עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

ספיישל 600 מוניטין, 5 המשתמשים ששווה לשים להם עוקב ;)

cactus
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם! אני צועק כי קאיטו אמר שאוהבים פה סימני קריאה!
אז שלום לכולם! וברוכים הבאים לאשכול שכולם חיכו לו!
(סתם עבדתי עליכם זה לא סיכום חודש ><)

ספיישל 600 מוניטין/כניסה לטופ 3 מוניטין/200 מוניטין במשחק!

מוכנים? התחלנו!
היום נדרג את 5 המשתמשים שאני חושב ששווה לשים להם עוקב ולעקוב אחרי האשכולות שלהם.

הספירה תתבצע מהסוף להתחלה.

במקום ה5!
5. Crazy lightning,
Laxus_Fairy_Law.jpg.e574dafc4af8db0fc7e15ecd4af81846.jpgהמשתמש פותח מגוון אשכולות בפורום ספרות! (מוזמנים לקרוא את כול הפרקים של ברק שחור 😉 ) בנוסף הוא פותח לא מעט אשכולות קומדייה מצחיקים!
רק שימו לב למלכודות מרגע ששמתם לו עוקב הוא מצפה שתגיבו לו לכול האשכולות 😕 .

4. The King of Demons b731c4e96b452e3a8eafba5baefa987f--one-piece-search.jpg.7a6b8429f632f23e5cc16d4e3e04c04a.jpg המשתמש מגיב לכול אשכול שיוצא בפורום! בנוסף הוא אחראי על פינות השבוע ולכן כדאי לעקוב ולהיות מעודכנים! כאשר הוא מפרסם אשכולות, הם איכותיים להפליא!. אין אשכול טוב כמו אשכול של נתנאל! ותגובות מפנקות... זה רק הוא! בנוסף אנחנו מדברים על משתמש שמנהל 2 פורומים! (דיבורים ודיונים כללים ואנימה ומנגה) ! איך הוא מסתדר עם כול זה ובמקביל גם עם העומס בלימודים ועם ה ק ו ר ו נ ה?! הנתנאל יודע....

🥉 3. Hero 950377920_Original_Sin_Vol_1_2_DellOtto_Variant_Textless.jpg.2b1d5c5e8db925a64bd127eefa7e8c5c.jpg אולי הוא לא המשתמש הכי פעיל... אבל הוא צוות הפורום הכי ותיק שלנו! מנהל תוכן שווה! וכאשר הוא כן מתחבר (בדרך כלל אחת לשבוע) הוא פותח לפחות 10 אשכולות ביום 😛, גם שהוא לא מחובר (כמעט כול הזמן) כול פעם שאלי (השותף שלו) יתחבר לצ'אט במקום "שלום" ו"בוקר טוב" הוא יתקבל בברכת "יאיר מחובר?" או איך אמר איש חכם בתלבושות ירוקה פעם?: unknown.png?width=496&height=35 אה כן והוא אמר גם: 🥉unknown.png?width=489&height=43 

🥈2. Zeldris zeldris__full_react_by_tazarango_dcz83zc-fullview.png?width=398&height=427איי איי איי מה אפשר לומר על עילאי שעוד לא נאמר? אשף האנימה! מלך הסדרות! שליט הגיקים הבלתי מעורער! עילאי מסקר כול סדרת אנימה שיוצאת, ידע להגיד לכם כול פריט מידע על אנימה כולל כמה שניות לקח בין הפרסום של העונה החמישית לשישית של דרגון בול זי. המשתמש הזה יודע ה-כ-ו-ל על אנימה ודואג לפנק אותנו באשכולות איכותיים על בסיס קבוע! בקיצור. עילאי האיש שלכם לנושאי אנימה, אז רוצו לשים עוקב!🥈

ועכשיו! לשיא המטחחחח מי יהיה במקום הראשוןןןן?!??! 

תגידו שלום למקום הראשון שלכם!:

🏆🥇1. Real Angel Rayquaza imported-photo-5534.jpeg.aa3479e03fbe23d8c2a00f8cee294e88.jpeg ממה להתחיל?! המשתמש כותב סיפורים מופלאים בפורום ספרות! תותח על חלל בפורום בכללי! ומכיר את החוקים טוב כמעט כמוני 😛 אז נכון שלפעמים קצת מתפקשש לו אבל מה זה בן אדם בלי טעויות? (קאיטו אבל זרמו) בכול מקרה! המשתמש הזה הוא חד משמעית הפתעת השנה. עם יותר אשכולות ממני 😞 

הוא ללא ספק אחד המשתמשים הכי פעילים בפורום אם לא ה, בחודש האחרון הוא היה זיקית! החליף צבעים מלבן לסגול לצהוב-חרדל ולירוק! (אה שיט אני לא אמור לגלות לכם עדיין)

הוא ללא ספק המשתמש שהכי שווה לשים לו עוקב 🙂 🏆🥇

עד כאן האשכול שלנו להיום! לא לשכוח שים לכולם עוקבים! ( במיוחד לראיקוזה) ויאללה ביי!

