• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

חמשת הקרבות הטובים ביותר בוואן פיס.

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

מה זה? רוצים עוד אשכול של חמשת הקרבות הטובים? קיבלתם!

1. לופי VS קרוקודייל.

latest.pnglatest.png?width=598&height=751

תיאור מצב: לופי עם הצוות שלו הגיע לאי הנקרא "ארבסטה" ששם שוכנת ממלכה. אחד משבעת השיצ'יבוקאי חי בממלכה הזאת ומתכנן להשתלט עליה. לופי עם הנסיכה של הממלכה מגיעים לממלכה במטרה לעצור את קרוקודייל. כשלופי פוגש בו לראשונה לא היה יכול לגעת בו מכיוון שהוא אכל את פרי החול, שמאפשר לו להיות חול בעצמו וכך מתקפות פיזיות לא עובדות עליו. אחרי זה לופי הבין שמים בעצם הופכות אותו לסוג של בוץ וככה אפשר לתקוף אותו פיזית. לופי שפך על קרוקודייל מים והשתמש בזה להביס את קרוקודייל שנשאר חסר אונים מול פרי הגומי של לופי.

הסיבה שאהבתי את הקרב: לראשונה בסדרה, לופי נלחם באויב שפרי הגומי שלו לא יכל להביס, בקרב הזה הוא היה צריך לחשוב יותר לעומק, למצוא טקטיקיות נגד האויב שלו. אהבתי בקרב בעיקר את העקשנות של לופי שבהתחלה לא וויתר עד שמצא חולשה לקרוקדייל.

2. זורו VS טשיגי

337-3377808_anime-one-piece-roronoa-zoro-hd-png-download.png?width=658&height=7501879500-tashigi0.png?width=395&height=750

תיאור מצב: לופי והצוות שלנו נקלעו לקרב בין המארניס לבין צוות פיראטים אחר. תוך כדי הקרב הצוות יתפזר וכל אחד באחר. זורו הסגן של לופי נתקל בקרב חרבות נגד טשיגי, הסגנית של המפקד סומקאר. במהלך הקרב שלהם זורו מאוד נמנע מלהלחם בה והיא לא הבינה מדוע, אם הקרב היא מתעצבנת עליו שילחם ברצינות נגדה. זורו שכבר לא סבל את הצעקות עליו העיף לה את החרב והסבירה לה שהיא מזכירה לו את חברתו לילדות שהיית איתו באותו דוג'ו של אימוני חרבות. היא נהרגה ממחלה קשה וזורו נשבע שיגשים את חלומה להיות הסייף החזק ביותר. לאחר שהביס אותה בקלות, שאר הצוות מצא אותו והם רצו לספינה לברוח.

הסיבה שאהבתי את הקרב: במשך כל הסדרה שראינו את זורו הוא היה אדם ממש קשוח ואכזר, אפילו לחבריו לא היה לו כל כך כבוד ואכפתיות. שלא לדבר שבעברו הוא היה צייד פיראטים. ועכשיו שמגיע עוד קרב שלו אני מצפה לראות את אות אכזריות שלו שהיה לו בכל הסדרה עד היום אך לא, הוא נלחם בצורה של חמיקה והיה רחום עליי, משהו שמאוד הפתיע אותי. העניין שגם חוזרים לעבר ומראים מדוע זורו רוצה להיות סייף מאוד עניין אותי.

3. לופי VS בלונו.

latest.pnglatest.png

תיאור הקרב: לופי והצוות שלו הלכו למפקדה של הCP9 להציל את רובין חברת הצוות שלהם. כל אחד הצוות של לופי פחות או יותר נלחם נגד אחד אחר בCP9.

בהתחלה בלונו נלחם כבר בלופי וניצח בקלות אך ללופי הפעם היה יתרון נוסף. הגיר השני! הגיר השני הוא יכולת בפרי הגומי שאתה מותח את העורקים והורידים שלך וככה אתה נהיה יותר מהיר ויותר חזק. לופי השתמש בגיר השני ולבלונו לא היה שום סיכוי, הכוח של הגיר השני חזק מדי בשבילו. אפילו עם יכולות הCP9 שנחשבות לחזקות מאוד הוא לא הצליח לעמוד בקצב.

הסיבה שאהבתי את הקרב: הקרב הזה מאוד ריגש אותי והיה עם מלא אקשן. ההשתפרות של לופי עם הגיר השני הפתיעה אותי ממש, לחשוב שכמה פרקים אחורה אותו אדם קרב ללופי את הצורה ופתאום לופי מנצח אותו ללא מאמץ מדהים מלא אותי באקשן.

4. וואטבירד VS אקינו.

1f8d2210a892416e2e5f62081bdea36a23c0143c_hq.png?width=1000&height=563Featured-Worse-Things-Akainu.png?width=1000&height=526

תיאור מצב: וואטבירד, אחד מהיונקו ונקרא האדם החזק ביותר שיש ביקום של וואן פיס יוצא למלחמה נגד המארניס בגלל שלקחו בשבי אחד ממפקדים הצי שלו. במהלך המלחמה הזאת וואטבירד פגש את אקינו, אחד מהארדמירלים של המארינס שאותם אדמרלים עם הטופ של הטופ של המארניס. אציין את הקרב השני שלהם.

אחרי שאקינו הרג את אייס השבוי, וואטבירד התעצבן כל כך והגיע ישירות להלחם מולו, בהתחלה וואטבירד ניצח בקלות את הקרב עד שאקינו השתמש בפרי הלהבה שלו בשביל לפוצץ לוואטבירד את הבטן. אחרי שפיצץ לו את הבטן הקרב היה נראה אבוד אך וואטבירד לא וויתר לקרב והרים את אקינו לאוויר טען את מתקפת הפרי שלו, רעידת אדמה והכניס לו לתוך הגוף. העוצמה של המתקפה היה כל כך חזק שהרס את כל האי כמעט ואקינו נותר פצוע אנושות ליפול לתחתית האי ולמוות.

הסיבה שאהבתי: הקרב הזה היה אחד הטובים שהיה בסדרה! קודם כל שלא לדבר שיש מלחמה בין האיש החזק בעולם נגד המארניס כבר מילא אותי באקשן מטורףף. אחרי זה, לראות אותם נלחמים עד מוות וכל אחד נתן את מכת המחץ שלו ולבסוף כל האי נהרס זה כוח שמועלם לא נראה בסדרה מבחינת עוצמה.

5. קאידו VS ביג מאם(לינלין).

PhotoPictureResizer_191205_152230187_crop_1080x542-972x488-750x354.pngc2234.png

תיאור מצב: לופי נמצא כרגע באי וואנו, האי שהיונקו קאידו שולט. ביג מאם, יונקו אחרת שגם רודפת אחרי לופי חדרה את הטריטוריה של קאידו במטרה לתפוס אותו. קאידו לא סבל את זה ויצא למלחמה נגדה. הם החליטו להלחם על האי. הקרב בין שני יונקו התחיל וכל האי התחיל לרעוד, כל אחד משתמש בטכניקיות שלו להביס את האויב האי לא יכול לספוג יותר מדי מהכוח שלהם ואם ימשיכו כנראה האי יהרס. אנחנו עוברים סצנה אחרת וחוזרים לקרב ולבסוף... שניהם יושבים ושותים סאקה(שתייה חריפה יפנית) ביחדXD.

הסיבה שאהבתי את הקרב: תחילת הקרב הכניס אותי לאקשן, שני מפלצות נלחמות אחד בשניה באי, הם הולכים להרוס את כל האי שלא לדבר אפילו כמה איים עם הכוח המפלצתי שלהם. לבסוף הם יושבים ונהנים פשוט השאיר אותי בשוק וקרוע מצחוקXD.

אז מה אתם אומרים? איזה קרב הכי אהבתם? אשמח לתגובות והערות.

אני תמיד שוכח, אתה עוקב אחרי? אתה נראה לי לא. זה לחיצה קטנה ואתה נהנה מתוכן מעולה! יאללה לך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים