עבור לתוכן
mmm2

העבר שיהיה

Recommended Posts

היי ח'ברה לפני כמה זמן קלטתי שיש איזשהו אדם שכותב סיפורים בצורה הטובה ביותר. אי לכך, אני שאשכרה כותב ספר- כנראה צריך להשתפר אז תצפו להרבה סיפורים בקרוב. (דרך אגב, אני לא ישאר פה בלי להכווין אותכם לאשכול המדובר )

רם ויוני.

רם ויוני היו להקה, ולא סתם להקה- מהטובות בארץ! להקה העונה לשם RainDrop אבל הייתה להם מדיניות, לא משנה מה קורה הם לא מחזיקים ידיים. כל הארץ הכירה את המנהג הזה, אבל כולם אף אחד לא הבין מה קרה שם... רק רם ויני זכרו- את 'התקרית'

זה היה כשהם היו בני 7 ונפגשו לראשונה, רם היה ילד סמכותי והושיט יד ללחיצה בעוד יוני הרים יד לכיף.  מה שיצא זה מין כיף-לחיצה כיפחיצה כזה. אבל זה הרגע שהכל החשיך- לשניהם. רם הספיק לראות את יוני נופל לרצפה לפני שנפל גם הוא. כשהם התעוררו הם ראו רק הרס, כל הבתים מסביבם נראו מותכים ושבורים, ורעש של סירנות נשמע באוויר. רם ויוני לא ידעו בדיוק איך אבל הם ידעו שזה בגלל הלחיצה

אבל כל זה השתנה יום אחד, באמצע הופעה פתאום נשמעה זעקה מהקהל. יוני הסתובב לרם וראה שאדם עם ברדס גורר אותו מהבמה תוך הצמדת אקדח לראשו, רם הושיט יד ליוני ודמעות של פחד זלגו על פניו, בהחלטה אינסטנקטיבית יוני תפס את היד המושטת וכצפוי, הכל החשיך...

מנש ויוחאי.

מנש ויוחאי ישבו בבית- העץ של מנש והשתעממו. "אולי נ..." התחיל יוחאי ואז ניענע בראשו "לא חשוב". מנש קם ובעט בקיר- "זה לא פייר! המדריך שלנו חולה קורונה אז אנחנו צריכים להיות בסגר בבית העץ?" יוחאי נאנח "אתה מודע לזה שאתה זה שהצעת את בית העץ, נכון?". "אח פרטים" מנש ניפנף בידו. הוא פתח את המחשב שלו והתחיל לראות את ההופעה של RainDrop הלהקה האהובה עליו והשנואה על יוחאי. פתאום, באמצע ההופעה אדם עם ברדס קפץ מהקהל וחטף את רם מהבמה- עם אקדח והכול! "אממ יוחאי? כדאי שתראה את זה" יוחאי רכן למחשב והעיניים שלו נפערו "מה לעז..." רם לחץ את היד של יוני- רגע לפני שהכול התפוצץ! "אנחנו חייבים להגיע לשם" מנש אמר. יוחאי לא אמר רק הנהן באיטיות. הם קפצו מבית העץ דרך החלון ורצו דרך היער יוחאי התחיל לעקוף את מנש בריצה, הוא הסתובב אליו וצעק "תנסה לעמוד בקצב!" בום! מישהו חבט בו עם משהו ממש חזק והוא התעלף...

ראיקוזה

גלעד שיחק בטבעת שלו, הוא היחיד מהשומרים שידע את הסוד, מסתבר ששידכו אותו לכמה שומרים חדשים ולא מנוסים, והוא זה שהיה צריך לחבר בינהם, מנש ויוחאי היו קלים, והוא עשה את זה מהר, רם ויוני הוו קצת תסבוכת למזלו, אחרי הפיצוץ הם חזרו להיות נורמלים, הוא הסתכל על 4 הגופות שהוא גרר לשם וחיכה שהם יתעוררו, בזמן הזה הוא קצת שיחק עם היכולות שלו- הוא נכחד, ככה ההורים שלו תיארו אותו -משהו שלא ידעו שהוא קיים. הוא הסתכל על היד שלו ולרע היא היבהבה ואז הפכה ליד ירוקה עם שלוש טפרים, הוא חייך ונפך אותה לרגילה פתאום הוא שמע אנקה, יופי זה הזמן להסביר להם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות mmm2 אמר:

היי ח'ברה לפני כמה זמן קלטתי שיש איזשהו אדם שכותב סיפורים בצורה הטובה ביותר. אי לכך, אני שאשכרה כותב ספר- כנראה צריך להשתפר אז תצפו להרבה סיפורים בקרוב. (דרך אגב, אני לא ישאר פה בלי להכווין אותכם לאשכול המדובר )

רם ויוני.

רם ויוני היו להקה, ולא סתם להקה- מהטובות בארץ! להקה העונה לשם RainDrop אבל הייתה להם מדיניות, לא משנה מה קורה הם לא מחזיקים ידיים. כל הארץ הכירה את המנהג הזה, אבל כולם אף אחד לא הבין מה קרה שם... רק רם ויני זכרו- את 'התקרית'

זה היה כשהם היו בני 7 ונפגשו לראשונה, רם היה ילד סמכותי והושיט יד ללחיצה בעוד יוני הרים יד לכיף.  מה שיצא זה מין כיף-לחיצה כיפחיצה כזה. אבל זה הרגע שהכל החשיך- לשניהם. רם הספיק לראות את יוני נופל לרצפה לפני שנפל גם הוא. כשהם התעוררו הם ראו רק הרס, כל הבתים מסביבם נראו מותכים ושבורים, ורעש של סירנות נשמע באוויר. רם ויוני לא ידעו בדיוק איך אבל הם ידעו שזה בגלל הלחיצה

אבל כל זה השתנה יום אחד, באמצע הופעה פתאום נשמעה זעקה מהקהל. יוני הסתובב לרם וראה שאדם עם ברדס גורר אותו מהבמה תוך הצמדת אקדח לראשו, רם הושיט יד ליוני ודמעות של פחד זלגו על פניו, בהחלטה אינסטנקטיבית יוני תפס את היד המושטת וכצפוי, הכל החשיך...

מנש ויוחאי.

מנש ויוחאי ישבו בבית- העץ של מנש והשתעממו. "אולי נ..." התחיל יוחאי ואז ניענע בראשו "לא חשוב". מנש קם ובעט בקיר- "זה לא פייר! המדריך שלנו חולה קורונה אז אנחנו צריכים להיות בסגר בבית העץ?" יוחאי נאנח "אתה מודע לזה שאתה זה שהצעת את בית העץ, נכון?". "אח פרטים" מנש ניפנף בידו. הוא פתח את המחשב שלו והתחיל לראות את ההופעה של RainDrop הלהקה האהובה עליו והשנואה על יוחאי. פתאום, באמצע ההופעה אדם עם ברדס קפץ מהקהל וחטף את רם מהבמה- עם אקדח והכול! "אממ יוחאי? כדאי שתראה את זה" יוחאי רכן למחשב והעיניים שלו נפערו "מה לעז..." רם לחץ את היד של יוני- רגע לפני שהכול התפוצץ! "אנחנו חייבים להגיע לשם" מנש אמר. יוחאי לא אמר רק הנהן באיטיות. הם קפצו מבית העץ דרך החלון ורצו דרך היער יוחאי התחיל לעקוף את מנש בריצה, הוא הסתובב אליו וצעק "תנסה לעמוד בקצב!" בום! מישהו חבט בו עם משהו ממש חזק והוא התעלף...

ראיקוזה

גלעד שיחק בטבעת שלו, הוא היחיד מהשומרים שידע את הסוד, מסתבר ששידכו אותו לכמה שומרים חדשים ולא מנוסים, והוא זה שהיה צריך לחבר בינהם, מנש ויוחאי היו קלים, והוא עשה את זה מהר, רם ויוני הוו קצת תסבוכת למזלו, אחרי הפיצוץ הם חזרו להיות נורמלים, הוא הסתכל על 4 הגופות שהוא גרר לשם וחיכה שהם יתעוררו, בזמן הזה הוא קצת שיחק עם היכולות שלו- הוא נכחד, ככה ההורים שלו תיארו אותו -משהו שלא ידעו שהוא קיים. הוא הסתכל על היד שלו ולרע היא היבהבה ואז הפכה ליד ירוקה עם שלוש טפרים, הוא חייך ונפך אותה לרגילה פתאום הוא שמע אנקה, יופי זה הזמן להסביר להם

להסביר להם מה בבקשה תגלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת הארי אמר:

להסביר להם מה בבקשה תגלה

בהמשך, בהמשך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יופי של סיפור איך אני אומר את זה? אהבתי פשוט אהבתי 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה mmm2 אמר:

בהמשך, בהמשך

תוציא אותו כאן ועכשיו 😉

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 32 דקות mmm2 אמר:

כמובן שמנש יופיע בסיפור..

כול הכבוד מותח וכתוב באופן נהדר!
תודה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

אחלה סיפור! מצפה להמשך! (נ.ב הכל פה סיפור! לא קרה אף פעם! רמיוני ומנשיוחאי לא לגלות כלום מעבר למה שהוא יודע!!! )

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה סיפור שבעולם(אני יודע מה יקרה) ומי שעשה את האשכול הזה שדיברת עליו בהתחלה אני חולה עליו והוא עזר לי כשהייתי מתחיל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההמשך

רם ויוני התעוררו וניסו לשחזר את מאורעות האתמול, פתאום הם ראו שמעליהם גהר צל שאמר "יו".

יוני שיפשף את קורי השינה מעליו וראה אדם שיושב על, ענן? כיסא בצורת ענן כנראה... היה לו חולצה סגולה ושיער מאפיר.

"היי אני גלעד" הוא אמר.

"אני יוני וזה רם" יוני אמר, מבולבל.

גלעד קפץ מהענן ובחן אותו מקרוב "אתה לא נראה טוב" הוא אמר.

יוני מחה "היי! גם אתה לא בדיוק מלכת היופי". גלעד גיחך ועבר אל שני ילדים קצת יותר צעירים מהם שעדיין היו מאולפים.

הוא הרים את הראש של אחד מהם וצעק "קום".

מנש קם בבהלה והכניס אוטומטית ברכית לבטן של גלעד. גלעד התקפל על הריצפה. "מי אתה?" מנש שאל "איפה אנחנו?".

יוחאי קם בטישטוש "מה? מנש?"

"אני חושב שמשהו הסתבך עם הבידוד שלנו יוחאי" מנש אמר הוא הסתכל סביבו ומבטו נפל אל יוני ורם. עיניו הוארו "אין מצב! RainDrop כאן! יוחאי ראית שהם כאן! כי הם כאן!".

יוחאי נאנק "אז תזכיר לי איפה הם? כאן?" הוא אמר בחצי חיוך, וגילגל את העיניים.

פתאום מאחוריהם נשמע קול "אני בסד..." מנש הסתובב אינסטינקטית ונתן לגלעד אגרוף בפרצוף.

גלעד קם ועל הפרצוף שלו הבעה אדומה מזעם "אתה ממש מתחיל להעלות לי על העצבים" ואז קרה הדבר הכי משונה שמנש ויוחאי ראו אי פעם. גלעד הבהב כמו במשחק מחשב לרגע ובמקומו פתאום נראה ייצור שנראה קצת כמו נחש, משולב עם דינוזאור. הוא היה ירוק, בלי רגליים אבל עם שני ידיים בעלי שלושה טפרים והדבר הכי הזוי היה מתחתיו ענן. הוא קמץ את אגרופו ושילח אותו אל מנש. מנש עף אחורה אל אחד העצים שם הוא נשאר ללא ניע.

הוא הסתובב אל גלעד "מי... מה אתה?".

היצור הנחשי צחקק "אני ראיקוזה, וההורים שלי טעו אני לא צריך עזרה מכם".

יוחאי קמץ את אגרופיו והלבין זה בכלל לא מה שהוא חשב שייקרה היום. פתאום מאחוריו נשמע קול- "היי יוחאי" מנש אמר יוחאי הסתובב ונרתע מאחוריו במקום מנש היה זאב/נמר כחול, שהסתכל על הכפה שלו פתאום השפתיים שלו זזו "אני מרגיש מוזר..."

נערך על-ידי mmm2

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין אין אין ספרות טובה כזאתי יותר! הלוואי ספר הבא יצא עוד היוםםם אני במתחחח

וראיקוזה עוד פעם אחת אתה מבהיל אותי ככה ואתה חוטף אגרוף לפנים

רק תיקון אחד 

לפני 7 דקות mmm2 אמר:

במחשק מחשב לרגע ובמקומו פתאום נראה ייצור

משחק*

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

מי מגלה לך את המידע המודיעיני הזה?! אני אוציא אותו להורג. 

לפני 47 דקות mmm2 אמר:

ר צעירים מהם שעדיין היו מאולפים

זה מעולפים. ואני מלך היופי, לא מלכת.

לפני 39 דקות Pink cookie אמר:

אין אין אין ספרות טובה כזאתי יותר! הלוואי ספר הבא יצא עוד היוםםם אני במתחחח

וראיקוזה עוד פעם אחת אתה מבהיל אותי ככה ואתה חוטף אגרוף לפנים

רק תיקון אחד 

משחק*

אני שונא את האגרופים שלך. לא אמרתי שאני עושה חוק נגדם?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההמשך

יוחאי גמגם "מה... מנש?".

מנש קם במאמץ על ארבע כמו נמר אמיתי "כן, הזוי נכון? מה קורה כאן?"

יוחאי כשל אחורה והחוויר "אתה... אתה...".

פתאום נפל למנש האסימון "אוי נכון אחי, אני כל כך מצטער. אני ינסה לשנות את זה" הפרצוף של הנמר התעוות כאילו הוא מתאמץ.

לא נראה שזה משפר את המצב, יוחאי נראה כאילו הוא עומד לבכות "אעקינ... קשכמד...," הוא מילמל. מנש עשה צעד אחד לעבר יוחאי וזה כבר נגמר יוחאי איבד את ההכרה והתרסק על הרצפה.

ראיקוזה חייך "אל תדאג אתה לא מיומן זה ייגמר לך מהר" וכאילו לפי סימן, דמות הנמר של מנש היבהבה ובמקומו עמד מנש- מבולבל לחלוטין!

ראיקוזה פוקק את אצבעות הנחש שלו וכנראה עמד לאכול את מנש אבל רם ויוני צעקו באותו הזמן- "עצור!".

רם ויוני עמדו שם כשהם כאילו מושיטים יד אחד אל השני בכוונה לנגוע אבל הם לא. מנש לא הבין מה הם עושים אבל נראה שראיקוזה כן. "לא צריך להגיע לזה הוא אמר בפנים זעופות אבל גם מפייסות, כאילו הוא בא ללטף חתול אחרי שהחתול נשך אותו. דמות הנחש של ראיקוזה הבהבה והוא חזר להיות גלעד.

פתאום עלה על דעתו של מנש מחשבה מטרידה מאוד "תסביר לנו על השומרים" הוא מצא את עצמו אומר. למה הוא אמר את זה? אין לו מושג מה זה שומרים אבל משהו בגוף שלו אמר לו שגלעד רוצה להגיד להם משהו על שומרים ושזה מחשבה שמטרידה אותו.

ראיקוזה רק רטן בשקט "שבועות ראיקו המעצבן והיכולת שלו להריח רגשות. טוב"  הוא התנשף ואמר בקול "השומרים הם קבוצה של אנשים נבחרים שנולדו וקיבלו כוחות להגן ולשמור על כדו''א מפני העל-טבעי. ולצערי העל טבעי הגיע. כמו שכבר הזכרתי, אני מסוגל לעשות את זה לבד אז...". הוא החווה לעבר הכיוון הכללי של הבית של מנש. 

"רק רגע" רם אמר "זה אומר שגם אני ויוני כאלה? משתנים ל...יצורים?".

"רגע, זאת אומרת שאתה לא זוכר?" גלעד שאל פתאום בסקרנות.

"זוכר מה?" יוני שאל.

"מה קורה כשאתם נוגעים אחד בשני?" הוא שאל.

"אמממ הרס" רם אמר.

"וחורבן" יוני הוסיף.

"אבל אתם יודעים מה גורם לחורבן הזה?" גלעד שאל פתאום נראה שרם מבין.

"אנחנו" הוא אמר בשקט "אנחנו מפלצת".

תחושת אשמה מילאה את מנש והוא ידע שהיא שייכת לרם.

"אני מציע שתשתנו" גלעד אמר לפתע.

"מה?" רם ויוני שאלו ביחד.

"תהפכו למפלצת שלכם, אל תדאגו אני ומנש נרסן אתכם כך שלא תשמידו שום דבר, אבל זו הדרך היחידה שלכם לשלוט בזה." הוא אמר.

"אממ" רם לא היה נראה בטוח "אתה ומנש?"

"כן" מצאתי את עצמי אומר "תעשו את זה".

יוני הסתכל על רם והושיט את ידו, ואז שניהם התעלפו. פתאום, נראה שאור עוטף אותם הגופות שלהם התקרבו אחד אל שני והתמזגו בפלאש ענקי פתאום עמד מול מנש רובוט לבן ענקי כששלוש אותיות מרחפות סביבו.

מנש הרגיש מלא זעם, המון זעם. והחליט שהיכולת החדשה שלו מתחילה לעצבן. גלעד זינק אל שניהם והשתנה תוך כדי לראיקוזה והתחיל להתלפף סביבם. הוא הצליח להאט את הייצור וצעק אל מנש- "תגיד לי אם הם נרגעים".

מנש עצם את עיניו והתחיל לגשש ברגשות שלו ולהפריד בין אלו האמיתיים לאלה של רם ויוני אבל הוא הרגיש רק כעס, הוא ניסה לחפור עמוק יותר ושם זה היה, ניצוץ של הבנה!

נערך על-ידי mmm2

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני רוצה עוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

תפסיקו למסור לו מידעעעעעעעעעעעעע זה לא חוקיייייייייייי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עודדד פרקקקק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים