עבור לתוכן
Guest ARayquaza

סיקור-הפיקצ'ואים

Recommended Posts

Guest ARayquaza

היי לכולם, זה ראיקוזה.

לפני שאני מחיל אני מתנצל שעבר שבוע מהסיקור האחרון שלי. לא היו לי רעיונות כמעט. גם זה בא לי בטעות לראש. אם אתם רוצים שאני אעשה סיקור על משהו תכתבו בתגובות ואני אעשה.

הפעם הסיקור הוא על משפחת הפיקצ'ואים בליגה. תיהנו!

הראשון: פיצ'ו

קבלו אותו! 172.gif עכבר קטן ומתוק! צהוב! אוזניים שפיציות! צווארון קטן בצבע שחור! לפי המידע כשהוא משתמש במתקפות הוא מתחשמל בעצמו המסכן! אחד הפוקימונים הכי שובבים! בהזהבה הוא כתום! 172.gif בקיצור פוקימון עם מזג סוער! (כמו סופת ברקים, הבנתם? כי זה מצחיק, והממ...)

השני: פיקאצ'ו

קבלו אותו! 25.gif פוקימון עכבר החשמל האמיתי! הפוקימון ההתחלתי של אש! הפוקימון המפורסם בעולם! זנב בצורת ברק! בניו זילנד יש מטבע בשווי של דולר ניו-זילנדי עם הפנים שלו והכיתוב "פוקימון"! בהזהבה הוא כתום חזק! 25.gif בקיצור, פוקימון טעון! (חההההההה)

השלישי: ראיצ'ו

קבלו אותו! 26.gif פוקימון החולדה (כנראה) החשמלית! מפתח מפיקאצ'ו עם אבן הברק! אוזניים שנראות כמו סנפירים! זנב ארוך דק ושחור עם ברק בקצה! כתמתם! מרושע בהרבה מהפיקאצ'ו הרגיל! בהזהבה הוא כתום חזק מאוד! 26.gif בקיצור, פוקימון מלא בחשמל סטטי! (וגם בחשמל רגיל)

הרביעי: אלולה ראיצ'ו

קבלו אותו! 861.gifגרסת האלולה של ראיצ'ו! חמוד ברמות! נראה כמו פיצ'ו כתום ועם זנב ארוך! עיינים ורודותתתתת!!!!! זנב שהוא מרחף מעליו! מתפתח מפיקאצ'ו עם אבן הברק! בהזהבה הוא חום! 861.gifבקיצור, פוקימון מלא באנרגיה! (חשמלית)

החמישי: קוספלי פיקאצ'ו

קבלו אותה! 819.gif פיקאצ'ו עם קצה זנב בצורת לב! בעיקרון יכולה להיות רק בת! נקרא קוספלי בגלל שהיא יכולה להתחפש ולקבל יכולות מיוחדות ככה! בהזהבה היא כתומה! 819.gif בקיצור, פוקימון מרטיט עצמות! (עם חשמל)

השישי: סטאר פיקאצ'ו (אני עושה זכר+נקבה ביחד)

קבלו אותם! 800.gif802.gif פיקאצ'ואים בצבעים שונים+פרח וזה ההבדל! הנקבה (הורודה) יותר עדינה ומדויקת מהזכר (כחול/סגול)! לזכר הפרח כחול ועם 5 עלי כותרת, לנקבה אדום ועם 6 עלי כותרת! בקיצור, פוקימונים הלומי ברק! (*צחוק מוקלט מהקהל*)

השביעי: קריסמס פיקאצ'ו

קבלו אותו! 658.gif פיקאצ'ו עם כובע סנטה קלאוס מודבק! לא ניתן למציאה! סוגי קרח וחשמל! אפשר לקנות במטבעות! בתצוגות אחוריות נראה כמו פיצ'ו עם כובע!  658.gifשלוש מתקפות קרח ייחודיות-christmess beam 190, new year 150, ו-christmess 140! הומצא בליגה לכבוד קריסמס! בהזהבה כתום! 658.gif658.gifבקיצור, פוקימון שאוהב לעזור! (לסנטה)

השמיני: אנג'ל פיקאצ'ו

קבלו אותו!830.gif פיקאצ'ו עם ענן וכנפיים קטנות! חזק ביותר מפי שתיים מהפיקאצ'ו הרגיל! סוגי חשמל ופייה! חי ב-Angel land, כלומר ארץ האנג'לים! חמוד לדעתי יותר מהפיקאצ'ו הרגיל! בהזהבה הוא סגול! 830.gif בקיצור, פוקימון שמימי! (כולם לצחוק בשלוש, שתיים, אחת, חהחחהחהחהחה)

וזהו לבינתיים! מקווה שניהנתם! אשמח לתגובות!

(אם שכחתי פיקאצ'ו תשלחו בתגובות אני אוסיף)

*קרדיט לרעיון-רוקי18

נערך על-ידי ARayquaza

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

3 2 1 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני כעת ban ana אמר:

3 2 1 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תודה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא הוגןןןןן אני הייתי צריך לעשות את הסיקור הזה!!!

בכל מקרה אשכול מצויין!

ואלולה ראיצ'ו עף בגלל שהוא גם על-חושי והוא יכול לכוון את המתקפות שלו מהמחשבה!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 5 דקות Crazy lightning אמר:

לא הוגןןןןן אני הייתי צריך לעשות את הסיקור הזה!!!

בכל מקרה אשכול מצויין!

ואלולה ראיצ'ו עף בגלל שהוא גם על-חושי והוא יכול לכוון את המתקפות שלו מהמחשבה!!!

1) אני עושה הסיקורים המוסמך! זה היה גניבת זכויות יוצרים! (למרות שאני גנבתי מג'ק בעיקרון)

2) תודה!

3) ידעתי אבל אולי אוסיף!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 דברים להגיד אחד זה שאני נתתי לך את הרעיון לסיקר הזה ואתה לא נתת לי קרדיט באשכול!!!

ושתיים אחלה אשכול מאוד מעניין הדבר שהכי הפתיע אותי זה הדולרד הני זילנדי הזיה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה רוקי17 אמר:

יש לי 2 דברים להגיד אחד זה שאני נתתי לך את הרעיון לסיקר הזה ואתה לא נתת לי קרדיט באשכול!!!

1) אתה נתת רעיון? אני די בטוח שזה רעיון שלי... 2) תודה (זו עובדה אמיתית זה מאוד בעייתי)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן אני נתתי את הרעיון אתה שאלת בצ'א הליגה מי יכול לתת לך רעיון ואז אני כתבתי:

"אתה יכול לעשות סיקור על משפחת פיקאצ'ו יש הרבה לדוגמא הזה עם הכבוע ויש לו גם אנג'ל ואת ההתפתחויות"

אבל לא כתבתי את זה שיש אחד מאלולה על הראיצ'ו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני כעת רוקי17 אמר:

כן אני נתתי את הרעיון אתה שאלת בצ'א הליגה מי יכול לתת לך רעיון ואז אני כתבתי:

"אתה יכול לעשות סיקור על משפחת פיקאצ'ו יש הרבה לדוגמא הזה עם הכבוע ויש לו גם אנג'ל ואת ההתפתחויות"

אבל לא כתבתי את זה שיש אחד מאלולה על הראיצ'ו

סבבה. מתקן עכשיו. סליחה ששכחתי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה עם כל הסקינים של פיקאצ'ו?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 10 דקות mmm2 אמר:

מה עם כל הסקינים של פיקאצ'ו?

איזה? (נ"ב מואהאהאהאה סוף סוף עקפתי אותך במוניטין)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 11 שעות ARayquaza אמר:

איזה? (נ"ב מואהאהאהאה סוף סוף עקפתי אותך במוניטין)

Cosplay Pikachu could be better.. | Pokémon Amino

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה mmm2 אמר:

Cosplay Pikachu could be better.. | Pokémon Amino

תן שם+גיף+קצת מידע ואני אוסיף בשמחה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות ARayquaza אמר:

תן שם+גיף+קצת מידע ואני אוסיף בשמחה

כל פיקאצ'ו לב הם סקינים של פיקאצ'ו משודרגים עם לב בקצה הזנב

סבתא פיקאצ'ו- Pikachu GIF - Find on GIFER יותר הגנה מיוחדת

דוקטור פיקאצ'ו-Retired — chipsprites: ORAS: Cosplay Pikachu [more] ۞ ~ יותר התקפה מיוחדת

פיקאצ'ו פייטר-Retired — chipsprites: ORAS: Cosplay Pikachu [more] ۞ ~ יותר התקפה

פיקאצ'ו רוק-Hidden Heaven, ORAS: Cosplay Pikachu [more] ۞ ~ | Pikachu, Pokemon, Cosplay יותר הגנה

פיקאצ'ו בלרין- 

pikachu pokemon pokemon gif my shitty gifs pokegraphic POKEMON OMEGA RUBY  POKEMON ALPHA SAPPHIRE pokemon ORAS Cosplay Pikachu pokemon-global-academy • יותר מהירות 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה mmm2 אמר:

דוקטור פיקאצ'ו-Retired — chipsprites: ORAS: Cosplay Pikachu [more] ۞ ~ יותר התקפה מיוחדת

פיקאצ'ו פייטר-Retired — chipsprites: ORAS: Cosplay Pikachu [more] ۞ ~ יותר התקפה

פיקאצ'ו רוק-Hidden Heaven, ORAS: Cosplay Pikachu [more] ۞ ~ | Pikachu, Pokemon, Cosplay יותר הגנה

פיקאצ'ו בלרין- 

pikachu pokemon pokemon gif my shitty gifs pokegraphic POKEMON OMEGA RUBY  POKEMON ALPHA SAPPHIRE pokemon ORAS Cosplay Pikachu pokemon-global-academy • יותר מהירות 

וואו הממ לא הכרתי אף אחד מהם אני לא יודע אם להוסיף את כולם ביחד או לא להוסיף...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 12 שעות רוקי17 אמר:

1. סיקור לא סיקר

2. אם הוא נותן קרדיט באשכולות זה לי בכל אשכול כי הוא גנב לי את רוב הרעיונות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה jek123 אמר:

1. סיקור לא סיקר

2. אם הוא נותן קרדיט באשכולות זה לי בכל אשכול כי הוא גנב לי את רוב הרעיונות

אני לא גנבתי רעיונות! לקחתי באישור ממך את הרעיון הכללי ועשיתי הרבה מאז...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 דקות ARayquaza אמר:

אני לא גנבתי רעיונות! לקחתי באישור ממך את הרעיון הכללי ועשיתי הרבה מאז...

האמתי אני לא זוכר אבל אני מאמין לך אני רק אומר שאתה לא צריך לתת לו קרדית באשכול

לפני 33 דקות mmm2 אמר:

פיקאצ'ו בלרין- 

כל אלה מהסרט של הופה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות jek123 אמר:

כל אלה מהסרט של הופה

גם נכון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 13 דקות jek123 אמר: