עבור לתוכן
קטון

הסיפור של mmm2

Recommended Posts

פרק 1 מנש לראשות הכיתה

סיפורנו מתחיל בבית הספר של הליגה כשמנש וmmm2 היו ילדים הם הביאו לבית ספר פוקימונים מנש הביא את אקנס( שהפך לארבוק הרשאון של העמותה ואני לא יודע אם הוא מת) וmmm2 הביא את מימיקיו925.gifכולם צחקו על העובדה שמימיקיו דחוי וmmm2 החליט לעשות משהו מסוכן הציץ למימיקיו מתחת לתלבושת וmmm2 התעלף לאחר שבוע הוא חזר וגילה שמנש הפך למנהיג מועצת התלמידים ובגלל שמנש ידע את החיבה של mmm2 לרוחות הוא פחד שmmm2 יעשה את זה שוב אז הוא החליט לשמור עליו עד מהרה כל הבית ספר הפסיק לצחוק על mmm2 שיש לו מימיקיו בגלל מנש שאיים על כולם נראה שmmm2 חי בסדר חכו שתשמעו מה קרה

פרק 2 החובבן שלי

דווקא כשמנש היה חולה החליט mmm2 לספר להם על החובבן של עשב באמצע ארוחת בוקר התיחילה מלחמת אוכל שבה המבוקש הראשי הוא כמובן mmm2  המימיקיו שהיה בצד כעס והוריד את התחפושת (ככה מימיקיו נראה)

I never knew what was under mimikyu and now I know | Pokemon, Mimikyu, Cute  pokemonאחרי מקרה זה אין כניסה לרוחות וmmm2  קיבל ריתוק לשנה עד 5 בערב mmm2 בגלל הריתוק סיפר למימיקיו שלו שהגניב בשקט את הסיפורים שהמציא כעבור שנה כולם מתייחסים יפה לmmm2 בגלל שפחדו ממימיקיו שלו מה יעשה mmm2 גלו עכשיו 

פרק 3 הmmm2 החדש

mmm2 ישב הפוך על ספסל מישהו הגיע השמש הסיתרה אותו וmmm2 נבהל ''חובבן העשב אבל אתה המצאה'' השיב לו החובבן לא הזמן עצר ואתה בתוך המוח שלך ''מה'' mmm2 ראה את הסיפורים  שהוא המציא והחליט כן יש לי מקום בעולם אחריי שנים מנש הקים את  עמותת ארבוק  ושאל את mmm2 אם הייתה יכול להיות אלוף מה הייתה מתמקצע בו השיב mmm2 רוח

כן, זה אני יוצר מבט העל, ומלא סיפורים בפורום ספרות 925.gifיאללה מימיקיו!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מגניב סיפור פשוט גדול, קבל את לייק לאשכול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

עדיין מסורבל אבל אחלה רעיון ואחלה סיפור!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מאוד השתפרת בכתיבה, אני מת על הסיפור, ומאוד הוחמאתי, קבל לייק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כול הכבוד על הסיפור!! אני מת פהההה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אתה כל סיפור כותב יותר טוב מהקודם אתה מתקדם קיבלת תודה ממני