עבור לתוכן
RedMoon

הוספת מספרים להגרלות

חושבים שצריך להוסיף את זה?  

10 הצבעות

1. 1. חושבים שצריך להוסיף את זה?

• כע ברור זה יעזור רצח
      5
    • לא זה סתם מיותר רצח
      5

Recommended Posts

ההצעה:  מספרים שחסרים כדי להיכנס להגרלות

הסבר: לחלק מאיתנו אין מספיק נקודות מוניטין/ הודעות וכו' על מנת להיכנס להגרלות השבועיות הרי, אז ההצעה שלי היא תהיה:

1) שיהיו חידונים/הגרלות  על: נקודות מוניטין/הצטרפות להגרלה של השבוע (רק לשבוע אחד ולשבוע הבא יהיה חידון אחר)/הודעות (פרסים אקראיים) ושהחידונים יתנהלו בצ'אט המשחק.

כדי להיכנס צריך מינימום 7 אשכולות!

ושיוסיפו למסך ההגרלות כמה מכמה יש כל דבר/ כמה חסר מכל דבר

איך ההצעה שלי תעזור למשחק: יותר אנשים יוכלו לקחת חלק בהגרלות השבועיות ולא ירגישו בחוץ ונפרדים מהשאר 😞 🙂 

(נקודות המוניטין יעלו אוטומטית כמו שמקבלים טבעת ממכרז)

טוב זה היה אשכול קצר (אבל חשוב :/?)

נערך על-ידי Horizon האחד והיחיד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סליחה?! עד שיש משהו שגורם לאנשים לפעול בפורום אתה בא ואומר "בואו נעשה חידון ואז נקבל בחינם במקום להשקיע בפורום" המטרה של ההגרלות היא שאנשים ישקיעו בפורום כדי להכנס! פשוט לא מכבד מה שהולך פה! כול פעם מחדש מישהו בא ואומר "תוריד את ההגבלות" זה אפילו לא הגבלות גבוהות! משתמש שמשקיע בפורום תוך שבוע עובר אותם! אני כבר ניסיתי לפעול על מנת להגביה אותם!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד זה באמת מציק להיות מחוץ להגרלה. ומעציב 😭

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעת מיותר לגמרי. המטרה של ההגבלות הללו היא קודם כל להכניס אנשים שהשקיעו ועשו הרבה עבדוה בפורום.

דבר שני מגבילים כדי שאנשים חדשים יתחילו לפתוח ולהתעניין בפורום ובליגה ולא רק להכנס להגרלה לצאת לחזור בעוד שבוע ולראות אם זכיתי.

נערך על-ידי The King of Demons

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת The King of Demons אמר:

לדעת מיותר לגמרי. המטרה של ההגבלות הללו היא קודם כל להכניס אנשים שהשקיעו ועשו הרבה עבדוה בפורום.

דבר שני מגבילים כדי שאנשים חדשים יתחילו לפתוח ולהתעניין בפורום ובליגה ולא רק להכנס להגרלה לצאת לחזור בעוד שבוע ולראות אם זכיתי.

לפני 1 דקה מנש אמר:

סליחה?! עד שיש משהו שגורם לאנשים לפעול בפורום אתה בא ואומר "בואו נעשה חידון ואז נקבל בחינם במקום להשקיע בפורום" המטרה של ההגרלות היא שאנשים ישקיעו בפורום כדי להכנס! פשוט לא מכבד מה שהולך פה! כול פעם מחדש מישהו בא ואומר "תוריד את ההגבלות" זה אפילו לא הגבלות גבוהות! משתמש שמשקיע בפורום תוך שבוע עובר אותם! אני כבר ניסיתי לפעול על מנת להגביה אותם!

תראו אני מסכים אתיכם נכון שצריכים להשקיע ולהתאמץ אבל יש כאלה(כמוני) שמשקיעים ולא מקבלים מספיק לא משנה כמה הם משקיעים...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Horizon האחד והיחיד אמר:

תראו אני מסכים אתיכם נכון שצריכים להשקיע ולהתאמץ אבל יש כאלה(כמוני) שמשקיעים ולא מקבלים מספיק לא משנה כמה הם משקיעים...

סליחה?! אתה השקעת בפורום זמן קצר ביותר! אתה יודע כמה אשכולות הייתי מפרסם כדי להגיע לאן שאני היום?!  הייתה תקופה שהייתי צריך לפרסם 2 אשכולות ביום!!!! אתה מבין מה אתה אומר פה?! סליחה על הביטוי אבל זה המהלך הכי מסריח שמישהו ניסה לעשות פה! אנחנו עבדנו על המוניטין הזה! אתה אומר בואו נחלק אותו כפרס להגרלות?! ככה לזלזל?! משתמשים פה חרשו וקרעו את עצמם על הפורום!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות Horizon האחד והיחיד אמר:

אין דבר כזה כנראה לא השקעת מספיק. 

אני ומנש פותחים אשכולות כמעט כל יום עניינים כתובים יפה ונעימים לקריאה וראייה ולכן אנחנו מקבלים על זה מוניטין ותגובות.

אם תשקיע מספיק אני יכול להבטיח לך שאתה תקבל

נערך על-ידי The King of Demons

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות מנש אמר:

סליחה?! אתה השקעת בפורום זמן קצר ביותר! אתה יודע כמה אשכולות הייתי מפרסם כדי להגיע לאן שאני היום?!  הייתה תקופה שהייתי צריך לפרסם 2 אשכולות ביום!!!! אתה מבין מה אתה אומר פה?! סליחה על הביטוי אבל זה המהלך הכי מסריח שמישהו ניסה לעשות פה! אנחנו עבדנו על המוניטין הזה! אתה אומר בואו נחלק אותו כפרס להגרלות?! ככה לזלזל?! משתמשים פה חרשו וקרעו את עצמם על הפורום!

עם כל הכבוד לכמה שהשקעת!!!!

כל האשכולות שלי הם שעות של עבודהההה! וכולם מסתכמים בימים שלמים! של מחשבה ורצון למצוא חן בעיניכם אני לא עושה את זה למעני! כל הפורום הוא לא בשביל מי שמוסיף הערות הוא בשביל מי שקורא אותו ואם אין מוניטין/הודעות על דברים שאנשים עובדים עליהם שעות ורק המפורסמים בפורום מקבלים נקודות וחשיפה אז זה לא נוח בכלל ותאמין לי שאם היית מנקודת המבט שי היית פשוט מבין אבל אתה כלכך עסוק בלחשוב על עצמך כל הזמן: כמה שאתה חזק וכמה שאתה עם מלא נקודות וכמה מעשיות הליגה מפורסמים!

ככה שלא יצא לך להסתכל מנקודת המבט של מישהו אחר אז אל תבלבל לי תשכל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה Horizon האחד והיחיד אמר:

כל האשכולות שלי הם שעות של עבודהההה! וכולם מסתכמים בימים שלמים! של מחשבה ורצון למצוא חן בעיניכם אני לא עושה את זה למעני! כל הפורום הוא לא בשביל מי שמוסיף הערות הוא בשביל מי שקורא אותו ואם אין מוניטין/הודעות על דברים שאנשים עובדים עליהם שעות ורק המפורסמים בפורום מקבלים נקודות וחשיפה אז זה לא נוח בכלל ותאמין לי שאם היית מנקודת המבט שי היית פשוט מבין אבל אתה כלכך עסוק בלחשוב על עצמך כל הזמן: כמה שאתה חזק וכמה שאתה עם מלא נקודות וכמה מעשיות הליגה מפורסמים!

אתה אמיתי?! פה עברת את הגבול! אתה חושב שאני אף פעם לא הייתי מתחיל?! אתה חושב שאני אף פעם לא הייתי על 40 מוניטין?! אתה חושב שאני אף פעם לא נלחמתי בשביל להגיע לשעון לב של 30 מוניטין?!!!!! אתה עברת כול גבול! זה אחד הדברים הכי מעליבים שאמרו לי פה

אני נותן טיפים לכול מי שמוכן לשמוע על עיצוב אשכולות על התכון על הכול! לא הכול סובב סבביך! זה שלא הצליח לך בניסיון הראשון לא אומר שהכול לא עובד ואנחנו רשעים ולא מפרגנים!
תפסיק לזרוק פה האשמות לאוויר! אני גם לא הצלחתי בראשון! ותנחש מה?! גם לא בשני! וגם לא בשלישי ובטח שלא ברביעי! ובכול הניסניות שלי אני חטפתי גם לא מעט עונשים מיאיר כי עברתי על חוקי הפורום!

אתה חושב שמהשנייה שפתחתי את השחקן כולם העריצו אותי?! זה לא עובד ככה! תתביש בעצמך! דיברו מלוכלך!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב כי בדרך כלל אני תומך בהצעות, אבל יש אנשים שנמצאים מלא בפורום בשביל זה וזה סתם מבאס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים