• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

שיפורים במערכת הקרבות הרנדומלית

Recommended Posts

שם המשתמש במשחק: Universe

ההצעה: אני מציע להוסיף ולשנות כמה דברים במערכת הקרבות הרנדומלית החדשה. דבר ראשון, אני מציע להוסיף סינונים לפוקימונים שמקבלים בקרב. לדוגמא, מספר משבצות שניתן לסמן כמו "ללא התפתחויות ראשונות" שכאשר יהיה מסומן לא יתקבלו פוקימונים בהתפתחותם הראשונה (פוקימונים בעלי התפתחות אחת יוכלו להתקבל), או משבצת "ללא אגדיים" או "ללא נכחדים". אפשרות אחרת היא להוסיף דרגות (tiers) ובכך להפריד פוקימונים על פי כמה הם שימושיים בקרב, אבל נראה לי שזה מיותר. 

דבר נוסף שאפשר לשנות לדעתי את המתקפות שהפוקימונים מקבלים. לדעתי צריך לעשות שלכל פוקימון יהיו את המתקפות האידיאליות שהוא יכול ללמוד (מתקפות שעובדות טוב עם הסוגים שלו, הסטאטים וכן הלאה), אבל מכיוון שזו משימה ארוכה לבדוק את זה לכל פוקימון, אפשר לעשות שכל פוקימון לפחות יקבל את 4 המתקפות בעלות הכוח הכי גבוה שהוא יכול ללמוד, ולא מאותו סוג (אם שתי המתקפות הכי חזקות של פוקימון הן מאותו סוג לדוגמא, לא תהיה לו את השניה הכי חזקה, כי זה מיותר).

בנוסף, אני מציע להוסיף את האפשרות לראות את המהלכים של הפוקימונים בלי להחליף אליהם.

כיצד אני חושב שהצעתי תעזור: לדעתי סינונים של הפוקימונים שאפשר לקבל בקרבות הרנדומליים תאפשר לקרבות מעט שווים יותר בהם לא רק המזל משחק אלא גם היכולת של השחקן. 

לשנות את המתקפות שהפוקימונים מקבלים יעזור מכיוון שבניגוד למשחקי פוקימון אחרים, בליגה הפוקימונים יכולים להשתמש רק במתקפות העושות נזק, ולא במתקפות סטאטוס. לכן, יכול להיווצר מצב בו מקבלים פוקימון חסר מתקפות התקפה וחסר שימוש. 

ולדעתי להוסיף את האפשרות לראות את המהלכים של הפוקימונים בלי להחליף אליהם יעזור מאוד לקבל החלטות נכונות במהלך הקרב. קורה לא מעט מצבים בהם מחליפים לפוקימון האמור להיות שימושי נגד היריב, אך מסתבר שאין לו אף מתקפה שימושית או אפילו אף מתקפה בכלל. 

אשמח אם בתגובות תגיבו אם אתם בעד או נגד הרעיונות או אם יש לכם רעיונות לשיפור ההצעה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי הבעלים פתח אשכול בשביל שתציע את זה אצלו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 דקות mmm2 אמר:

היי הבעלים פתח אשכול בשביל שתציע את זה אצלו

כפי שאמר הבעלים פתח אשכול במיוחד לתגובות כאלה אין צורך שתציע.

באשכול הזה תוכל לרשום את הרעיונות שלך.

ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.