• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

גלאר החדשה

רוצים את זה?  

24 הצבעות

1. 1. מה אתם אומרים על זה?

• בעד(לנמק)
      22
    • נגד(לנמק)
      2

Recommended Posts

שם במשחק: ברק77

ההצעה: טוב לאחרונה עברתי למחוז גלאר והמפה דיי מציקה שם אז חשבתי לארגן משהו שיהיה נוח יותר:

כמו שהבנתי כל מפה מורכבת מהרבה תמונות שמתאימות אחת לשניה וגלאר היא תמונה אחת.

אז חשבתי לארגן את המפה שתיהיה מורכבת מכמה תמונות והם יהיהו חתוחות מהמפה המקורית:

מים: 17.png

בית ספר ללחימה: 18.png

מערה: 19.png

מערת האש: 20.png

דשא: 21.png

בית הרוחות: 22.png

חוף הים: 23.png

למה אני חושב שההצעה תעזור: כי עכשיו מפת גלאר טיפה מעצבנת ואי אפשר לחרוש שם בעזרת המפה החדשה יהיה אפשר לשחק גם בגלאר!

אשמח שתגיבו מה דעתכם ותעירו מה לא טוב

ברק

נערך על-ידי Crazy lightning
XD
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות מגניב אמר:

בעד אי אפשר לחרוש שמה וזה מאוד מעצבן כי קשה מאוד לחפש שמה אגדים 

בגלל זה הצעתי!!! 

תודה על התמיכה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד. מסכים עם @מגניב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות Pink cookie אמר:

בעד. מסכים עם @מגניב

לפני 9 דקות צל אמר:

אני בעד

תודה על העזרה זה ממש עוזר!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד לשנות אותה לגמרי [מפה שונה שתעוצב בנוחות כמו שאר המפות] ואם לא לגמרי אז מעדיף להשאיר כך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יכול להיות נחמד רק צריך לדעת לסדר את זה ולשלב שיצא תמונה יחסית שלמה 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות Archer אמר:

אני בעד לשנות אותה לגמרי [מפה שונה שתעוצב בנוחות כמו שאר המפות] ואם לא לגמרי אז מעדיף להשאיר כך

הייתי שמח לעשות את זה אבל אין מפה אחרת!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם אני מסכים או לא לדעתי צריך לערוך את המפה לכמו כל שאר המפות עבשיו כולכם שואלים: איך? אז פשוט כך מפה נורמלית ותערוך אותה מכסימום תדחוף פה ושם דברים דברים לא מהמפוט אבל אם תשים לב כל המפוט בנויות על אותה מפה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 24 דקות jek123 אמר:

אני לא בטוח אם אני מסכים או לא לדעתי צריך לערוך את המפה לכמו כל שאר המפות עבשיו כולכם שואלים: איך? אז פשוט כך מפה נורמלית ותערוך אותה מכסימום תדחוף פה ושם דברים דברים לא מהמפוט אבל אם תשים לב כל המפוט בנויות על אותה מפה

אין עוד מפה בשביל גלאר וחיפשתי הרבה זמן, וכל שאר המפות בנוייות מהרבה תמונות וככה המפה של גלאר תיהיה כמו של כולם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד, יהיה יותר נוח, נעים ומסודר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד, גאלאר המפה היחידה שלא נוח לחרוש בה מהסיבה שהצגת, או שיהיה יישור קו מסוים וכל המפות יהיו כמו גאלאר או שיתאימו את גאלאר לשאר המחוזות, אין שום היגיון שרק מחוז אחד שונה מהבחינה הזאת.

ההצעה לא נפתחה במקום המתאים אך מכיוון שיש כבר כמות גבוהה של מצביעים האשכול הועבר למקום המתאים, שים לב שבפעם הבאה יש לפתוח אשכול מסוג הצעה בפורום הצעות ורעיונות ולא במשחקים כללי - הצעות ורעיונות(הצעות ורעיונות שקשורים לאתר פוקימושן ולא לליגת הפוקימונים).

הצעות יש לפתוח בפורום הבא - 

https://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/forum/10-הצעות-ורעיונות/

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות Hawks אמר:

בעד, גאלאר המפה היחידה שלא נוח לחרוש בה מהסיבה שהצגת, או שיהיה יישור קו מסוים וכל המפות יהיו כמו גאלאר או שיתאימו את גאלאר לשאר המחוזות, אין שום היגיון שרק מחוז אחד שונה מהבחינה הזאת.

ההצעה לא נפתחה במקום המתאים אך מכיוון שיש כבר כמות גבוהה של מצביעים האשכול הועבר למקום המתאים, שים לב שבפעם הבאה יש לפתוח אשכול מסוג הצעה בפורום הצעות ורעיונות ולא במשחקים כללי - הצעות ורעיונות(הצעות ורעיונות שקשורים לאתר פוקימושן ולא לליגת הפוקימונים).

הצעות יש לפתוח בפורום הבא - 

https://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/forum/10-הצעות-ורעיונות/

תודה רבה על ההסבר! אזכור זאת להבא!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות אורגרינגה אמר:

צודק לגמרי כל הכבוד שיש משהוא שיש לו שכל לפתוח על זה אשכול

ואוו, תודה!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ממש נכון אני לא סובל את המפה של גאלאר, באמת שעדיף לשנות אותה עד היסוד ולא לחתוך ממנה אבל גם זה רעיון אם אתה יכול תמצא מישהו שיעצב לך מפה ותחלחף את ההצעה אבל אחלה רעיון תומך לגמרי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות מגניב אמר:

בעד אי אפשר לחרוש שמה וזה מאוד מעצבן כי קשה מאוד לחפש שמה אגדים 

בדיוק!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים

לא הבנתי מהאשכול מה הבעיה בדיוק ולמה אי אפשר לחרוש?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 דקות TheUnreal אמר:

הבעיה היא שקשה יותר כשהמפה לא מחולקת לאזורים, אני לפחות לא מבקר שם בגלל זה. הרבה יותר קשה לשחק ככה. לגבי החרישה אני לא יודע כי לא ניסיתי כל כך, אבל הצבעתי בשביל שזה יחולק כדי שיהיה פחות קשה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה ARayquaza אמר:

הבעיה היא שקשה יותר כשהמפה לא מחולקת לאזורים, אני לפחות לא מבקר שם בגלל זה. הרבה יותר קשה לשחק ככה. לגבי החרישה אני לא יודע כי לא ניסיתי כל כך, אבל הצבעתי בשביל שזה יחולק כדי שיהיה פחות קשה

ב-ד-י-ו-ק המפה של גלאר היא רק תמונה אחת ושאר המפות הם הרבה תמונות מחוברות כמו פאזל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה TheUnreal אמר:

שיטת הקונטרול לא עובדת שם כי במקום שתשימו כמו שאר המפות שהמפה תהיה מחולקת לכ6-7 תמונות שונות התמונה היא אחת גדולה לכן כאשר אני מפעיל שם את שיטת הקונטרול היא לא תעבוד, כמובן שיש שיטות אחרות להשתמש בהם אבל קונטרול היא הנפוצה ביותר. באופן עקרוני אם אני אשאר במחוז קאנטו ואשאיר חלון פתוח שלו ובנתים בחלון אחר אעבור לגאלאר ואחרוש במפה של קאנטו זה יחרוש לי על פוקימונים גאלאר אבל ברגע שאני ארענן נגמר הכול בנוסף זה עולה מלא. לכם ההצעה היא לפצל את מפת גאלאר לכמה מפות שונות בדיוק כמו שאר המפות למרות שהיא נראת שונה תמיד אפשר לפצל אותה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד לגמרי מאוד יהיה נוח לחרוש.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 2 weeks later...
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.