• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

הדבר הכי שנוא+אהוב עליכם בבית ספר.

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

היום באשכול אציין דבר אחד אהוב ואחד שנוא עליי בבית ספר. נתחיל מהשנוא כמו שתמיד אומרים "יש לי חדשות רעות וחדשות טובות" אז הרעות קודםXD.

שנוא - הדבר הכי שנוא עליי במכללה שלי הוא שהמקום עצום!!!! מצד אחד זה כיף שהמכללה גדולה ויש הרבה מקומות ודברים, מצד שני כל מקום שאני רוצה להגיע זה הליכה של כמה דקות טובות!?!?!

לדוגמא אני רוצה ללכת מהכיתה לקיוסק של המכללה, זה לוקח לי 7 דקות להגיע! יש הפסקה ואני רוצה לצאת קצת בחוץ, לוקח לי 10 דקות להיות בחוץ כשיש לי הפסקה של 15 דקות, אני לא מפסיק לצאת אני כבר צריך לחזור וכנראה אחזור באיחורXD. עוד משהו, אני ישן במכללה במגורים שיש שם, אם שכחתי משהו בחדר, לוקח לי 15 דקות לחזור לחדר להביא משהו?!!? עכשיו זה לא רק הליכה ישרה וזהו, זה עליות, מדרגות ומעברים אפילו מתחת לאדמה. יש כל כך הרבה דרכים שנאבדתי שם כמה פעמים בהתחלהXD.

אהוב - אין הכל שנוא עליי בבית ספר LOL. סתם סתם, הדבר האהוב עליי בבית ספר הוא הצוות של המכללה.

הצוות של המכללה שלי מאוד עוזר, מאוד מתחשב. אם אני צריך עזרה בכל דבר אפילו משהו אישי או נפשית הם תמידים באים לקראתנו הסטודנטים.

לדוגמא אם אני נשאר ללא אוכל בשעות הערב, האחראי פניימיה שלו פותח את המטבח שלו בבית ומכין לנו אוכל שהיה לו. לקראת מבחנים הם מפנקים בדברים מותקים ומוודאים שהיה לנו מים והכל. אם מורה רואה שיש סטודנטים שמתקשים, באים לקראתם ועושים להם תגבורים אפילו בשעות שלהם בבית ולאו דווקא בבית ספר.

אז זה הדבר הכי אהוב+שנוא עליי בבית ספר, מה שלכם? אשמח לתגובות והערות.

"עוקבים זה שמחה, עוקבים זה ברכה".

שמתם לב שהאהוב היה קצר מהשנואXD.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הממ מה שנוא עליי ומה אהוב עליי....

שנוא עליי ההגבלות המציקות והחשיבה של כולם, איפה שאני לומד יש המון הגבלות בכל מיני מובנים אם זה במה אפשר להביא, לבוש, ועוד אבל בתקופת הקורונה ההגבלות קצת נפתחו ןהיה כיף אבל עכשיו הכל חזר לקדמותו...

אהוב עליי הצוות + הרמה הלימודית אני מאוד אוהב את הצוות שם (חוץ מ1 אבל זה לא משנה)  הם דואגים ועוקבים אחרי כל אחד ואחד כי יחסית אנחנו מקום לימודים רק עם 50 תלמידים בסה"כ ככה הם מקפידים לשים לב לכל אחד וגם הרמה הלימודית די דבוהה ככה שאני מרגיש שאני נהנה ללמוד ומפתח את השכל.

אשכול מצוין 😃

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 57 דקות The King of Demons אמר:

שנוא - הדבר הכי שנוא עליי במכללה שלי הוא שהמקום עצום!!!! מצד אחד זה כיף שהמכללה גדולה ויש הרבה מקומות ודברים, מצד שני כל מקום שאני רוצה להגיע זה הליכה של כמה דקות טובות!?!?!

לדוגמא אני רוצה ללכת מהכיתה לקיוסק של המכללה, זה לוקח לי 7 דקות להגיע! יש הפסקה ואני רוצה לצאת קצת בחוץ, לוקח לי 10 דקות להיות בחוץ כשיש לי הפסקה של 15 דקות, אני לא מפסיק לצאת אני כבר צריך לחזור וכנראה אחזור באיחורXD. עוד משהו, אני ישן במכללה במגורים שיש שם, אם שכחתי משהו בחדר, לוקח לי 15 דקות לחזור לחדר להביא משהו?!!? עכשיו זה לא רק הליכה ישרה וזהו, זה עליות, מדרגות ומעברים אפילו מתחת לאדמה. יש כל כך הרבה דרכים שנאבדתי שם כמה פעמים בהתחלהXD.

מזדהה 😞 כשהמורה לספורט שלנו רוצה שנעשה ריצת שני קילומטר הוא אומר לנו להקיף פעמיים איזור קטן יחסית בקמפוס 😞 

והדבר האהוב עלי זה החברים 🙂 הכיתה מאוד מגובשת לדעתי, וזה ממש כיף 🙂

אחלה דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים