עבור לתוכן
Guest ARayquaza

השועל וצוות ההריסה-2

Recommended Posts

Guest ARayquaza

לפרק 1:

פרק 2:

הם הרימו את כלי נשקם. שני חברי צוות הריסה הגיחו מאוהלים וכמה יצורים שהטיטאנים כינו לפי המסורת "פוקימונים" יצאו איתם.

ראיקוזה לא יצא מאוהלו, אבל נראה שיהיה פה קרב רציני ביותר גם בלעדיו. חבר צוות הריסה אחד הרים את פיגיונותיו והתחיל לנסות לשסף את בלאק, הנער.

בלאק, המיומן בחרבותיו, הגיב בחסימה מוצלבת שלכדה את הפגיונות, ולאחר מכן פיתל את חרבותיו ככה שהפגיונות נפלו לקרקע.

חבר צוות ההריסה קרא לאחד הפוקימונים שלו, "פיקאצ'ו מכת ברק!" אך בלאק עצר את מכת האנרגיה בחרבו השמאלית ובימנית השתמש כדי לחבוט בראש חבר הצוות.

הוא קרס על הרצפה, דומם. הפוקימונים שלו נסוגו אל האוהל, כמו בכל פעם שאדונם הובס. בינתיים הוא ראה שליאן בצרות גדולות.

חבר צוות ההריסה האחר השתמש בגרזן קרב ענקי, ונראה שהוא העיר את ראיקוזה מכיוון שהוא נלחם לצידו עם סכינו הארוך.

בלאק שאג על הלוחמים והפך לשועל. לאחר האימונים הרבים שלו זה היה טבעי למדי.

הוא קפץ ליד חבר צוות ההריסה וחזר לצורתו הרגילה, עם חרבותיו בידיו.

הוא הרים את חרבותיו, באחת חבט בראשו של חבר צוות ההריסה ואת האחרת קירב לצווארו של ראיקוזה לפני שישנה צורה.

"אתה לא תעשה את זה לחבר הכי טוב שלך," אמר ראיקוזה בחיוך, "נכון?"

"אולי לא, אבל לבוגד אני כן."

פניו של ראיקוזה החווירו. "אז מה אתה עומד לעשות איתי?" שאל בלחש.

"כנראה נחטוף אותך וניקח לחקירה. אתה לא תתנגד, נכון?"

ראיקוזה בלע רוק.

"יופי" אמר בלאק.

"הממ, בלאק? אני יודעת שאתה נהנה לדבר איתו, אבל אני צריכה עזרה רגע." אמרה פתאום ליאן.

בלאק הסתובב אליה וראה אותה מנסה להצמיד תחבושת לרגלה, שפצע עמוק מסכינו של ראיקוזה היה שם.

בלאק הסתובב בחזרה לראיקוזה, נתן לו אגרוף בפנים ורץ אל ליאן.

ביחד הם הצליחו לקשור את התחבושת נכון ובעזרת בלאק ליאן הצליחה לדדות אל ראיקוזה.

ברגע שהיא הגיעה היא נתנה לו סטירה.

"אנשים, זה ממש כואב," ראיקוזה אמר בהעווית כאב. "הבנתי את המסר."

ליאן ובלאק גררו את ראיקוזה למחנה שלהם, תוך התנשפויות ורטינות מצד ראיקוזה. באמצע הדרך בערך הם עצרו ושמו לראיקוזה מחסום פה.

הם הגיעו למחנה, ובלאק וליאן נחו קצת מהקרב, אכלו קצת, התחילו להרתיח מים על מדרה קטנה ואז הורידו לראיקוזה את מחסום הפה.

מפיו יצא זרם כזה שותף וחזק של קללות וגידופים שנראה שכל היער מצטרף אליו.

"וואו." אמרה ליאן "הוא בכלל יודע מה אומרת הקללה האחרונה?" היא השתתקה לרגע ואמרה "ואם כן, הוא יכול להסביר לי אותה?"

ראיקוזה הביט בה בזעם וחידש את רצף קללותיו.

"שקט אתה," אמר בלאק. "אלא אם כן אתה רוצה שאני אשתיק אותך."

ראיקוזה שתק ועצם את עיניו. נראה כי הוא מנסה לנוח קצת גם.

בלאק הביט בו רגע, התיישב על כיסא ופתח את הספר שלו.

בספר היה מידע ותמונות של כל בעלי דם הענקים הידועים. הוא פתח אותו בעמוד על ראיקוזה והתחיל לקרוא.

הפרטים: שם-ראיקוזה, שם מלא-Angel Rayquaza, גובה-1.70 מ', גיל-15, עיסוק-צייד ראשים, משתנה ל-יצור שדומה לראיקוזה אבל בעל כנפיים, ענן וכוח מדהים. תמונה-לחיץ.

הוא הביט על הנער שנרדם לידו, ולא הבין איך הוא השתנה כל-כך מאז הפעם האחרונה שנפגשו. הוא נראה אותו דבר, דיבר אותו דבר אבל האישיות שלו שונה.

הוא דפדף בין דפים שונים, ביניהם הדף של ליאן (שם-ליאן, שם מלא-Pichu, גובה-1.60 מ', גיל-16, עיסוק-אין (נמלטת/קבצנית), משתנה ל-פיצ'ו, תמונה-לחיץ) וצחק על הכובע שלה שהיא הכי אוהבת למרות שהוא חושב שהוא מטופש עם הקרניים האלה שלו.

פתאום נשמע מאחוריו קול נפץ, ואור פתאומי וחזק הופיע בקרחת היער.

בלאק הסתובב מיד והספיק לשמוע לחישה "ברק אמרתי לך אל תשנה צורה כרגע!"

בלאק דפדף במהירות לאות ב'. בעיסוק של ברק היה כתוב: 'צייד למען צוות תמיכה (הריסה)'

בלאק חייך. הוא תמיד אהב להרוס לאנשים את התקוות.

(קרדיס ל- TomSka על התמונות[צילום מסך מסרטון שלו])

נערך על-ידי ARayquaza

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המשך פשוט מטריףף אני מצפה כבר מעכשיו לחלק 3 פשוט מטורף החלק שהכי אהבתי זה מתי שבלאק מוריד לך אגרוף לפנים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה רוקי17 אמר:

המשך פשוט מטריףף אני מצפה כבר מעכשיו לחלק 3 פשוט מטורף החלק שהכי אהבתי זה מתי שבלאק מוריד לך אגרוף לפנים

תודה! חלק 3 אני אשתדל שיהיה עד יום שלישי! ופחות תודה על החלק האחרון!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 8 דקות black F0X80 אמר:

אחי אתה משקיע רצח אני גאה להיות חלק מזה 

ממש תודה אני מודה לך על הרעיון שגרם לי לעשות הכל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 3 דקות Lian2006 אמר:

יפה ביותר לא אשקר, אהבתי~ 3>

תודה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דייי אחי זה מטורףףףףף

אני אוהב אותךךךךך

רק לא הבנתי אני אם בלאק וליאן?

בכל מקרה אשכול מטורףףף

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 שעה Crazy lightning אמר:

דייי אחי זה מטורףףףףף

אני אוהב אותךךךךך

רק לא הבנתי אני אם בלאק וליאן?

בכל מקרה אשכול מטורףףף

תודה! אוהב אותך גם גבר! ואתה תגלה בהמשך עם מי אתה... (מוזמן לבקש שותף כי יש לי רעיון להמשך אבל לא מי יהיה איתך)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כול הכבוד! השקעת בכול הפרטים! יש כאן הכול כולל תמונות של כולם! פשוט ש י ג ע ו ן!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 4 דקות Pink cookie אמר:

כול הכבוד! השקעת בכול הפרטים! יש כאן הכול כולל תמונות של כולם! פשוט ש י ג ע ו ן!

פשוט ת ו ד ה !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו פשוט וואו רמת כתיבה גבוהה ויפה מאוד סחפת אותי עד הרגע האחרון בסיפור פשוט סיפור ברמה כמו שצריך לא נמרח מדי ולא קצר מדי מותח וגם מעניין קיבלת את הלייק שלי ויאללה תוציא חלק 3 באמת...

נערך על-ידי Kingpower

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 שעות ARayquaza אמר:

לפרק אחד:

פרק 2:

הם הרימו את כלי נשקם. שני חברי צוות הריסה הגיחו מאוהלים וכמה יצורים שהטיטאנים כינו לפי המסורת "פוקימונים" יצאו איתם.

ראיקוזה לא יצא מאוהלו, אבל נראה שיהיה פה קרב רציני ביותר גם בלעדיו. חבר צוות הריסה אחד הרים את פיגיונותיו והתחיל לנסות לשסף את בלאק, הנער.

בלאק, המיומן בחרבותיו, הגיב בחסימה מוצלבת שלכדה את הפגיונות, ולאחר מכן פיתל את חרבותיו ככה שהפגיונות נפלו לקרקע.

חבר צוות ההריסה קרא לאחד הפוקימונים שלו, "פיקאצ'ו מכת ברק!" אך בלאק עצר את מכת האנרגיה בחרבו השמאלית ובימנית השתמש כדי לחבוט בראש חבר הצוות.

הוא קרס על הרצפה, דומם. הפוקימונים שלו נסוגו אל האוהל, כמו בכל פעם שאדונם הובס. בינתיים הוא ראה שליאן בצרות גדולות.

חבר צוות ההריסה האחר השתמש בגרזן קרב ענקי, ונראה שהוא העיר את ראיקוזה מכיוון שהוא נלחם לצידו עם סכינו הארוך.

בלאק שאג על הלוחמים והפך לשועל. לאחר האימונים הרבים שלו זה היה טבעי למדי.

הוא קפץ ליד חבר צוות ההריסה וחזר לצורתו הרגילה, עם חרבותיו בידיו.

הוא הרים את חרבותיו, באחת חבט בראשו של חבר צוות ההריסה ואת האחרת קירב לצווארו של ראיקוזה לפני שישנה צורה.

"אתה לא תעשה את זה לחבר הכי טוב שלך," אמר ראיקוזה בחיוך, "נכון?"

"אולי לא, אבל לבוגד אני כן."

פניו של ראיקוזה החווירו. "אז מה אתה עומד לעשות איתי?" שאל בלחש.

"כנראה נחטוף אותך וניקח לחקירה. אתה לא תתנגד, נכון?"

ראיקוזה בלע רוק.

"יופי" אמר בלאק.

"הממ, בלאק? אני יודעת שאתה נהנה לדבר איתו, אבל אני צריכה עזרה רגע." אמרה פתאום ליאן.

בלאק הסתובב אליה וראה אותה מנסה להצמיד תחבושת לרגלה, שפצע עמוק מסכינו של ראיקוזה היה שם.

בלאק הסתובב בחזרה לראיקוזה, נתן לו אגרוף בפנים ורץ אל ליאן.

ביחד הם הצליחו לקשור את התחבושת נכון ובעזרת בלאק ליאן הצליחה לדדות אל ראיקוזה.

ברגע שהיא הגיעה היא נתנה לו סטירה.

"אנשים, זה ממש כואב," ראיקוזה אמר בהעווית כאב. "הבנתי את המסר."

ליאן ובלאק גררו את ראיקוזה למחנה שלהם, תוך התנשפויות ורטינות מצד ראיקוזה. באמצע הדרך בערך הם עצרו ושמו לראיקוזה מחסום פה.

הם הגיעו למחנה, ובלאק וליאן נחו קצת מהקרב, אכלו קצת, התחילו להרתיח מים על מדרה קטנה ואז הורידו לראיקוזה את מחסום הפה.

מפיו יצא זרם כזה שותף וחזק של קללות וגידופים שנראה שכל היער מצטרף אליו.

"וואו." אמרה ליאן "הוא בכלל יודע מה אומרת הקללה האחרונה?" היא השתתקה לרגע ואמרה "ואם כן, הוא יכול להסביר לי אותה?"

ראיקוזה הביט בה בזעם וחידש את רצף קללותיו.

"שקט אתה," אמר בלאק. "אלא אם כן אתה רוצה שאני אשתיק אותך."

ראיקוזה שתק ועצם את עיניו. נראה כי הוא מנסה לנוח קצת גם.

בלאק הביט בו רגע, התיישב על כיסא ופתח את הספר שלו.

בספר היה מידע ותמונות של כל בעלי דם הענקים הידועים. הוא פתח אותו בעמוד על ראיקוזה והתחיל לקרוא.

הפרטים: שם-ראיקוזה, שם מלא-Angel Rayquaza, גובה-1.70 מ', גיל-15, עיסוק-צייד ראשים, משתנה ל-יצור שדומה לראיקוזה אבל בעל כנפיים, ענן וכוח מדהים. תמונה-לחיץ.

הוא הביט על הנער שנרדם לידו, ולא הבין איך הוא השתנה כל-כך מאז הפעם האחרונה שנפגשו. הוא נראה אותו דבר, דיבר אותו דבר אבל האישיות שלו שונה.

הוא דפדף בין דפים שונים, ביניהם הדף של ליאן (שם-ליאן, שם מלא-Pichu, גובה-1.60 מ', גיל-16, עיסוק-אין (נמלטת/קבצנית), משתנה ל-פיצ'ו, תמונה-לחיץ) וצחק על הכובע שלה שהיא הכי אוהבת למרות שהוא חושב שהוא מטופש עם הקרניים האלה שלו.

פתאום נשמע מאחוריו קול נפץ, ואור פתאומי וחזק הופיע בקרחת היער.

בלאק הסתובב מיד והספיק לשמוע לחישה "ברק אמרתי לך אל תשנה צורה כרגע!"

בלאק דפדף במהירות לאות ב'. בעיסוק של ברק היה כתוב: 'צייד למען צוות תמיכה (הריסה)'

בלאק חייך. הוא תמיד אהב להרוס לאנשים את התקוות.

(קרדיס ל- TomSka על התמונות[צילום מסך מסרטון שלו])

ואווווווווו איזה השקע 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 2 דקות Kingpower אמר:

וואו פשוט וואו רמת כתיבה גבוהה ויפה מאוד סחפת אותי עד הרגע האחרון בסיפור פשוט סיפור ברמה כמו שצריך לא נמרח מדי ולא קצר מדי מותח וגם מעניין קיבלת את הלייק שלי ויאללה תוציא חלק 3 באמת...

חלק שלוש בקרוב וממש תודה 

לפני 1 דקה אלמוג אמר:

ואווווווווו איזה השקע 

השקעה* ותודה רבה ממש

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 24 דקות ARayquaza אמר:

תודה! אוהב אותך גם גבר! ואתה תגלה בהמשך עם מי אתה... (מוזמן לבקש שותף כי יש לי רעיון להמשך אבל לא מי יהיה איתך)

מממ זה קשה לבחור שותף! אבל אני רק רוצה שזה יהיה מישהו אפלללללל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה Crazy lightning אמר:

מממ זה קשה לבחור שותף! אבל אני רק רוצה שזה יהיה מישהו אפלללללל

תגיד בפרטי אני אשמח

לפני 1 דקה 2721104 אמר:

זה השקעה וואו

thank you

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה סיפור! אבל איפה אני 😞 טוב תכניס אותי פעם הבאה לא נורא XD בכל מקרה צריך שתוסיף לדעתי משהו מעניין ממש כל חלק כאילו משהו דרמטי לא רק קרב קטן תעשה נגיד איזה פיצוץ או משהו או שתגמור את הפרק במתח לול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני כעת BlackVoid אמר:

אחלה סיפור! אבל איפה אני 😞 טוב תכניס אותי פעם הבאה לא נורא XD בכל מקרה צריך שתוסיף לדעתי משהו מעניין ממש כל חלק כאילו משהו דרמטי לא רק קרב קטן תעשה נגיד איזה פיצוץ או משהו או שתגמור את הפרק במתח לול

אני לא גומר את הפרקים במתח לדעתך? ואנחנו בפרק השני לא אמור להיות קרב גדול... אבל תודה ורוצה להיות השותף של ברק?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ורק מנש המסכנון נשאר לו בצד מחוץ לסיפור בפעם הראשונה שלו שמישהו משאיר אותו בחוץ 😞 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 3 דקות Pink cookie אמר:

ורק מנש המסכנון נשאר לו בצד מחוץ לסיפור בפעם הראשונה שלו שמישהו משאיר אותו בחוץ 😞 

אתה ממש צוחק נכון? אתה תופיע בהמשך! אתה לא באמת חושב שאני אשאיר אותך בחוץ נכון?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 16 דקות ARayquaza אמר:

אני לא גומר את הפרקים במתח לדעתך? ואנחנו בפרק השני לא אמור להיות קרב גדול... אבל תודה ורוצה להיות השותף של ברק?

תעשה אותי שותף של מי שבאלך העיקר אני יהיה בתוך לול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני כעת BlackVoid אמר:

תעשה אותי שותף של מי שבאלך העיקר אני יהיה בתוך לול

סבבה גזרזר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד שמח לראות עוד אשכולות שלך מחכה לפרק 3

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה TITAN אמר:

כל הכבוד שמח לראות עוד אשכולות שלך מחכה לפרק 3

תודה. רוצה להיות בסיפור? (כשותף של מנש דההה)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...