(תודה לכול המשתתפים שלא תבעו אותי על דיבה נכון לתאריך 25/02/2021 11:50 @Hero @Real Angel Rayquaza @Crazy lightning @Zeldris @The King of Demons )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טובבבבבבבבב מנש!!! בקרוב לעקוף את אליז!

אחלה המלצות! אני מבין על קאיטו נתנאל יאיר אבל למה אני אחרון וראיקוזה ראשון? 😞

בכל מקרה אני מצפה מכל אחד לתגובה לא רק מהעוקבים שלי 😛

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות The inhuman אמר:

שליט הגיקים הבלתי מעורער

אולי שליט האנימה אני שליט הגיקים 😞 כל ספר נורמלי עם תרגום לעברית אני כנראה קראתי 🙂

האשכול מטולף לחלוטין, אין מה לומר 🙂 ערוך, מושקע (כנראה 😞 אני לא יכול לומר בוודאות כי כמה פרקים של השועל לקחו לי 10 דקות) וצבעוני להחריד 🙂 כל הכבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה Real Angel Rayquaza אמר:

אולי שליט האנימה אני שליט הגיקים 😞 כל ספר נורמלי עם תרגום לעברית אני כנראה קראתי 🙂

האשכול מטולף לחלוטין, אין מה לומר 🙂 ערוך, מושקע (כנראה 😞 אני לא יכול לומר בוודאות כי כמה פרקים של השועל לקחו לי 10 דקות) וצבעוני להחריד 🙂 כל הכבוד

א. הוא שליט הגיקים! ב. תודה ג. הוא לא צבעוני 😕 רק ה3 מקומות הראשונים בצבע של המקום שלהם נ.ב הצום עושה אותי רעב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת The inhuman אמר:

א. הוא שליט הגיקים! ב. תודה ג. הוא לא צבעוני 😕 רק ה3 מקומות הראשונים בצבע של המקום שלהם נ.ב הצום עושה אותי רעב.

א. אולי... עוד נראה 🙂 ב. בבקשה 🙂 ג. יש שם 3 צבעים שונים, זה צבע שניים יותר מבאשכול ממוצע שלי ^^ נ.ב גם אותי 😞

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות לאה אמר:

אותך שכחת ! 

לא עושים אשכול על עצמך 😕 *מוחק את האשכול "ריאיון עם עצמי"*

לפני 5 דקות Crazy lightning אמר:

מזל טובבבבבבבבב מנש!!! בקרוב לעקוף את אליז!

אחלה המלצות! אני מבין על קאיטו נתנאל יאיר אבל למה אני אחרון וראיקוזה ראשון? 😞

בכל מקרה אני מצפה מכל אחד לתגובה לא רק מהעוקבים שלי 😛

תודה 🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 33 דקות The inhuman אמר:

🥈2. Zeldris zeldris__full_react_by_tazarango_dcz83zc-fullview.png?width=398&height=427איי איי איי מה אפשר לומר על עילאי שעוד לא נאמר? אשף האנימה! מלך הסדרות! שליט הגיקים הבלתי מעורער! עילאי מסקר כול סדרת אנימה שיוצאת, ידע להגיד לכם כול פריט מידע על אנימה כולל כמה שניות לקח בין הפרסום של העונה החמישית לשישית של דרגון בול זי. המשתמש הזה יודע ה-כ-ו-ל על אנימה ודואג לפנק אותנו באשכולות איכותיים על בסיס קבוע! בקיצור. עילאי האיש שלכם לנושאי אנימה, אז רוצו לשים עוקב!🥈

אין לדרגון בול זי עונות זה הישראלים מתייחסים לזה ככה וקאיטו תמיד הכי טוב זה ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה Zeldris אמר:

אין לדרגון בול זי עונות זה הישראלים מתייחסים לזה ככה וקאיטו תמיד הכי טוב זה ברור

לא באמת מבין בזה ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב אם הקצב שלך עוד רגע אתה מקום ראשון במוניטין בעולם ולא רק בפורם הליגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב על המוניטין ה600 עד 60000000000000000000000000000 כדי שלא יעקפו אותך 😛 (ואני עוקב אחרי כול מי שכתבת....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 שעות King Dice אמר:

אני האיש האמיתי של האנימה..........

לגמרי רם הוא השולט האמיתי!!!

אחלה אשכול כל הכבוד על 600 מוניטין מחכה לראות אותך עוקף את מקום שני.

אתה פשוט תותח אשכרה בפחות משנה כבר טופ 3 במוניטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים