עבור לתוכן
Hero

טיזרים ל-3 סרטי מארוול הקרובים

Recommended Posts

שלום לכולם~
אז ככה, אני ידוע בתור מעריץ מושבע של מארוול ודי סי בכל הנוגע לגיבורי על.

אז היום מארוול שיחררה 3 טיזרים לסרטים שהיא הולכת להוציא בקרוב, למעשה במה שקשור ל"WandaVision" זו סדרה בכלל ולא סרט...

אז באשכול הזה אנחנו נדבר על אלה שאמורים לצאת ועל הטיזרים שלהם:

1.

"WandaVision"

אז בטריילר כמו בטריילר הראשון אנחנו רואים את וונדה ואת ויז'ן במעין סדרת קומדיה אמריקאית ישנה בשחור לבן.

באמצע החיים שלהם הכל משתנה והופך לשנה שבה אנחנו נמצאים והכל הופך לצבעוני, הם שוכחים מי הם הם שוכחים את כל מי שהכירו ומגלים את העולם הקיים עכשיו כאילו הם לא היו בו.

גם אנחנו רואים את אבן הנצח "מחשבה" שהתפוצצה בסרט "מלחמת האינסוף" על ידי ת'אנוס, אני משער שויז'ן ייקח אותה עוד פעם כדי לשמור עליה.

גם אנחנו רואים מלחמה כלשהי שקורית בין הרשויות של אותה מדינה לבין ויז'ן ווונדה אך לא הבנתי מהו מקור המלחמה...

תאריך יציאה: 15 בינואר 2021 סדרה של אני מעריך 7-8 פרקים, הסדרה, בנוסף לתוכן שלה על וונדה ווויז'ן היא תכיל מידע מוקדם על 2 סרטים שיצאו בשנה הקרובה - "loki" ו- "Doctor Strange - Multiverse of Madness".

2.

"Loki"

כמובן שמראים את ההתחלה בסצנה שהייתה ב"סוף המשחק" כשאיירון מן, קפטן אמריקה ואנט מן חזרו בזמן כדי לקחת את ה"טסרקט" ובגלל "האלק" ה"טסרקט" הגיע ללוקי שהיה אזוק ובעזרת ה"טסרקט" לוקי הצליח לברוח משם.

אנחנו רואים את לוקי נופל באמצע מדבר ואחרי זה מביטים עליו אנשים שנראים כמו טיבטים, הם אוזקים אותו ומובילים אותו למשפט בו הוא מגלה שהוא הגיע למקום שנקרא "TVA".

בנוסף, אנחנו מגלים שהזמן ב"TVA" עובד אחרת ממקומות אחרים.

אני לא ממש הבנתי מי הנבל בסרט הזה, האם זה לוקי שיוצא נגד אנשי המקום או שהוא עוזר לאנשי המקום להילחם בנבל אחר, אם אתם יודעים ספרו לי בתגובות~

הסרט צפוי לצאת בחודש מאי של 2021

3.

"The Falcon and the Winter Soldier"

טוב מהטריילר הזה כמעט ואי אפשר להבין כלום על הסרט הולך לצאת, מראים רק את פלקון ואת חייל החורף משתפים פעולה וממשיכים את המורשת של קפטן אמריקה.

כמובן הם נלחמים יחד באויב משותף, ואפילו לדעתי אני לא חושב שיש אויב ספציפי אלא שהעולם מתחיל להתדרדר בגלל שקפטן אמריקה לא נמצא כבר אז אנשים מתחילים לעשות בעיות.

מה שכן, אנחנו רואים את זימו, האיש ב"מלחמת האזרחים" שגרם לקרב בין איירון מן לבין קפטן אמריקה וחייל החורף, אני עדיין לא יודע מה הקשר שלו לסרט...

הסרט צפוי לצאת בחודש מרץ של 2021.

מה דעתכם על הסרטים? יהיו מעניינים או לא? ספרו לי בתגובות~
ואם יש לכם מידע נוסף על הסרטים האלו גם את זה ספרו לי בתגובות~

להתראות 🙂 

נערך על-ידי Hero

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אה אשכול של יאיר תענוג לעיניים

מחכה להם בקוצר רוח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה