• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

מה החייה אהובה עליכן

חייה האובה   

15 הצבעות

1. 1. מה החייה אהובה עליכן מיכאן

• כלב
      5
    • תניין
      1
    • נץ
      4
    • לויתן
      1
    • דולפין
      2
    • ארנב
      2

Recommended Posts

הי שמי במשחק Korito486 לאחר שהשוטף שלי החליף שם וגם פתח פורום ורציתי לעשות אשכול על מה החייה אהובה עליכם ובעצם אני הולך לשאול כמה משתמשים מה החייה אהובה עליין אז נתחיל 

תשובה מספר 1  Pegasus ענה ש החייה אהובה עליו זה ליוותן shutterstock_1196841907_xjujd6.jpg

תשובה מספר2 Hawks ענה שהחייה אהובה עליו זה נץ 96242.jpg

תשובה מספר3  KaitoSama ענה שהחייה אהובה עליו זה תניין 800px-SaltwaterCrocodile('Maximo').jpg

תשובה מספר 4  AnsuFati ענה שהחייה אהובה עליו זה כלב media_18062019170453.jpg?rnd=.6611597?rn

תשובה מספר5   Anubis ענה שהחייה אהובה עליו זה דולפין דולפינן ים תיכוני 

תשובה מספר6    BadBunny ענה שהחייה אהובה עליו זה ארנב 1321533054-2.jpg

כאן נגמר אאשכול קרדיט לעדן Anubis

נערך על-ידי אלמוג
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • אחראי הקהילה

פעם ראשונה שאני נתקל במישהו שהחיה האהובה עליו היא תנין.

בכל מקרה, ברור לכולם שנץ היא כמה רמות מעל לחיות האחרות שהצגת פה.

נ.ב Golden%20Defense%20Stone.png

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בחרתי דולפין חיה שקטה ונעימה 🙂

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנינים הם החיה בעלי המערכת החיסונית הטובה ביותר בטבע, אם תראו תנין חולה סביר להניח שהמצב ממש חמור. בלי קשר, ללסת שלהם יש אחיזה מטורפת שבלתי ניתן להתחמק ממנה בשניה שהם מחזיקים בך. אני חושב שהחיות שאני אוהב יותר הן זהרונים בגלל שהם מגניבים רצח ולוקחים כרישים בקלות למרות שהם קטנטנים, ואיך לא, צבים. בגלל שיש כל כך הרבה סוגים שונים של צבים הם פשוט הופכים להיות חיה מעולה שמשתפרת מזן לזן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דרקון

חיות מיסטיות נחשבות ואני לא שואל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 17 שעות אלמוג אמר:

הי שמי במשחק Korito486 לאחר שהשוטף שלי החליף שם וגם פתח פורום ורציתי לעשות אשכול על מה החייה אהובה עליכם ובעצם אני הולך לשאול כמה משתמשים מה החייה אהובה עליין אז נתחיל 

תשובה מספר 1  Pegasus ענה ש החייה אהובה עליו זה ליוותן shutterstock_1196841907_xjujd6.jpg

תשובה מספר2 Hawks ענה שהחייה אהובה עליו זה נץ 96242.jpg

תשובה מספר3  KaitoSama ענה שהחייה אהובה עליו זה תניין 800px-SaltwaterCrocodile('Maximo').jpg

תשובה מספר 4  AnsuFati ענה שהחייה אהובה עליו זה כלב media_18062019170453.jpg?rnd=.6611597?rn

תשובה מספר5   Anubis ענה שהחייה אהובה עליו זה דולפין דולפינן ים תיכוני 

תשובה מספר6    BadBunny ענה שהחייה אהובה עליו זה ארנב 1321533054-2.jpg

כאן נגמר אאשכול קרדיט לעדן Anubis

אני אהוב גם כלב וגם חתול מיאו מיאו מיצי 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חד משמעית ארנב. אוהבים אותך שלג @BadBunny

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שאלה קשה שנותרתי בה ללא מענה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ואוו החלטה קשה!! אני אלך על נץ וכלב

נ"ב:: רק אני מופתע מהבחירה של באד באני?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כלב! כלב!

ללא ספק חברו הטוב של האדםXD.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות The King of Demons אמר:

כלב! כלב!

ללא ספק חברו הטוב של האדםXD.

חיזקת אותי בהחלט אני חולה על כלבייים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1.כריש, אני אוהב את החייה הזאת מגיל קטן, למרות שמתי שהייתי קטן היו אומרים "כריש זאת חיה רעה והיא תהרוג אותך" אני עכשיו מבין שאין לה למה סתם לתקוף, יש יותר מדי סטיגמות על כרישים, כריש לא סתם יאכל אתך. אתה יכול לרכב על כריש והוא לא יעשה לך כמעט כלום, לעומת זאת יש כמה כרישים הרסניים שיתקפו כל מה שבדרכם, אבל זה לא מונע אותי לא לאהוב את הזנים האלה.

2. צבים, חיה ממש יפה, ומרהיבה, אני ממש אוהב אותה ואין לי אפילו מושג למה.

3.לוויתן, אבל רק סוג אחד והסוג הזה הוא קטלן.

אהבתי את הצבעים שלו ממש, והוא נראה ממש יפה.

4.קרנף, חייה ממש מהירה שיכולה להרוג מישהו עם הקרנף שלה אם היא רצה בכמה עשרות מטרים, 40-80.

אני ממש אוהב אותה.

5.פיל, משום מה שהייתי יותר קטן תמיד חשבתי שפיל בגודל של בניין, רק לפני שנתיים גיליתי שלא חח, בקצרה-

שהייתי בגיל חמש ואמרו לי שפיל זאת חיה עם זיכרון ממש טוב אהבתי אותה ממש כי מצאתי בזה תכונה מגניבה, ועכשיו אני עדיין מוצא בזה משהו מגניב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 3 weeks later...

טוב זה קצת באיחור אבל בכל זאת אני חייב חח,

יש לי 3 חיות שאני ממש אוהב;

1.טיגריס-רוב הצייד של הטיגריס נגמר בהצלחה ללא ספק החתול החזק בטבע אין לו אויבים, סמל לגבורה

2.דולפינים-דולפינים לדעתי חייה מדהימה הם חכמים ומבינים ומחבבים בני אדם היונק הימי הכי מדהים לדעתי

3.זאבים-זאבים בעיקר אלו שבשלגים ובמקומות הקרים הסיבריים מלאי הפרווה זאבים צדים בדרך כלל בלהקה (המושג זאב בודד זה מזאבים שסולקו מהלהקה) ומסמלים אחדות הם מסיימים הרבה קרבות בהצלחה ונותנים איום רציני לכל החיות בשטח הכוללות בינהם דובים למינהם כך שזו באמת חיה שראויה להערצה

נ.ב אחלה אשכול אהבתי אני מאוד אוהב חיות כל שדיי תפור לי האשכול תודה חח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות Archer אמר:

טוב זה קצת באיחור אבל בכל זאת אני חייב חח,

יש לי 3 חיות שאני ממש אוהב;

1.טיגריס-רוב הצייד של הטיגריס נגמר בהצלחה ללא ספק החתול החזק בטבע אין לו אויבים, סמל לגבורה

2.דולפינים-דולפינים לדעתי חייה מדהימה הם חכמים ומבינים ומחבבים בני אדם היונק הימי הכי מדהים לדעתי

3.זאבים-זאבים בעיקר אלו שבשלגים ובמקומות הקרים הסיבריים מלאי הפרווה זאבים צדים בדרך כלל בלהקה (המושג זאב בודד זה מזאבים שסולקו מהלהקה) ומסמלים אחדות הם מסיימים הרבה קרבות בהצלחה ונותנים איום רציני לכל החיות בשטח הכוללות בינהם דובים למינהם כך שזו באמת חיה שראויה להערצה

נ.ב אחלה אשכול אהבתי אני מאוד אוהב חיות כל שדיי תפור לי האשכול תודה חח

מאז התגובה האחרונה עברו יותר מ-14 ימים. זה נקרא הקפצה וזה אסור... מקווה שתשים לב מעכשיו.

ננעל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.