עבור לתוכן

Recommended Posts

אוקיי, ברוכים הבאים לעוד אשכול של מנהל מחלקת רוח בעמות ארבוק.

הפעם נדבר על 3 פוקימונים שיש בינהם קשר- פוקימונים של התפצלות, מה הכוונה? פוקימונים שהשיפורים מתחתיהם היו יכולים לא להשתפר לרוח.

מה הראשון? כמובן שדינג'ה!292.gifמסוג חרק ורוח שדינג'ה מתפתח מנינקדה,  סוג של. טכנית במשחקים המקוריים. הוא היה מתפתח לשני השיפורים שלו: מה הכוונה? היית משפר אותו לנינג'אסק והיית מקבל מתנה שדינג'ה במתנה, כי שדינג'ה הוא רק הנשל,מבפנים הוא חלול, למעשה אם תסתכל לו על הגב הוא ישאב את נשמתך.

אם תשאלו אותי המצב הכי טוב שלו זה adament והמוזהב שלו נראה בדיוק כמוהו

מה השני? אלולן מרוואק.874.gif שתכלס. הוא בדיוק כמו מרוואק רק רוח ואש במקום אדמה. (אה והוא קצת יותר מגניב) אלולן מרוואק הוא פוקימון שנעלב בקלות וקצת אגואיסט. (ובליגה אין לו תצוגה קדמית) אבל הוא חזק ונאמן.

אם תשאלו אותי המצב הכי טוב שלו זה impish והמוזהב שלו בסדר

מה השלישי? פרוסלאס478.gif שהוא רוח שלי אישה שאבדה בהרים המושלגים. פרוסלס היא הפוקימון היחיד או הדבר היחיד שמקפיא מתחת לאפס המוחלט. (האמת שאין שום דבר שמגיע לאפס המוחלט) ומשום מה יש לו כנפיים קטנות ומוזרות אם כי חמודות בגב. פרוסלס מתפתחת מסנורס. והרבה יותר מגניבה מגלייאלי (פוקימון הראש הקפוא, יפה) 

אם תשאלו אותי המצב הכי טוב שלה זה quit או brave והמוזהב שלה אדיר

זהו להיום תגיבו מה הפוקימון הרוח האהוב עליכם, ואני יכניס אותו לסקרים הבאים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

נייס. פוקימוני הרוח האהוב עלי-791.gif אנון ארכאוס ואנון מיוטו-795.gif (אני יודע שזה לא מתאים לעמותה אני פשוט לא מכיר פוקימוני רוח חוץ מהם בערך...)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת ARayquaza אמר:

נייס. פוקימוני הרוח האהוב עלי-791.gif אנון ארכאוס ואנון מיוטו-795.gif (אני יודע שזה לא מתאים לעמותה אני פשוט לא מכיר פוקימוני רוח חוץ מהם בערך...)

למה לא? אני יעשה אשכול ספיישל של האנונים!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza
לפני 1 דקה mmm2 אמר:

למה לא? אני יעשה אשכול ספיישל של האנונים!

ספיישל 50 מוניטין?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יאללה אני מה זה אוהב את האנטר הוא קוללללל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אנון מיוטו! גם ניתן לקנות אותו ממש בזול רק 800 זהב אצלי בפרטי (ממסוחררררר)

כול הכבוד על האשכול 😛 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפוקימון רוח שאני הכי אוהב94.gifגנגר נקרא גם פוקימון צל אפל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה Crazy lightning אמר:

יאללה אני מה זה אוהב את האנטר הוא קוללללל

לפני 16 דקות הארי אמר:

הפוקימון רוח שאני הכי אוהב94.gifגנגר נקרא גם פוקימון צל אפל

אני יעשה אשכול נפרד על כל המשפחה הזאת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי, קודם כל אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים על פוקימונים ולא באמת משנה לי מה סוגם.

במידה והמידע שאתה כותב באשכול על כל פוקימון נלקח מאתר מסוים כדאי שתציין זאת בסוף האשכול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 דקות Hero אמר:

היי, קודם כל אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים על פוקימונים ולא באמת משנה לי מה סוגם.

במידה והמידע שאתה כותב באשכול על כל פוקימון נלקח מאתר מסוים כדאי שתציין זאת בסוף האשכול.

לא בדיוק מאתר. שילוב של מקורות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 25 דקות mmm2 אמר:

לא בדיוק מאתר. שילוב של מקורות

גם אם כן חשוב לציין את המקורות שלקחת מהם את ההשראה.

לנושא אחלה אשכול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 18 דקות The King of Demons אמר:

גם אם כן חשוב לציין את המקורות שלקחת מהם את ההשראה.

לנושא אחלה אשכול

חבר שלי שמכור לסדרה, חבר שלי שמכור למשחקים הישנים, ומהליגה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני הכי אוהב מסוג רוח את אלולה מרואק אבל כבר עשית אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי קטון
      משחק מעריצים של פוקימון בו יש פוקימונים בארץ ישראל אני הולך לסקר את כל הפוקימונים מסוג רוח 
      שם:אבולהלה   הוא בדיחה על הסיפורים שמפלצת תחטוף אותך אם לא תסיים את ארוחת הערב שלך  הוא מופיע בסיוטים כמובן אפשר למצוא אאותו מתחת למיטה בבית של מישהו כי ילדים פוחדים ממפלצות מתחת למיטה 
       שם: דדבום  הוא נוצר לאחר חג פורים זרקו אותו לפח ורוח עתיקה התאחדה איתו אפשר להבין את הטיפשות זה פשוט מסכה תמצאו פוקימון יותר נוראי להמציא מצאתי
      שם:דדאקס עוד בטרם יציאת המשחקים "חרב ומגן" ועוד לפני שנוצר הפוקימון אגיסלאש, היה פוקימון עתיק שהחזיק גם מגן וגם חרב והגן על הערים של בני האדם.    זה בדיחה על חרב ומגן המסכה היא מגן ואם אתם רואים יש לו חרב איך מחג פורים הוא הפך ליצור עתיק למה לי לדעת 
      שם :דדפייט סוף שרשת ההתפתחות הוא הכי חזק מבהנהים כי הוא האחרון וגם יש לו כוח אגדי לייק מי שאוהב את שרשרת ההתפתחות הזאת
      הם לא בדיוק רוח אבל הם גרסה ישראלת מסוג אש ו דת(סוג ישראלי דת תרבות מדע) 
      שם: גלוארק הוא כמו גחללית לא רואים אותו ביום הוא שקוף אבל בלילה הוא זוהר בול כמו גחלילית הוא יפה הצבע הסגול שלו מגדיל לי את העניים ווואווו זה בערך הכל הוא לא מתפתח 
      שם:מומקרן  הוא מומיה לכן זה הגיוני שהוא רוח אבל להציק לתיירים במצריים למה אתה עושה את זה הוא סוג דת כי מצריים מומיות אלים וכו'
       שם:שרדיקאצ'ו הוא התפתחות של פיקאצ'ו שחקרו הניסוי בו נכשל והוא הפך לרוח רפאים בגלל זה מי שנמצא לידו הרבה זמן מת
      שם:ניין צ'שייר הוא התפתחות של חתול שיכול להתפתח לאחת מתשע הנשמות שלו הוא משוגע יכול להעלם ולהופיע משום מקום 
      זה כל הביקורת אז רוצים לדעת עוד הנה קישור https://www.pocketmonsters.co.il/
    • על-ידי mmm2
      היי אז עכשיו כשקראתם את הכותרת אני מבין שהבנתם. ספיישל המוניטין שלי יהיה מורכב מכמה חלקים שכל אחד מוקדש לאדם אחר שעזר לי להגיע. לפה בתקווה שכשאני יגיע לגולת הכותרת אני יהיה עם באמת 100 מוניטין.
      מנהל הרוח מוקדש כמובן ל@The King of Demons שתמיד הגיב לכל אחד מהאשכולות בביקורת חמה.
      מוכנים? זה עומד להיות ארוך...
      פריליש וג'ליסנט. מסוג מים ורוח. שבעיקרון הזכרים והנקבות הם לא אותו פוקימון אבל בליגה הם כן. הם צדים בלילות והם סוג של נסיכים שמשתפרים למלכים. 
      המצב הכי טוב שלהם זה MODEST ולפי דעתי אי אפשר להחשיב את המוזהבים שלהם כרלוונטיים היות והם לא אותו פוקימון.

סאנדיגאסט ופאלוסנד מסוג רוח ואדמה. ערימת חול וטירת חול. סאנדי גאסט מסתווה לערימת חול וכשאדם נוגע בכף שלו, סאנדיגאסט תופס עליו שליטה. סאנדי גאסט לא רק מכופף את האדם לרצונו, אלה גם שואב ממנו אנרגייה כדי לאגור כוחות להשתפר לפאלוסנד, ששולט על כל מי שנוגע בו ומכניס אותו לתוכו שם כל כך קר כי הוא לא מפסיק לשאוב את החום.
      המצב הכי טוב שלהם הוא גם MODEST והמוזהב שלהם ממש מגניב (אם כי סובל מהבעייה של אלולה)
      גולאט וגולארק מסוג רוח ואדמה. הגולם מפראג ובייבי הגולם מפראג. כפי שראיקוזה הזכיר באחד האשכולות הקודמים שלו המידע על גולראק כמעט זהה לסיפור של הגולם מפראג. קישור ישיר לאשכול שלו 
      המצב הכי טוב שלהם זה ADAMENT והמוזהב שלהם הוא יחסית טוב.

דריפלון ודריפבלים מסוג רוח ומעופף. מסופר על דריפלון שילדים תמימים מחזיקים אותו ואז הוא מושך אותם לעולם הבא. חמוד ומטריד באותו הזמן. על דריפבלים מסופר שאנשים עולים עליו בטעות וזה בעיה, כי דריפבלימפ עפים לכל מקום ולפעמים פשוט נעלמים, וכל מה שהם מחזיקים נעלם איתם.
      המצב הכי טוב שלהם זה lonely או MILD והמוזהב שלהם יחסית גרוע.

שאפט ובאנט מסוג רוח. שאפט נמשך לאנשים עם קנאה ונקמנות ומעצים את הרגשות האלה כל עוד הוא בסביבה. לשאפט יש ראיית הנסתר חזקה במיוחד ומשתמשים בו הרבה לגילוי דברים וכאלה. באנט הוא פוקימון השנאה ויש לו ריצ'רץ' על הפה כדי שלא יטיל קללות על אנשים.
      המצב הכי טוב שלו זה Timid והמוזהב שלו די עלוב נפש.
      הונאדג' דאבלייד האגיסלאש סוג רוח וברזל. הונאדג' שימש בעבר כסמל ניצחון היות והוא תחרותי שדובק בצד המנצח. אבל הפסיקו כבר עם זה היות והוא היה תחרותי מדי. דאבלייד הם שני חרבות שמתקשרים באופן טלפתי כדי לתכנן התקפות וקומבואים בזוגות. להאגיסלאש יש את החרב החדה ביותר והמגן החזק ביותר שקיימים. להאגיסלאש יש אופי של מנהיג והם לא מסתדרים כשיש 2 מהם.
      המוזהבים שלהם גרועים ממש והיות והם משנים סטאטים כל שיפור אין להם מצב מדויק שטוב להם.

ואחרונה חביבה: אוריקוריו סנסו סוג רוח ומעופף. היא סוג אחר של כל האוריקוריו שאוהבת לשיר. אבל רק בלהקה. בחזותה היא סינית מוזרה עם מניפות בידיים שעוזרות לה עם מתקפות מסוג רוח.
      המוזהב שלה יחסית פחות טוב והמצב הכי טוב שלה זה modest.
      וזהו זה היה חלק אחד של הספיישל! שהוקדש למכאל נתנאל ו the king of demons .

• על-ידי mmm2
      היי מזמן לא פרסמתי אשכול. אז למי ששכח או למי שלא קרה את האשכולות עד עכשיו, הנה: אני מנהל מחלקת רוח למען הנפוצים והנדירים. ואני כל כמה זמן (במקרה הזה המון זמן) מפרסם אשכול על כמה פוקימוני רוח ומסקר אותם.
      ראשון: דיסדואי מסוג רוח וצמח. אז קודם כל- הוא אמור להיות סוג מעופף בואו. אבל הוא שייך למחלקה אז אני מקבל אותו בברכה. דסידואי הוא השיפור הסופי של ראולט. והוא פוקימון צייד. לדסידואי יש חץ וקשת מתחת לגלימה ובעזרתן הוא יכול להשתמש במהלך Z מיוחד לדסידואי sinsir arrow raid. אם תשאלו אותי המוזהב שלו ממש משמש את הפונטציאל שלו בתור סוג רוח אבל היות והוא מאלולה אין לא תצוגה אחורית. והמצב הכי טוב שלו זה mild.
      שני: פאנטאמפ וטראבנאט מסוג רוח וצמח. פאנטאמפ הוא רוח של ילד שאבד ביער והוא האמת לא מודע לזה. וטראבנט הוא מפלצת אלימה ומסוכנת. טראבנט נוטה להשתמש בשורשים שלו בקרבות כדי להכשיל את היריבים שלו ולנצח אותם. אם תשאלו אות המוזהב שלהם די גרוע והמצב הכי טוב שלהם זה adament.
      שלישי: פאמקאבו וגורגאיסט מסוג רוח וצמח פוקימון האלוואין. לפאמקאבו יש היכולת להרגיש איפה כל רוח נמצאת היות והוא בכלל שייך לעולם הרוחות ורק בגלל הדלעת שלו הוא לכוד בעולם שלנו. גורגאיסט הוא פוקימון שיש לו, ידי צמות? טוב... גורגאיסט אוהב לצאת בזמן הלילות בשביל נקמות. הוא מתקרב למקום הואיבים שלו ושר שירים מצמררים כל כך בתור עינוי. אומרים שאם תשמע גורגאיסט מיילל את אחד השירים שלו, סביר להניח שתתאבבד. אם תשאלו אותי המוזהב שלהם הוא לא פחות ממושלם. מספיק כדי להיכנס לאשכול. והמצב הכי טוב שלהם הוא gentel .
      רביעי: דלמייס מסוג רוח וצמח (הפתעה זה חדש). כמובן שעוגן הוא סוג צמח כולנו מסכימים שהוא לא סוג מים, או מתכת, או אבן, או אדמה. הוא צמח מובהק! (דרך אגב היום זה העונה! אם אתם מגדלים עוגן בבית אפשר כבר לקטוף אותו) כך או כך דלמייס אוהב לרדוף ספינות נטושות ולשמור עליהם בקנאות. אז זה מאוד סביר ששאם תרצו להיות מחפשי אוצרות תישארו מעל היבשה. לדלמייס יש את היכולת להתלבש על ספינה ובכך להשתלט עליה. אם תשאלו אותי המוזהב שלו פפח והמצב הכי טוב שלו זה jolly.
      אז זהו זה כל האשכול להיום. תכתבו בתגובות מה הפוקימון הבא שאתם רוצים במנהל הרוח ואני ישתדל לעשות אותו.
    • על-ידי קטון
      שלום כאן קטון אני מונתי רשמית לסגן מנהל הרוח mmm2 אני הולך להראות פוקימונים מסוג רוח ולדבר עלהים לא שונה כל כך מי שלא יודע כך נראה מימיקיו

זה הכל
    • על-ידי mmm2
      היי, אז לפני שאני פותח את מנהל הרוח, אני מעוניין להגיד הודעה מרגשת!!!!!!
      במידה וקטון יסכים, קטון יהפוך להיות הסגן שלי בעמותת ארבוק, זאת אומרת שמהאשכול הבא, מנהל הרוח יהפוך להיות, גם שלי וגם של קטון!!!!!!!!!!
      ועכשיו לאשכול...
      פוקימון ראשון- לונאלה מסוג רוח ועל חושי. לונאלה היא השליחה של הירח והמקבילה לסולגאלאו. ללונאלה יש מתקפה מיוחדת- פעימת ירח. לונאלה שואבת את כוחה מאורו של הירח, מה שאומר שבירח מלא היא ממש חזקה ובליקוי ירח היא חסרת אונים. (מזכיר קצת אווטאר).
      כך או כך, המוזהב שלה הוא די מגניב, (אבל כמו הרבה מאלולה המאחורה שלו לא מתוקן) אבל הרגיל טוב יותר. ולדעתי המצב הכי טוב בשבילה זה timid.
      פוקימון שני גיראטינה מסוג רוח ודרקון. גיראטינה חי בעולם ההפוך שנקרא, משום מה, 'בית הקברות'. וכשהוא נמצא שם הוא לובש את הצורה שלו גיראטינה אוריג'ין (תגידו אתם מי יותר מגניב כי אני עדיין לא החלטתי) וכשהוא על היבשה הוא בצורה הרגילה שלו. גיראטינה הוא האחראי על העולם ההפוך כדי שלא ייקרה שום דבר רע לו (הוא גם האח של דיאלגה ופאלקיה, והאוייב המושבע שלהם. וגם אבא שלו זה ארכאוס) כשהוא נמצא מחוץ למימד ההפוך, גיראטינה הופך להיות פוקימון הרסני. כך או כך המוזהב שלו היה יכול להיות טוב, אלמלא היה לו צבע ורוד מוזר. והמצב הכי טוב שלו זה adament 
      פוקימון שלישי- הופה שמתפתח. מסוג רוח ועל-חושי (האנבונד הוא בכלל מסוג אופל). שבליגה צריך את בקבוק האסיר בשביל לשפר אותו אפילו שבסיפור זה בדיוק הפוך. הופה הוא ייצור ג'יני שמסוגל לזמן פוקימונים ולהשתלט עליהם. הטבעות שלו משמשות כפורטל ואפשר לראות בסרט שלו שהוא גם פוקימון חזק מאוד בזכות המתקפות שלו. המוזהב שלו מכוער ביותר, והמצב הכי טוב שלו זה modest 
      פוקימון רביעי- מארשדו מסוג רוח ולחימה, שמהרגע שהכרתי אותו הוא הפך להיות הפוקימון האגדי האהוב עליי. מארשדו הוא פוקימון שיוצא מהצללים של אנשים עם עיניים בוערות. למארשדו הוא בד''כ פוקימון טוב לב אבל יש לו נטייה להתמכר לכוח. מארשדו מופיע בסרט 'אני בוחר בך' ושם רואים שהוא פוקימון עוצמתי (שלא לדבר על העובדה שהוא אולטרה ביסט) שיכול להשתלט על פוקימונים במידה ויש לו מספיק כוח. למארשדו יש מהלך Z מיוחד בשבילו שדרך אגב, הוא המהלך Z החזק ביותר. 'גנב נשמה' שבה הוא הופך לענקי ובולע ליריב את הנשמה.
      אין לו מוזהב, וחבל שכך, אבל המצב הכי טוב שלו הוא adament 
      ו....זהו! זה כל האשכול שלנו להיום. תצביעו מה אתם רוצים בתור פוקימונים הבאים, ואל תשכחו- #עמותתארבוקלמעןהנפוציםוהנדירים
    • על-ידי mmm2
      היי, אז לבקשת כולם מנהל הרוח של עמותת ארבוק אני עושה ספיישל על נכחדי האנון- היינו ממציא להם התנהגות וכאלה.

ראשון אנון ארכאוס-  הפוקימונים הראשונים שהאנונים רצו להשתלט עליהם היו כמה שיותר חזקים, ואיזה פוקימון חזק יותר ממציא הייקום? (בסה''כ הכול 810 כ''כ) ארכאוס, שהיה רגיל לשנות את הסוגים שלו לא התנגד והאנונים השתלטו עליו בקלות ונתנו לו את הסוגים רוח ועל חושי, רק אחרי זה הם קלטו ששני הסוגים האלה מאוד גרועים ביחד ומתקפות אופל ורוח חזקות עליהם ביותר. כך או כך זה נתן לארכאוס הרגשה שלווה יותר שלא כולם רוצים דווקא אותו- אם תשאלו אותי, המוזהב שלו אחלה, אבל הרגיל שלו קצת יותר טוב והיות והוא שווה בכל הסטטוסים כל מצב שהוא לא מאוזן ייתלבש עליו מצויין.
      שני- אנון רג'יגיגאס אחרי הטעות עם הארכאוס, האנונים החליטו שגם סוגים משנים והם הולידו את אנון רג'יגיגאס מסוג רוח ורגיל שחסין בפני מתקפות: לחימה,רוח,ורגיל. (787 כ''כ) וככה הולידו בעצם את הנכחד שממנו יצאו הנכחדים החזקים בליגה (דארקאקסודיה ומכאל ינאי) כך או כך, רג'יגיגאס שבד''כ כלל ישנוני נהפך להיות זהיר וערני. אם תשאלו אותי, המוזהב שלו מעולה והמצב הכי טוב שלו זה jolly.
      שלישי- אנון גיראטינה או יותר נכון אנון גיראטינה אוריג'ין, אחרי אנון רג'יגיגאס האנונים ניסו להוליד את גיראטינה מסוג רוח ודרקון כי דרקון מגן טוב נגד רוב המתקפות הרגילות (אש,מים וכ'ו), אבל כנראה שגם הכוח הכללי משנה והיא הפכה להיות טיפה פחות מבוקשת (745 כ''כ) וזה גרם לגיראטינה להכנס לדיכאון ולהתרחק מהחברה. כך או כך אפילו שאני מעריץ של הצבע הסגול- משום מה אני מאוד אהבתי את המוזהב של גיראטינה, לפי דעתי המצב הכי טוב בשבילו זה adament.
      רביעי- אנון ג'נסקט מסוג רוח וברזל שהייתה הטעות הכי גדולה של האנון, הם ראו סוג ברזל וחשבו- למה לא? אבל קיבלו פוקימון שבקושי חזק כמו האגדיים
      (680 כ''כ), ואף אחד אפילו לא רוצה אותו- ג'נסקט נעשה כועס ורכושני וכבר לא בדיוק מזמין אדם לרצות אותו יותר. (שלא לדבר על העובדה שהוא לא יכול ללמוד את מתקפת רוח בלי TM) אבל, המוזהב שלו נראה טוב והמצב הכי טוב שלו הוא משתנה לפי איזה סוגי מתקפות תתנו לו.
      חמישי- אנון זאפדוס מסוג רוח וחשמל שהאנון אפילו לא יודעים למה הם יצרו אותו אבל לפחות הוא יותר טוב מהג'נסקט (690 כ''כ) העובדה שבחרו את הזאפדוס גרם לו להרגיש חשוב ולהיות אנרגטי וטעון (חחח טעון, הבנתם? כי הוא טעון... וחשמל ו... לא משנה) המוזהב שלו גם ממש טוב אבל גם הרגיל, אני בהתלבטות והמצב שלו גם נראה  לי adament 
      שישי- אנון אנטיי מסוג רוח ואש שיצא טוב יחסית אם כי גם כן מעט כוח כללי (700 כ''כ) אנטיי הפך להיות מגיבור למסתורי וגיבור, ועכשיו הוא קצת מרגיש חשוב ועד כמה שאני לא אוהב את אנטיי הוא והמוזהב שלו נראים אדיר והמצב הכי טוב שלו זה גם adament ? מה קורה פה?
      שביעי- אנון דארקראי מסוג אופל ורוח (שילוב די מנצח) שהיה טיפה יותר חזק (710 כ''כ כללי, שמתם לב שמג'נסקט עלינו בקפיצות של 10?) ועם סוגים מעולים דארקראי די השתעמם האמת, כי הוא כבר היה באיוונט ההאנטד, וכך או כך הוא הפך להיות אדיש שלא ממש אכפת לו. המוזהב שלו פי מלא יותר טוב והמצב שלו, חכו לזה... adament ! מה?
      שמיני- אנון מיוטו מסוג רוח ועל-חושי שכנראה האנונים חשבו שמשהו ישתנה בינו ובין אנון ארכאוס, ומשהו השתנה! הכוח הכללי שלו (770 כ''כ) שסבל מאותה בעיה, הסוגים שלו היו חסרי אונים נגד רוח ואופל, מה שהפך את מיוטו לאגואיסט שהשתיק את כל מי שניסה לדבר איתו. כך או כך המוזה שלו חמוד אבל פחות טוב והמצב הכי טוב שלו לדעתי זה ceraful. 
      ו....זהו! זה סוף האשכול תגיבו על איזה פוקימוני רוח אתם רוצים שאני יעשה ואני ישתדל לעקוב ועל תשכחו #עמותתארבוקלמעןהנפוציםוהנדירים
    • על-ידי mmm2
      היי ברוכים הבאים לעוד אשכול של מנהל הרוח. מטעם מנהל הרוח של עמותת ארבוק.
      *באשכול הבא, אם תרצו אני יעשה ספיישל על נכחדי האנון. תגיבו אם אתם בעד
      אז הפוקימונים הבאים הם יהיו שלושת האמונות
      הראשון הוא... דאסקאל דאסקלופס  דאסקנוירמסוג רוח
      שלושת הפוקימונים אלה מתפקדים כמלאך המוות. דאסקאל אוהב להתביית על אדם במהלך הלילה ולגרום לו לראות את הדרך שבה הוא ימות (מפחיד). דאסקלופס הוא מין מומיה שיודע בדיוק מתי כל אחד ימות (דכאוני) ודאסקנויר עובד ככה: יש לו אנטנה על הראש שבעמצאותה הוא קולט מסרים מעולם הרוחות והוא זה שאחראי להביא את הנשמות אל החיים שלאחר המוות (ממש מגניב) המוזהבים של שלושתם ממש מגניבים. ואם תשאלו אותי אם הם יהיו מאוזנים זה ממש סבבה.
      השני הוא... יאמאסקקופאגריגוס מסוג רוח
      שני הפוקימונים האלה נראים בחזותם כמו סוגים מעוותים של מומיות. יאמאסק הוא פוקימון צל שמחזיק בידו את המסיכה שלו שם שמורים כל הזכרונות שלו מהימים שהיה חי. אומרים שהוא חד חידות לכל מי שחובש אותה. קופאגריגוס.הוא פוקימון שמרני שאוכל זהב כדי לפאר ולשבח את הנשמה שלו. מעולם לא היה אדם שפתח קופאגריגוס כי מפחדים ממה שיש בפנים. היו כמה שניסו בתקווה למצוא שם זהב ומעולם לא חזרו. אם תשאלו אותי המצב הכי טוב שלהם זה calm והמוזהבים שלהם מומלצים.

והאחרון הוא... ספיריטטומב. מסוג רוח ואופל (די נדיר)
      ספיריטומב מתפקד כגיהנום. כפשוטו. כל אחד מורכב מ108 נשמות רעות שמגיע להם להעינש אז הוא מסחרר אותם בלי הפסקה. ספיריטומב כבול לאבן שניקראת אבן המפתח ואם תשברו את האבן הנשמות ייצאו לחופשי. לגבי המוזהב שלו אני ממש מתלבט אם הגרסה הרגילה או המוזהבת נראית יותר טוב ולדעתי המצב הטוב בשבילם זה modest 

אז זהו זה היה האשכול. תגיבו מה הפוקימונים הבאים שאתם רוצים שאסקר. ואל תשכחו עמותתארבוקלמעןהנפוציםוהנדירים

• על-ידי mmm2
      היי ברוכים הבאים לעוד פרק של 'מנהל הרוח' מטעם מנהל מחלקת ארבוק למען הנפוצים והנדירים.
      היום אני עומד לסקר את הפוקימון רוח הראשון שנוצר ופורסם. או לייתר דיוק את 3 הפוקימונים.
      גאסטלי
      האנטר
      גנגר

גאסטלי, מסוג רוח ורעל. גאסטלי נראה בסדרה כתעלולן שאוהב להפחיד אנשים. בפרק הראשון, הוא היה מין מפחידן בעיקר באיך שהוא מופיע פתאום משום מקום.
      בהמשך נותנים לו קצת יותר קרדיט כאשר הוא מופיע בפרק שמגלים שהוא יכול לשנות צורה לכל דבר וכוחות היפנוט חזקים ביותר. מה שבשילובם יכול ליצור מין רוח של עלמה ולגרום לג'יימס ולברוק להתאהב בה... משמעות השם שלו היא בגלל גאס- גז. המוזהב שלו בצבע סגול חזק מדי, לטעמי.

האנטר מסוג רוח ורעל. האנטר נראה בסדרה כפוקימון שאוהב לשתק אנשים, ולעשות פרצופים מבהילים. במלחמה מול סברינה מאמנת מכון העל חושי, הוא הצליח להצחיק אותה וגרם לניצחון של אש.
      בהמשך, על הספינה הרדופה רואים שהאנטר מצליח לשלוט על מיאו, ולהסביר את הכוונות הטובות של כל הרוחות. משמעות השם שלו היא 'צייד' או רודף אם תרצו. הבנתם? רודף? רדוף? משחק מילים? לא חשוב. למה אתם לא צוחקים? זה מעליב. המוזהב שלו הוא בהחלט טוב, אם כי אין הרבה הבדל סתם פה כחול.

גנגר מסוג רוח ורעל. גנגר היה אחד הפוקימונים הראשונים שנראו בסדרה בתור פוקימון שמנצח את onix במתקפת היפנוזה (יואוו בכל הפוקימונים הזכרתי היפנוזה, והיא אפילו לא אפקטיבית במשחק) 
       אם אתם מרגישים קור פתאומי , זאת אומרת שיש גנגר לידכם. גנגר מחפש איך להפחיד אנשים ולתקוף אותם בלילה. הוא גם מחכה את הצל של אנשים וצוחק על איך שהם פוחדים. הוא ידוע גם בקללות שהוא מטיל על אנשים, וגונב את נשמותיהם. יש שמועה באינטרנט שגנגר הוא הצד האפל של קלפרי בגלל הדימיון הרב בין שני הפוקימונים. 
      קרדיט לליגה.
      כך או כך. המוזהב שלו נראה בדיוק אותו דבר, אולי קצת יותר אפור. יש לו גם מגה וגם גיגנטה מקס. ואני חושב שהמצב הכי טוב לכל הסדרה הזאת היא timid 
      וזהו, עד כאן מנהל הרוח תכתבו בתגובות את פוקימוני הרוח הבאים שאתם רוצים שאסקר
    • על-ידי mmm2
      היי ברוכים הבאים לפרק הראשון של 'מנהל הרוח'
      בתור מנהל מחלקת הרוח בעמותת ארבוק החלטתי שזה אשכרה יאמר משהו. ולא סתם משהו- אלה משהו גדול!
      כל פעם אני ייקח 3 פוקימוני רוח שונים ואסקר אותם. בסוף האשכול אשמח אם תגיבו על איזה פוקימון לסקר הבא בטופס קצר כזה:
      שם הפוקימון:
      גיף קידמי שלו:
      סגור? יאללה בואו נתחיל...
      אז קודם כל איך לא, מימיקיו! הפוקימון האהוב עליי והמגניב בהחלט
       מימיקיו הוא פוקימון פייה ורוח אז כמובן שהוא נכלל בסקר. מימיקיו הוא פוקימון ממחוז אלולה ואם מסתכלים עליו ממבט אחד חושבים שזה פיקאצ'ו מעוות. אבל התחפושת של הפיקאצ'ו היא בסופו של דבר תחפושת, מתחת לזה יש פוקימון שאם אתה נחשף אליו אתה תכנס לגהינום של סיוטים. לכן מימיקיו, שרוצה אהבה. עשה 1+1 והבין שהוא צריך תחפושת. ואיך לא פיקאצ'ו? שאותו כולם אוהבים? הבעיה שזה לא עבד כל כך טוב ומימיקיו הפך להיות האוייב המושבע של פיקאצ'ו.
      אם תשאלו אותי, המצב הכי טוב שלו זה adament והמוזהב שלו היה יכול להיות ממש טוב אם התצוגה האחורית שלו הייתה מתוקנת.

הפוקימון הבא הוא מיס מאגיוס ומיס דריבוס מסוג רוח שבואו נודה בזה, מיס מאגיוס הרבה יותר מגניבה. כך או כך, מיס דריבוס היא מין נסיכה מאוד טריטוריאלית שמתאים להיות הפוקימון האחרון שתלכוד לשישייה ולא הראשון אחרת הוא יציק לפוקימונים האחרים. מיס מאגיוס לעומת זאת, היא פוקימון מטורף ומסוכן אבל כשלוכדים אותו היא פתאום נרגעת ושמחה.
      אם תשאלו אותי, המצב הכי טוב שלהם זה relaxed והמוזהבים שלו די מכוערים.

הפוקימון הבא הוא סייבלאיי מסוג רוח ואופל. שהאגדות אומרות שאם תסתכל לו בעיניים הוא ישאב את נשמתך. סייבלאיי אוכל רק אבני חן, ובעל טפרים ענקיים שיעזרו לו לחפור כדי למצוא אותן. סייבלאיי הוא חמדן ונמשך לכל מה שנוצץ, אבל אחרי שנותנים לו אבן מגה הכל משתנה. א' כל הוא הרבה יותר מגניב אבל בלי קשר, רואים את הלב של סייבלאיי? זה אותה אבן כמו שיש למגה שלו, ובמקומה נשאר רק חור. (ועיניים אדומות משום מה) אומרים שהאבן של מגה סייבלאיי כל כך חזקה שהיא אפשר לשבור אותה, לכן הוא מתחבא מאחוריה.
      אם תשאלו אותי מתאים מצב מאוזן כלשהו והמוזהב שלו די הורס אותו.
      אז זהו תרשמו את הפוקימונים הבאים, ואל תשכחו #עמותתארבוקלמעןהנפוציםוהנדירים
  • צור חדש...