עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סקר על קורונה

אלמוג
 Share

קורונה  

10 הצבעות

1. 1. האם נדבקתם פעם בקורנה

• ממש לא
      9
    • לצערי כן
      1

Recommended Posts

הי שמי ישי רציתי לשאול ולשטף אתכם שאני חולה בקורנה אז רציתי לשאול אתכם עם פעם נדבקתם אני נדבקתי היום אני עושה בדיקה מחר עם מחר יצא חיובי שוב ולדעתי יצא חיובי אבל מקווה ששלילי יש לי מלא תסמנים קוצר נשימה השתעלות תמיד תזקרו להשים מסכות maarazmas_2.jpegו כמובן לשטוף את הידים ב אלכוגל   55073.jpgוכמובן שנלך לעשות חיסון אנחנו נוכל לנצח את הקורונה !

ביחד ננצח את הקורנה  קרדית ל  The King of Demons 

נערך על-ידי אלמוג
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? אני מת להדבק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני יהיה חולה שבועיים ואז לא רואה שום קורונה יותר בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת mmm2 אמר:

אתה רציני? אני מת להדבק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני יהיה חולה שבועיים ואז לא רואה שום קורונה יותר בחיים

רק להגיד לך שאפר להדבק פעמים נגיד מושה חוגג הבעלים של ביתר ירושלים נדבק פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה אלמוג אמר:

רק להגיד לך שאפר להדבק פעמים נגיד מושה חוגג הבעלים של ביתר ירושלים נדבק פעמים

כי יש לו מערכת תסמינים חלשה. חוץ מזה אני לא מתכוון לזה אני מתכוון שיהיה לי דרכון ירוק: זאת אומרת, בלי מסיכה בלי ריחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת mmm2 אמר:

כי יש לו מערכת תסמינים חלשה. חוץ מזה אני לא מתכוון לזה אני מתכוון שיהיה לי דרכון ירוק: זאת אומרת, בלי מסיכה בלי ריחוק

אתה עדין תהיה חייב במסיכה אתה יודע  אולי תהיה פטור לכמה זמן אבל אחרי כמה  שבועות תצטרך שוב לשים מסיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה מגניב אמר:

אתה עדין תהיה חייב במסיכה אתה יודע  אולי תהיה פטור לכמה זמן אבל אחרי כמה  שבועות תצטרך שוב לשים מסיכה

לא יודע איפה אתה גר. אבל אני לא מדבר על שוטרים אני מדבר מוסרית, כל הח'ברה שלי שלחוצים קורונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפואה שלמה בוני ביוני 😛 

תאמת שאני עדיין לא הייתי בבידוד פעם אחת ואני גם לא אהיה בעז"ה 

לפני 2 דקות מגניב אמר:

הוא יהיה חייב מסיכה אבל הוא לא צריך בידוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תשנה את הסקר ל: 

יש לי מזל ו... כן  

עדיין לא - מחכה להדבק 

ואני עצמי לא נדבקתי אבל עכשיו יש בעיה משפחתית של הקורונה אצלינו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות על האשכול:

1. התמונות יותר מדי גדולות ותופסות הרבה מקום, תקטין אותם. אם אתה לא יודע שלח לי פרטי אסביר לך.

2. להשים תמונה תוך כדי הכתב מפריע לקריאה, ממליץ לך לכתוב את המלל ואחרי זה להשים תמונה או הפוך.

לנושא האשכול: מצטער לשמוע רפואה שלמה וברוך ה' שמרתי על ההנחיות ולא נדבקתי עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איך שאחותי מתה להדבקקקק זה הדבר שהיא הכי רוצה שיהיה

לעניין אני לא נדבקתי לאמרות שהייתי לייד אלף חולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אשלח לך וגם אני שומר והכול אבל היתי בבית ספר אני הולך כול יום רביעי ומורה הדביקה מלא תלמידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי ולמזל מיליארד האנשים בערך שעוברים בלי מסכות לידי לא נדבקתי 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן תשמרו על כללי משרד הבריאות תשמרו מרחק בין אחד לשני שלא תדבקו או תדביקו אנשים הכי חשוב שמרו על הגיינה מרובה,  תרגיש טוב והחלמה מהירה 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 13 שעות mmm2 אמר:

לא יודע איפה אתה גר. אבל אני לא מדבר על שוטרים אני מדבר מוסרית, כל הח'ברה שלי שלחוצים קורונה

גם אם חלית והבראת מקורונה, הסיכוי להידבק מחדש עדיין קיים בלי קשר למי אתה, מה הגיל שלך ומה המצב הבריאותי שלך. גם אדם שהחלים מקורונה, למרות שהנוגדנים כבר קיימים בגוף שלו (וגם הם תקפים רק לכמה חודשים בודדים) עדיין יכול להידבק וצריך לשמור על ההנחיות, לעטות מסיכה ולשמור על ריחוק חברתי כדי למנוע מעצמו ומהסובבים אותו מלהידבק.

בנוגע לאשכול, לא נדבקתי בקורונה למזלי~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 6 דקות Olympus אמר:

גם אם חלית והבראת מקורונה, הסיכוי להידבק מחדש עדיין קיים בלי קשר למי אתה, מה הגיל שלך ומה המצב הבריאותי שלך. גם אדם שהחלים מקורונה, למרות שהנוגדנים כבר קיימים בגוף שלו (וגם הם תקפים רק לכמה חודשים בודדים) עדיין יכול להידבק וצריך לשמור על ההנחיות, לעטות מסיכה ולשמור על ריחוק חברתי כדי למנוע מעצמו ומהסובבים אותו מלהידבק.

בנוגע לאשכול, לא נדבקתי בקורונה למזלי~

אני גר בשום מקום. אבל יש לי ח'ברה שלחוצי קורונה ובלי דרכון ירוק הם לא מתקרבים אליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים