• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

חוג תכנות משחקי דפדפן בזום

סקר: חוג תכנות משחקי דפדפן בזום  

29 הצבעות

1. 1. האם הייתם נרשמים לחוג תכנות משחקי דפדפן בזום?

• ברורררר
      18
    • לא
      8

Recommended Posts

• בעלים

לימודים בבית ספר זה נחמד.. אבל ללמוד לתכנת, בדגש על משחקי דפדפן עם הטכנולוגיות הכי חדשות היום, זה עולם אחר..

בודק איתכם אפשרות לפתיחת חוג תכנות משחקי דפדפן בזום - בקבוצות קטנות של תלמידים, בו המשתתפים יוכלו ללמוד לתכנת, בדגש על משחקי דפדפן.

החוג יהיה תקף לכל מי שרוצה ללמוד לתכנת, ויפתחו קבוצות בהתאם לכמות הנרשמים (החוגים הם בקבוצות).

בין היתר - בחוגים המתקדמים - תבנו משחק דפדפן משלכם, וכמו כן תוכלו לכתוב עמודים חדשים ולשדרג את ליגת הפוקימונים. 

החוג יהיה בתשלום כמו כל חוג אחר, אבל יביא לכם כלים מעשיים בתכנות שאי אפשר לקבל בשום מקום אחר.

הצביעו בסקר, מוזמנים לשאול חברים, ובמידה ויהיה ביקוש - נפתח את החוג הראשון.

החוקים עתידים להתקיים פעמיים בשבוע, כל שיעור במשך 60 דקות.

סילבוס לעיון - חוג למתחילים:

- שיעור 1: HTML - היכרות, חלק א'

- שיעור 2: HTML - חלק ב'

- שיעור 3: היכרות עם CSS

- שיעור 4: היכרות עם תכנות לדפדפן ב- JavaScript, חלק א' (משתנים, אופרטורים, פונקציות, תנאים, לולאות, מבני נתונים)

- שיעור 5: JavaScript - חלק ב' - אינטרקטיביות ב- WEB

- שיעורים 6-7: פרוייקט גדול ולילווי: בניית אתר תדמית עם HTML,CSS, JavaScript והעלאת האתר לרשת

גמר: הצגת הפרוייקטים והכרזה על מצטיינים

סילבוס לעיון - חוג למתקדמים (למסיימי חוג למתחילים / רקע קודם חזק בתכנות)

Angular - פיתוח אפליקציות WEB למתקדמים 

שיעור 1: פתיחת פרוייקט חדש, התקנת ספריות, קומפוננטות

שיעור 2: - עבודה עם API - קריאה וכתיבת מידע  (הצגת וקריאה של מידע מהליגה / מקור אחר)

שיעור 3: פיתוח מערכות בזמן אמת עם Google Firebase

פרוייקט גדול וליווי: פיתוח משחק דפדפן בסגנון RPG: דמויות, רמות, התקפות

שיעור 4: הכנת תיק פרוייקט - מסמך איפיון של כל הדמויות, התקפות, עולמות, מסד נתונים

שיעור 5: הכנת מסד הנתונים עם Google Firebase: משתמשים, דמויות, רמות, סטאטים                                                                                                               

שיעור 6: הכנת מסך התחברות, הרשמה, בחירת דמות

שיעור 7: הכנת מסך פעולות -מסך קרב, מסך אימון

גמר: הצגת הפרוייקטים והכרזה על מצטיינים

במידה ואתם מעוניים לשמוע פרטים נוספים, מוזמנים להצביע בסקר ולשלוח לי הודעה פרטית עם הפרטים הבאים (ניתן לרשום גם חברים):

ציטוט

- שם מלא:

- פלאפון להתקשרות (אפשר גם של ההורים באישורם):

- ימים ושעות שהכי נוחים לי לשיעורי תכנות דפדפן: (אם יש העדפות)

- רמה / ידע קודם:

מספר המקומות מוגבל ומספר הקבוצות יהיה בהתאם לביקוש.

שאלות ותשובות

שאלה: מתי אפשר להרשם? 

תשובה: אפשר כבר מעכשיו, אין שום התחייבות, החוגים יפתחו בהתאם לכמות הרשומים והביקוש.

----

שאלה: מי מעביר את החוג?

תשובה: אני (פרטים נוספים ינתנו למעוניינים)

----

שאלה: מי יכול להרשם?

תשובה: כולם, החל מגיל 12. 

----

שאלה: מה המחיר?

תשובה: 65 - 80 ש"ח לשיעור, בהתאם לכמות הנרשמים ולגודל הקבוצות. ללא התחייבות.

--- 

שאלה: מה זה עוזר לי?

תשובה: ללמוד לתכנת זה אחד הכלים הכי חזקים שיש. לפתח בסביבת אינטרנט זה אחד המקצועות הכי מבוקשים היום בתעשייה, הכלים שתלמדו לא רק מהנים, אלא גם יקנו לכם כלים משמעותיים לעתידכם, בכל מקצוע שתבחרו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה ממש תלוי כמה זה עולה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות mmm2 אמר:

זה ממש תלוי כמה זה עולה

אני מסכים זה תלוי בעלות

לפני 7 דקות TheUnreal אמר:

- HTML - היכרות, חלק א'

אם אני כבר יודע את הבסיס של HTML אז תהיה קבוצה שתתחיל מחלק ב?

ו. אתה תנחה את החוג?

עוד שאלה 

לפני 7 דקות TheUnreal אמר:

החוג יהיה תקף לכל מי שרוצה ללמוד לתכנת, ויפתחו קבוצות לפי הרמות של הרשמים.

הכוונה לנרשמים?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים
לפני 17 דקות The Pink Lucifer אמר:

אני מסכים זה תלוי בעלות

אם אני כבר יודע את הבסיס של HTML אז תהיה קבוצה שתתחיל מחלק ב?

ו. אתה תנחה את החוג?

עוד שאלה 

הכוונה לנרשמים?

העלות תשלח למי שמעוניין, תקבלו את הפרטים שלי ואעדכן במחיר ובקבוצה בה תשובצו, 65 - 80 ש"ח לשיעור בהתאם לכמות הנרשמים ולקבוצה.

לגבי HTML - מומלץ להגיע לכל השיעורים, החל מהבסיס, יש דברים חשובים שצריך לדעת ולא כדאי שתפספס.

לגבי ההנחיה - אני אנחה.

וכן, הכוונה לנרשמים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 19 דקות TheUnreal אמר:

העלות תשלח למי שמעוניין, תקבלו את הפרטים שלי ואעדכן במחיר ובקבוצה בה תשובצו, 65 - 80 ש"ח לשיעור בהתאם לכמות הנרשמים ולקבוצה.

כמה שיערוים כולל הקורס?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים
לפני 30 דקות The Pink Lucifer אמר:

כמה שיערוים כולל הקורס?

מתחילים - 7 שיעורים + שיעור גמר

מתקדמים - 7 שיעורים + שיעור גמר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בתור תכנת אני יכול להגיד שאם בגילאים קטנים יותר היתה לי הזדמנות לקורס כזה, הייתי לוקח. כיום רכשתי ניסיון מספק כדי לדעת איפה אני רוצה להתמקצע, וזה פשוט לא האזור הנכון, אבל אני שוקל בעצמי להתמקצע בנושאים האלו של WEB, בהם אני יודע רק את הבסיס של בניית שרתים, ופחות בניית Forms למיניהם (אז אולי יש סיכוי שאצטרף). זו יכולה להיות הזדמנות מעולה ולעשות משהו מעשי, מדיבורים איתך אתה נשמע מקצועי בטירוף ויכול באמת לתת בוסט מטורף למי שרוצה באמת ללמוד את הדברים האלו מזווית מעניינת מאוד לדעתי.
כל הכבוד על היוזמה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נרשמתי לחוג שלחתי לך בדיס.

יהיה תענוג ללמוד ממך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים
לפני 4 דקות Constantine אמר:

בתור תכנת אני יכול להגיד שאם בגילאים קטנים יותר היתה לי הזדמנות לקורס כזה, הייתי לוקח. כיום רכשתי ניסיון מספק כדי לדעת איפה אני רוצה להתמקצע, וזה פשוט לא האזור הנכון, אבל אני שוקל בעצמי להתמקצע בנושאים האלו של WEB, בהם אני יודע רק את הבסיס של בניית שרתים, ופחות בניית Forms למיניהם (אז אולי יש סיכוי שאצטרף). זו יכולה להיות הזדמנות מעולה ולעשות משהו מעשי, מדיבורים איתך אתה נשמע מקצועי בטירוף ויכול באמת לתת בוסט מטורף למי שרוצה באמת ללמוד את הדברים האלו מזווית מעניינת מאוד לדעתי.
כל הכבוד על היוזמה!

היי, 

הקורס הזה תקף לכל הגילאים, מדובר בטכנולוגיות הכי חדשות וכלים שהיום משתמשים בהם במקצועות ההייטק, וגם במקצועות אחרים. מה שצריך זה רק זמן ורצון, מבחינת כסף - קורס דומה (אומנם שם הוא הרבה יותר מקיף, אבל פחות מעשי) - עולה במכללות הייטק קרוב ל 20,000 ש"ח.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה זמן יהיה כל שיעור 

ודבר שני אני מעריך אותך על היוזמה ואני מגיל צעיר  רציתי ללמוד את זה אני יודע אלקטרוניקה בסיסית ושימוש בתוכנת ארדואינו אבל מה שאני באמת רוצה  מגיל צעיר זה לפתוח אתרים ולהכיל בהם מידע ופשוט ממש ליצור עולם משלי בתור האינטרנט ואני חושב שאתה יכול לתת לי את ההזדמנות להרוויח את זה ללא דרישה לציונים ציונים זה הסיבה שלא זכיתי ללמוד את המקצוע אז בקיצור אם אצליח לשכנע את ההורים שלי אז אשמח ללמוד ממך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון מצויין!!! אבל לי אין הרבה זמן אז לא אוכל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים
לפני 6 שעות Zeldris אמר:

כמה זמן יהיה כל שיעור 

ודבר שני אני מעריך אותך על היוזמה ואני מגיל צעיר  רציתי ללמוד את זה אני יודע אלקטרוניקה בסיסית ושימוש בתוכנת ארדואינו אבל מה שאני באמת רוצה  מגיל צעיר זה לפתוח אתרים ולהכיל בהם מידע ופשוט ממש ליצור עולם משלי בתור האינטרנט ואני חושב שאתה יכול לתת לי את ההזדמנות להרוויח את זה ללא דרישה לציונים ציונים זה הסיבה שלא זכיתי ללמוד את המקצוע אז בקיצור אם אצליח לשכנע את ההורים שלי אז אשמח ללמוד ממך

ארדואינו זו התחלה טובה, והתחום של האינטרנט מתקשר גם לזה היום ( IoT - Internet of Things - כמו בית חכם).

לא קשה לשכנע, זו הזדמנות ללמוד המקצוע הכי נחשק בהייטק הישראלי. אתה יכול להרשם ולהשאיר טלפון, אני אתקשר כשתפתח קבוצה ואז תקבלו את כל הפרטים. תוכל גם לשלוח להם לינק ברגע שתפתח קבוצה לסילבוס המלא ולתאריך+שעה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 דקות TheUnreal אמר:

ארדואינו זו התחלה טובה, והתחום של האינטרנט מתקשר גם לזה היום ( IoT - Internet of Things - כמו בית חכם).

לא קשה לשכנע, זו הזדמנות ללמוד המקצוע הכי נחשק בהייטק הישראלי. אתה יכול להרשם ולהשאיר טלפון, אני אתקשר כשתפתח קבוצה ואז תקבלו את כל הפרטים. תוכל גם לשלוח להם לינק ברגע שתפתח קבוצה לסילבוס המלא ולתאריך+שעה.

מאיזה גיל הרשמה?

אני חושב שזה צריך להיות 15+

ואם לא אז לפחות  שיהיה לך אישור בטוח מההורים.

עדיף מאשר בלי לשאול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 20 דקות יהלי אקשטיין אמר:

מאיזה גיל הרשמה?

עדיף מאשר בלי לשאול

זה די ברור שזה עם אישור הורים אם הם משלמים על זה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים
לפני 14 שעות יהלי אקשטיין אמר:

מאיזה גיל הרשמה?

עדיף מאשר בלי לשאול

מגיל 12 אפשר להרשם, כבר נרשמו מכל הגילאים (12 - 25).

אישור הורים ברור, לפני ההרשמה ההורה (לכל הנרשמים מתחת לגיל 18, הרוב) יקבל את כל הפרטים עם השעה, מחיר והתוכן, בגלל זה צריך למלא את הטופס עם הפלאפון כדי שאוודא בהמשך את ההרשמה.

תודה לכל מי שנרשם, כרגע המצב הוא כזה שתפתח קבוצה למתחילים, נותרו עוד מספר מקומות בודדים בלבד לקבוצה הזאת - מחר.יום ראשון כבר כל מי שנרשם יקבל פרטים מדוייקים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 14 דקות TheUnreal אמר:

מגיל 12 אפשר להרשם, כבר נרשמו מכל הגילאים (12 - 25).

אישור הורים ברור, לפני ההרשמה ההורה (לכל הנרשמים מתחת לגיל 18, הרוב) יקבל את כל הפרטים עם השעה, מחיר והתוכן, בגלל זה צריך למלא את הטופס עם הפלאפון כדי שאוודא בהמשך את ההרשמה.

תודה לכל מי שנרשם, כרגע המצב הוא כזה שתפתח קבוצה למתחילים, נותרו עוד מספר מקומות בודדים בלבד לקבוצה הזאת - מחר.יום ראשון כבר כל מי שנרשם יקבל פרטים מדוייקים.

כמה אנשים יהיו בכל קבוצה? 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תמיד רציתי להכין משחק דפדפן כמו הליגה אבל אני ממש עצלן כדי ללמוד דברים כאלה, אבל וואו אני ממש גאה בך שאתה מעביר את הידע שלך לקהל הרחב, בהצלחה 🙂

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מפתיע, יוזמה מבורכת.

ביחס למחיר משתלם מאוד, בהסתכלות על נרחבת על ה״חוג״ - מדובר בידע, צבירת ניסיון ומשחק דפדפן סביר במחיר נמוך מאוד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • בעלים

האשכול נפתח לעדכון - הקבוצה הראשונה תתחיל ביום שלישי הזה (26.01) - נתראה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים