עבור לתוכן
RedMoon

מסעות אלולה וקרב השמיים

Recommended Posts

מסעות אלולה וקרב השמיים:

לאחר שאייל ויקרת נתפסו והושלכו לכלא, יצאנו אני מנש ושון למסע למקום כל שהוא שהזכיר אייל בסיפר הקודם: זירת השמיים!

לקחנו צידה ובגדים ויצאנו לדרך אמרתי למנש ושון שאני עובר אצל חבר שמכיר כמעט כל מחוז ועיר אחרי שנחתנו במחוז קאנטו הלכנו לעיירה פאלט ושם פגשנו את אש! אש ששואף להיות מאסטר הפוקימון פגש בנו וקרא לי מרחוק

רצתי אליו ונתתי לו חיבוק של: "מהקורה יאח" ואז ביחד אמרנו "מה קורה יאח" וצחקנו מנש ושון שעוד היו בהלם שאני מכיר אותו אמרו היי ושתקו אש שאל אותי: "מי אלה?" 

אלה:"מנש ושון"

הוא ניגש אליהם ואמר "היי אני אש" ולחץ להם את היד ואז פנה אליי ושאל אם אנחנו רוצים להיכנס אז אמרתי שכן ושיש לנו הרבה על מה לדבר...

סיפרתי לו על 4 הסיפורים ההזויים שקרו עד כה בסיפור השני הוא קצת נרתע ממנש אבל אז הוא חייך וצחק!

כששאלנו מה מצחיק הוא אמר: "גם לי היו פעמים כאלה שהיה פוקימון שנורא רציתי אבל פשוט לא התייאשתי וחיפשתי אותו"

מנש רטן משהו חלש שלא שמעתי בדיוק והמשכנו בסיפורים גם עליו עבר הרבה הוא גדל ואחרי 24 עונות בלי  זיפים באמת התרשמתי 😄 

ואז הרצינו פני ואמרתי לו שאנחנו מחפשים את זירת השמיים, הוא נרתע ואמר: "זירת השמיים היא הזירה הכי מפחידה בעולם ושם נמצאות שתי הקבוצות היריבות הגדולות בעולם הארבוק והראיקוזה"

הוא סיפר לנו שהמנהיגים הם מהשחקנים הכי חזקים בכל העולם בגלל שהקבוצות תמיד שנאו אחת את השנייה הם הפכים גמורים           הארבוק על הארץ והראיקוזה בשמיים וזה הטבע שלהם, אפילו המנהיגים הם הפכים יש א המאמן ראיקוזה והמאמן ברק...

מה קרה? נקטע הסיפור? כן... תחכו לחלק 2

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לאאאא אני רוצה את חלק 2

יא מלך זה סיפור כל כךךךך יפה(במיוחד שזה עלי)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

אני רוצה עודדדדדדדדדדדדדדד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 שעות ConstantVariable אמר:

מנש רטן משהו חלש שלא שמעתי בדיוק והמשכנו בסיפורים גם עליו עבר הרבה הוא גדל ואחרי 24 עונות בלי  זיפים באמת התרשמתי 😄 

LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

בכול מקרה בתור המנהל הבכיר של עמותת ארבוק אני בטוח שכשנגיע לזירת השמים נפגוש את אבא שלי מייסד עמותת ארבוק ><?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יותר ממעולה! זה היה אג.... חכו לזה... די!!!!!!!!11

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גדול המשך כאן ועכשיו אני דורש ממך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות הארי אמר: