עבור לתוכן
Dream

הצעה חדשה למחוזות

בעד או נגד?  

9 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

• בעד!!!!!
      6
    • נגד...
      3

Recommended Posts

שם במשחק: Dream

ההצעה: מקום חדש שאפשר להילחם בו בשם "עיר"

שמתי לב שברוב המחוזות יש שטח ריק (שטח שאי אפשר ללחוץ עליו) שמצויר עליו עיר אני מציע שיצרו אזור כזה ובו יהיה יותר סיכוי למצוא פוקמונים מסוגי ברזל, חשמל, רגיל,אדמה

אין בכל המחוזות את שטח הריק ובחלקם שיטחו של אזור "בית הספר ללחימה" גדול כמעט כמו רבע מפה לכן אני חושב שאפשר לחצות את שיטחו ובחצי השני ליצור את אזור ה"עיר"

אני לא מצליח להעלות תמונה אז יש קישור:  file:///C:/Users/rozil/OneDrive/%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA/%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99%20%D7%9E%D7%A1%D7%9A/%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%9E%D7%A1%D7%9A%202021-01-31%20212435.png

נערך על-ידי Dream

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מצביע כרגע, אני אשמח לשכנוע כי מצד אחד זה רעיון נחמד מצד שני הוא לא יעיל במיוחד...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות ARayquaza אמר:

אני אישית לא מצביע כרגע, אני אשמח לשכנוע כי מצד אחד זה רעיון נחמד מצד שני הוא לא יעיל במיוחד...

מה קרה אתה לא פעיל בליגה? ברק צריך אותך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות ARayquaza אמר:

אותו דבר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות Dream אמר:

מה קרה אתה לא פעיל בליגה? ברק צריך אותך

זו תגובה שלא קשורה לאשכול והיא תגובת ספאם...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשכול מסוג הצעה צריך להפתח בפורום הצעות ורעיונות ולא קבוצות/קלאנים בליגה, אני מזמין אותך לפתוח אשכול חדש בפורום המתאים ובהתאם לטופס הנדרש.

קישור לפורום המתאים - https://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/forum/10-הצעות-ורעיונות/

האשכול ננעל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...