• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

איוונט הקריסטל

איוונט הקריסטל  

11 הצבעות

1. 1. רוצים את האיוונט

• כן
      7
    • לא
      4

Recommended Posts

שמי בליגה:xvr1089                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               אש.מסטי וברוק ראו שלושה מטאורים נופלים והמטאורים נפלו קרוב אליהם כול אחד הלך לצד אחר אש ראה פוקימון מוזר Registeel בצבע אדום הוא אמר שקריסטל ששמרו אליהם במשך שנים התפוצצה והתפזרה בכוכב שלכם.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    מסטי ראתה פוקימון מוזר מאוד Bakurge בצבע כחול הוא אמר רק מילה אחת:אבדון.                                                                                                                                                                                                                                                                                                   ברוק ראה את(הוא היה בצבע שחור) Latias  אמר:שאם הוא לא יחבר את כול חלקי הקריסטל בזמן אז השער יפתח.ברוק שאל שער?איזה שער?Latias אמר:שלפני שנים רבות הוא וחבריו נלחמו נגד פוקימונים אפלים שרצו לשלוט על הכול אז הם אנחנו נלחמו נגדם בגלל שהם היו חזקים מדי המאסטר שלנו חתם אותם בתוך קריסטל ומאז הוא חיי בתוך הקריסטל כדי לשמור שלא יצאו באחד הימים הם לא שם לב והם כמעט הצליחו לצאת זה גרם לפיצוץ שפיזר את כול חלקי הקריסטל המאסטר שלנו לא יחזיק עוד הרבה זמן גלינו שכול החלקים נפלו בכוכב שלכם. ברק אש ומסטי סיפרו מה הם ראו פתאום Registeel הגיע אליהם ואמר שהחברים של המאסטר שלו ישנים בתוך קרסטלים.אש שאל למה דווקא בקריסטל. Registeel זו הייתה הדרך הנוחה ביותר הפיצוץ פוצץ גם את הקרסטלים שלהם והם גם מפוזרים בעולם שלכם תוכלו לעזור לי?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          תכתבו אם אתם בעד האיוונט או נגד(ורק אומר שלגבי הפוקימונים של האיוונט אני יעזר באחד מהתמיכה אז לא תראו איך נראה הפוקימונים של האיוונט ועוד משהו אם תרצו את האיוונט אני ישאל שאלות למשל אתם רוצים שיהיה אפשרי למכור אותם?ודברים כאלה רק אומר כשיהיו לפחות 10 בעד אתחיל בשאלות מה אתם מעדיפים)כדי להוסיף תשאלו את עצמכם מי המאסטר איך הוא נראה?זה פעם ראשונה שאני יוצר אשכול אז סורי.ורק אומר אני ישלח את התמונה של הפוקימון כשאדע איך ליצור אותה

נערך על-ידי צל
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תעשה סקר תראה איך נראים פוקימוני האיוונט ותעשה לפי הטופס

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תוכלו לתת דעה על האיוונט שלי מה רע ומה טוב בה כדי לשפר?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נשמע אחלה איוונט בסך הכל...
אבל אתה יכול להשקיע יותר בסיפור ולהיות יותר מקורי בקשר לפוקמונים באיוונט למולטרס כבר יש משהו מיוחד אז תביא אגדי אחר לדרקראי אין אני חושב ולרגיסטיל גם לא...

אולי תחליף את מולטרס במשהו אחר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההצעה מאוד מסורבלת תפתח לפי ההצעות האחרות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 20 דקות Dream אמר:

נשמע אחלה איוונט בסך הכל...
אבל אתה יכול להשקיע יותר בסיפור ולהיות יותר מקורי בקשר לפוקמונים באיוונט למולטרס כבר יש משהו מיוחד אז תביא אגדי אחר לדרקראי אין אני חושב ולרגיסטיל גם לא...

אולי תחליף את מולטרס במשהו אחר

אתה רציני? יש מלא לדארקראי! וזה בסדר שיהיה לפוקימון פעמיים (יש לדארקראי פעמיים, טיטאן מיוטו, וכ'ו)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נפתח במקום הלא נכון, ננעל, בנוסף אני ממליץ לשנות את הניסוח מכיוון שהוא מאוד מסורבל וקשה להבנה.

יש לפתוח אשכול מסוג הצעה בפורום הבא -

https://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/forum/10-הצעות-ורעיונות/

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • Hawks locked this topic
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.