השם שלכם במ"ת

גזע-הגזע שבחרתם; להשתדל לבחור גזעים שונים

תכונה עיקרית-התכונה שבה מאופיינת הדמות שלכם בעיקר. ניתן עד 3 תכונות

תיאור הדמות-התיאור של הדמות שלכם; אפשר להביא תמונה

עבר הדמות-העבר של הדמות; חייב להיות קשור למטרה באופן ישיר או עקיף

שברים-100 התחלתי

חפצים-החפצים שאתם קונים

חוקים:

כל החוקים הגלובליים חלים כאן!

אם אני לא עונה להודעה שלכם, תחכו בסבלנות-אני כנראה לא מחובר!

בבקשה תשתדלו לכתוב תגובות ענייניות ומפורטות.

השחקנים:

שם: זאורידו (שם חיבה: זורו)

גזע- איש נמר

תכנוה: ריכוז, זריזות, וכוח רצון חזק במיוחד

תיאור: גובה ממוצע פלוס עייניים כחולות ועמוקות שיער לבן עם שחור עם בלונדיני לובש מעין בד כזה כל הזמן כדי להסתיר את גיזעו ( + ראה בעברו)

עבר: זאורידו היה פשוט מהפנט! כל מי שהיה קרוב אליו אהב אותו היה לו יופי לא אנושי ( 😛 ) וכל הזמן ראה בנות מתלחששות עליו

אבל יום אחד הגיעו כנופיה גדולה של לטאיש ורצחו המון מהכפר שלהם והוריו ברחו משם והוא לא ראה אותם יותר... 

מאותו יום שנא זאורידו את אני הלטאיש

בתוצאה מזה שכל מי שאהב אותו נרצח החליט לעטוף את פניו המקסימות בד (קצת מגניב) 

חפצים: חבל- 3 מטר, ערכת הצתה + בישול 1, נאד מים 1, סכין 1, קשת  1, חרב ב20 , שיריון עור 1. 

שם במשחק- ג'וליאן

גזע- חצי שד

תכונה עיקרית- חשדן

תיאור הדמות- צי שד- חצי זכר (יכול להיות בכל מראה, מתינוק לזקן) חצי שד, נראה כמו זכר כלשהו עם קרניים קטנות, זנב וניבי ערפד. אני בן 17 שרירי וחתיך

עבר הדמות- נולדתי כשעזאזל התאהב באישה יפת תואר, שראתה שהוא לא מרושע כל כך כמו שחושבים שהוא. איך שנולדתי בטעות הרגתי את אמי בלידה. אמא שלי מתה ועזאזל- שלא ראה טעם להמשיך להיות בעולם בני התמותה - נעלם. קיבלתי את התכונות שלו והלב שלי הרקיב לאט לאט למדתי לא לבטוח באף אחד ואז שמתי לעצמי מטרה- *&^%$#@[email protected]#$%^&*). (מצונזר למען לא תדעו)

שברים- 50

חפצים- 10 נרות, שק שינה, נאד מים, אוכל ל12 ימים, פגיון , סכין, חרב איכותית מטר ו20 ס''מ 

שם במשחק-לוסי

גזע-הגזע שבחרתם; למיה

תכונה עיקרית- החלטיות. ממלכתיות. כבוד לבני אדם.

תיאור הדמות-התיאור של הדמות שלכם; גבוהה, זנב 4 מטר, שיער בלונדיני, עור צהבהב, סומק אדום, עיינים כחולות. זנב ירוק-אדום.

עבר הדמות-העבר של הדמות; הייתה כלואה בארמון של מלך עשיר רוב חייה עד שפיתתה את אחד הלטאיש שעמדו על המשמר. לאחר מכן ברחה עם איש טיגריס ולא נראתה שוב לעולם.

חפצים-

אוכל ליום אחד-2 שברים (נחשים ידועים בזה שיום אחד מספיק להם לחודש)

חנית הטלה-5 שברים (10 יחידות.)

אלה-10 שברים

נאד מים (10 ליטר)-5 שברים

שק שינה-2 שברים

כול השאר שומר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: זאורידו (שם חיבה: זורו)

גזע- איש נמר

תכנוה: ריכוז, זריזות, וכוח רצון חזק במיוחד

תיאור: גובה ממוצע פלוס עייניים כחולות ועמוקות שיער לבן עם שחור עם בלונדיני לובש מעין בד כזה כל הזמן כדי להסתיר את גיזעו ( + ראה בעברו)

עבר: זאורידו היה פשוט מהפנט! כל מי שהיה קרוב אליו אהב אותו היה לו יופי לא אנושי ( 😛 ) וכל הזמן ראה בנות מתלחששות עליו

אבל יום אחד הגיעו כנופיה גדולה של לטאיש ורצחו המון מהכפר שלהם והוריו ברחו משם והוא לא ראה אותם יותר... 

מאותו יום שנא זאורידו את אני הלטאיש

בתוצאה מזה שכל מי שאהב אותו נרצח החליט לעטוף את פניו המקסימות בד (קצת מגניב) 

חפצים: חבל- 3 מטר, ערכת הצתה + בישול 1, נאד מים 1, סכין 1, קשת  1, חרב ב20 , שיריון עור 1. 

נערך על-ידי Fast lightning
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 14 שעות Doctor Strange אמר:

שם במשחק- ג'וליאן

גזע- חצי שד

תכונה עיקרית- חשדן

תיאור הדמות- צי שד- חצי זכר (יכול להיות בכל מראה, מתינוק לזקן) חצי שד, נראה כמו זכר כלשהו עם קרניים קטנות, זנב וניבי ערפד. אני בן 17 שרירי וחתיך

עבר הדמות- נולדתי כשעזאזל התאהב באישה יפת תואר, שראתה שהוא לא מרושע כל כך כמו שחושבים שהוא. איך שנולדתי בטעות הרגתי את אמי בלידה. אמא שלי מתה ועזאזל- שלא ראה טעם להמשיך להיות בעולם בני התמותה - נעלם. קיבלתי את התכונות שלו והלב שלי הרקיב לאט לאט למדתי לא לבטוח באף אחד ואז שמתי לעצמי מטרה- *&^%$#@[email protected]#$%^&*). (מצונזר למען לא תדעו)

שברים- 50

חפצים- 10 נרות, שק שינה, נאד מים, אוכל ל12 ימים, פגיון , סכין, חרב איכותית מטר ו20 ס''מ 

נערך על-ידי mmm2
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: ליקון

גזע: חצי שד

חפצים: קשת, חרב יד וחצי, חבל טיפוס

תיאור: בגדים שחורים, גובה ממוצע, עניים ירוקות ,שיער כחול חלש ולבן, רזה, גמי, אוזניים מחודדות, נער בן 15 וחצי, בקיצור חתיך

כוחות: מה שיש לחצי שד, ראיקוזה אם אתה יכול שלח לי את הכוחות הרגילים שיש לו וגם הקסמים איזה סוג שתשלח לי,

מקווה שהתאור בסדר, אם לא אז תתקן אותי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 שעות mmm2 אמר:

לפני 51 דקות kiloa אמר:

שם: ליקון

גזע: חצי שד

תכונות: ערמומי, קצת שוויצר, פקחי, וג'נטלמן

חפצים: קשת, חרב יד וחצי, חבל טיפוס

תיאור: בגדים שחורים, גובה ממוצע, עניים ירוקות ,שיער כחול חלש ולבן, רזה, גמי, אוזניים מחודדות, נער בן 15 וחצי, בקיצור חתיך

כוחות: קסמים= אש, זריזות, מהירות 

בעקרון זהו

סליחה שאני מבאס את שניכם אבל שד לא יכול להיות שרירי... שדים הם אפלולים... ולא נראה לי שאדם עם קרנים וזנב ושיני ערפד...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה Fast lightning אמר:

סליחה שאני מבאס את שניכם אבל שד לא יכול להיות שרירי... שדים הם אפלולים... ולא נראה לי שאדם עם קרנים וזנב ושיני ערפד...

סליחה שאני מבאס אותךשד, ציור היתולי, שריריDemonic Muscle (Page 1) - Line.17QQ.comBefore the Gym Tour by Eldrikke -- Fur Affinity [dot] netDemon Dragon by GreyFuzzButt -- Fur Affinity [dot] netMuscular Devil Stock Illustrations – 140 Muscular Devil Stock  Illustrations, Vectors & Clipart - Dreamstime

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם במשחק-לוסי

גזע-הגזע שבחרתם; למיה

תכונה עיקרית- החלטיות. ממלכתיות. כבוד לבני אדם.

תיאור הדמות-התיאור של הדמות שלכם; גבוהה, זנב 4 מטר, שיער בלונדיני, עור צהבהב, סומק אדום, עיינים כחולות. זנב ירוק-אדום.

עבר הדמות-העבר של הדמות; הייתה כלואה בארמון של מלך עשיר רוב חייה עד שפיתתה את אחד הלטאיש שעמדו על המשמר. לאחר מכן ברחה עם איש טיגריס ולא נראתה שוב לעולם.

חפצים-

אוכל ליום אחד-2 שברים (נחשים ידועים בזה שיום אחד מספיק להם לחודש)

חנית הטלה-5 שברים (10 יחידות.)

אלה-10 שברים

נאד מים (10 ליטר)-5 שברים

שק שינה-2 שברים

כול השאר שומר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 2 weeks later...

סליחה על העיכוב! 

כל מי שעוד מעוניין לשחק שיצטט אותי כאן ותשלח לו ההתחלה לפרטי!

בהצלחה לכולם!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות Doctor Strange אמר:

סליחה על העיכוב! 

בהצלחה לכולם!

"תראה מה כתבתי במ"ת 😛 כי לי מותר להקפיץ" ציטטתי אותך 🙂 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 שעות Doctor Strange אמר:

סליחה על העיכוב! 

בהצלחה לכולם!

יאללה קדימה נתחילה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי cactus
      שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד מדריך שלי^^
      והיום נדבר על... פוקימונים מוזהבים! 
      פוקימונים מוזהבים: מה הם? מה הם עושים? במה  הם מיוחדים?  האם כדאי לי להזהיב פוקימון? ואם כן איזה?
      כול התשובות ועוד, במדריך הבא 😉 
      בואו נתחיל מההתחלה. מה הוא בעצם פוקימון מוזהב?
      פוקימון מוזהב הוא פוקימון אשר בתמורה לסכום זהב מסוים (שונה לכול סוג נדירות פירוט בהמשך) 
      או שנמצא מוזהב בטבע. 
      מה מיוחד בפוקימון שכזה? פוקימון מוזהב יכול לקבל עד 90 בוסטים (מכונה "חפצים מיוחדים" בשוק) בכול סטט לעומת 75 של פוקימון רגיל. כלומר זה 90 כוח כללי יותר~!
      עכשיו אחרי שהבנו מה זה אומר, בואו נדבר ביזנס. מחירים!
      חלק 1- כמה זה עולה לי? 
      עכשיו שהבנו מה המחיר של כול דבר, בואו נדבר ביזנס!
      מה המחיר של הזהבה? אז ככה. כפי שכתוב בדף ההזהבה המחירים הולכים כך:
      הזהבת נפוץ תעלה לך כ5 זהב
      הזהבת נדיר תעלה לך כ15 זהב
      הזהבת נדיר מאוד תעלה לך כ50 זהב
      הזהבת מגה תעלה לך כ100 זהב
      הזהבת אגדי תעלה לך כ150 זהב
      הזהבת נכחד תעלה לך כ400 זהב
      והזהבת טיטאן תעלה לך כ800 זהב
      *צבעי הנדירות מבוססים על צבעי הרקע בשמות הפוקימונים בדפים שלהם.
      ועכשיו בואו נדבר על כדאי\לא כדאי!
      חלק שני- כדאי או לא כדאי?
      לאחר שדיברנו עלויות, זה הזמן לשעשוען הוותיק שבכלל לא הקמתי רק בשביל האשכול הזה.
      כדאי או לא כדאי
      על מנת לעזור לכם להבין מה שווה הזהבה ומה לא החלטנו (החלטתי) להביא לכם שאלות ותשובות בנושא בסגנון שעשועון! מוכנים? התחלנו!
      יש לי נכחד רמה 5 ויש לי את הזהב הנדרש כדי לאמן אותו. להזהיב?
      תשובה: כן, כדאי לך להזהיב אותו. אבל לא ברמה 5. ההמלצה כיום היא לסיים אימון נכון (ראה מדריך אימון נכון (לחיץ) )ולאחר מכן ברמה 100 להזהיב את הפוקימון ולתת לו עוד בוסטים.
      שאלה: מצאתי פוקימון נפוץ מוזהב בטבע!!! האם הוא שווה מלא כמו שייני במשחקים המקוריים??!! ללכוד אותו?!?!?
      תשובה: לא, לא כדאי ללכוד את הפוקימון הזה. במשחק הזה לנפוצים מוזהבים אין ערך מכיוון שהם עדין נפוצים.
      ועכשיו לאחר שהזכרנו 2 שאלות נפוצות יחסית. הגיע הזמן לעבור לשאלות החשובות באמת!
      חלק שלישי- שאלות חשובות באמת!
      שאלה: איך אני מגיע למקום שבו מזהיבים פוקימונים? תשובה: המחוז שלי-המרכזיה-המומחה להזהבת פוקימונים, או בקישור הבא: (לחיץ) שאלה: באילו מצבים כדאי לי להזהיב פוקימון?
      תשובה: הנה לכם רשימה:
      1. אני מאמן נכחד\אגדי\טיטאן לשישיה שלי. כדאי להזהיב ברמה 100 לאחר אימון נכון.
      2. אני ממש רוצה נפוץ\נדיר\נדיר מאוד חזק בשש שלי ואני רוצה אותו כמה שיותר חזק. 
      3.  עוד כמה מצבים שלא הוזכרו במדריך. במידה ואתם רוצים להוסיף אחד כתבו לי אותו בהודעה פרטית (לחיץ)
      שאלה: האם כדאי לי להזהיב  פוקימון נפוץ\נדיר\נדיר מאוד לפני או אחרי פיתוח למגה?
      תשובה: לפני. זה יותר זול ככה.
      שאלה: האם כדאי לי להזהיב פוקימון אגדי בעל יכולות לפיתוח מגה לפני או אחרי פיתוח מגה?
      תשובה: אחרי. יותר זול.
      שאלה: במידה והזהבתי את האגדי הופה, או פוקימון שיש לו פיתוח מגה. ולאחר מכם פיתחתי אותו (פוקימון מגה עם אבן מגה הופה עם בקבוק אסור) האם הפוקימון יחזור להיות לא-מוזהב? האם זה יפגע בכוח הסופי שלו?
      תשובה: א. לא זה לא יפגע בכוח  שלו
      ב. אפילו יותר מומלץ להזהיב לפני  במידה והמחיר שאחרי יעלה יותר... (ראה שאלה קודמת)
      חלק רביעי ואחרון- שאלות מהקוראים 
      לא נשאלו שאלות בתגובות לאשכול\ בהודעות פרטיות נכון לרגע זה.
      אני הייתי מנש 🙂 תודה שקראתם ומקווה שעזרתי!

• על-ידי Doctor Strange
      היי לכולם, זה ראיקוזה 🙂
      כווווווווווווווולכם כבר יודעים מה הולך פה, נכון?
      קהל דמיוני: אנחנו שפוטים מוזרים שלך שבכלל לא שיחדת כדי שנאמר לא! אז לא!
      אה................ טוב אז תכתבו את ההמשכים שלכם לשבוע הזה!
      ושימו לב, הנה חידוש קטן-מהיום, כל שבוע, ההמשך המנצח מזכה את הכותב שלו בפרס קטן! הזוכה המאושר ברמות בשבוע שעבר הוא... @jek123! שקיבל פרס של 1 זהב כי אין לי תקציב כרגע ><
      וכעת, להמשכים של השבוע!
      ההמשך של @mmm2:
      נושם עמוק ועולה על הדוכן "אחים ואחיות יקרים!" אני קורא "ניתנה כאן האפשרות לקרוא לאנשים את המחשבות בתנאי לחופש, יש לי שאלה: מה זה אנושות בלי חופש?" אני צועק.
      הקהל מריע לי וכולם מתאספים לאספסוף "להחריב ת'ממשלה להחריב ת'ממשלה.
      החרבנו את המשללה ואני מתחיל ממשלת דיקטטורה!
      ההמשך של @קטון:
      בורח למדענית הראשית ואומר לה שתחליף אותי בתור ראש ממשלה היא מסכימה ולא יודעת שחצי עיר נגדיה אז סוקלים אותה סוף סיפור

ההמשך של @cactus:
      *עולה לדוכן* חברים. לאחר שחלקנו הצבענו בעד, וחלקנו נגד. 
      הגעתי למסקנה: אני נמנע!
      קהל: מה? אתה חייב להצביע!
      אני: זהו שלא. מה אנחנו צריכים דברים מחו"ל? לכו תדעו אם הסורים לא קיבלו גם שלט לשלנו ולהפך...
      בשביל מה יש לנו את המדינה הכי מתקדמת מדעית בעולם?! זה הזמן לפתח המצאה משלנו!
      וההמצאה שלנו תהיה מנטרל-שליטה-מוחית. אבל זה לא רק מה שהמכונה תעשה, המכונה שלנו לא רק תנטרל את המשדר-אולטרה-מוח שפוגם במוחות של אנשים, אלה גם ימנע מלחמות בעולם! איך אתם שואלים
      המכונה שלנו תשלח קרן שתגלה חייזירים בגלקסייה. במידה ונמצא אחד כזה, נסיט את כדור הארץ נגד זן חייזרים אוין ובזה הסתיימו מלחמות כדור הארץ! במידה והזן ידידותי? כולם יתחילו במחקר וכך יסתיימו המלחמות!

ההמשך של @Yonatan:
      אני מתחיל לזמזם 3 דקות ברצף עד שאחד השרים צועק עליי "אדוני ראש הממשלה! זה לא מתאים עכשיו... או בכלל". 
      "אוי סליחה, אתה צודק שימי, בחרתי בשיר קשה מדי. ובכל זאת, נתתי לכם 3 דקות לשמוע אז נסו לנחש איזה שיר זמזמתי 🙂"
      השרים מתחילים לזרוק שמות של שירים "כולם הלכו לג'מבו? טלטאביז?? big girls don't cry, big girls cry, נתי ואני - סוודר!!!!"
      "לאלאלאלא.... דממה שתהיה פה!! כולכם אכזבה אחד אחד..... במיוחד אתה שימי, סוודר? באמת? -_- תתבייש לך מפוטר צא מפה. אף אחד מכם אפילו לא קרוב. חבורת לא יוצלחים חסרי תועלת, איכסה.
      לשיר קוראים קרן אור. עכשיו תחשבו מה אם היה לכם את המכשיר של קרן המדענית המתוקה - שאיתה הייתי יוצא בעבר ואיזה כיף היה לנו אתם לא מבינים עיצבנו במבוקים ביער וואי תקשיבו... אהמ נסחפתי אספר לכם פעם אחרת.
      בכל מקרה, עם המכשיר הייתם יכולים לגלות בדיוק איזה שיר זמזמתי ישר ומיד! גם מבלי לשמוע. מבינים???? המכשיר גם ככה כבר הגיע לשאר העולם וממש בא לי לדעת מה אחרים חושבים על החליפות שלי אז... אני מצביע בעד. קפצו לי נכבדיי."
      "כבוד ראש הממשלה במטותא ממך!!! אלה לא שיקולים לגיטימיים, עלינו להתחשב בטובת האוכלוסייה.
      בשחקני הפוקר העבריינים בקזינו שרק רוצים לשחק בהגינות מבלי שיגלו להם את הקלפים ביד, בקוסמים הנוכלים שמתפרנסים מלדעת על איזה מספר חשבת, ביעקב מהמכולת שמנסה לדחוף לך מבצע של החיים בקבוק מיץ כרוב טרי ב70.99 שקלים  - המכונה תהרוס לו ותגלה כמה זה מגעיל מזיק ולא שווה! איך יעקב ימשיך לחיות כך איךךךךךך??? איך תגיד לי אדוני ראש פקק". 
      "ריגשת יוסי, באמת ריגשת... לבי נמס. תזכיר לי להכות אותך לאחר הישיבה. תראו מה נעשה חבר'ה, משום שאני אדם רגיש גמיש ושקול דעת - אתן לכם הזדמנות לשנות את דעתי.
       קפצו להביא לי מזוודות מפוצצות בשטרות של 200, ואזזז אוליייייי איכשהו פתאום אחשוב שכדאי להצביע נגד. חובה לצרף ציור של צרצר נחמד מקועקע.
      יאללה נווווווו בפעם השלישית קפצו לי כבר צאו לדרך! ואל תשכחו להביא לי גלידה כי פעם שלישית גלידה וממש ממש בא לי."
      השרים מביאים את המזוודות, הגלידות וציורים מביכים של צרצר נחמד מקועקע. למרות זאת אני מצביע בעד המכונה, מפטר את כל מי שהצביע נגד ומשתמש במכונה כדי לשלוט עליהם שלא יספרו לאף אחד על השוחד והגלידות. 
      שכחתי לעצור אותם מלספר על הצרצר הנחמד המקועקע, הם מספרים על הצרצר ליונית לוי במהדורה המרכזית. כל העם חושב שאני מוזר אש אז עושים הפגנות המוניות להעיף אותי מהשלטון. אני בא להשתמש במכונה לשלוט על העם להירגע, נשפך לי קפה על המכונה והיא נהרסה... אז בכיתי שעתיים בלי הפסקה - מישהו צילם אותי בוכה והלשין ליונית לוי.
      מרוב בושה ברחתי מהארץ לפקסיטן, שיניתי זהות כולל מראה והכל והמשכתי לצייר צרצרים נחמדים מקועקעים בעושר(מהמזוודות של השרים) צער ובבכי עד עצם היום הזה
      שימו לב לשינוי בסגנון של יוני, לכך ש @mmm2 מסכים איתי שדיקטטורה זו שיטה מעולה, שמנש כתב כאילו זה אשכול ושקטון גרם למוות בסקילה! או-לה-לה!
      והסיפור של השבוע:
      ביום בהיר אחד אתה מקבל מכתב, עם חתימה מאוד מוכרת. אתה, בתור היותך עצמך, לא מטריח את עצמך לקום עד שאביך קורא לך בחשש. אתה קם, ובאמצע ההתלוננות שלך אתה עוצר פתאום ומביט במעטפה שנושאת את סמל הוגוורטס, עם השם והכתובת שלך. אחרי כל הסידורים, ההפתעות, הקניות וינשוף אחד מסכן שתקעת בטעות בעמוד אתה מגיע לקינגס קרוס ועולה על הרכבת. כשאתה שם את מצנפת המיון על הראש היא אומרת לך "מעניין... אני לא יודעת באיזה בית לשים אותך, אז אתן לך את הבחירה. אם תבחר בגריפינדור, כך אני חוזה, אתה תהפוך למנהיג דגול... אם תבחר בסלית'רין אתה תהיה רב עוצמה ובעל השפעה, אני לא יודעת אם טובה או רעה.... ברייבנקלו אתה תהפוך לאחד הקוסמים המבריקים שיהיו, אך ימיך יהיו קצרים ומלאי צער... ובהפלפאף אתה תהיה קוסם רגיל ופשוט, עם חיים רגילים... אז, מה אתה בוחר? איזה עתיד יותר זוהר לדעתך?"
      וזהו לבינתיים! תשלימו הכל, גם את העתיד, כן? זה חשוב! להתראות זמנית!
      (לכל המגיבים והמגיבות-אני יותר מגניב מכם. תתמודדו עם זה.)

ההמשך של @קטון:
      אני בוחר ב....  אני לא יודע מה לבחור  לא לדאוג בן פשוט מאוד ''מנש הוא אלוף'' שיכפלתי אותך יש אותך ועוד שלושה שכפולים שלך סיימנו

ההמשך של @cactus:
      "סלית'רין" אני עונה בלי למצמץ. "עוצמה היא עוצמה וזה לא משנה מה." "איני רוצה לחיות חיים קצרים. ומנהיג דגול זה אינו נושא שמעניין אותי" "לחיי וולדמורט ועוף הגשם!!!"

ההמשך של @jek123:
      אני מתלבט... "גריפינדור אני יהיה גיבור! אבל רוב הגיבורים מתו.. ברייבנקלו אני יהיה גאון! אבל אני יהיה עצוב רוב החיים... בהפלפאף אני יהיה רגיל! אבל אני יהיה רגיל... אז... סלית'רין!" אני מכריז בכול

ההמשך של @mmm2:
      "זה קל" אני אומר לה "פשוט מאוד, אני רוצה להיות בבית..." כל הקהל עוצר את נישמתו חלקם מחזיקים אצבעות "רק לא בבית שלי, רק לא בבית שלי".
      "אני רוצה להיות בבית פניקסיליון!"
      "מההההההההההההההה? מה זה הבית הזה?" כולם מתבלבלים.
      "אני יסביר". אני אומר להם "כל הבתים מתחילים בשם של החייה שלהם נכון? (חוץ מהפלפאף) גריפין-דור סליטר-ין רייבין-קלו. אז אני פניקס-יליון. מה הפאנץ'? הרי יש טוב לב, אומץ, עוצמה, וחוכמה נכון? מה יהיה האחרון? אז אני יגיד לכם- מזל! אני בבית שיש לו הרבה מזל! ואני המייסד!" אני מסיים ומחכה לתגובות.
      שבועיים אחרי זה אני מוצא את עצמי בבית שלי עם מכתב סילוק

(הפגזת @mmm2XD אני הייתי בוחר בבית תוהו ><)

• על-ידי Doctor Strange
      היי לכולם, זה ראיקוזה 🙂
      בלי דיבורים מיותרים, הנה חלק 3 של "המשך את הסיפור"! ההמשכים:
      ההמשך של @jek123:
      הוא הזמין אותה לשבת והם אכלו ושתו נהנו וצחקו והכול היה טוב, בילי שמח הוא אהב את זה, ופתאום היא (כריס) הפילה פצצה "אאאאאאאאאאז למה יש פה כל כך הרבה דגים" ביל התחיל לגמגם "מ... מ... מה זאת אומרת?" אמר באדישות מזויפת אך למזלו כריס לא שמה לב היא פשוט המשיכה "יש פה הרבה דגים זה קצת מוזר לי" ביל נלחץ עוד יותר "ז... זה... זה לא מצווה לאכול דגים בשבת" ביל היה כולו שתוף זעה, מה אם היא תגלה? אף אחד לא היה יושב אם פושטק עלוב כמוני, חשב בילי. "נכון... פשוט אבא שלי גם היה שם הרבה דגים על השולחן" זה טוב או רע? חשב בילי, אין לי מושג! "אולי אתה מכיר את מר לוי?" שאלה כריס "הו... הוא... הוא היה הבוס שלי" בילי קיווה שהיא לא תשים לב לכמה שהוא מזיע למשל... ואז הוא קלט מה הוא עשה. לא לא לא לא זה לא יכול לקרות! מה עשיתי? חשב בילי. אם היא מקירה את מר לוי היא יודעת שהוא היה דייג... זה אומר שהיא יודעת שאני דייג! לא לא לא מה עשיתי חשב בילי פתאום כריס צייצה "למה לא אמרת קודם?!" בילי היה מבולבל אבל כריס לא המתינה לתשובה "הוא היה אבא שלי!" בילי היה מופתע והוא שמח שמח מאוד.
      * * * * * 
      *כעבור חצי שנה* אמר הכומר "אני מכריז עליכם כבעל ואישה!" *מחיאות כפיים* מחיאות כפיים* כשחזרו לביתם כריס אמרה לבילי "להיות דייג זה לא נורא"
      הסוף

ההמשך של @קטון:
      בכניסת שבת הכריזו שכריס מתה בילי היה עצוב נורא אז אחיו אוקה צוקה ביקש מהשטן שיחזיר אותו מן הקבר כריס חזרה אבל אוקה צוקה מת אז כריס ניגשה אל השטן ו... בקיצר הם תקועים במעגל אין סופי של או כריס או אוקה צוקה עד עצם היום הזה

ההמשך של @Yonatan:
      ובעודם יושבים הישיר אליה מבט בעיניים בורקות "כריס, את... את אישה שמעולם לא הכרתי כמותה, איני יודע אם הגורל הביאך אליי - לעיירה הקטנה הזאת, או שהיה זה סתם מזל... אבל מהרגע שראיתי אותך לראשונה, הבנתי שבחירתי לוותר על חיפוש דגים בים השתלמה - שהרי מצאתי בת ים יפהפיה ומלאת קסם מעולם אחר ממש. השיחות בינינו רק חיזקו עוד ועוד את ההרגשה, כאילו פעם ראשונה בחיי הים הביא לי מתנה מעצמו בזמן שחכתי הישנה מונחת בצד חסרת שימוש מאובקת ובלויה. לא, בשביל פלא כמוך ידעתי ששום חכה בעולם לא תתאים, רק לבי הפועם שחיפש בהתרגשות לדוג את לבך. את בטח תוהה לאן אני חותר, גם אני בעצמי לא בטוח....". כריס בהתה בבילי המהורהר שניות ארוכות ואחזה בידו "בילי שלי, מילותיך היפות עוררו בי שטף של רגשות ואני מאמינה שרגשותיי העזים כלפיך הם לא סוד... ניכר שיש לך משהו חשוב לומר לי, אבל לפני שתמשיך אני רוצה שתדע - תמיד אהיה לצדך לא משנה מה" אמרה בחיוך רחב ואוהב על פניה המוארות. בילי - נדהם ופעור פה, לקח נשימה ארוכה ולפתע חש אומץ רב זורם בגופו" כריס יקירתי, אמנם דבריי לא היו כנים יותר מעולם, אך כולי תקווה שבסיומם לא תשני את דעתך" אמר בעודו מפנה את פניו אל עבר האגם הכחול "לא במקרה השתמשתי בדימויים מהים..." 
      מחיאות כפיים לכל מי שכתב!
      ולסיפור של השבוע-
      קרן, המדענית הכי גדולה בארה"ב, פרסמה מאמר קצר שנרשם בו כך-
      "פריצת דרך מדעית כלל-עולמית! נמצאה דרך לקרוא מחשבות! המכשיר לקריאה נמכר עכשיו ביבוא עולמי!"
      הסתקרנתם מהמוצר, ובתור ראש הממשלה של הארץ אתם הזמנתם כמה יחידות בשביל בדיקה. עם המכשירים הגיעה גם רשימת היתרונות והחסרונות. אחד היתרונות היה "כל מי שמשתמש במכשיר ניתן לשליטה מוחית על ידי בקר האם שנשלח לראשי הממשלות ברחבי העולם!" לרוע מזלך הדבר גולה איכשהו ופורסם בעיתונות, והתחילו הפגנות ברחבי הארץ-"לא רוצים שישלטו לנו על המוח!" אבל מצד שני התחילו גם להתפרסם היתרונות בשליטה-הפשע יעלם, לא ישקרו והחיים יהיו בעצם קלים יותר! הממשלה החליטה לעשות הצבעה גורלית. בדיוק חצי הצביעו בעד ובדיוק חצי נגד, ואתה הקול המצביע. אתה...

אז קדימה המשכים חדשים ומקוריים! מחכה לכם!
      (מחכה להמשכים גם קצת יותר ארוכים מ"הצבעתי בעד והכל נגמר" ><)

ההמשך של @mmm2:
      נושם עמוק ועולה על הדוכן "אחים ואחיות יקרים!" אני קורא "ניתנה כאן האפשרות לקרוא לאנשים את המחשבות בתנאי לחופש, יש לי שאלה: מה זה אנושות בלי חופש?" אני צועק.
      הקהל מריע לי וכולם מתאספים לאספסוף "להחריב ת'ממשלה להחריב ת'ממשלה.
      החרבנו את המשללה ואני מתחיל ממשלת דיקטטורה!
      ההמשך של @קטון:
      בורח למדענית הראשית ואומר לה שתחליף אותי בתור ראש ממשלה היא מסכימה ולא יודעת שחצי עיר נגדיה אז סוקלים אותה סוף סיפור

ההמשך של @cactus:
      *עולה לדוכן* חברים. לאחר שחלקנו הצבענו בעד, וחלקנו נגד. 
      הגעתי למסקנה: אני נמנע!
      קהל: מה? אתה חייב להצביע!
      אני: זהו שלא. מה אנחנו צריכים דברים מחו"ל? לכו תדעו אם הסורים לא קיבלו גם שלט לשלנו ולהפך...
      בשביל מה יש לנו את המדינה הכי מתקדמת מדעית בעולם?! זה הזמן לפתח המצאה משלנו!
      וההמצאה שלנו תהיה מנטרל-שליטה-מוחית. אבל זה לא רק מה שהמכונה תעשה, המכונה שלנו לא רק תנטרל את המשדר-אולטרה-מוח שפוגם במוחות של אנשים, אלה גם ימנע מלחמות בעולם! איך אתם שואלים
      המכונה שלנו תשלח קרן שתגלה חייזירים בגלקסייה. במידה ונמצא אחד כזה, נסיט את כדור הארץ נגד זן חייזרים אוין ובזה הסתיימו מלחמות כדור הארץ! במידה והזן ידידותי? כולם יתחילו במחקר וכך יסתיימו המלחמות!

ההמשך של @Yonatan:
       מספר משתמש:2645  ימי ניצחון:10  הצטרפות:07/02/16 מין:זכר שם במשחק :RainDrop   צוות תמיכה 241 79 0     פורסם אני מתחיל לזמזם 3 דקות ברצף עד שאחד השרים צועק עליי "אדוני ראש הממשלה! זה לא מתאים עכשיו... או בכלל". 
      "אוי סליחה, אתה צודק שימי, בחרתי בשיר קשה מדי. ובכל זאת, נתתי לכם 3 דקות לשמוע אז נסו לנחש איזה שיר זמזמתי 🙂"
      השרים מתחילים לזרוק שמות של שירים "כולם הלכו לג'מבו? טלטאביז?? big girls don't cry, big girls cry, נתי ואני - סוודר!!!!"
      "לאלאלאלא.... דממה שתהיה פה!! כולכם אכזבה אחד אחד..... במיוחד אתה שימי, סוודר? באמת? -_- תתבייש לך מפוטר צא מפה. אף אחד מכם אפילו לא קרוב. חבורת לא יוצלחים חסרי תועלת, איכסה.
      לשיר קוראים קרן אור. עכשיו תחשבו מה אם היה לכם את המכשיר של קרן המדענית המתוקה - שאיתה הייתי יוצא בעבר ואיזה כיף היה לנו אתם לא מבינים עיצבנו במבוקים ביער וואי תקשיבו... אהמ נסחפתי אספר לכם פעם אחרת.
      בכל מקרה, עם המכשיר הייתם יכולים לגלות בדיוק איזה שיר זמזמתי ישר ומיד! גם מבלי לשמוע. מבינים???? המכשיר גם ככה כבר הגיע לשאר העולם וממש בא לי לדעת מה אחרים חושבים על החליפות שלי אז... אני מצביע בעד. קפצו לי נכבדיי."
      "כבוד ראש הממשלה במטותא ממך!!! אלה לא שיקולים לגיטימיים, עלינו להתחשב בטובת האוכלוסייה.
      בשחקני הפוקר העבריינים בקזינו שרק רוצים לשחק בהגינות מבלי שיגלו להם את הקלפים ביד, בקוסמים הנוכלים שמתפרנסים מלדעת על איזה מספר חשבת, ביעקב מהמכולת שמנסה לדחוף לך מבצע של החיים בקבוק מיץ כרוב טרי ב70.99 שקלים  - המכונה תהרוס לו ותגלה כמה זה מגעיל מזיק ולא שווה! איך יעקב ימשיך לחיות כך איךךךךךך??? איך תגיד לי אדוני ראש פקק". 
      "ריגשת יוסי, באמת ריגשת... לבי נמס. תזכיר לי להכות אותך לאחר הישיבה. תראו מה נעשה חבר'ה, משום שאני אדם רגיש גמיש ושקול דעת - אתן לכם הזדמנות לשנות את דעתי.
       קפצו להביא לי מזוודות מפוצצות בשטרות של 200, ואזזז אוליייייי איכשהו פתאום אחשוב שכדאי להצביע נגד. חובה לצרף ציור של צרצר נחמד מקועקע.
      יאללה נווווווו בפעם השלישית קפצו לי כבר צאו לדרך! ואל תשכחו להביא לי גלידה כי פעם שלישית גלידה וממש ממש בא לי."
      השרים מביאים את המזוודות, הגלידות וציורים מביכים של צרצר נחמד מקועקע. למרות זאת אני מצביע בעד המכונה, מפטר את כל מי שהצביע נגד ומשתמש במכונה כדי לשלוט עליהם שלא יספרו לאף אחד על השוחד והגלידות. 
      שכחתי לעצור אותם מלספר על הצרצר הנחמד המקועקע, הם מספרים על הצרצר ליונית לוי במהדורה המרכזית. כל העם חושב שאני מוזר אש אז עושים הפגנות המוניות להעיף אותי מהשלטון. אני בא להשתמש במכונה לשלוט על העם להירגע, נשפך לי קפה על המכונה והיא נהרסה... אז בכיתי שעתיים בלי הפסקה - מישהו צילם אותי בוכה והלשין ליונית לוי.
      מרוב בושה ברחתי מהארץ לפקסיטן, שיניתי זהות כולל מראה והכל והמשכתי לצייר צרצרים נחמדים מקועקעים בעושר(מהמזוודות של השרים) צער ובבכי עד עצם היום הזה