• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

היום באשכול אספר על עשר המכות של חיי. העשר המכות שאציין הם לא קשורות למכות מצריים.

1. מכת הקליטה - אה איזה מכה קשה זה חוסר קליטה, מקום ללא קליטה אני לא יכול להסתדר. אין אפשרות של שיחות כלום, פשוט סיוט.

2. מכת האינטרנט - מכת האינטרנט היא המכה הכי קשה לי, אני כאילו נמחק מין העולם. לא יכול לעשות כלום, שלא לדבר לא להכנס לפורום😭.

3. מכת העיוור צבעים - האומנם זה לא מכה קשה אך אכן ממש מעצבנת, אני זוכר שבלימודים בגלל שלא הבדלתי בין צבעים הפלתי את כל החשמל במכללה שליXD.

4. מכת המורים הלא עוזרים - המכה הזאת יכולה להטריף אותי, כשאני בא למורה שלי ומבקש עזרה בחומר מסוים והוא עונה לך ב" כבר למדתי את זה בעיה שלך שלא הקשבת בשיעור" לא כאילו אין לי עוד חיים חוץ מלזכור את אותו שיעור שלמדנו בתחילת שנה LOL.

5. מכת המשחקים - המכה הזאת מאוד כללית, אבל אדבר על משחק ספציפי, יוגיהו. זה משחק ממש כיפי אבל מעצבן ממש ואני יסביר. אתה משחק עם קלפי יוגיהו בטורנירים וכל מיני תחרות ויכול לזכות, הבעיה היא שהקלפים מאוד יקרים, וגם כשאתה משקיע את הכסף אחרי חודש חודשיים קלפים מתחילים להכנס לבאן, ואז אם קנית קךף ב300 שקל ואז הוא נכנס לבאן, זה פשוט לזרוק לאלבום עד שיצא או למכור בחצי מחיר.

6. מכת הבאג של מנש ויאיר - וואו המכה הזאת פשוט חופרתתתת, כל אשכול ותגובה שאעשה אני מקבל איזה 8 התראות על אשכולות שהם פתחו לפני עשור.

7. מכת המאוזנים - אופיר יזדהה איתי במכה הזאת, כשאתה מוצא פוקימון קטלני עם מצב פצצה וIV טוב, ובסוף אחרי הכל שינת מצב והוא הופך למאוזן והורס את כל הפוקימון, פשוט מטריף.

8. מכת המאחרים - מכירים את אלה שאתה קובע איתם להפגש והם מאחרים באיזה שעה? כאילו מה אני אדם עסוק לא יכול לחכות שעה עד שהוא יגיעXD.

9. מכת ה"חברים" - יש את החברים האלה שחושבים שאתה חייב לרמות להם ולעזור להם באמצע המבחן? לא סובל אותם, כאילו תלמדו אנשיםםםם.

10. מכת "טבעות" - המכה הזאת ממש מקשה עליי בליגה, כל אדם שמוכר טבעת חושב שהיא שווה מיליון זהב, מישהו: מוכר טבעת התקפה. אני: בכמה. מישהו: 150 זהב. אני: חי בסרט. כאילו מה זה המחיר הלא נורמאלי הזה!?!?!? אני בחובות לביטוח לאומי אנשים תעזרו!XD.

אז זה עשר המכות שלי, מה עשר המכות שלכם? אשמח לתגובות והערות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

א. מעליב שלך ששכחת את מכת התיוגים של ראיקוזה ומנש 😞 

ב. המכות שלי:

מכת המכירה של נתנאל: יש צורך להסביר?

מכת הססטוסים של יאיר: יותר מידי בפחות מידי זמן

מכת האשכולות של יאיר: מפרסם שוב ושוב אותו אחד. באג מסריח.

מכת הריח רע מהפה: כי אני שוכח לצחצח שיניים

מכת ה"אין מצטיין בחודש זה"

כול הכבוד על האשכולל אהבתיי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מכה 6 😇

בכ"מ מסכים איתך לגבי הכל ואם אני הייתי פותח אשכול כזה הייתי הולך לדעת רבי עקיבא שבמצרים לקו 50 מכות.

נערך על-ידי Hero
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 21 דקות Hero אמר:

אני מכה 6 😇

בכ"מ מסכים איתך לגבי הכל ואם אני הייתי פותח אשכול כזה הייתי הולך לדעת רבי עקיבא שבמצרים לקו 50 מכות.

א-נ-ח-נ-ו

אנחנו כבר באותה קטגורייה- האלה עם ה600+ מוניטין

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק אהבתי 🙂 המכות שלי:

1-3: בדיוק כמוך :S

4: מכת התלמידים שחושבים שאני לא יודע לשחק כדורגל :S אני פשוט לא אוהב! זה הכל!

5: תעשה את זה עם קלפי מג'יק ואתה תהפוך לעני בעולם ^.^ ושלי זה מכת "חייל החורף לא עובד לי בדרייב שוב!! לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!"

6: כנ"ל כמוך, רק שהאלה של מנש נגמרו אצלי :S

7: מכת המגה ראיקוזה משתנה למאוזן 😞

8: מכת המדריכים קובעים פעולה ומגיעים באיחור של חצי שעה :S

9: מכת המכירה של נתנאל 🙂 לא צריך להסביר

10: מכת ה"אין לי מזל! רגע... האגדי הזה זה הקרב השלישי שלי! יאיי ^.^ לא תפסתי 😞 "

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה The King of Demons אמר:

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

היום באשכול אספר על עשר המכות של חיי. העשר המכות שאציין הם לא קשורות למכות מצריים.

1. מכת הקליטה - אה איזה מכה קשה זה חוסר קליטה, מקום ללא קליטה אני לא יכול להסתדר. אין אפשרות של שיחות כלום, פשוט סיוט.

2. מכת האינטרנט - מכת האינטרנט היא המכה הכי קשה לי, אני כאילו נמחק מין העולם. לא יכול לעשות כלום, שלא לדבר לא להכנס לפורום😭.

3. מכת העיוור צבעים - האומנם זה לא מכה קשה אך אכן ממש מעצבנת, אני זוכר שבלימודים בגלל שלא הבדלתי בין צבעים הפלתי את כל החשמל במכללה שליXD.

4. מכת המורים הלא עוזרים - המכה הזאת יכולה להטריף אותי, כשאני בא למורה שלי ומבקש עזרה בחומר מסוים והוא עונה לך ב" כבר למדתי את זה בעיה שלך שלא הקשבת בשיעור" לא כאילו אין לי עוד חיים חוץ מלזכור את אותו שיעור שלמדנו בתחילת שנה LOL.

5. מכת המשחקים - המכה הזאת מאוד כללית, אבל אדבר על משחק ספציפי, יוגיהו. זה משחק ממש כיפי אבל מעצבן ממש ואני יסביר. אתה משחק עם קלפי יוגיהו בטורנירים וכל מיני תחרות ויכול לזכות, הבעיה היא שהקלפים מאוד יקרים, וגם כשאתה משקיע את הכסף אחרי חודש חודשיים קלפים מתחילים להכנס לבאן, ואז אם קנית קךף ב300 שקל ואז הוא נכנס לבאן, זה פשוט לזרוק לאלבום עד שיצא או למכור בחצי מחיר.

6. מכת הבאג של מנש ויאיר - וואו המכה הזאת פשוט חופרתתתת, כל אשכול ותגובה שאעשה אני מקבל איזה 8 התראות על אשכולות שהם פתחו לפני עשור.

7. מכת המאוזנים - אופיר יזדהה איתי במכה הזאת, כשאתה מוצא פוקימון קטלני עם מצב פצצה וIV טוב, ובסוף אחרי הכל שינת מצב והוא הופך למאוזן והורס את כל הפוקימון, פשוט מטריף.

8. מכת המאחרים - מכירים את אלה שאתה קובע איתם להפגש והם מאחרים באיזה שעה? כאילו מה אני אדם עסוק לא יכול לחכות שעה עד שהוא יגיעXD.

9. מכת ה"חברים" - יש את החברים האלה שחושבים שאתה חייב לרמות להם ולעזור להם באמצע המבחן? לא סובל אותם, כאילו תלמדו אנשיםםםם.

10. מכת "טבעות" - המכה הזאת ממש מקשה עליי בליגה, כל אדם שמוכר טבעת חושב שהיא שווה מיליון זהב, מישהו: מוכר טבעת התקפה. אני: בכמה. מישהו: 150 זהב. אני: חי בסרט. כאילו מה זה המחיר הלא נורמאלי הזה!?!?!? אני בחובות לביטוח לאומי אנשים תעזרו!XD.

אז זה עשר המכות שלי, מה עשר המכות שלכם? אשמח לתגובות והערות.

אם אתה משיג קלף בבאן תמכור לי אותו
עשר המכות שלי בוא ניראה
מכה 1: מכת שונאי האנימה אלה ששופטים את כל מדיום האנימה רק בגלל שראו כמה פרקים מאיזה אנימה.
מכה שנייה: מכת legend of zelda: BREATH OF THE WILD  הקושי שלה שמאלץ אותי לחרוש עד חצות אפילו שזה משחק שנגמר לאחר שמביסים את האויב הסופי.
מכה שלישית: מכת הקפסולות מאלצים אותי לבוא לבית ספר רק לשעתיים או שעה תגידו באיזה עולם אתם חיים שאני אלך בחום הזה לבית ספר רק לשעה שעתיים.
מכה רביעית: מכת שעון ביולוגי אני נהיה עייף ביום וער  בלילה.
מכה חמישית: מכת הטרולרים שמטרללים אותי ומרתיחים לי תמוח.
מכה שישית: מכת הילדודס שחושבים שהם יכולים לעשות הכל.
מכה שביעית: מכת האבק כל בוקר המחשב שלי והסוויטצ' מוצפים באבק אפילו שאני סוגר אותם.
מכה שמינית: אלה שחושבים שאנימה זה לילדים שיראו ברזרק 1997 ואז יגידו את זה!
מכה תשיעית: אלה שחושבים שאני מדבר רק על אנימה וכל דבר שאגיד יהיה קשור באנימה.
מכה עשירית: המכה הרביעית של ראיקוזה. יענו אלה שחושבים שכולם חייבים לאהוב כדורגל.
הנה כל עשרת המכות שלי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה The inhuman אמר:

א. מעליב שלך ששכחת את מכת התיוגים של ראיקוזה ומנש 😞 

ב. המכות שלי:

מכת המכירה של נתנאל: יש צורך להסביר?

מכת הססטוסים של יאיר: יותר מידי בפחות מידי זמן

מכת האשכולות של יאיר: מפרסם שוב ושוב אותו אחד. באג מסריח.

מכת הריח רע מהפה: כי אני שוכח לצחצח שיניים

מכת ה"אין מצטיין בחודש זה"

כול הכבוד על האשכולל אהבתיי

יאוו נכון שכחתי את המכה הכי קשהXD

לפני 40 דקות Doctor Strange אמר:

חזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק אהבתי 🙂 המכות שלי:

1-3: בדיוק כמוך :S

4: מכת התלמידים שחושבים שאני לא יודע לשחק כדורגל :S אני פשוט לא אוהב! זה הכל!

5: תעשה את זה עם קלפי מג'יק ואתה תהפוך לעני בעולם ^.^ ושלי זה מכת "חייל החורף לא עובד לי בדרייב שוב!! לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!"

6: כנ"ל כמוך, רק שהאלה של מנש נגמרו אצלי :S

7: מכת המגה ראיקוזה משתנה למאוזן 😞

8: מכת המדריכים קובעים פעולה ומגיעים באיחור של חצי שעה :S

9: מכת המכירה של נתנאל 🙂 לא צריך להסביר

10: מכת ה"אין לי מזל! רגע... האגדי הזה זה הקרב השלישי שלי! יאיי ^.^ לא תפסתי 😞 "

המכירה שלי היא אשכרה מכה הא חחחחח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים