• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

אחד מי יודע - גרסת הליגה.

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

כולכם בוודאי מכירים את אחד מי יודע נכון? אז היום אני הולך לעשות אחד מי יודע בסגנון הליגה כמו שעשיתי למה נשתנה. הפעם אתם תשחקו פקטור, אני אתן שישה מאחד מי יודע ואתם תצטרכו להמשיך אותי, כל אחד יכול להמשיך, לא חייב לעצור דווקא בשלושה עשרה אפשר להמשיך אפילו יותר נראה לאן נגיעXD.

"אחד מי יודע? אחד! אני יודע. אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י, שעם 7000 כוח כללי".

"שניים מי יודע? שניים! אני יודע. שני מגנטיקים, אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י, שעם 7000 כוח כללי".

"שלושה מי יודע? שלושה! אני יודע. שלושה שבועות, שני מגנטיקם, אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י, שעם 7000 כוח כללי".

"ארבעה מי יודע? ארבעה! אני יודע. ארבעה צוותי תמיכה, שלושה שבועות, שני מגנטיקים, אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י, שעם 7000 כוח כללי".

"חמישה מי יודע? חמישה! אני יודע. חמישה צוותי פורום, ארבעה צוותי תמיכה, שלושה שבועות, שני מגנטיקים, אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שעם 7000 כוח כללי".

"שישה מי יודע? שישה! אני יודע. שישה ימי פרמיום, חמישה צוותי פורום, ארבעה צוותי תמיכה, שלושה שבועות, שני מגנטיקים, אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שעם 7000 כוח כללי".

שבעה...

אשמח לתגובות והערות.

"עוקבים זה שמחה, עוקבים זה ברכה".

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 24 דקות The King of Demons אמר:

"חמישה מי יודע? חמישה! אני יודע. חמישה צוותי פורום, ארעה צוותי תמיכה, שלושה שבועות, שני מגנטיקים, אחד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שעם 7000 כוח כללי".

שמח לדעת שיש ארעה צוות תמיכה. ארעה זה תמיד טוב.

אחלה אשכול!
שבעה מי יודע? שבע! אני יודע. שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

שמונה מי יודע? שמונה! אני יודע. שמונה זה המקום שממנו לא מקבלים פרס גדול יותר בליגת החורף! שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

תשעה מי יודע? תשעה! אני יודע. תשעה! הדירוג שאני נותן מ1-10 לתמונה של נתנאל בפורום שמונה זה המקום שממנו לא מקבלים פרס גדול יותר בליגת החורף! שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

עשרה מי יודע? עשרה! את יודע. עשרה מוניטינים שמופיעים בדף המאמן, תשעה! הדירוג שאני נותן מ1-10 לתמונה של נתנאל בפורום  שמונה זה המקום שממנו לא מקבלים פרס גדול יותר בליגת החורף! שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

אחד עשר מי יודע? אחד עשר! אני יודע. אחד עשר זה הפוסט הזה שמצאתי בליגה: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=viewnews&newid=11# עשרה מוניטינים שמופיעים בדף המאמן, תשעה! הדירוג שאני נותן מ1-10 לתמונה של נתנאל בפורום  שמונה זה המקום שממנו לא מקבלים פרס גדול יותר בליגת החורף! שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

שנים עשר... מי יודע... שנים עשר.. אני יודע.. שנים עשר פוקימונים הופיעו בסטטיסטיקות לפני העדכון החדש! אחד עשר זה הפוסט הזה שמצאתי בליגה: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=viewnews&newid=11# עשרה מוניטינים שמופיעים בדף המאמן, תשעה! הדירוג שאני נותן מ1-10 לתמונה של נתנאל בפורום  שמונה זה המקום שממנו לא מקבלים פרס גדול יותר בליגת החורף! שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

13... מי יודע? 13... אני יודע! 13M זו כמות הזהב שהמשתמש nowitzki יגיע אליה אם 2 משתמשים ישלחו לו 40K סילברר שנים עשר פוקימונים הופיעו בסטטיסטיקות לפני העדכון החדש! אחד עשר זה הפוסט הזה שמצאתי בליגה: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=viewnews&newid=11# עשרה מוניטינים שמופיעים בדף המאמן, תשעה! הדירוג שאני נותן מ1-10 לתמונה של נתנאל בפורום  שמונה זה המקום שממנו לא מקבלים פרס גדול יותר בליגת החורף! שבעה המקום של שלום והלל! שישה ימי פרמיום! חמישה צוותי פורום! 4 צוות תמיכה! שלושה שבועות! שני מגניטיקים! אחחחחדדד אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שיייישששש לווו 7000 כוח כללי!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

7 מי יודע? 7! אני יודע, כל 7 ימים הגרלה! 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

8 מי יודע? 8! אני יודע, 8 משימות יומיות! כל 7 ימים הגרלה!, 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

9 מי יודע? 9! אני יודע, 9 הודעות שרואים בצ'אט, 8 משימות יומיות, כל 7 ימים הגרלה,, 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

10 מי יודע? 10! אני יודע, 10 בטופ מטבעות, 9 הודעות שרואים בצ'אט, 8 משימות יומיות, כל 7 ימים הגרלה,, 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

11 מי יודע? 11! אני יודע, 11 כפתורים בתחתית העמוד (לא כולל ההתראות של האנשים) 10 בטופ מטבעות, 9 הודעות שרואים בצ'אט, 8 משימות יומיות, כל 7 ימים הגרלה,, 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

12 מי יודע? 12! אני יודע 12 דברים בשוק המטבעות, 11 כפתורים בתחתית העמוד, 10 בטופ מטבעות, 9 הודעות שרואים בצ'אט, 8 משימות יומיות, כל 7 ימים הגרלה,, 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

13 מי יודע? 13! אני יודע, 13 טבעות להוקס ביום, 12 דברים בשוק המטבעות, 11 כפתורים בתחתית העמוד, 10 בטופ מטבעות, 9 הודעות שרואים בצ'אט, 8 משימות יומיות, כל 7 ימים הגרלה,, 6 ימי פרימיום, 5 צוותי פורום, 4 צוותי תמיכה, 3 שבועות, 2 מגנטיקים, 1 אנון רג'י אנון רג'י אנון רג'י שייייש לווו 7000 כוח כללי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים