עבור לתוכן
קטון

המסע האדיר2

Recommended Posts

בפרק הקודם טובי שעובד בעמותת ארבוק מגלה שהסוגים נעלמו הוא מחליט לחפש את סוג רגיל ותופס איבי וmmm2 וראיקוזה החליטו לחפש בעצמם את הסוגים פרררררק 2

שלום (לום) למה תמיד במערות יש הד (בד ) איבי (ביבי) מה זה הכדור הזה זה סוג רגיל 

14592564.jpgכן איבי אתה מקבל צבע 133.gif-->133.gifקדימה לסוג רוח

3-1.pngהלו mmm2 '' שלום טובי מדבר קטון מנהל הרוח לא כאן ואני צריך להתקלח האנטר ליקק אותי להתראות''

טוב נלך לבית הרוחות Ghosthouse יש כאן גשר ארוך מעל ים גועש מגובה של 300 מטר מפחיד זוז מי אתה עזוב את זה 103.pngאתה מחפש את סוג הרוח נכון

כן בוא נעלה על הגשר ו... עצור אוייב איש מסתורי עם מסכה הרסת את שליטת צוות רוקט על סינו אז עכשיו תיפגע תיזהר הם קופצים ההגשר נופל אני מצליח לאחוז בסלע קרוב גם האיש עם המסכה מי אתה

טוב 100.pngmmm2 והסלע שהוא החזיק נהרס והוא נפל למים ללאא  אני בדרך לא דרך הגעתי לנקודת ההתחלה למקדש שלמוצא המינים: ג'יראצ'י: פוקימון המשאלה – מפלצות כיס ג'יראצ'י -בהואן- ''ברוכים הבאים למצפה הכוכבים''

אני חושב שאמצא אכאן את הסוג העל חושי ואבקש מחמודי הזה משאלה 

9.png תראו כוכב נופל ברק 77 מה אתה עושה כאן עצבנתי את מנש ניצחתי אותו באמונג אס תקרא את זה

אני הולך לכיוון הכוכב הנופל זה בטוח הוא איבי מוכן איבי אוי שכחתי אותו במטוס מהר לא המטוס כבר עוזב תעלה חבר ראיקוזה ואנג'ל ראיקוזה אבל איך חסכתי לך זמן השגתי את הפייה והדרקון קדימה

האם טובי יצליח להביא את האיבי ולבקש מג'יראצ'י להחזיר לחיים את mmm2

ההההההממממממממממממששששששך יבוא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 4 דקות קטון אמר:

תעלה חבר ראיקוזה ואנג'ל ראיקוזה אבל איך חסכתי לך זמן השגתי את הפייה והדרקון קדימה

יאיי אני הצלתי את האנג'ל!

האשכול מעולה, אבל שוב, אל תפחד להשתמש באנטר ושמות במקום צבעים, וניקוד טוב עדיף על תמונות טובות...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 דקות קטון אמר:

עצבנתי את מנש ניצחתי אותו באמונג אס תקרא את זה

כןןןןןןן אני בלתי מנוצח!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לאאאאא כול צוות הנהלה שלי נהרג! איש במסכה שלחתי אותך להגן עליהם! אתה מפותרררר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני כעת Pink cookie אמר:

לאאאאא כול צוות הנהלה שלי נהרג! איש במסכה שלחתי אותך להגן עליהם! אתה מפותרררר

אני חי! כרגע...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הסיפור הזה קרה לפני חצי שנה מנש

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות קטון אמר:

הסיפור הזה קרה לפני חצי שנה מנש

היית יכול לספר לי לפני והייתי מפטר אותו אז!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב ש'ךךךךךך אבל אל תחזיר לחיים את MMM2

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוא מת לפני חצי שנה איך תפטר אותו

לפני כעת רוקי17 אמר:

הוא איש נחמד אבל אתה רע

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה רוקי17 אמר:

נכוןןןןן הוא הרביץ לי כי בסך הכל בעטתי לו במימיקיווווווו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מתתתתתתתתתתתתתתתת :)( 😞 😞 😞 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קצת מבלבל אבל אשכול טוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי קטון
      כאן חדשות נמצאה אמש גופתם של מנש ואחיו אח של מנש הנסיבות לא ידועות (ביער האקס) הנה סוג הדשא איבביייי!! כן זה רע שרצחתי את מנש אבל אני לא אהרוג עוד איש מה הפתק הזה צריך לנצח את ברק77 בתור אימפוסטר באמונג אס כדי להשיג את סוג חשמל מצטער איבי כולם יחזרו לחיים מבטיח 

-כעבור חמש שעות- מתי אצא אימפוסטר טובי אני ניצחתי בתור אימפוסטר 5679934 פעמים ברצף וכל זה תוך כדי שאני תופס את כל מחוז גאלאר 
      יצאתי אימפוסטר אימפוסטר לרצוח את ברק 77 -קליק-  זה ראיקוזה זה ג'ק ג'ק ג'ק ס א ס 
      לרצוח את ברק 77 -קליק-זה ראיקוזה זה ג'ק ג'ק ג'ק ס א ס -כעבור4 שעות אותו דבר - *צליל רצח*

הצלחתי סוג חשמל בידי  איבי לא אהרוג יותר אף אחד 
      חדשות רועשות אטרנטוס חיסל חצי מגאלאר מי יהפוך למספיק נועז לחסל את אוטרק הרשע ששולט באטרנטוס 
      איבי אין ברירה  צריך להמשיך להרוג ולהחזיר לחיים את רועי ברק77 מנש אח של מנש וקטון (רצחתי אותו תוך כדי משחק  האם יפסיק מסע ההרג והאם ברק77 יצטרך להתחיל את רצף נצחונותיו מהתחלה 

• על-ידי קטון
      בפרק הקודם מוציאים את סוג רגיל דרקון פייה mmm2 מת מחפשים את סוג על חושי וטובי שכח את איבי במטוס ומקבל טרמפ מראיקוזה
      פרק 3  3 3 גלידה (פעם שלישית גלידה והמבין יבין)
      קפצתי כמו משוגע תוך כדי שברתי חלון של מטוס איבי איבי
      בנתיים במקום אחר לגמרי
      התוכנית העולמית 2 בוס מה דעתך  גלאר  יש לי תוכנית איטרנטוס יכבוש את העולם 
      במטוס טוב איבי קופצים אופס אין מי שיציל אותנו צקתי מיד לכיוון כוכב נופל הלוואי שאני וmmm2 נחזור לחיים בום נפלתי על הקרקע ונותרתי בחיים ולידי היה mmm2 חזרת נשמע קול ירי נו באמת רק הרגע חזרת לחיים מי ירה בך אני ברק77 כן משחקים אמונג אס לא זה החיים האמתיים אופסייי
       טוב ברק77 אני חושב שבגלל שהרגת את mmm2 אתה תחייה אותו להתראות איך???????????
      רגע סוג העשב בשעון שלי כתוב שהוא נמצא ב יער האקנס 
      מנש מישהו מתקרב ליער ה אקנס מה הוא לא קרא את מסכת אח מנש ומסכת יערות אסרתי להיכנס לשם עד שברק77 יודה שהמציא סיפור על אח שלי ולכן אסרתי להיכנס כי אח שלי היה שם מלא זמן עצור אותו בכל דרך מנש זה טובי זה שהלך לחפש את הסוגים
      אתה לא מתקרב לכאן אח של מנש  תצטרך בכוח או מוח מעדיף כוח מכות
      האם טובי ימצא את סוג העשב ויצליח להיכנס והאם יחזירו אתmmm2 לחיים שוב
      הההההההההממממממממממממממששששששששךךךךך יבוא

• על-ידי קטון
      היי אני קטון מי שלא יודע זה כינוי בגלל שאני הכי קטן בבית ואני בן 11 אז עזבו אני מספר לכם על מסע שלא סופר  בשם המסע האדיר פרק 1
      ארכאוס ארכאוס דיי לא אל תעשה את זה ללללאאאאאאא  אה זה רק חלום חלמתי שארכאוס קיבל כוח חזק והשמיד את העולם איזה פחד ''טובי אתה מאחר לעבודה בעמותת ארבוק'' תודה רבה אמא להתראות '' שכחת את הכובע'' -כעבור חצי שעה- הגעתי איפה כולם ''לא שמעת ישיבת חרום על ידי מנש ''
      היי קטון (חשבת שלא אכניס את עצמי ?) ''היי טובי מקו' (קיצור מה קורה) למה ישיבתת החרום '' כל הסוגים נעלמו והפוקימונים לא עושים כלום מחפשים מישהו שיסכים לחפש את הסוגים '' אני מוכן
      (כחול מנש) אתה רציני טוב אתה מחפש את הסוגים האבודים 
      אני אתחיל מסוג רגיל ''היי'' שלום mmm2 מה קרה ''כשתחפש את סוג הרוח והפייה תקשר אלי מימיקיו חשוב לי נורא''  טוב אבל אני אתחיל מהסוג ההפפוך סוג רגיל
       שנייה איך אני אמצא את הסוג  אעקוב אחריי אגדיים לסינו יפה הילד הבין איך למצוא ומה אם האתגר שטמנו לו ''טמון טוב בוס'' יפי לעולם לא ימצאו את הסוגים האבודים  -בסינו- אני עומד להחזיר את הרגיל ''באמת יפי כי צוות רוקט השתלט על כל סינו ''  מה מתי זה קרה ''אתמול'' אז אני אציל אתכם ''ילד אבל אין פוקימונים אי אפשר להילחם בצוות רוקט '' אז ננסה בכל זאת ואיפה המקדש של רג'יגיגאס
       '' רק שתבין ילד המקדש שלו הפך להר הריסות ענקי כי הוא הרס את המקדש של עצמו מובן''
      -כעבור שעתיים-  נער שמע כדי להציל את סוג רגיל אסור לך ללטף את האיבי הזה יום שלם מי אמר את זה טוב כמה קשה זה יהיה -כעבור שעה- הוא כל כך חמוד-במשרד הרוח- ''לוקח לטבי הרבה זמן אוקיי אחפש את הרוח בעצמי למען כל הפוקימונים שלי קטון תשגיח על הרוחות שלי ''  אני ''ממממ רגע אחד מהם לא לוקח אנרגיה מנשמות הצילו המשרד נעול לא'' 
      -בסינו- רק עוד שעה עוד שעה שעה  אני לא יכול איבי מתוק מדי אני צריך  ללטף אותו ללטף כל הכבוד עמדת במבחן יש איבי רוצה להצטרף אליי איבי קדימה להציל את סוג רגיל
       -במשרד לאגדיים חלשים-  ''אני צריך להחזיר את סוג הפייה והדרקון בשביל אנג'ל ראיקוזה 
      אתם מצליחים לקרוא את זה נכון יפי אז מה יקרה עם סוג רגיל האם ראיקוזה וmmm2 יחזרו את סוג הפייה
      המשך יבוא

• צור חדש...