• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

הוכחה #1 לכך שהירח הוא זיוף

Guest ARayquaza

Recommended Posts

היי, זה ראיקוזה. אחרי מאבק ארוך עם אנשים החלטתי להביא חלק ממאמר מדעי (ממש לא מחורטט ו/או אני ואח שלי המצאנו) כדי להוכיח שהירח הוא זיוף. תיהנו ותגיבו.

שמתם לב אי פעם לצורתו המוזרה של סיבוב הירח?

הירח מסתובב סביב כדור הארץ בהיקף של 360 מעלות, אך ממש לא בצורה מעגלית: ישנם זמנים שבהם הירח קרוב אלינו בהרבה, וישנם זמנים בהם הוא רחוק מאוד. מדוע התופעה הזו מתרחשת?

בשנת 1687, פרסם סר אייזק ניוטון (כן, כן, ההוא שנפל עליו תפוח) את המאמר הבא, על תנודותיו של הירח והשפעתו על הכבידה של ציר הסיבוב של כדור הארץ.

במאמרו, התייחס ניוטון לאופן סיבובו של הירח:

"הירח, אותו כדור עצום שבוהק בשמיים, מבצע כמובן הקפות סביב כדור הארץ, מה שהביא ליצירת לוח השנה… המעגל הכדורי להפליא שהוא יוצר סביב כדור הארץ בהקיפו אותו כמעט מושלם… למעשה, הירח נמצא בכמעט אותו מרחק מכדור הארץ בכל זמן נתון, בהפרש של אולי כמה אלפי קילומטרים- מרחק זניח ביותר".

לאחר כמה שנים, בשנת 1701, התייחס גם מדען אחר, פרופסור אלכסנדר פון הומבולדט, לאופן סיבובו המדויק להפליא של הירח: "כמעט עיגול מושלם של 360 מעלות… היה אפשר לחשוב שמסלולו של הירח יהיה אליפטי יותר, אבל לא… עיגול כמעט מושלם, אבל רק בגלל שאין כזה דבר מושלם".

אם כן, מה גורם לסיבוב המשונה שעושה עכשיו הירח? מדוע לפעמים מעגלו מתקצר ולפעמים מתארך?

כדי לענות על שאלה זו, אביא עוד נקודה מעניינת (תרתי משמע)- "הנקודה השחורה שעל הירח". אני בטוח שכמו כמעט כל אדם אחר בעולם, שמתם לב לנקודה השחורה הקטנה שנמצאת ממש במרכזו של הצד המואר של הירח.

תשובת אנשי המדע של ימינו לנקודה זו, היא השקפותה של תחנת החלל. תחנת החלל הבין לאומית חגה במסלול שתואם במדויק את מסלולו של הירח, ולכן יכול להיות שזו בעצם התשובה לנקודה האפורה. אולם, את טענה זו ניתן לסתור בלי כל קושי: בניית תחנת החלל החלה בנובמבר 1998. במכתב ששלח דוקטור מיכאל גאוקלין, בוגר תואר שני באסטרולוגיה ומרצה מוסמך מטעם אונבירסטית הרווארד, מכתב לאחד הקולגות שלו, ובו התייחס ל"תופעת צל משונה":

"כשהסתכלתי היום לשמיים, ראיתי משהו מוזר, שלא ראיתי לפני-כן… נקודה חשוכה על פני הירח… תוצאות בדיקת הראייה יצאו בטוב, ולכן איני מבין מה הנקודה הזו עלולה להיות…"

בסוף מכתבו מגיע מיכאל למסקנה שזהו כנראה אסטרואיד שעבר בסמוך לירח, והסתיר מעט מאורו. לפיכך, עשה תצפית על הירח גם ביום שלאחריו, אך הוא עדיין ראה את הנקודה.

הוא המשיך עם תצפיותיו, וכשהיה בטוח שאין הוא טועה, פנה לממשלה בבקשה לתקצב את מחקרו.

הוא לא יצא משם.

למחרת פרסמה ממשלת ארה"ב כי הוא נמצא מת מהתקף לב בדרכו לבית הממשלה.

אולם, שומר הבוקר, אברהם ג'ינג'ס, טוען בתוקף כי פרופסור מיכאל נכנס לבניין הממשל- אך לא יצא משם. הוא תיאר ששמע "צעקות חנוקות" ו-"צרחה איומה". לאחריה הוא לא שמע שום דבר מכיוון הבניין.

מדוע פרופסור מיכאל נרצח? ומה הקשר בין כל זה לציר הסיבוב המוזר של הירח?

ישנה תיאוריה שיכולה להניח את דעתכם: הנקודה השחורה שעל הירח היא בעצם… כבל! כן, כן, כבל שמחבר בין כדורה"א לירח. אפשרות קיומו של כבל זה מסבירה בפשטות גם את ציר הסיבוב המוזר של הירח: כשהוא רחוק יותר מכדור הארץ- זה אומר שהחלק בכדור הארץ בו נמצא הכבל נמצא בנקודה הקרובה ביותר לירח; וכשהירח קרוב- סימן שמקור הכבל רחוק יותר.

לאחר מחקר מעמיק שעכרתי אני, שכלל לפחות חמש הקשות על המקלדת, וחמש דקות שבזבזתי מהחיים שלי- עלה עליי לגלות כי הנקודה הסבירה ביותר להימצאות מקור הכבל היא במרכז קנדה. לאחר עוד בדיקה מעמיקה, גיליתי שהאזור בטווח של 10 קילומטרים הוגדר כ"שמורת טבע" לאיילים מסוג "קנדי נקוד". עוד בדיקה העלתה את התוצאה המתבקשת- אייל כזה אינו קיים. אם כן, למה השמורה קיימת?

אז מה קרה לירח? למה היה צריך לחבר אליו כבל?

התיאוריה גורסת כי מין חייזרי חטף את הירח, בסיסבות שנת 1980. הקנדים, בנחמדותם הגדולה מדי, החליטו לעזור לשאר תושבי כדורה"א, ובשיתוף ממשלת ארה"ב חצבו מאבן גוש גדול בצורת כדור. הם שלחו את הכדור לירח במסגרת פרויקט חשאי שנקרא "פרויקט לייזר" (אין לי שמץ של מושג למה), ועיגנו אותו באמצעות כבל עוצמתי אל כדור הארץ.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי

אני לא יודע אם זה מצחיק או עצוב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תשמע זה ההוכחות הכי נואשות שראיתי בחיים שלי 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חח סאטירה זה מצחיק, אבל צריך להיזהר, יהיו אנשים שיראו פוסטים כאלה ויחשבו שהכותב היה רציני. אמנם עשית עבודה טובה בלהדגיש שזה בדיחה אבל תמיד יהיו כאלה שלא יבינו חח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה Universin אמר:

חח סאטירה זה מצחיק, אבל צריך להיזהר, יהיו אנשים שיראו פוסטים כאלה ויחשבו שהכותב היה רציני. אמנם עשית עבודה טובה בלהדגיש שזה בדיחה אבל תמיד יהיו כאלה שלא יבינו חח

תודה. בהמשך אשתדל להבהיר בצורה אפילו יותר בוטה שזה (לא😉) חרטוט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 שעות ARayquaza אמר:

חחח זה אומר שהצלחתי לשכנע אותך?

לא בדיוק, פשוט חשבתימשאתה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים