• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

סיקור סדרה-DanMuchi 1

Recommended Posts

לאחרונה ראיתי DanMuchi או בשם המלא Is It Wrong To Try Pick Up Girls In Dungon ולכן החלטתי לשתף במה אני מרגיש על הסדרה. (דרך אגב, רם המליץ עליה וממש אהבתי אבל אל תגלו לו הוא יתפוס מעצמו)
לסדרה יש 3 עונות, אני אסקר פה את העונה הראשונה, אני לקראת הסוף של עונה 2 ולא חושב שאסקר אותה כי לא יהיה לי הרבה מה לחדש על הדמויות... מקווה שתהנו!
dungeon-ni-deai-wo-motomeru-no-wa-machig
סוג: סדרה
שם באנגלית: Is It Wrong To Try Pick Up Girls In Dungon?
שם בעברית: האם זה שגוי להתחיל עם בנות במבוך?
יוצר: Yoshiki Yamakawa
עונות: 3
פרקים: לעונה הראשונה, 13 פרקים, היא הרלוונטית.
זאנרים: אקשן, הרפתקאות, פנטזיה, רומנטיקה, קומדיה.
מתאים לגילאי: 12+ אבל לפי דעתי 14+
תקציר העלילה: מוכרת לרוב בשם "הצינוק", העיר אורריאו בעלת מבוך ענק. השם המוזר שלה מושך התרגשות, אשליות של כבוד, ותקוות לרומן עם בחורה יפה. בעיר הזאת של חלומות ותשוקה, להרפתקן החדש "בל קראנל" יש פגישה גורלית עם האלה הקטנה "הסטיה"

עלילה: אני אהבתי מאוד את העלילה, כתובה יפה ומעניינת, למרות האורך הקצר של העונה העלילה משלבת בו קשיים, קרבות, והרפתקאות כמו עונה עם הרבה יותר פרקים...אבל, לפי דעתי, המטרה של הגיבור לא מספיק גדולה ואין נבל אחד גדול, כך שהגיבור נלחם בהרבה נבלים קטנים מה שלא לטעמי, 7/10

הדמויות:
בל:
2b54cf12adbdc42e8979eed81cde811c.jpg

הוא תמים וכנה, והגיבור המושלם, גם אם תבגוד בו מול עיניו הוא יציל אותך, כל הבנות עפות עליו אבל הוא לא מבין את זה, יש לו תשוקה להיות החזק ביותר לדעתי הדמות מושלמת להיות הדמות הראשית מכיוון שיש לו כל כך הרבה תכונות של גיבור ולמרות זאת גם תכונות של ביישנות, תמימות וכנות שלדעתי מתאימות לו מאוד.
הסטיה:
09e41d34004844fdedf7638f76c59681.jpg
האלה של בל, מאוהבת בו על כל הראש בלי שהוא שם לב למרות שלא מפסיקה להגיד לו, היחסים שלה ושל בל מעולים, מצחיקה, והיא זאת שעזרה לבל להתחזק כפי שהוא עכשיו.

לילי:
2bab4b237509c26b4ea09d68749ccf0c.jpg
"סופורטר" של בל, משמע, העוזרת שלו בקרבות, היא סוחבת לו את הציוד ומחזיקה עליה תרופות וכ'ו, אך עם הזמן היא הפכה להיות חברתו הקרובה, ביישנית שבאה ממשפחה רעה וכמו כל הבנות בסדרה, מאוהבת בבל.

וולף:
13957.png?id=1910
הנפח לבל וכמו לילי, שותפו לקרב של בל... הציוד שוולף הכין לא קיבל ביקוש רב אך לקוח אחד המשיך לקנות אותו: בל, עם הזמן וולף הכין לבל את הציוד אישית ובתמורה ביקש להצטרף למסעות של בל, השניים הפכו להיות חברים הכי טובים.
הדמויות מדהימות ויש כל כך הרבה מהן ולכל אחת התכונות והמאפיינים שלה ולכן אדרג את הדמויות 10/10

הנאה כללית: נהנתי מאוד מהעונה הראשונה ועד כה גם מהשנייה ואני בטוח שזה רק ישתפר.

דעה כללית: סדרה מעולה, הדמויות, העלילה, והקשר ביניהן מדהים. למרות שלא אהבתי את העלילה של העונה הראשונה, לבינתיים אני אוהב את של השנייה ואני מקווה שגם השלישית טובה.
ציון כולל: 9/10

אז זהו להיום, סדרה מעולה שאני ממליץ לצפות לכולם, מקווה שאהבתם.
~אביב.

נערך על-ידי Avivushka
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה סיקור יפה ומוסדר טוב. סדרה טובה אם יהיה לי זמן אנסה לראות.

אשמח לראות עוד אשכולות שלך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי לך לראות אותה!! 

אמרתי לך שכל הסדרות שאני ממליץ טובות! :) 

תודה על הסיקור למרות שגנבת לי כי רציתי לסקר אותה גם!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים