עבור לתוכן
אלמוג

12000 אלף קרבות מבט מהצד

Recommended Posts

הי שמי ישי ורציתי לשתף אתכם שעשיתי 12340 אני מצאתי באותו יום 4 מגנטים 4 טבעות 2 מיהורת 1 התקפה מיוחדת אחד הגנה מיוחדת מלא שקייי שלל רק משקי שלל קיבלתי 200 זהב ו 220 אלף כסף ורציתי להגיד לכם את המבט של מהצד כיאלו החפצים שאחרים מצאו אז ראית את אופיר מוצא מלא טבעות לא הצלחתי כבר להכוב אחר זה אבל ראית שהוא מצא טבעת יהלום טבעת חיים הגנה התקפה מיוחדת כול כמה דקות הוא מצא טבעות 

ואני עד 9000 קרבות לא מצאתי כלום לא טבעות לא מגנטים כלום רק שקיי שלל ומטבעות חרשתי מי 0000 עד 3 בליליה ו מי 8 בבוקר עד 8 בערב ואז הלכתי לחרוש דרך הטלפון עד 10 וחצי  ב 0000 ראיתי מלא אנשים שמאוצים טבעות ואני עם עצמי מתעצבן בלב איך אני לא מוצא הפסקתי עם 2550 קרבות ב 3 קמתי ב 8 וחרשתי ב8 לא היה מלא אנשים האיש היחדי שראית זה את Doom man שכמו שידוע הוא קיבל צוות תמיכה והוא סוג של תמך בי הגעתי ל 5000 קרבות ב 11 ואז שאלתי את Doom man עם יש לי סכוי הוא עודד אותי והמר שכן אז תודה רבה מצד שני מה שעזר לי לחרוש זה Braithwait ולמה אתם שאולים אז הוא גם חרש למרות שהוא חרשן פי 100000 יותר טוב מימני זה עזר לי לחרוש יותר ויותר ראיתי את BlackF0X מוצא מלא טבעות ו מגנטים גם כאלה ש עשו 1000 קרבות מצאו מלא שאני היתי ב 7000 ולא מצאתי אפילו אחד הגיע השעה 3 היתי על 7000 קרבות אמרתי לעצמי יאללה אני השבור שיא אישי עבר השעות ב 6 בערב שברתי את השיא Braithwait  אמר לי עזוב שיא אישי תנסה להכנס לכול הזמנים חרשתי עד 8 ואמא שלי אמרה לי לעזוב את המחשב אז הלכתי לחרוש דרך הטלפון 500 בשעה שבמחשב אצלי זה 800 לשעה ולפעמים 900 ו 1000 אז חרשתי שעיתי ב 8 ב 10120 אז באמת חרשתי בטלפון הגעתי בשעה 10 וחצי בליליה ל 12340 אמא שלי אמרה לי ללכת לישון למרות שיש לי שוטף בליגה הוא אמר שהוא לא יכול לחרוש אז עשיתי הכול לבד והגעתי לשיא של כול הזמנים מקום 24 עם 12340 קרבות ברכותיי! זכית במקום ה- 2 וזכית ב- 10 זהב ו- 7500 כסף. בהצלחה בפעם הבאה כדי להגיע למקום הראשון! סך הכל קרבות: 12340 רציתי גם לשאול את אופיר באיזה ציטים אתה משתמש ?אני רוצה גם כאלה הוא שזה מזל רגיל שלך עם זה מזל רגיל אז זה בסדר פיצוי על המצבי המוזנים

נערך על-ידי אלמוג

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ואוו, אלוף!!! אתה מטורף בזהההההההההה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד ישי! תדע שגם לחרשנים הכי גדולים יש הרבה ימים גרועים בלי חפצים טובים, ככה שהכי חשוב להתמיד והמזל יגיע עם ההתמדה. תתחדש על השיא המכובד 😃

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 שעות Yonatan אמר:

יפה מאוד ישי! תדע שגם לחרשנים הכי גדולים יש הרבה ימים גרועים בלי חפצים טובים, ככה שהכי חשוב להתמיד והמזל יגיע עם ההתמדה. תתחדש על השיא המכובד 😃

תודה רבה לי יש מזל לאחר שאני עובר את קו 7000 קרבות נגיד בתחרות הקרבות שהיתה עשיתי 6000 ללא דברים טובים רק שקיי שלל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 שעות אלמוג אמר:

תודה רבה לי יש מזל לאחר שאני עובר את קו 7000 קרבות נגיד בתחרות הקרבות שהיתה עשיתי 6000 ללא דברים טובים רק שקיי שלל

גם כשתעשה קבוע 2000-3000 קרבות ביום יהיו לך ימים עם מזל טוב 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים