עבור לתוכן
The King of Demons

חמשת הקרבות הטובים בדרגון בול/זי.

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

קודם כל אתם חייבים לראות דרגון בול אנשים חצופים! תעזבו כל סדרה ותצפו בזה!!

עכשיו כשסיכמנו את זה בוא נתחיל בחמשת הקרבות הטובים ביותר בדרגון בול לדעתי!.

1. וג'יטו VS בוהאן.

תוצאת תמונה עבור וג'יטו נגד בוהן

תיאור המצב: כשבו שאב את הלוחם החזק היחיד שיכל להתמודד מולו, לא נותר לגוקו ווג'יטה אלא להתמזג כדי שהיו מספיק חזקים להביס אותו.

הבעיה במיזוג היא שאחרי שהם יתמזגו הם יהיו חייבים להשאר ככה כל החיים שלהם (לאלה שראו סופר אני יודע שהמיזוג הוא רק שעה וגם תלוי בכמה כוח השתמשו אבל לאותו קרב לא ידעו), לכן אחרי התלבטות גדולה, החליטו השניים להתמזג וליצור את הישות החזקה ביותר! וג'יטו!. וג'יטו קרע לבוהאן את הצורה בקלות ממש, לאורך כל הקרב, בוהאן חשב להפוך את וג'יטו לסוכריה לאכול אותו וכך בעצם לנצח את הקרב. בוהאן הצליח בכך, אך לא הבין שהמטרה של וג'יטו היא בכוונה להכנס לתוכו, כדי שיכול לשחרר את אחרים. ואחרי שהפך אותו לסוכריה והוא נכנס לגופו של בוהאן, המיזוג התפצל וככה הקרב נגמר.

הסיבה שאהבתי את הקרב הזה: בוהאן היה בטוח שלא יהיה אחד שיתקרב לכוחו והכל אבוד, אבל פתאום שילוב של שני לוחמים, צץ לו הלוחם האדיר וג'יטו שלא רק שהיה חזק ממנו בהרבה, הוא עוד הפך לסופר סאיין ועשה מבוהאן בדיחה מהלכת. קרב מצחיק מצד וג'יטו שהראה לבוהאן כמה הוא חסר אונים לעומתו. אהבתי את הרעיון של המיזוג של גוקו ווג'יטה למרות כל היריביות ביניהם.

2. גוקו VS מאסטר רושי.

תוצאת תמונה עבור גוקו נגד מאסטר רושי

תיאור מצב: גוקו וקלילין בדיוק סיימו את האימונים המפרכים ונרשמו לטורניר אומניות הלחימה, בלי שידעו מאסטר רושי גם נרשם תחת שם בדוי.

עם המשך הטורניר הגיע הקרב של גוקו ומאסטר רושי, הקרב התחיל בקרב אגרופים בין השניים ועם המשך הקרב ידו של מאסטר רושי עמדה על העליונה, באמצע הקרב הירח עלה ובגלל שגוקו הוא סאייני ויש לנו זנב, הוא הפך לקוף ענק (אם אתם לא יודעים ללכת מיד לאשכול שלי של הסבר שינוי צורות של הסאיינים), גוקו התחיל להרוס את כל הזירה ואת כל מה שסביבו, למאסטר רושי לא היה מספיק כוח לעצור אותו ובלת ברירה פיצץ את הירח בשביל להחזיר את גוקו למצב נורמאלי. אחרי שפיצץ את הירח, גוקו חזר לצורתו המקורית והקרב נגמר.

הסיבה שאהבתי את הקרב: הקרב הראה המון יכולות מעניינות מצד רושי, שבהתחלה לא השתמש בטכניקות הרסניות כדי להביס את גוקו, אלא השתמש דווקא בטכניקות שקשורות למוח, לבלבל את היריב ולגרום לו להפסיד. מה שמראה כמה לוחם מיומן רושי, מה שמראה לנו שגם אפשר להביס יריב שחזק ממך. האומנם גוקו לא היה יותר חזק ממנו, אבל רושי השתמש בטכניקות האלה בכוונה כדי להראות לגוקו שכוח וטכניקות הרסניות לא תמיד מנצחות. אפשר לומר שהקרב הזה גם היה אימון לגוקו.

3. גוקו VS פיקולו.

דרגון בול זי קקרוט!!! פיקולו נגד גוקו פרק 1 - YouTube

תיאור המצב: כמו כל תקופה יש טורניר לחימה וכמובן גוקו והחברים נרשמים. בהמשך הטורניר הגיע הזמן של גוקו להלחם נגד פיקולו.

לפיקולו לא באמת היה אכפת מהטורניר, הוא פשוט רצה לנקום בגוקו ובלוחמי הZ שהרגו את אבא שלו, פיקולו דאימו.

הקרב התחיל, גוקו ופיקולו נלחמים, כל אחד מראה יכולות מרהיבות, כשגוקו הוריד את פיקולו לרצפת הזירה, פיקולו גמור וגוקו המנצח!

פתאום פיקולו יורה קי בלאסט לתוך החזה של גוקו ועושה בו חור, חבריו באו לעזרתו אבל אפילו שפיקולו כמעט גמור הוא עדיין חזק מדי בשבילם.

פיקולו עולה לשמיים לתת את המכה הסופית, גוקו בכוחותיו האחרונים עולה אליו לשמיים בעזרת הקאמהאה נותן לו נגיחה וגומר את פיקולו סופית, גוקו הוא המנצח הפעם באמת

הסיבה שאהבתי את הקרב הזה: גוקו חזר משלוש שנים של אימונים תחת קאמי, לחשוב שלפני הוא היה חזק מעט מטיאנשינאן שבעבר ניצח אותו, ואחרי האימונים הוא קרע את טיאנשינאן בקלות מאוד. הכוח שלו עלה ברמה גבוהה מאוד, המיומנות שלו בקרב עלתה בהרבה. מצד שני פיקולו, לחשוב שהוא נולד לפני שלוש שנים שגוקו הרג את אבא שלו ולהגיע לרמה של גוקו אחרי האימונים, מראה כמה לפיקולו יש פוטנאציל להתחזק. ופיקולו במשך כל השלוש שנים הצליח להמציא טכניקיות כמו ההפיכה לענק, יכולת להאריך את היידים שלו, נותן לפיקולו יתרון רב. לסיכום הקרב הזה נתן לי הרגשה של אקשן רב!.

4. גוקו ופיקולו VS ראדיץ.

image.jpeg.ef97f73e36260d9e18df35a22e152c05.jpeg

תיאור מצב: לאחר 7 שנים של שלום, גוקו וחבריו נתקלים ביריב חדש ומוזר. ראדיץ, אחיו הגדול של גוקו, ראדיץ בא ומספר לגוקו שהוא בעצם סאייני שהגיע מכוכב אחר שנשלח להרוג את כל מי שעל הכוכב. גוקו שבהלם לא מוכן להאמין ואפילו אם באמת זה נכון הוא לא היה הורג את חבריו. ראדיץ מכריח את גוקו שהוא חייב לעשות את זה, הוא לוקח את הבן שלו גוהן בתור קופר לכך שהוא חייב להרוג 100 אנשים והלהביא לו את הגופות. גוקו הלא מוכן לא הצליח לעצור אותו וראדיץ הלך לחללית שלו.

בינתיים פיקולו מגיע ומציע לגוקו לעזור לו להלחם בראדיץ מכיוון שהוא חזק מדי. השניים יוצאים לכיוון ראדיץ ומאתגרים אותו לקרב. פיקולו וגוקו מנסים להלחם בכל הכוח ולא מצליחים אפילו לשרוט את ראדיץ, בתור קלף אחרון פיקולו מציע מתקפה חזקה שהוא למד שיכולה להרוג אותו אבל הוא חייב שהשאר באותו מקום. גוקו בכוחותיו האחרונים תופס את ראדיץ ואומר לפיקולו לתקוף, פיקולו תוקף והורג את גוקו ואת ראדיץ. הקרב נגמר במוות הראשון של גוקו.

הסיבה שאהבתי את הקרב: הקרב הזה קורה בעונה החדשה של דרגון בול אחרי הקרב של גוקו ופיקולו. לחשוב ששני האנשים הכי חזקים בעולם פתאום כל כך חסר אונים ליריב חדש השאיר אותי אישית בשוק. שלא לדבר שהם אפילו לא פצעו אותו. אהבתי גם את הרעיון שגוקו מת בפעם הראשונה בחייו, בעבר כמעט כל יריב שהיה לגוקו לא הצליח להרוג אותו ולחשוב שפעם הראשונה מתחילת העונה הוא מת השאירה אותי בהלם ובעצב.

5. לוחמי הזי VS נאפה.

לוחמי הזי- האם הם עדיין רלוונטיים? > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול  בישראל!

תיאור מצב: סאיינים אכזרים מגיעים לכדור הארץ, לוחמי הזי התאמנו שנה שלמה לקראת בואם ומקווים לנצח. בהתחלה הסאיינים רצו לבחון את כוחם ושלחו יצורים מוזרים שנקראים סאייבמנים. הרמת כוח שלהם משתווה לראדיץ, הלוחמים ניצחו בקלות את הסאייבמנים מבלבד יאמצ'ה שאחד מהם התאבד עליו.

נאפה נכנס להלחם בכל לוחמי הזי יחד. אחד אחרי השני נאפה הרג אחד אחרי השני את כל לוחמי הזי שעשו את המיטב לעשות להביס אותו אך ללא הצלחה.

לבסוף נשארו גוהן וקרירין להלחם בנאפה שכבר היו גמורים, הם חשב שזה הסוף עד שהופיע גוקו. כשגוקו הגיע לקרב הם בדקו את רמת הכוח שלו וגילו שהוא חזק פי 2 מנאפה. הם לא האמינו לזה ונאפה יצא לתקוף את גוקו אך גוקו ניצח את נאפה בקלות ובפשטות. כמעט מת, נאפה מתחנן לרחמים מוג'יטה, הסאייני השני. וג'יטה מושיט לו יד לעזרה אך בעצם מעיף אותו לאוויר ומפוצץ אותן לחתיכות קטנות. הקרב נגמר.

הסיבה שאהבתי את הקרב: אפשר לומר שהקרב הזה היה העצוב ביותר בכל דרגון בול, לחשוב של הדמויות של הסדרה התאמנו רבות, השקיעו שנים להתחזק והצליחו לעלות את רמת כוח שלהם לכפול 2 מראדיץ!!. אך לצערם הרב הם מתו אחד אחרי השני ובדם קר, הקרב הזה פשוט השאיר אותי בדמעות לראות איך כולם מתו. וגוקו שהגיע אחרי כל הטביחה הזאת בחברים שלו, בזעם אדיר גומר את נאפה בקלות ואפשר לומר שכנראה היה הורג אותו אם לא וג'יטה, כנקמה על הריגת כל חבריו.

זה הכל להיום חברים מקווה שאהבתם! אשמח לתגובות ולהערות ונתראה באשכול הבא.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת The King of Demons אמר:

1. וג'יטו VS בוהאן.

אני עם הקשרים שלי >< קראתי את זה ג'וטו הוואן

אחלה אשכול! נהנתי לשמוע את דעתך על הקרבות. ללא ספק מרתק.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני הכי אהבתי את הקרב של סל וגואהן

ושל גוקו,נגד פריזה בהתחלת Z

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פחח אני מודה, לא קראתי הכל בגלל שלא ראיתי דרגון בול 🙂 רפרפתי קצת 🙂 אבל אשכול של נתנאל=חובה תגובה, ואשכול מושקע כזה? הייתי נותן לייק אם הייתי יכול 😞

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין בדרגון בול אבל ואווו באמת משמעים קרבות מטורפים!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה עוול לא להוסיף את הקרב של גוקו נגד פריזה(פריז) לרשימה, הרי זו הפעם הראשונה שנתקלנו בשינוי הצורה של גוקו לסופר סאיה ואם אני לא טועה זו הייתה הפעם היחידה בסדרה שוגיטה בכה(לא בטוח ב100%), מה שמראה על שבירה באופי של הדמות שלו, כלומר הייתה התקדמות אדירה מבחינת עלילה+בניית הדמות של וגיטה וגוקו.

עוד קרב שהייתי מוסיף הוא הקרב של גוהאן נגד סל, הרי באותו הרגע ראינו את ההבדל בין וגיטה לגוקו, גוקו הקריב את עצמו על מנת להציל את כולם למרות שבפועל הם הגיעו למצב הזה בגלל היהירות של וגיטה(נתן לו להפוך לצורה המושלמת שלו).

קרב נוסף שאני באופן אישי אהבתי הוא הקרב בין גוקו לבין וגיטה בארק של הסייאנים בעיקר בזכות החלק שבו גוקו משתמש בקאיוקן כפול 4.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 38 דקות Hawks אמר:

לדעתי זה עוול לא להוסיף את הקרב של גוקו נגד פריזה(פריז) לרשימה, הרי זו הפעם הראשונה שנתקלנו בשינוי הצורה של גוקו לסופר סאיה ואם אני לא טועה זו הייתה הפעם היחידה בסדרה שוגיטה בכה(לא בטוח ב100%), מה שמראה על שבירה באופי של הדמות שלו, כלומר הייתה התקדמות אדירה מבחינת עלילה+בניית הדמות של וגיטה וגוקו.

עוד קרב שהייתי מוסיף הוא הקרב של גוהאן נגד סל, הרי באותו הרגע ראינו את ההבדל בין וגיטה לגוקו, גוקו הקריב את עצמו על מנת להציל את כולם למרות שבפועל הם הגיעו למצב הזה בגלל היהירות של וגיטה(נתן לו להפוך לצורה המושלמת שלו).

קרב נוסף שאני באופן אישי אהבתי הוא הקרב בין גוקו לבין וגיטה בארק של הסייאנים בעיקר בזכות החלק שבו גוקו משתמש בקאיוקן כפול 4.

אין ספק שאלו קרבות טובים בהחלט.

תודה על התגובה. סוף סוף אחד שראה דרגון בול חחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בין הקרבות האהובים עליי גם כן, אהבתי שבחרת כאלה מדרגון בול כמו גוקו נגד מאסטר רושי ולא נתת משקל לרמות הכוח... הקרב עצמו היה מעניין ומותח עד הסוף ושל גוקו נגד פיקולו לא הרבה פחות(למרות שאישית העדפתי את גוקו מול קינג פיקולו). גוהאן נגד סל - היה מאוד מרגש לראות את גוהאן הקטן עושה את הבלתי יאמן וסוף סוף מגשים את הפוטנציאל העצום שלו, מדהים את כולם, מתעלה מעל אביו גוקו האגדי ותופס לו את המקום של מספר 1 בפער גדול במיוחד. הכעס שלו והרצון להגן על אהוביו הובילו הפעם ליותר מכמה תקיפות חסרות משמעות, וגוהאן הצליח לעורר מחדש התלהבות ממש מחשמלת משינוי צורה... סופר סאייה 2. גוקו נגד קפטן גינאו - גוקו מבהיל את הצוות מכוחו האדיר בעזרת קאיוקן. גוהאן נגד סופר בו - אחרי כל שינויי הצורה המלהיבים, מגיע גוהאן כמו שהוא בשיער שחור לא בלונדיני ומראה לכל הדמויות הלא ממוזגות בסדרה(עד סופר) מי הבוס. גוקו נגד וג'יטה - בקרב הראשון וג'יטה נוחל את טעמה המר של התבוסה בפעם הראשונה בחייו, בשניה הוא מחפש להסדיר חשבון על הפגיעה הממושכת באגו של נסיך הסאיינים. כמובן הקרב המיתולוגי גוקו מול פריזה... החשדות של וג'יטה התבררו כנכונים, קאקארוטו ינקום בשמו את השמדת גזע הסאיינים כסופר סאייה האגדי. קשה מאוד לבחור רק 5 מסדרה מלאת קרבות מעניינים, עשית עבודה טובה בלהסביר את ההעדפות האישיות שלך ותודה על אשכול מהנה לקריאה 🙂

נערך על-ידי Yonatan

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה אשכול

מאוד מאוד אהבתי

אומנם אי אפשר להחשיב את זה כקרב אבל אהבתי שגוהן צ'אן רואה שתוקפים את אבא שלו (אחד מבני שבט הסייאה) ואז הוא (גוהן צ'אן) מתעצבן ונוגח בזה שתקף את אבא שלו בבטן ופוצע אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מסכים עם הקרבות של וג'יטו נגד בוהאן וגוקו נגד פיקולו, אבל ערבבת בין זי לבין הרגיל, כלומר היית אמור גם לערבב את סופר או לא לערבב בכלל...

הקרב האהוב עליי ככל הנראה הוא גוקו אולטרה אינסטינקט נגד ג'ירן, כי בקרב הזה גוקו מצליח להגיע לרמת דומיננטיות כל כך גבוהה שעוד לא הייתה אף פעם בסדרה, עד למצב שכל היקומים עמדו לכבודו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים