עבור לתוכן
The inhuman

מגוון חידות על הארי פוטר

Recommended Posts

Guest ARayquaza

זה לא. אני בדקתי הרגע. זה אחד מהאוכלי מוות שלא הוזכר השם שלהם בסדרה (והיו כמה)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1.בלטריקס
2. לחשים, רייבנקלו
3. לא נכון
4. אוכל מוות
5.אזקאבאן
6.הילד המקולל
7.פרסי
8.כן
9.רטרו גפן
10.שלוש עשרה שערות כחולות
11. שבגלל שטום רידל (וולדמורט) ניסה לקבל את המשרה ולא קיבל לכן קילל אותה
12. חיות הפלא והיכן למצוא אותן, מעשיות בידל הפייטן, קווידיץ בראי דורות
13.נכון
14. שאיפות לגדולה - סליתרין, רייבנקלו - תבונה גריפינדור- אומץ לב הפלאף-טוב לב?
15.דמבלדור,מקגונגל.סנייפ.אמברידג (לא לפי הסדר)
16. נסיך חצוי הדם
17.סוורוס סנייפ
18.כמה אנשים מהמסדר(עוף החול) לקחו פולימיצי של האיר, ועל מטאטאים, אופנוע של סיריוס, פגעסוסים
19.כי הוא חצי ענק
20. שחור
21.קרושיו
22. לוציוס?
וואו יפה מאוד על ההשקעה יתותח, פשוט וואו
יכול להיות שלא עניתי על משהו אז תאמר לי על מה ואני אערוך :S

נערך על-ידי Avivushka

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות Avivushka אמר:

1.בלטריקס
2. לחשים, רייבנקלו
3. לא נכון
4. אוכל מוות
5.אזקאבאן
6.הילד המקולל
7.פרסי
8.כן
9.רטרו גפן
10.שלוש עשרה שערות כחולות
11. שבגלל שטום רידל (וולדמורט) ניסה לקבל את המשרה ולא קיבל לכן קילל אותה
12. חיות הפלא והיכן למצוא אותן, מעשיות בידל הפייטן, קווידיץ בראי דורות
13.נכון
14. שאיפות לגדולה - סליתרין, רייבנקלו - תבונה גריפינדור- אומץ לב הפלאף-טוב לב?
15.דמבלדור,מקגונגל.סנייפ.אמברידג (לא לפי הסדר)
16. נסיך חצוי הדם
17.סוורוס סנייפ
18.כמה אנשים מהמסדר(עוף החול) לקחו פולימיצי של האיר, ועל מטאטאים, אופנוע של סיריוס, פגעסוסים
19.כי הוא חצי ענק
20. שחור
21.קרושיו
22. לוציוס?
וואו יפה מאוד על ההשקעה יתותח, פשוט וואו
יכול להיות שלא עניתי על משהו אז תאמר לי על מה ואני אערוך :S

הכול נכון חוץ מהפלאפף זה כול מי שלא עונה על אף בית אחר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest ARayquaza

אבל גם מקגונגל מנהלת היא מנהלת את הוגוורט כיום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין מצב מנש עשה עלי אשכול סופסוף😝

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה אשכול קראתי את הסידרה 4 פעמים אבל אין לי כח לענות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי RoarDialga
      היי, מישהו רוצה שהאשכול הזה בעצם יהפוך לדיון בנושאי הארי פוטר שונים?
      אני אשמח אם כי לא חסרים פורומים שכאלו ברחבי הרשת, אבל מעניין אותי למצוא פה עוד מעריצים.
      אז, אעלה נושא לדיון:
      מכירים את הרגעים האלה, לקראת קטעי השיא בספרים, שבהם הארי מחליט לפעול לבד במקום ללכת ולבקש עזרה בקלי קלות ממישהו הרבה יותר מנוסה, חזק ומקצועי ממנו?
      אתן דוגמה, בספר השני (הארי פוטר וחדר הסודות), כאשר הארי מגלה שהכניסה לחדר היא מחדר השירותים, ויודע שיש בפנים בסיליסק - למה לעזאזל לא לקרוא למקגונגל וסנייפ למשל? זה לא הגיוני שהוא יצליח להתמודד עם זה...
      אשמח לתגובות.
    • על-ידי ToastMan
      טוב חברים, הגיע הזמן לפתוח נו"ד כזה!
      אני באמת מופתע שאף אחד לא עשה נו"ד הארי פוטר כללי (אם כן תאמרו לי ואני יתאבד.)
      אז דברו כרצונכם!
    • על-ידי FastSpeed
      שלום לכולם~
      בזמן השהות שלי בליגה, ראיתי שהרבה מאוד משתמשים אוהבים את סדרת הספרים המוכרת ביותר בעולם - "הארי פוטר"
      לא מזמן (בתאריך 31 ביולי) יצא ספר / תסריט חדש בשם "הארי פוטר והילד המקולל.
      לא הבנתי ממש אם זה ספר / תסריט של הצגה שתצא בשנה הבאה, אבל הבנתי שהעלילה הומצאה על ידי ג'ן תורן ולא ג'יי קיי רולינג שכולנו מכירים.
      תקציר על הספר  - נלקח מויקיפדיה.  אזהרת ספוילר

אני אשמח להסבר מפורט יותר מהו הספר, ואם אפשר קישורים למקומות שניתן למצוא בהם את הספר בעברית (בחינם כמובן). תודה מראש לעוזרים.
    • על-ידי HarryPotter
      היי,מה נשמע? מי הדמות האהובה עליכם בהארי פוטר? הייתי מוסיףסקר אבל יש כ"כ הרבה, אני אוהב את ג'יני, ג'יני המלכה והיפה!!!
    • על-ידי ARTEMIS FOWL
      הארי פוטר | Harry Potter

דבר קטן לפני שמתחילים
      אוקיי קודם כל שלום לכל אוהבי הארי פוטר שבאו ככה לשחק ולהנות,אל תדאגו יהיה כיף,תסמכו עליי ^^
      אז ככה,אני השקעתי במ"ת הזה כמה שבועות,ואני באמת ישבתי עליו ברצינות וחשבתי על הדרך הכי טובה לעשות את המ"ת הזה וזה התוצאה,אז בבקשה כשתרשמו את הטופס שלכם תרשמו לי בהערות מה דעתכם ומה אתם מצפים ממני ומהמ"ת הזה
      אני מבקש ממכם,כמו שאני השקעתי במ"ת הזה,אני מבקש ממכם להשקיע בטופס שלכם ובתגובות שלכם,אני אשמח מאוד גם אם לא תעשו שגיאות כתיב או שתספימו את הנושא,תודה מראש ^^
      אז בלי עוד הרבה חפירות במוח שיגרמו לכם לצאת מפה ולהמשיך בחיים שלכם,מ"ת הארי פוטר יוצא לדרך!
      סיכום קצר על המ"ת
      המ"ת הזה יהיה מבוסס על סדרת הספרים המצליחה הארי פוטר אשר נכתבה על ידי ג'יי קיי רולינג
      העולם של הארי פוטר הוא בעצם עולם של קוסמים,אשר מלא בחפצים קסומים החל ממטאטא אש-המחץ עד טאקי מתפוצץ ואפילו סוכריות להברזות מהבית ספר!
      בעולם הקוסמים שבו אתם תשחקו אתם תיהיו תלמידים בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות,שבו תלמדו איך להיות קוסמים מהשורה הראשונה,לעשות קסמים וכשפים,להכין שיקויים,ואפילו לעוף על מטאטא!
      אז התחילו במסע שלכם!
      רקע המשחק
      19 שנים עברו אחרי שהארי פוטר המפורסם הביס את וולדמורט ואת אוכלי המוות שלו והחזיר את האור לעולם,הארי גדל והתחתן עם ג'יני וויזלי ויש להם שלושה ילדים:ג'יימס,לילי ואלבוס,רון התחתן עם הרמיוני ויש להם שני ילדים:רוז והוגו
      ג'יימס בשנה השנייה שלו
      רוב אוכלי המוות של וולדמורט ברחו הרחק מהאיזור או שירדו למחתרת אחרי שוולדמורט הובס,חלק נתפסו ונשלחו לאזקבאן על מעשיהם הנפשעים ועל השתתפותם במעשיו הנבזים של וולדמורט,חלק חזרו מדרכם הרעה והפכו לאנשים שומרי חוק,אך קשה להאמין שהם יצליחו לשמור על היצמדות לדרך הישר אז הושם עליהם מעקב צמוד,החיים של כולם היו שלווים עד שהתחילו לעבור שמועות שאוכלי המוות מתכוננים לקרב נוסף,ובראשם נמצא אדון אופל חדש אשר לא ידוע מה שמו ומראהו,חלק אומרים שהוא חלש מוולדמורט וחלק אומרים שהוא חזק כמו וולדמורט ואפילו יותר,משרד הקסמים נכנס לכוננות לכל מצב שיקרה.
      טיזר

ג'ון נכנס למערה החשוכה,איפה שנמצא האדון החדש,בין הצללים אפשר לראות דמות עם ראש מכוסה,'כן הוא פה' חושב לעצמו האיש ובולע את רוקו "אדוני,משרד הקסמים שמע על המרד שלנו,הם שמו בכוננות את כל הקוסמים הכי טובים שלהם ובינהם הארי פוט..." "לעולם אל תגיד את שמו לידי!" צעק עליו הדמות,היה לו קול גבוה וצרוד והוא היה מכוסה בגלימה שחורה,הדמות הסיטה את ראשה בחדות לכיוון ג'ון,האדון התחיל להתקרב לכיוון ג'ון "זה כל מה שיש לך לומר לי? אני רציתי שתביא לי מידע לגבי הילד ששרד וזה כל מה שאתה יכול לתת לי?!"
       האדון כבר התחיל לומר את הקללה הממיתה "רגע רגע רגע! יש לי עוד משהו!" אמר ג'ון בזמן שהוא נופל על ברכיו ומגן על פניו עם ידיו,האדון הפסיק את הקללה והסתכל על ג'ון כשהוא מקטין את עיניו לכדי חריצים "כן? מה עוד יש לך?" ג'ון קם לאט על רגליו והשפיל את מבטו לרצפה "לנבחר יש ילדים שלומדים בהוגוורטס" אמר ג'ון במהירות בזמן שהוא עוצם את עיניו בכוח מצפה לגרוע מכל,השתררה שתיקה "טוב מאוד ג'ון,המשך להביא לי עוד מידע" אמר האדון בזמן שהוא מפנה את גבו לג'ון,ג'ון פוקח את עיניו בהפתעה ומסתכל על האדון "כן אדוני,תודה רבה אדוני" אמר ג'ון ורץ מהר החוצה חושב לעצמו על מזלו הטוב,האדון הסתכל לרצפה,חיוך התפשט על פניו,החיוך עיוות את הצלקות שהיו על הפנים שלו "סוף סוף אני אוכל להתנקם בך,אתה עוד תדע שלא צריך להתעסק איתי!"
      אתם במשחק
      אז כמו שאמרתי מקודם,אתם תלמידים אשר לומדים בהוגוורטס,אם אתם כבר ראיתם וקראתם את הארי פוטר אתם יכולים לבחור באיזה שנה אתם,בבקשה אל תבחרו שנה שביעית כי אז אתם לא תוכלו להיות במ"ת הרבה זמן כי אתם תגדלו ותצאו מהוגוורטס אפשר עד שנה שלישית,אבל אם לא קראתם,אתם צריכים לעבור את הבוחן אשר יקבע לאיזה בית אתם תשובצו:גריפינדור,רייבנקלו,סלית'רין והפלפאף,אחרי כן אתם תיהיו כמו כל תלמיד הוגוורטס שהיה אי פעם,אתם תוכלו לשחק קווידיץ',אתם תוכלו ללמוד לשיעורים ולהיות תלמידים משקיעים ורציניים,אתם יכולים לעשות הרפתקאות ברחבי הוגוורטס,אתם תוכלו לעשות כל מה שאתם רוצים,אבל תזכרו להוגוורטס יש חוקים,צריך ללכת לחדרי השנה בכיבוי האורות,אסור להסתובב במסדרונות אחרי כיבוי האורות,השימוש בקסמים אחד על השני אסור בהחלט,אסור לעופף ברחבי הבית ספר על מטאטא אלא אם כן אתה בקבוצת הקווידיץ' וגם אם כן אז רק במגרש הקווידיץ'
      באמצע המשחק אני אעשה לכם כל מיני הפתעות שאוליי ישנו את הרגלי החיים שאתם תחליטו לבחור לעצמכם,ואוליי אתם גם תצטרפו לקרב המכריע שיקרה רק אחרי כמה שנים בבית הספר (אם נצליח לשרוד כל כך הרבה)
      מפה
      המפה היא... טוב,כדור הארץ,כל הזמן אתם תיהיו בהוגוורטס,אבל אוליי אם אתם תיהיו שחקנים מצטיינים ואתם תעברו כמה שנים בהוגוורטס אני אתן לכם לטייל בעולם

הוגוורטס - המפה הכי חשובה במשחק,בה יתרחש רוב הסיפור שלכם

מקום נוסף אשר תוכלו ללכת אליו רק אחרי השנה השלישית ורק אם יקרה משהו מיוחד כגון חג או אירוע מיוחד אחר:הוגסמיד,הוגסמיד היא עיירת קוסמים אשר רק קוסמים ורק קוסמים גרים בא אשר תלמידים יכולים ללכת לבלות בא,מקומות הבילוי הפופולריים ביותר הם פונדק שלושת המטאטאים,הדובשנרייה וחנות התעלולים של זונקו,אך יש עוד הרבה מקומות בילוי אפשריים
      מקומות בהוגסמיד:
      דרוויש ובנגס - חנות תיקון לציוד של קוסמים.
      שמאטעגנטי ביגוד קוסמים - חנות בגדים המוכרת גרביים צעקניים מאוד, כולל כאלה שצורחים כשהגרביים מסריחות מדי.
      סניף הדואר של הוגסמיד - ינשופייה,אתם יכולים ללכת לשם ולשלוח מכתב עם אחד מינשופי המקום לכל מי שבא לכם.
      תחנת הוגסמיד - תחנת רכבת.
      הדובשנרייה - חנות ממתקים המכילה מעבר סודי להוגוורטס.
      בית התה של מדאם פודיפוט - "הסיוט של זוגות שמחים", על פי הארי פוטר. בדר"כ באים לשם זוגות כשהם בדייט.
      אוליבנדרס יצרני שרביטים - סניף מקומי של יצרני השרביטים.
      חנות הקדרה והנזיד - קלחת מקומית.
      שרבוטיק - חנות לכל סוגי עטי הנוצות.
      הצריף המצווח - הבניין המפחיד ביותר בבריטניה. תושבי העיירה חושבים שהוא רדוף רוחות, אך הם לא ידעו שאלו למעשה הצעקות של רמוס לופין (אשר בא למקום כדי להשתנות לצורת זאב).
      פונדק ראש החזיר - פאב אפלולי שבבעלותו של אברפורת' דמבלדור , המכיל מעבר סודי לחדר הנחיצות בהוגוורטס .
      פונדק שלושת המטאטאים - פאב בבעלותה של מדאם רוזמרטה .
      המטה של רשת הקוסמים האלחוטית - המפקדה הראשית של תחנות הרדיו.
      חנות המתיחות של זונקו - חנות תעלולים פופולרית.
      |כל המידע שיהיה פה הוא למי שלא קרא/ראה הארי פוטר|
      הסיכום של סדרת הספרים והסרטים של הארי פוטר ברגל אחת
      הארי פוטר היה קוסם חצוי דם ובנם היחיד של ג'יימס פוטר ולילי פוטר (לשעבר אוונס), ואחד מהקוסמים המפורסמים ביותר של העידן המודרני. וולדמורט, קוסם אופל מפחיד ומסוכן עד כדי כך שנקרא גם בשמות "אתה יודע מי" או "הזה שאין לנקוב בשמו" ניסה לרצוח את הארי כשהיה בן שנה ושלושה חודשים לאחר שרצח את שני הוריו בעת ניסיונם להגן עליו.
      אחרי מות הוריו,הארי נלקח על ידי האגריד שומר הקרקעות בהוגוורטס לביתם של דודו ודודתו הדרסלים,שם הוא חי 10 שנים של סבל על ידיהם בכך שהם צעקו עליו הרביצו לו ומיררו את חייו בכל דרך אפשרית בשביל שהוא לא יהפוך ל"מוזר" כמו ההורים שלו,אומנם הם הצליחו למנוע ממנו להאמין שהוא קוסם,אבל כמה ימים לפני היום הולדת של הארי הוא קיבל מכתב מסתורי שגרם לדוד שלו להשתגע לגמרי,אז הם ברחו הרחק למבנה שכור בים,ובדיוק ביום הולדת עשר של הארי,נכנס איש ענקי למבנה והסביר להארי ששמו הוא האגריד ושהוא שומר הקרקעות בהוגוורטס,אחרי שהאגריד גילה שהדרסלים לא גילו להארי את הסוד הגדול,אז הוא גילה להארי הוא בעצם קוסם,הארי כמובן לא האמין אבל בסוף הוא האמין לו אחרי כמה שיכנועים והוכחות,האגריד נתן להארי את המכתב ובו רשום שהארי מוזמן לבית הספר הוגוורטס לכישוף וקוסמות,אחרי זה האגריד לקח את הארי לסמטת דיאגון שם הוא קנה לו את הדברים הנחוצים ללימודים שלו בהוגוורטס וינשופה לבנה בשם הדוויג.
      בזמן עלייתו לרכבת להוגוורטס הוא פוגש את משפחת וויזלי ובינהם את רון וויזלי ואת הרמיוני גריינג'ר אשר בהמשך הספרים והסרטים הם נהיים החברים הכי טובים,כשהארי מגיע להוגוורטס הוא נבחר לגריפינדור ביחד עם חבריו.
      במשך חייו בהוגוורטס הוא פוגש המון חברים ואויבים עד לשנה השביעית שבא הוא לא בא ללמוד בגלל שאוכלי המוות השתלטו על הוגוורטס,בנתיים הארי וחבריו הלכו למסע אחרי ההורקרוסים בשביל להשמיד אותם ואז להרוג את וולדמורט,הם מצאו את כל ההורקרוסים חוץ משתיים אחד הוחבא בהוגוורטס בחדר הנחיצות והשני היה אצל וולדמורט,הארי,רון והרמיוני חזרו להוגוורטס בשביל להשמיד את ההורקרוסים האחרונים ובשביל לחסל את וולדמורט,קרב גדול החל בין הוגוורטס לאוכלי המוות אשר מתו בו המון חברים קרובים של הארי,רון והרמיוני.
      הארי מבין שאם הוא לא יגלה את עצמו לוולדמורט חברים שלו ימשיכו להיפגע,אז הוא הולך ישר לוולדמורט ונהרג על ידיו,כשהוא מת הוא בעצם מגלה שהוא לא ממש מת אלא שהחלק של וולדמורט שבו מת שהוא בעצם היה גם הורקרוס,הארי חוזר לחיים אבל משחק את עצמו מת ומתי שוולדמורטס רוצה להראות לכולם שהארי פוטר מת,אז הוא מתעורר ומתחמק להוגוורטס שם הוא נלחם בוולדמורט ואז מנצח אותו,19 שנים אחרי זה הארי התחתן עם ג'יני וויזלי ויש להם שלושה ילדים:ג'יימס,אלבוס ולילי,רון התחתן עם הרמיוני ויש להם שני ילדים:רוז והוגו
      מקומות
      מקומות המקושרים לקוסמים ולמכשפות
      אזקבאן - אזקבאן הוא בית הסוהר של הקוסמים. אזקבאן שוכן על אי בודד באמצע הים הצפוני, ומוגן על ידי סוהרסנים וכשפים חזקים. בגלל תכונותיהם של הסוהרסנים רוב הכלואים באזקבאן מאבדים את שפיותם, ואחדים מתוכם אף מתים לאחר שהם מאבדים את התיאבון.
      בית החולים על שם הקדוש מנגו למחלות ולפציעות קוסמים  - בית החולים שוכן בלונדון. זהו המוסד הרפואי לקוסמים הגדול ביותר בבריטניה, ובדומה לאתרים אחרים הוא מוסווה באמצעות קסמים. הכניסה לבית החולים נעשית דרך חלון ראווה של חנות נטושה.
      היער האסור - היער האסור שוכן בסמוך לטירת הוגוורטס, ומסמן את גבולות בית הספר. הכניסה אליו אסורה כיוון שיש בו יצורים מסוכנים רבים ובהם אקרומנטולות, אנשי זאב וכדומה. מנגד, ביער מתגוררים יצורים כגון חדי קרן והקנטאורים (אם כי בספרים מתואר כי הקנטאורים אינם מעוניינים ביחסי קירבה עם הקוסמים).
      משרד הקסמים - משרד הקסמים הוא גוף הממשל היחיד בסדרת הספרים, והלכה למעשה הוא ממלא את תפקידי הרשות המחוקקת, הרשות המבצעת והרשות השופטת. בראש המשרד עומד שר הקסמים. תפקידו העיקרי של המשרד הוא להסתיר את קיומה של קהילת הקוסמים הבריטית מעיני המוגלגים, בנוסף לאכיפת חוקי הקסם. המטה הראשי של המשרד שוכן מתחת לקרקע במרכז לונדון, וניתן להגיע אליו בהתעתקות, ברשת הפלו ובאמצעות כניסת מבקרים. המחלקה הסודית ביותר במשרד הקסמים היא מחלקת המסתורין, ובסוף הספר החמישי מתרחש בה קרב בין הארי וחבריו לבין אוכלי המוות. באמצע הקרב מצטרפים אליהם חמישה מחברי מסדר עוף החול, אך בסוף הקרב מצליחה בלטריקס לסטריינג' לרצוח את בן-דודה סיריוס בלק.
      רחובות
      סמטת דיאגון - סמטת דיאגון היא אחד המקומות החשובים ביותר המתואר בספרים, והיא שוכנת בלונדון. רק קוסמים ומכשפות יכולים להיכנס לסמטה, המוסתרת באמצעות קסמים בעיני המוגלגים. בסמטה שוכנות חנויות ובתי עסק רבים, בנוסף לגרינגוטס שהוא בנק הקוסמים היחיד בבריטניה.
      סמטת נוקטורן - סמטת נוקטורן היא סמטה קטנה המסתעפת מסמטת דיאגון. כל החנויות בסמטה זו מוקדשות לקסמים ואומנויות אפלים. בספר השישי מתואר כיצד הקונים לא מבקרים יותר בסמטה כיוון שהם לא מעוניינים להיחשד על ידי משרד הקסמים בתמיכה בוולדמורט.
      חנויות ובתי עסק
      אוליבנדרס - החנות לממכר שרביטים של מר אוליבנדר, השוכנת בסמטת דיאגון. החנות הוקמה בשנת 382 לפנה"ס לפי הספר הראשון,יש להם סניף נוסף אשר נמצא בהוגסמיד (ראה במפה למעלה).
      בורגין וברקס - חנות לממכר מוצרי אופל השוכנת בסמטת נוקטורן שליד סמטת דיאגון. בחנות זו עבד וולדמורט לאחר שסיים את לימודיו בהוגוורטס, והיא שימשה עבור אוכלי המוות כנקודת כניסה להוגוורטס בספר השישי באמצעות מעבר קסום שנוצר בין שני ארונות היעלמות.
      גרינגוטס - הבנק היחיד של הקוסמים, והוא מנוהל על ידי גובלינים. המבנה העל-קרקעי של גרינגוטס מתואר כגבוה מאוד ולבן כמו שלג, ומתחתיו בנויה מערכת מסועפת של מנהרות תת-קרקעיות שבהן שוכנות הכספות. גרינגוטס הוא אחד המקומות המוגנים ביותר בעולם הקוסמים של רולינג, ובין השאר יש בו דרקונים המגינים על הכספות הרגישות ביותר. ההגעה אל הכספות נעשית באמצעות מערכת מסילות שעליהן קרונות הנוסעים במהירות אחת בלבד.
      הדובשנרייה - חנות ממתקים פופולרית השוכנת בהוגסמיד, ומחוברת אל הוגוורטס באמצעות מעבר סודי המשמש את הארי פוטר בספר השלישי.
      הקלחת הרותחת - פאב/פונדק פופולרי השוכן בצמוד לסמטת דיאגון. בספר הראשון בסדרה מסופר כי הכניסה למקום מוגנת בקסמים כך שמוגלגים לא יכולים לראות אותה.
      חנות ההוקוס-מוקוס של האחים ויזלי - חנות למוצרי שעשועים ותעלולים שהוקמה על ידי פרד וג'ורג' וויזלי. השניים פיתחו מספר מוצרים שנמכרו לתלמידי בית הספר בשנות הלימודים האחרונות שלהם בהוגוורטס. פרד וג'ורג' קיבלו מהארי פוטר את המימון הראשוני להקמת החנות, בסך אלף אוניות זהב (אותן קיבל הארי כפרס על ניצחונו בטורניר הקוסמים המשולש). מלבד מוצרים קסומים נמכרים בחנות גם מוצרי מוגלגים רגילים (כגון קלפים מסומנים) וחפצים "רציניים" יותר המיועדים למבוגרים (כגון כובע חסין קללות פשוטות).
      כרך ודף בע"מ - חנות הספרים הראשית המספקת את ספרי הלימוד של תלמידי הוגוורטס.
      ראש החזיר - פונדק השוכן בהוגסמיד ונמצא בבעלותו של אברפ'ורת דמבלדור. הפונדק מתואר כמקום מוזנח ובעל ריח של עיזים. בספר החמישי נערכה בו פגישת הייסוד של צבא דמבלדור. בספר השביעי מתברר כי הפונדק מחובר להוגוורטס באמצעות מעבר סודי המגיע אל חדר הנחיצות.
      שלושת המטאטאים -פונדק פופולרי השוכן בהוגסמיד ונמצא בבעלותה של מאדאם רוזמרטה, המתוארת כאישה נאה מאוד. סצנות אחדות בספרים מתרחשות בפונדק זה, ובהן המקרה שבו הארי שומע את האמת כביכול על כך שסיריוס בלק בגד בג'יימס ולילי פוטר.

חפצים קסומים
      אבן החכמים - מסוגלת להפוך כל מתכת לזהב, וניתן להפיק ממנה סם אלמוות.
      אצות זימיזים - הן אצות המאפשרות לנשום מתחת לפני המים במשך שעה לאחר בליעתן.
      אוצרות המוות - לפי האגדה, שלושה אחים הלכו בדרך והגיעו לנהר,באו שלושה האחים ביחד ועשו גשר עם שרביטיהם,כשהם באו לעבור הופיע המוות כשהוא ממש כועס בגלל שכל מי שהיה עובר את הנהר היה מת,אבל המוות היה חכם והציע לשלושת האחים מתנות: שרביט בלתי מנוצח, המרכיב את הקו האנכי בסמל, אבן האוב המחיה מתים, שהיא העיגול בו, וגלימת היעלמות מופלאה, שאינה מתיישנת וקסמיה אינם מתפוגגים אחרי שנים ספורות, אותה מייצג המשולש בסמל,המוות נפרד מהם וכל אחד מהאחים הלך לדרכו,האח הבכור עם השרביט הבלתי מנוצח הרג אויב ותיק שהיה איתו בסכסוך המון שנים והשוויץ לפני כולם שיש לו את השרביט הכי חזק בעולם,כשהאח הבכור הלך לישון רוצח נכנס לחדר שלו לקח את השרביט ושיסף את גרונו,ככה לקח המוות את האח הראשון,האח שני עם אבן האוב החזיר את אהובתו שמתה מוקדם אבל היא היתה עצובה והיא רצתה למות שוב,אז האח שני נכנס לדיכאון והתאבד בשביל להצטרף אליה,ככה המוות לקח את האח השני,שנים רבות המוות חיפש את האח השלישי אבל לא מצא אותו בגלל גלימת ההיעלמות,כשהאח השלישי גדל הוא נתן את הגלימה לבן שלו והלך עם המוות כידידים.
      גביע האש - הוא גביע עץ עתיק המשמש לבחירת המתמודדים בטורניר גביע הקוסמים המשולש,כל אחד שם פתק עם שמו בתוך הגביע והגביע בוחר שלושה מתמודדים מכל התלמידים. לגביע יש כוחות קסם חזקים ביותר, וקשה מאוד לרמות אותו באמצעות קסמים,גיל המינימום שצריך בשביל להתקבל לטורניר הוא 17.
      גלימת היעלמות - היא גלימה שהופכת את מי שלובש אותה לבלתי נראה, באמצעות לחשי קסם או חומרים בלתי נראים. הגלימה השייכת להארי פוטר ייחודית בכך שהיא יכולה להסתיר גם אנשים אחרים, עמידה בפני לחשי גילוי והחזיקה מעמד במשך מאות שנים. גלימת היעלמות היא אחד משלושת אוצרות המוות.
      הגיגית - היא כלי המשמש לאחסון זכרונות. הזכרונות שבתוך ההגיגית מתוארות כחומר במצב צבירה לא ברור, וניתן לצפות בהן בכל עת. ניתן גם "להיכנס" לתוך ההגיגית ולצפות בזכרונות כאילו האדם היה שם. עם זאת, במקרה כזה הצופה לא מורגש על ידי סביבתו,הוא לא יכול לגעת בהם או לדבר איתם והם לא יכולים לראות אותו,לשמוע אותו או להרגיש אותו.
      הורקרוקס - הוא חפץ קסום שבו קוסם מצפין חלק מהנשמה שלו ובכך קושר את נשמתו של הקוסם לעולם הגשמי ומונע את מותו. הורקרוקס נחשב לחפץ הקסום המרושע ביותר, שכן כדי להכינו יש לרצוח מישהו אחר. רק לאחר השמדת כל ההורקרוקסים של הקוסם ניתן להורגו. בניגוד לאדם, שקיום נשמתו אינו תלוי בהתקיימות של גופו, חלקיק הנשמה לא יכול לשרוד ללא קיום החפץ שבו הוא שוכן, ולפיכך השמדת ההורקרוקס תשמיד גם את חלקיק הנשמה. לורד וולדמורט ידוע בכך שיצר שבעה הורקרוקסים, ואחד נוסף בטעות.
      הערבה המפליקה - היא עץ הגדל באדמות הוגוורטס, שביכולתו להניע את ענפיו. העץ חובט בכל מי שמנסה להתקרב אליו. הוא ננטע מעל הכניסה למנהרה המובילה את הצריף המצווח על מנת למנוע מתלמידים סקרנים להגיע לשם ולצפות ברמוס לופין בזמן שהוא בצורת זאב אדם. הדרך היחידה לנטרל אותו היא באמצעות לחיצה על סיקוס בתחתית הגזע שלו.
      הראי של ינפתא - הוא מראה המציגה את המשאלה היקרה ביותר עבור מי שצופה בה. המראה ניצבת על רגלי אריה מלאכותיות, ובראשה חרוטה הכתובת "ךבלת לאש מת אם איכה אראך ינפתא אל" שהיא אנגרמה של "לא את פניך אראה כי אם את משאלת לבך".
      כדור זיכרון - הוא כדור שמראה לך אם שכחת דברים,איך הוא מראה לך? בתוכו יש ערפל כשהערפל הופך לאדום זה אומר ששכחת משהו
      מחולל הזמן - הוא מכשיר קטן בצורת שעון חול המשמש למסע בזמן. הרמיוני גריינג'ר משתמשת בו לאורך כל הספר השלישי. בקרב במשרד הקסמים שנערך בסוף הספר החמישי מושמדים כל מחוללי הזמן של משרד הקסמים לאחר שהארון המכיל אותם נפגע בטעות מקללה.
      מפת הקונדסאים - היא מפה מפורטת של הוגוורטס שאותה יצרו ג'יימס פוטר, סיריוס בלק, רמוס לופין ופיטר פיטגרו אשר נקראו גם:קרניים,רך כף,ירחוני וזנב תולע. המפה מציגה את כל מבנה הטירה לפרטיו (למעט חדר הנחיצות). כמו כן, יש בה נקודות קטנות לציון האנשים הנמצאים בתוך הטירה גם אם הם משתמשים באמצעי הסוואה כגון שיקוי פולימיצי או גלימת היעלמות.
      מצנפת המיון - היא מצנפת מרופטת וישנה שהייתה שייכת לגודריק גריפינדור. בתחילת כל שנה היא ממיינת את התלמידים שמתחילים ללמוד בהוגוורטס לבתים השונים. לפני המיון היא שרה שיר המשתנה משנה לשנה, וכאשר היא חשה שהוגוורטס נתון בסכנה היא מתריעה על כך בשיר.
      שרביט קסמים - הוא הכלי החשוב ביותר המשמש קוסם או מכשפה לתעל את כוחותיהם בצורה אפקטיבית. התוצאות הטובות ביותר מושגות כאשר השרביט "בוחר" את הקוסם. כאשר שני שרביטים עם אותה ליבת קסם משמשים בדו-קרב, הם לא יפעלו בצורה טובה. אם הקוסמים ממשיכים בדו-קרב, אחד השרביטים יגרום לאחר להציג תיעוד של כל הכשפים שבוצעו דרכו, אך בסדר הפוך. אם קוסם מנצח קוסם אחר בדו-קרב, השרביט של הקוסם המנוצח יעביר את נאמנותו, ברוב המקרים, לקוסם המנצח.
      סוגי קוסמים ואנשים
      בספרי הארי פוטר ניתן דגש רב על מוצא הקוסם או המכשפה, אך גם ליכולות קסומות שבהן הם ניחנים. הגורמים הללו הם הבסיס לחברה המעמדית בספרי הארי פוטר:
      לחשנן - לחשנן הוא קוסם עם היכולת לדבר עם נחשים,בדרך כלל יש לקוסמים אפלים את היכולת הזאתי,סלזאר סלית'רין היה הלחשנן הראשון ונקרא "לשון נחש". היכולת הזאתי עוברת בתורשה כך שלוולדמורט (שהיה הצאצא האחרון של סלית'רין) היה גם את היכולת הזאתי,גם להארי פוטר היה את היכולת הזאתי,כי מתי שוולדמורט ניסה להרוג את הארי כשהוא היה תינוק אז חלק מהנשמה שלו עברה להארי וכך גם חלק מכוחותיו.
      אדם-זאב - אדם בעל יכולות קסם או מוגל, שבכל ירח מלא הופך לזאב טורף. המחלה מכונה ליקנתרופיה, ומועברת אך ורק באמצעות נשיכה במצב החייתי. אנשי זאב (וגם מטאמורפמאגים) שנואים במיוחד על ידי אלו שדוגלים בשמירה על טוהר דם.
      אנימאגוס - קוסם המסוגל להפוך לחיה ללא שימוש בשרביט. קסם זה נחשב לאחד הקשים ביותר לביצוע, והוא מפוקח בקפדנות על ידי משרד הקסמים. בכל המאה ה-20 היו רק שבעה אנימאגים חוקיים ומספר לא ידוע של אנימאגים בלתי חוקיים.
      בוגד דם - כינוי גנאי המשמש קוסמים הדוגלים בטהרת הדם לתיאור כל קוסם או מכשפה המקיימים יחסי ידידות עם מי שאינו טהור דם.
      בוצדם - כינוי גנאי המתאר קוסם או מכשפה שהוריהם מוגלגים.
      חצוי דם  - קוסם או מכשפה שאחד מהוריהם אינו טהור דם, או שלפחות מחצית מסביו וסבתותיו מוגלגים.
      טהור דם - קוסם או מכשפה שכל אבותיהם הם קוסמים או מכשפות. אחדים מתוכם דוגלים באופן קיצוני בשמירה על טוהר הדם שלהם, ולפיכך מכחישים את קיומם של סקיבים או חצויי דם במשפחתם, ומתחתנים אך ורק עם טהורי דם אחרים.
      מוגל  - הכינוי של אנשים שלא ניחנו בכוחות קסם. מקור המושג הוא במילה האנגלית Mug שמשמעותה ספל או פתי.
      מטאמורפמאגוס - כינוי לקוסם או מכשפה עם יכולת מולדת לשנות את המראה החיצוני לפי בחירה וללא צורך בשרביט.
      סקיב  - אדם מחוסר כוחות קסם שנולד לקוסם ומכשפה. מאחר שסקיבים אינם קוסמים אך אינם בדיוק מוגלגים הם לא מצליחים להשתלב באף אחד משני העולמות.
      יצורים קסומים
      בסדרת ספרי הארי פוטר מופיעים יצורים רבים השייכים לתחום הפנטזיה. חלקם המצאתה של ג'יי קיי רולינג, מחברת הסדרה, וחלקם שאולים ממיתולוגיות וסיפורים קודמים:
      אקרומנטולה - אקרומנטולה הוא עכביש ענק ארסי ובעל יכולת דיבור שגובהו עד חמישה מטרים. הרעגוג, מנהיג האקרומנטולות ביער האסור של הוגוורטס, הובא לאנגליה על ידי מטייל ונמסר לטיפולו של האגריד. הרעגוג הואשם בגרימת מותה של מירטל המייללת, ועקב כך סולק האגריד מהלימודים. בשנתו השנייה של הארי מספר לו הרעגוג על תולדותיו, והארי מסיק מכך על מיקום הכניסה לחדר הסודות. מהרעגוג צמחה מושבת אקרומנטולות גדולה. באמצע הספר השישי הוא מת כתוצאה ממחלה לא ברורה.
      בוגארט - בוגארט הוא יצור המשנה את צורתו למושא הפחד הגדול ביותר של מי שצופה בו. הדרך היחידה להביס בוגארט היא באמצעות צחוק. הלחש "רידיקולוס" הופך את מראהו של הבוגארט למשעשע ומגוחך, ובכך מסייע לחיסולו.
      בסיליסק - בסיליסק הוא נחש ענקי באורך מטרים אחדים. הוא נחשב למפלצת קטלנית ביותר, ומי שמביט ישירות בעיניו מת במקום. לעומת זאת, מי שמביט בעיניו באופן עקיף מתאבן. סלזאר סלית'רין הכניס בסיליסק לחדר הסודות שבהוגוורטס, וכאלף שנים לאחר מכן בסיליסק זה הרג את מירטל המייללת בפקודתו של טום רידל. הבסיליסק הומת על ידי הארי פוטר בסוף הספר השני. המרפא היחיד להתאבנות מבסיליסק הוא שיקוי המבוסס על עלי צמח הדודא.
      גובלין - גובלין הוא יצור דמוי-אדם נמוך עם כוחות קסם חזקים. הגובלינים ידועים בחוכמתם ובחיבתם לזהב ואבנים טובות, והם המנהלים של בנק הקוסמים גרינגוטס. מערכת היחסים בין הגובלינים לקוסמים הייתה מתוחה במשך מאות שנים, שבהן התרחשו מספר אירועים אלימים. במלחמה השנייה מול וולדמורט הם נשארו נייטרליים, אך אחדים מתוכם נקטו בפעולות כנגד המשטר החדש. במקרים אחדים פיתחו הגובלינים יחסי ידידות עם קוסמים, כגון ביל ויזלי שעבד בגרינגוטס במשך שנים אחדות. החוק לא מתיר לגובלינים להחזיק ברשותם שרביט, וביחד עם גמדוני הבית הם נחשבים לאזרחים סוג ב' בעולם הקוסמים.
      גמדון בית - גמדון בית משרת את אדוניו במשך כל ימי חייו, ומכבד אותם מאוד. הגמדון נאמן מאוד לבעליו, יעשה הכל למענם, ולעולם לא יגלה את סודותיו של הבעלים. גמדון טיפוסי לובש בלויי סחבות, ויכול להשתחרר מעבדותו רק אם בעליו נותן לו בגד כלשהו. גמדוני בית נפוצים בעיקר במשפחות ותיקות טהורות דם ומשרתים אותן דורות רבים. לגמדוני הבית כוחות קסם חזקים, אך הם משתמשים בהם רק בפקודת אדוניהם.
      דרקון - דרקון הוא יצור הפלא המפורסם והגדול ביותר. נקבת הדרקון תוקפנית יותר בדרך כלל, אך גם הזכרים מסוכנים מאוד. משרדי הקסמים ברחבי העולם הקימו שמורות מיוחדות לדרקונים, שם הם מטופלים על ידי קוסמים מיומנים (מאלפי דרקונים). לדרקונים יש סגולות קסם רבות, ונימי הלב שלהם משמשים כליבה עבור שרביטים. בספרים הם משמשים למגוון מטרות, בין השאר במשימה הראשונה בטורניר הקוסמים המשולש ולאבטחה.
      היפוגריף - היפוגריף הוא הכלאה בין חלקו האחורי של סוס לגריפון בעל כנפיים רחבות. ההיפוגריף גאוותן מאוד, ותוקף כל מי שמעליב אותו. בכל התקרבות אל היפוגריף יש להפגין כלפיו כבוד באמצעות קידה ושמירה על קשר-עין.
      ויליה - ויליה היא יצור דמוי אשה יפהפייה הגורמת למביטים בה לאובססיה ולאובדן יכולת שיפוט. ויליה כועסת מסוגלת להפוך ליצור מכוער דמוי ציפור, המסוגל לזרוק כדורי אש. פלר דלאקור, המופיעה לראשונה בספר הרביעי, היא רבע ויליה.
      חד-קרן - חד-קרן הוא יצור דמוי סוס עם קרן יחידה. לחד-קרן יש סגולות קסם חזקות, והשיער שלו משמש להכנת ליבה בשרביטים. חדי-קרן לא נוהגים להתקרב לבני אדם, אך לעתים הם כן מתקרבים למכשפות. החד-קרן נחשב ליצור כה טהור עד כדי כך שרציחתו ושתיית דמו מטילות קללה נצחית על הרוצח. צבעם של חדי-קרן צעירים הוא זהוב, ושל פרטים בוגרים לבן.
      חיז"ל - חיז''ל הוא גופה שהונפשה על ידי קוסם אפל על מנת לעשות את רצונו. וולדמורט הקים לעצמו צבא שלם של חיז"לים, הנחשבים ליצורים רצחניים שלא חסים על קורבנם. החיז''לים נראים כמו גופות לבנות חסרות צורה ופנים
      טרול - טרול הוא יצור בגובה של עד ארבעה מטרים הידוע בכוחו הרב ובטיפשותו. טרולים נוטים להתנהגות אלימה ולא-יציבה, והם אוכלי בשר.
      נום - נום הוא מזיק לגינות ביתיות הדומה לתפוח אדמה עם רגליים קשיחות וקרניות. גובהו הוא עד 30 סנטימטרים. ניתן להרחיקו באמצעות סחרורו באוויר וזריקתו מעבר לגדר.
      סוהרסן - סוהרסן הוא שד המוצץ שמחה ואושר מסביבתו הקרובה. לסוהרסנים יש חור במקום שבו נמצא הפה של אדם רגיל, ובאמצעותו הם מנשקים את קורבנם ושואבים את נשמתו. הם מתוארים גם כיצורים מעוותים ובעלי גוף רקוב, המכוסה בגלימה שחורה. הסוהרסן עיוור ונע באמצעות יכולתו לחוש רגשות. בכל פעם שהסוהרסנים מתקרבים האוויר מתקרר ומקורות אור נכבים. עד הספר השישי הסוהרסנים שומרים על אזקבאן, אך בתחילת הספר הם נוטשים את משמרתם ומצטרפים לכוחותיו של וולדמורט. הדרך היחידה להרחיק סוהרסן היא באמצעות קסם הפטרונוס. מוגלגים אינם יכולים לראות אותם אך הם מרגישים בנוכחותם.
      סקרוט פוץ תחת - סקרוט פוץ תחת הוא הכלאה מסוכנת בין מנטיקור לסרטן יורק אש. גודלו בתחילת חייו הוא 15 סנטימטרים, גופו רירי והוא עיוור לחלוטין. בבגרותו הוא מצמיח שריון עבה וחסין קסמים, ובאמצעות פיצוץ של חלקו האחורי מסוגל לזנק למרחק של מטרים אחדים.
      עוף חול - עוף חול הוא עוף דמוי ברבור בצבע שני וזנב וטפרים זהובים. לעוף החול יש סגולות קסם רבות ובהן דמעות עם יכולת ריפוי גבוהה, אריכות ימים באמצעות התחדשות בכל תקופה קצובה, ויכולת להיעלם ולהופיע מחדש (שאיננה מוגבלת על ידי קסמים). עוף החול היחיד המופיע בסדרה הוא פוקס, והוא משתייך לאלבוס דמבלדור. נוצותיו של פוקס שימשו להכנת ליבות השרביטים של הארי פוטר ולורד וולדמורט.
      ענק - ענק הוא יצור אדיר ממדים שגובהו עשוי להגיע עד לשמונה וחצי מטרים וידוע בזכות כוחו הפיזי העצום. לענקים אין השכלה. כל שבט ענקים מונהג על ידי גרוג, והדרך היחידה להחליפו היא באמצעות הריגת הגרוג הנוכחי. בספר השישי מצטרפים הענקים לוולדמורט, למעט גרעפ (אחיו החורג של האגריד).
      קנטאור - קנטאור הוא יצור שפלג גופו העליון דומה לזה של אדם, אך פלג גופו התחתון דומה לזה של סוס. הקנטאורים חכמים וגאים מאוד, והם רואים בסיוע לקוסמים אקט של חוסר כבוד עצמי. הקנטאורים מצטיינים בריפוי קסום, גילוי עתידות, קשתות ואסטרונומיה.
      ת'סטראל - ת'סטראל (פגעסוס) הוא סוג של סוס מכונף הניתן לצפייה רק על ידי מי שראו מוות. הפגעסוסים מסוגלים לעוף במהירות, והם בעלי חוש התמצאות טוב. הם נמשכים לדם. הפגעסוסים מתוארים כיצורים בעלי כנפיים שחורות שצורתם כשל כנפי דרקון, גוף גרום, ועיניים לבנות וחסרות אישונים. בגלל הקשר שלהם למוות מתואר בספרים כיצד יש הרואים בהם סימן למזל רע.
      משקאות ומאכלים קסומים
      בירצפת - היא המשקה הקל האהוב ביותר בעולם הקוסמים. התרגום הוא בירה + קצפת =בירצפת. בירצפת היא משקה משכר עבור גמדוני בית.
      מיץ דלעת - הוא משקה פופולרי בעולם הקוסמים, המוגש בכל הארוחות והסעודות בהוגוורטס.
      סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים - הן סוכריות בטעמים שונים, כגון מנטה, שוקולד, שעוות אוזניים ואפילו קיא.
      צפרדעי שוקולד - הוא ממתק קוסמים פופולרי. לכל חבילה מצורף קלף איסוף שעל גבו נמצא קוסם או מכשפה מפורסמים.
      המסטיק הכי מתנפח של דרובל - הוא מסטיק שיכול להתנפח לגודל עצום,כל כך עצום שהוא יכול למלא חדר שלם.
      עוגיות דלעת - עוגיות כתומות בטעם דלעת,אפשר למצוא אותם בעגלת האוכל על ההוגוורטס אקספרס.
      שיקויים
      שיקוי הוא משקה המיוצר מתמציות צמחים או יצורים קסומים. שיקוי יכול לשמש למגוון מטרות כגון ריפוי, השגת כוחות-על, יצירת אפקטים מיוחדים, יצירת אהבה מדומה וכדומה. הכנת שיקויים נחשבת למלאכה מורכבת שדורשת ריכוז ודיוק. אחדים מהשיקויים המתוארים בספרים הם:

הפלא ושלד - שיקוי המצמיח מחדש עצמות שהועלמו באמצעי קסם.
      וריטסרום - שיקוי אמת שקוף, חסר טעם וריח, הנחשב לשיקוי האמת החזק ביותר שקיים. ניתן להתנגד להשפעותיו באמצעות סמי נגד או הלטת הכרה.
      שיקוי פולימיצי - שיקוי המשמש להסוואה באמצעות הפיכת מי ששותה אותו לבן-דמותו של אדם אחר למשך שעה, ואינו יכול לשנות לצורת בעל חיים. על מנת לעשות זאת דרוש חלק מגופו (כגון שערה) של אותו אדם. השיקוי משנה את צבעו בהתאם לאדם שמתחזים אליו.
      פליקס פליציס - שיקוי מזל זהוב ההופך את מי ששותה אותו לבר-מזל למשך פרק זמן קצוב. השיקוי אסור לשימוש בהתמודדויות שונות או במבחנים. בכמויות גדולות הוא גורם לפזיזות מסוכנת ולחוסר שיקול דעת, ולעתים (כאשר לוקחים ממנו יותר מהרגיל) אף מהווה רעל.
      שיקוי דודאים - מיוצר מתמצית צמח הדוּ‏דא, ומשמש להחזרת בני אדם למצבם המקורי לאחר שנפגעו מקסם או מיצור קסום בצורה אנושה. זהו השיקוי היחיד המסוגל לרפא את מי שהתאבן כתוצאה ממבט לא ישיר בבסיליסק.
      אל-זאב - שיקוי המיועד לאנשי זאב, וגורם להם לשמור על תכונותיהם הנפשיות האנושיות אף שבליל ירח מלא הם עדיין נאלצים להפוך לזאבים. את השיקוי יש לשתות עד 24 שעות לפני ירח מלא.
      קסמים
      קסמים הוא שם לפעולות על-טבעיות המבוצעות בעולם הבדיוני שיצרה ג'יי. קיי רולינג, ומופעלות על ידי לחשים. הקסמים משמשים את רוב הדמויות על מנת להשיג מטרות מסוימות ללא שימוש בטכנולוגיה מודרנית. דרך הביצוע של קסם היא בדרך כלל עשיית מחווה כלשהי עם היד ואמירת הלחש המתאים (או חשיבה עליו במקרה של קסם שאין צורך לומר את הלחש המשמש לביצועו - לחש אילם). רוב הלחשים נגזרים ממילים בלטינית.
      לחש ההפעלה             תוצאה

תחבורה
      אוטונוס הלילה  - אוטובוס כחול בגובה שלוש קומות, המגיע לכל מקום (למעט ים ואוויר) כאשר הוא מזומן על ידי קוסם או מכשפה. האוטונוס מתואר כמהיר מאוד ולא נוח. בלילה יש בו מיטות וביום כיסאות, המתהפכים כאשר האוטונוס מבצע פניות חדות. נוסעים אחדים מקיאים בעקבות הנסיעה באוטונוס.
      מטאטא קסמים - כלי התחבורה המעופף הראשי בעולם הקוסמים. בנוסף, המטאטא משמש גם למשחקי קוסמים כגון קווידיץ'. מאדאם הוץ' מעבירה שיעורי תעופה בשנה הראשונה של הלימודים בהוגוורטס וגם את משחקי הקווידיץ' בהוגוורטס.
      התעתקות - תהליך טלפורטציה שבו הקוסם או המכשפה מעבירים את עצמם ממקום למקום בלי לעבור במרחב הפיזי. התעתקות היא פעולה מסובכת מאוד, ונחוץ רישיון ממשרד הקסמים על מנת לבצע אותה. במקרה שמבצעים התעתקות באופן לא זהיר עלולות להיגרם תופעות לוואי חמורות כגון השארת חלקי גוף ממקום ההיעלמות (תופעה המכונה גיזרור).
      אבקת פלו - אבקה גרגירית המשמשת למעבר ברשת הפלו, המחברת אחים של בתי קוסמים ומוסדות ציבור. לאחר פיזור האבקה בתוך האח נוצרת אש ירוקה, ועל מנת לעבור ברשת הפלו צריך לעמוד בתוך האש ולומר בקול ברור את שם היעד. ניתן גם להכניס רק את הראש לתוך האח, ובאופן זה להשתמש ברשת הפלו כמעין טלפון.
      מפתח מעבר - חפץ כלשהו שבאמצעות שימוש בלחש "פורטוס" הופך לאובייקט המעביר את מי שאוחז בו למקום אחר באמצעות טלפורטציה. לצורך יצירת מפתח מעבר משתמשים בחפצי יומיום על מנת שמוגלגים לא ייתקלו בהם בטעות.
      תקשורת
      "הנביא היומי" - העיתון היומי הנפוץ ביותר בבריטניה. "הנביא" נתון להשפעה רבה של משרד הקסמים, ולעתים קרובות מתואר בספרים כיצד הכתבות בו מוטות או לוקות מבחינת הדיוק. בשלושת הספרים הראשונים נחשב העיתון למדויק ואמין, אך החל מהספר הרביעי חלה ירידה במעמדו (בעיקר בגלל כתבותיה השקריות של ריטה סקיטר), ומגיע לשיא שלילי בספר החמישי כאשר כתביו מנהלים מסע השמצות חסר תקדים כנגד הארי פוטר ואלבוס דמבלדור, על מנת לגרום לשאר קהילת הקוסמים בבריטניה לחשוב שהם משקרים בנוגע לשובו של וולדמורט. לאחר שוולדמורט נצפה במשרד הקסמים הנביא ממהר לפרסם התנצלויות, אך תוך זמן קצר חוזר לסורו ומפרסם כתבות לא מדויקות. בספר השביעי העיתון נתון לשליטת תומכיו של וולדמורט, ובהתאם לכך חוזר לאותו דפוס פעולה כמו בספר החמישי.
      "הפקפקן" - צהובון בעל חוג מנויים מצומצם, הידוע בנושאים הביזאריים והחריגים של כתבותיו. עורך העיתון הוא קסנופיליוס לאבגוד, אביה של לונה. קסנופיליוס מסכים בספר החמישי לפרסם ראיון שנערך עם הארי פוטר, ובו הארי מספר על חזרתו של וולדמורט. בעקבות כך חלה עלייה משמעותית במספר המנויים. הפקפקן הוא העיתון היחיד בספר השביעי שלא נצמד לקו הרשמי של משרד הקסמים הנשלט על ידי וולדמורט. בעקבות חטיפתה של לונה באמצע הספר קסנופיליוס מתחיל לכתוב בהתאם לתכתיבי משרד הקסמים.
      "גלי קסם"  - תחנת הרדיו הפופולרית ביותר בעולם הקוסמים.
      ינשופים - בעולם הקוסמים של רולינג יש מערכת דואר המבוססת בעיקר על העברת מכתבים באמצעות ינשופים. קוסמים רבים מחזיקים ברשותם ינשופים (או דורסי לילה אחרים) המשמשים אותם באופן פרטי להעברת דברי דואר. ישנם גם סניפי דואר במקומות בעלי אוכלוסייה קסומה, כגון הוגסמיד. גופים שונים, כגון הנביא היומי, מחזיקים ברשותם מספר רב של ינשופים המאולפים לקבל את התשלום תמורת הסחורה. לרוב, העופות הנושאים את דברי הדואר מחזיקים אותם בטפריהם או במקורם.
      "מבט לפוטר" - תחנת רדיו מחתרתית המוקמת בספר השביעי על מנת לעדכן את מתנגדיו של וולדמורט בחדשות שאינן משודרות באמצעי התקשורת הנשלטים על ידי וולדמורט. הקריין הראשי הוא לי ג'ורדן, ששימש גם כפרשן קווידיץ' בזמן לימודיו בהוגוורטס. על מנת להימנע מחשיפה התחנה עוברת ממקום למקום בין השידורים השונים, ובנוסף לכך דרושה סיסמה שמשתנה משידור לשידור על מנת להאזין לשידוריה. הקריינים השונים משתמשים בכינויים על מנת לא להיחשף.
      חיות לתחילת שנה
      ינשוף - ינשופים הם חיות המשמשות לשליחת דואר. הינשופים הם יצורים חכמים ביותר. הינשופים מבינים אנגלית ממש טוב והסיכוי שהם יטעו ממש קטן. את המכתבים בהוגוורטס שולחים בינשופים, רק לבני מוגלגים לא, כי הם לא יודעים אם מוגלגים רגילים לדואר ינשופים.
      אפשר לקנות ינשוף בעבור 10 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון.
      קרפדה מצוייצת -קרפדה מצוייצת הינה סוג של קרפדה בעלת חוטם סולד ייחודי ועיניים זהובות. ניתן לרכוש קרפדה מצוייצת עבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      קרפדה מוקיונית - קרפדה מוקיונית הינה סוג של קרפדה אשר ניתן לזהות בקלות באמצעות צבעיה הטרופיים, הנעים בין צהוב ושחור לאדום וירוק. ניתן לרכוש קרפדה מוקיונית בעבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      קרפדה מצויה - קרפדה מצוייה היא סוג הקרפדה השכיח ביותר באיים הבריטיים. צבע העור שלה נע בין חום לירוק והיא מכוסה ביבלות. ניתן לרכוש קרפדה מצוייה בעבור 5 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      קרפדה מערבית ירוקה - קרפדה מערבית ירוקה הינה קרפדת לילה המתאפיינת בצבע עור ירוק או צהוב ונקודות שחורות. היא לא גדולה מאוד בגודל. ניתן לרכוש קרפדה מערבית ירוקה בעבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      קרפדת נאטרג'ק - קרפדת נאטרג'ק הינה קרפדת חולות, אשר מתאפיינת לרוב בקו הצהוב שמופיע לאורך גבה. ניתן לרכוש קרפדת נאטרג'ק בעבור 5 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      קניזל - קניזל הינו בעל חיים קסום אשר קשור וגם דומה במראהו לחתול. יש להם פרווה מנומרת, אוזניים גדולות וזנב פרוותי, כמו של אריה.
      צמרור - הצמרור הוא יצור קטן וכדורי המכוסה בפרווה סבוכה. הוא יצור ידידותי מאוד והוא משמש כחיית מחמד נאמנה. הצמרור אוכל כמעט הכל, לכן קל מאד לגדל אותו. הצמרורים בדרך כלל די שובבים. בלילה הם נוהגים להוציא לשון ארוכה ולקק את הנזלת באף של בעליהם, לכן רבים מילדי הקוסמים אוהבים אותם.ניתן לרכוש צמרור בעבור 5 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון.
      חתול שחור - חתול שחור הינו חתול בעל פרווה שחורה. זהו לא זן מסויים של חתול והוא יכול להתרבות עם חתולים אחרים. ניתן לרכוש חתול שחור בעבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      חתול ג'ינג'י - חתול ג'ינג'י הינו חתול בעל פרווה ג'ינג'ית. ניתן לרכוש חתול ג'ינג'י בעבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      חתול סיאמי - חתול סיאמי הינו אחד הגזעים המוכרים ביותר של החתולים המזרחיים. מקורו של הגזע הוא בתאילנד (אז נודע כסיאם). ניתן לרכוש חתול סיאמי בעבור 11 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      חתול לבן - חתול לבן הינו סוג של חתול בעל פרווה לבנה כשלג.  ניתן לרכוש חתול לבן בעבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      חתול מפוספס - חתול מפוספס הינו סוג של חתול בעל פרווה מפוספסת בצבעי חום, אפור ואדום.  ניתן לרכוש חתול מפסופס בעבור 9 אוניות בביבר הקסמים, סמטת דיאגון, לונדון .
      תנשמת - תנשמת הינו המין הנפוץ ביותר של ינשוף. ניתן לרכוש תנשמת בעבור 10 אוניות בכלבו דורסי הלילה של איילופס, סמטת דיאגון , לונדון .
      אוח - אוח הינו ינשוף בדר"כ חום או אפור. ניתן לרכוש אוח בעבור 10 אוניות בכלבו דורסי הלילה של איילופס, סמטת דיאגון , לונדון .
      קטופה - קטופה הינה סוג של ינשוף. ניתן לרכוש קטופות בעבור 15 אוניות בכלבו דורסי הלילה של איילופס, סמטת דיאגון , לונדון .
      לילית שלג - לילית שלג הינה סוג של ינשוף. ניתן לרכוש לילית שלג בעבור 15 אוניות בכלבו דורסי הלילה של איילופס, סמטת דיאגון , לונדון .
      לילית - לילית הינה סוג של ינשוף. ניתן לרכוש לילית בעבור 10 אוניות בכלבו דורסי הלילה של איילופס, סמטת דיאגון , לונדון .

טופס הרשמה למי שראה וקרא הארי פוטר:
      שם (איך שאתם רוצים שאני אקרא לכם בתגובות):
      שם הדמות (שם רגיל ושם משפחה,אפשר גם שמות אמצעיים):
      גיל הדמות (11-13):
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור שורה שלמה מינימום):
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,אם אתם בשנה השנייה או השלישית אתם יכולים לספר על כל מיני דברים שקרו לכם בשנים הקודמות,6 שורות מינימום):
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני לא מתכוון לאמיץ,חכם,חזק אני לא רוצה רשימת קניות,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה,3 שורות מינימום):
      חיה לבחירה (מהרשימה למעלה):
      שרביט (אורך,ליבה,גמישות,סוג עץ):
      הערות/הארות/קשקושים(לא יותר מדיי):
      רומאנס (לא חובה):
      טופס למי שלא קרא או ראה את הארי פוטר:
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור אבל הוא חייב להיות שורה שלמה מינימום):
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,אם אתם בשנה השנייה או השלישית אתם יכולים לספר על כל מיני דברים שקרו לכם בשנים הקודמות,6 שורות מינימום):
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני לא מתכוון לאמיץ,חכם,חזק אני לא רוצה רשימת קניות,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה,3 שורות מינימום):
      רומאנס (לא חובה):
      טופס למורה (רק מי שקרא וראה את כל ספרי וסרטי הארי פוטר):
      גיל הדמות (20-25):
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור שורה שלמה מינימום):
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,6 שורות מינימום):
      שרביט (אורך,ליבה,גמישות,סוג עץ):
      מקצוע (המקצוע אותו אתם רוצים ללמד):
      טופס לרומאנס:
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור אבל הוא חייב להיות שורה שלמה מינימום):
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,4 שורות מינימום):
      חוקים:
      1.כל החוקים הגלובאליים חלים פה
      2.כל חוקי פורום משחקי תפקידים חלים פה
      3.אתם לא יכולים לשלוט על הסביבה שלכם אתם יכולים לשלוט רק על עצמכם,אני שולט על הסביבה על הרומאנס ועל סיכויי ההצלחה שלכם בכל מה שתנסו לעשות
      4.כשאתם עונים לי בתגובות אני לא רוצה לראות משפטים כמו "הלכתי לכיתה" "אכלתי מהצלחת" וכל מיני משפטים כאילו,כשאתם רושמים תגובה אתם תרשמו שורה אחת מינימום,אתם יכולים לרשום מה עשיתם,מה חשבתם ומה אמרתם.
      5.בשביל לדבר תרשמו "ככה" ובשביל לחשוב תרשמו 'ככה'
      6.אסור להתלונן "אתה לא רושם לי" "אתה לא מתייחס אליי" "אתה עושה לי דברים גרועים" אם אני לא רושם לך אז תחכה בסבלנות ואני אגיב,אם אני לא מתייחס אליך זה אומר שאני אוליי עסוק במשהו ואני לא יכול להפסיק,תכחה בסבלנות וכשיהיה לי זמן אני אגיב לך,אם אני עושה לך דברים גרועים כנראה שיש לי סיבה מספיק טובה לעשות את זה,אם אני בכל זאת לא מגיב אחרי הרבה זמן אז תשלחו לי הודעה בפרטי ואני אגיב
      7.אתם לא יכולים לעשות קסמים או שיקויים כי עדיין לא למדתם איך לעשות אותם,אז אל תנסו אלה אם כן אני ארשום לכם שלמדתם איך לעשות את הקסמים או השיקויים
      8.להגיב רק תגובת הרשמה אחת,אם אתם צריכים לתקן,תערכו את הטופס ותגידו לי בה"פ
      9.אם לא תיהיו מחוברים שבוע בלי סיבה מראש,אתם עפים
      10.להגיב בצורת הווה או עתיד,לא עבר
      11.אל תתייחסו למה שאני רושם לילדים אחרים,אני לא עושה לכולם אותו הדבר (אוליי...)

ביקורת:
      the chosen one - אתה הנבחר! אתה ילד כל כך מדהים שאין דברים כאילו! אין שגיאות כתיב פסיק במקום הנכון והשקעה כמו שאני לא השקעתי מעולם! (סתם!!! אף אחד לא יעקוף אותי!) אתה תותח מגיע לך פרס!
      מסדר מרלין דרגה ראשונה - אתה מדהים! אתה משקיע בתגובות שלך,יש לך לפעמים בעיות בכתיב או בפיסוק אבל פעם ב...,אתה תותח עוד מעט ואתה תיהיה הטוב ביותר! יישר כוח!
      מסדר מרלין דרגה שנייה - אתה טוב! יש לך עתיד! אתה משקיע דיי הרבה,יש לך ממש קצת שגיאות כתיב ופיסוק,אני מאמין שאתה יכול להגיע עד ל"נבחר"!
      מסדר מרלין דרגה שלישית - אתה מתקדם,אתה הבנת את העיניינים פה,יש לך שגיאות כתיב,אבל שגיאות כתיב שאני יכול להחליק לך עליהם,אתה משקיע ואני שמח,המשך כך!
      ordinary student -אתה תלמיד בסדר,יש לך קצת שגיאות כתיב,הפיסוק שלך קצת לא במקום,אבל בסדר כולם טועים לפעמים,אבל אני רוצה שתשפר את עצמך עד שתיהיה "הנבחר"!
      squib - אתה כמעט חסר כוחות קסם! אתה כל כך לא טוב שקשה לך לעשות את הקסם הפשוט ביותר!  אתה עובר על החוקים,יש לך  שגיאות כתיב ואתה בקושי משקיע ,עוד שנייה ואתה עף!
      muggle - אתה ממש חסר כוחות קסם! אתה כל כך גרוע שאתה לא יכול לעשות את הקסם הפשוט ביותר! אתה עברת כל גבול! אתה מספים בלי בושה,יש לך מלא שגיאות כתיב ואתה לא משקיע בכלל,אתה עף!

רשומים
      איתן חתוכה
      שם (איך שאתם רוצים שאני אקרא לכם בתגובות): חתוכה
      שם הדמות (שם רגיל ושם משפחה,אפשר גם שמות אמצעיים): תומאס דיגל
      גיל הדמות (11-13): 12
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור שורה שלמה מינימום): גובהה: 1.57 מטר, רזה, שיער: שחור-חום לרוב פרוע, אף עגלגל, צבע עיניים: חום בהיר, גוף זקוף לחיים שמנמנות (אבל לא כ"כ)
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,אם אתם בשנה השנייה או השלישית אתם יכולים לספר על כל מיני דברים שקרו לכם בשנים הקודמות,6 שורות מינימום):---------------תומאס נולד בבריטניה, אביו רוברט עבד כמוסכניק ואמו אנג'לינה עבדה כרופאה. אביו היה מוגל ואמו הייתה מכשפה, בסביבות גיל 4-5 החלו לקרות דברים מוזרים סביבו לפי מצבי הרוח, לדוגמא כשכעס האגרטל של אמו לפתע נשבר, וגם כששמח ביום הולדתו ה-5 עטיפות המתנות שינו את הצבעים שלהם, ואת ואת תומאס זה חירפן! אז בגיל 6 ספרה לו אמו על כוחותיה וגם בגיל שמונה הופיעו התסמינים שמוכחים כי גם תומאס באמת קוסם. בהגיעו לגיל אחת עשרה תומאס זומן לבית הספר לקוסמות "הוגוורטס", השמחה במשפחה הייתה גדולה אבל המשפחה קצת השתנת... לתומאס נולדה אחות קראו לה לינדה והיא הייתה בת שנתיים, האמא נשארה כרגיל. אבל האב בתאונה מצערת נהרג בשעת עבודתו. לאחר כבלת רשימת הדברים לשנה הראשונה תומאס אמו ואחותו הלכו לסימטת דיאגון שם רחשו גלימות, נוצות, דיו, ספרי לימוד, את הלילית שלג שלו, שרביט וכו'. את כל זה הם עשו כמובן שהם הלכו לגרינגוטס למשוך קצת אוניות זהב וגוזים למען כל זה (הם לא היו עשירים אבל גם לא עניים. לבסוף כשהגיע ה-30 באוגוסט, וכשסוף סוף כשהגיע תומאס לרכבת האקספרס אשר נוסעת להוגוורטס; הוא נשק לאמו ואחותו הקטנה אשר בכתה בגלל רעש ההמולה של שאר ההורים שאמרו שלום אחרון לילדיהם, לבסוף לאחר שהבטיחה לו אמו שתכתוב לו לפחות פעם בחודש, הוא נכנס לתא ריק עם חיית המחמד שלו הוציא יד וראש דרך החלון ובזמן שהרכבת התחילה לנסוע הוא נופף לאמו      ואמר/ צעק "שלום! להת'!" ואמו צעקה לו בחזרה "להתראות! תשמור על עצמך!" הם המשיכו לנופף עד שרכבת האקספרס פנתה והתחנה נעלמה. תומאס החזיר את ראשו חזרה אל תוך הקרון יתיישב שם לבוש בגלימת בית הספר ישב וחיכה פשוט חיכה,לאחר חצי שעה קלה נכנסה לתא ילדה (תיאור ברומאן) והתישבה מולו "קוראים לי יולינה קורט אבל חברים שלי קוראים לי יולי, איך קוראים לך?"  תומס קפץ על מקומו התעשת ואמר "קו-קוראים לי תומאס דיגל" אמר ובלע את רוקו "שם נחמד, לא?" שאלה יולי תומאס הנהן בחוסר נעימות אחרי הכל הוא פגש אותה רק עכשיו, "מי את? שאל תומאס בחשש "כבר אמרתי לך, קוראים לי יולי!" ענתה לו משועשעת הילדה "כן אבל א- ספרי קצת על עצמך" וכך הם פיתחו שיחה. הזמן רז ולפתע הגיעו לנושא הבתים "...ולאיזה בית אתה רוצה להשתבץ?" שאלה יולי, "אני חושב שישבצו אותי בהפלפאף כמו ששיבצו את אמא שלי!" ענה לה תומאס, "באמת? אני רוצה להיות ב-סלית'רין" אמרה יולי 'מה היא רוצה להיות בסלית'רין? אמא אמרה לי שכולם רשעים בסלית'רין' חשב לעצמו תומאס והחבה בפניו הבעה חצי נגעלת וחצי מפוחדת, יולי צחקקה ואז אמרה לתומאס " סתם לא באמת, אני רוצה להשתבץ בגריפינדור בית האמיצים!" קראה יולי בשמחה "נהדר" אמר תומאס. כשהגיעו סוף סוף לבית הספר הם נכנסו לחדר האוכל עמדו בטור והמיון החל. השמות עברו, כל ילד התיישב על השרפרף הגבוהה בתורו ולאחר שהתיישב הונח על ראשו מצנפת המיון, שתיי שניות לכל היותר שהה הכובע על ראשיהם של הילדים ואז צעק את שם הבית שאליו שובץ הילד, ואז הגיע תורה של יולי הכובע בקושי נגע בראשה ואז צעק "גריפינדור!" יולי ירדה מין השרפרף ורצה אל חבריה החדשים בשולחן גריפינדור, מיד אחריה עלה לשרפרף תומאס הכובע עלה על ראשו חשב כמה שניות ואז צעק "גריפינדור!" תומאס ההמום רץ אל שולחן גריפינדור, שם היה מקום אחד פנוי ממש ליד יולי.                                                                                                                                                                                                         הזמן עבר והם נהיו חברים טובים תומאס למד לשחק קווידיץ' הוא הגיש את מועמדותו בשנתו הראשונה ולא התקבל הוא רצה להיות "המחפש". וממש בקרוב עומדת להתחיל את שנתו השנייה בהוגוורטס וזהו(בינתיים)
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני לא מתכוון לאמיץ,חכם,חזק אני לא רוצה רשימת קניות,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה,3 שורות מינימום)תומאס הוא ילד שאוהב לחקור כל מיני דברים גם אם יש בהם סכנה הוא יצא לבדוק מהי כי הוא סקרן אבל הוא גם מופנם ולעתים גם שקט אבל לעתים רחוקות נער חברתי פשוטו כמשמעו אוהב חברה והדבר שלדעתי הכי מאפיין אותו זה שבשביל חבר הוא יעשה את הטוב ביותר שביכולתו והוא בחיים לא יסכים שחבריו יפגעו בגללו. נ"ב הוא נעשה קצת נסער כשמדברים על אביו המנוח.
      חיה לבחירה (מהרשימה למעלה):לילית שלג עונה לשם: הולי
      שרביט (אורך,ליבה,גמישות,סוג עץ):אורך: 27 ס"מ, ליבה: נימי לב של דרקון, גמישות: אינו גמיש בכלל, עץ: אזדרכת
      הערות/הארות/קשקושים(לא יותר מדיי): כל הכבוד על ההשקעה האדירה !! נ"ב חולה על הארי פוטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      רומאן (לא חובה):                                                                                                                                                                                                                                                            שם הדמות (שם רגיל ושם משפחה,אפשר גם שמות אמצעיים): יולינה קורט                                                                                                                                                                     גיל הדמות: 12
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור אבל הוא חייב להיות שורה שלמה מינימום):גובה: 1.51, שיער: ארוך, צבע שיער: בלונדיני, עיניים: ירוקות, שיניים: ישרות למופת, גוף: רזה באופן יפיפה ציפורניים: קצרות ומסודרות
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,4 שורות מינימום): יולינה קורט נולדה לשני הורים מוגלים בלונדון, האב אדוארד עוסק למחיתו כפקיד בנק, האם לוסי עובדת למחיתה כמעצבת פנים (של בתים) ואחיה הגדול אוסקר בוגר בית הספר לקוסמות הוגוורטס עובד בעבודות זמניות וגר בינתיים עם ההורים. כבר בגיל צעיר סיפר אחיה ליולי שהוא קוסם, וכך שהתסמינים החלו להופיע היא לא נירתע,להפך היא שמחה שהיא קוסמת (מכשפה)! המשפחה היא משפחה רגילה ונחמדה, תמיד אוכלים ארוחת ערב משפחתית, והולכים לפארק. כעבור זמן היא הלכה להוגוורטס, פגשה את תומאס, שובצה לגריפינדור שברה את ידה השמאלית, אוהבת את שיעור שינוי צורה, (קצת חופרת לתומאס,) טוענת שפעם היא יצרה פטרונוס מלא בצורת טווס.
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה, 3 שורות מינימום):יולי היא מאד עקשנית שהיא אומרת משהו היא לא תרד ממנו עד שתוכיח אחרת, חרשנית בלימודים כשיש מבחן היא תלמד, אבל הרבה. יש לה חיוך וצחוק כובש, כשהיא מחייכת עולות לה ללחיים גומות חן מהממות שיגרמו לתומאס לחייך, והצחוק שלה הוא צחוק סוחף, מצחיק ונחמד.
      עמרם אביבי
      שם (איך שאתם רוצים שאני אקרא לכם בתגובות): kingam
      שם הדמות (שם רגיל ושם משפחה,אפשר גם שמות אמצעיים): מייק (קיצור של מייקל) לונון
      גיל הדמות (11-13): 13
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור שורה שלמה מינימום): גובה 1.72 מטר, ובעל גוף בריא וחזק. צבע עורו שחום מעט. בעל צבע עיניים חום כהה עד כדי כך שנראה כשחור. די הרבה שיער שחור שבדרך כלל לא מסורק. בעל מוטת כתפיים רחבה.
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,אם אתם בשנה השנייה או השלישית אתם יכולים לספר על כל מיני דברים שקרו לכם בשנים הקודמות,6 שורות מינימום): מייק נולד בן שני לקוסמים ביל ואנג'לין לונון. אחיו הגדול פרד כיום בן 19 ועובד בלכידת דרקונים. הם גרים במקום מרוחק ומבודד ממוגלגים בחברת עוד חמש משפחות קוסמים. האזור מוגן בקסמים נגד מוגלגים, כמובן. הם בנו מגרש קווידיץ' קטן בשביל הילדים. 
      המשפחות:
      משפחת קרלון: הורים וילד בגיל 13 בשם רון, חברו של מייק ושובץ להפלפאף בהוגוורטס. לרון יש אחות בגיל 6,
      וגם אח גדול בגיל 21.
      משפחת רוקסין: אמא ואב שמת לפני 10 שנים ממחלה קשה בבית החולים על שם הקדוש מנגו. ילד בגיל 15 בשם לואיס, גם חברו של מייק. לואיס בן יחיד.
      משפחת בונד:

הוא תמיד אהב לשמוע את הסיפור על הארי פוטר, ורצה להיות גיבור כמוהו. הוא חיכה בציפיה כל השנים הללו ליום הגדול בו יתחיל ללמוד בהוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות. ברכבת המסיעה להוגוורטס, הנמצאת ברציף תשע ושלושה רבעים, הוא פגש את ג'ו הקינס, שהפך להיות ידידו הטוב של מייק, ושכנו לחדר. מייק וג'ו מוינו יחדיו לגריפינדור. מייק השתדל מאוד להשקיע בלימודים, ופחות או יותר הצליח בכך. אך היו מקצועות שהוא אף פעם לא הבין מדוע הם קיימים בכלל, כמו תולדות הקסם למשל, ולכן בהם היה להוט פחות להשקיע. זה לא אומר שהוא היה התלמיד הכי רגוע ושקט. קרה לא פעם שהוא קיבל עונשי העתקה בגלל דיבורים או דברים אחרים. הוא שם לעצמו מטרה להיות הילאי כשיגדל. בגלל הסקרנות והדחף הכמעט בלתי נשלט שלו להרפתקאות, נתפס כמה פעמים מתקרב יותר מדי ליער האסור ביחד עם ג'ו. הוא תמיד רצה להיכנס לשם ולגלות מה יש שם. בנוסף, מגיל קטן אהב מייק לשחק קווידיץ' עם אביו, חבריו וקרובי משפחתו, ובהחלט הצטיין בכך. הוא התכוון לנסות להתקבל לקבוצת הקווידיץ' של גריפינדור השנה. הוא גם אהב לפעמים ללכת עם ג'ו לבקר את האגריד,שומר הקרקעות של הוגוורטס, ולשמוע את הסיפורים שלו על השנים בהם הארי פוטר היה בבית ספר.
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני לא מתכוון לאמיץ,חכם,חזק אני לא רוצה רשימת קניות,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה,3 שורות מינימום): סקרן ובעל דחף כמעט בלתי נשלט להרפתקאות. נער שמבין עניין, ויודע מה לעשות בזמן הנכון. אוהב את חיי החברה, ואוהב ליהנות. אוהב לנסות ולבדוק דברים חדשים ולפעמים לנסות ליצור משהו חדש. בן אדם מחושב, שלא עושה דברים בלי מחשבה מראש. אוהב מדי פעם (בדרך כלל לפני השינה) לעזוב הכל ולנקות את הראש מכל הלחץ הלימודי והחברתי. נחשב לחברותי.
      חיה לבחירה (מהרשימה למעלה): תנשמת ממין זכר בשם צ'ארלי.
      שרביט (אורך,ליבה,גמישות,סוג עץ): 22 סנטימטרים, ליבה מנוצה של עוף חול, גמישות סבירה ומעץ אלון.
      הערות/הארות/קשקושים(לא יותר מדיי): אני אוהב את הסדרה של הארי פוטר.

שם הדמות (שם רגיל ושם משפחה,אפשר גם שמות אמצעיים): ג'ו הקינס
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור אבל הוא חייב להיות שורה שלמה מינימום): גובה 1.67 מטר, גופו צר מעט, וצבע עור בהיר. שער חום ועיניים ירוקות ואף מחודד מעט. בעל קצת נמשים בלחיים.
      רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,4 שורות מינימום): נולד לקוסם פטריק ולמוגלגית שרה, ולכן נחשב לחצוי דם. יש לו אח גדול בשם ריצ'ארד בתפקיד זוטר במשרד הקסמים, ואח ואחות קטנים ותאומים בגיל 5. הוא אהב להתאמן עם אחיו ריצ'ארד בקווידיץ' כאשר הזדמן להם. כשהיה בגיל 11 הוא פגש את מייק לונון והפך לידידו הטוב. יחדיו הם מוינו לגריפינדור. בלימודים הוא נחשב לתלמיד ממוצע, ויותר השקיע בחברה ובדברים שאהב. מאחר שאמו הייתה מוגלגית הוא הבין בחייהם של המוגלגים, ומדי פעם הביא חפצי מוגלגים ועניין את הילדים בהם. גם לו, כמו למייק, היתה סקרנות גדולה ודחף חזק להרפתקאות, ושניהם אהבו לחקור דברים יחד ולנסות לגלות דברים חדשים ומעניינים. הוא נתפס ביחד עם מייק כמה פעמים מתקרב יותר מדי ליער האסור. הוא גם אהב ללכת עם מייק לבקר את האגריד.
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני לא מתכוון לאמיץ,חכם,חזק אני לא רוצה רשימת קניות,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה,3 שורות מינימום): בעל סקרנות גדולה ודחף חזק להרפתקאות. אוהב להיות בחברה וליהנות. לוקח דברים בקלות ואוהב להירגע מכל הלחצים. יש לו הרבה מרץ ואוהב לשחק. פחות מתעניין בלימודים אבל בגלל הלחץ של הוריו ובגלל שהוא ידע שזה חשוב בחיים השקיע אך ברמה ממוצעת. מתעניין בדברים חדשים ואוהב לחקור ולגלות. נחשב לחברותי.
      יונתן אוחיון
      שם(איך אתם רוצים שאני אקרא לכם בתגובות):יוסף המעופף.
      שם הדמות (שם רגיל ושם משפחה,אפשר גם שמות אמצעיים):ג'ונה ויזרד.
      גיל הדמות (11-13):12.
      מראה הדמות (תמונה או ציור,מקבל גם תיאור שורה שלמה מינימום):  בעל שיער בז', גובהו כ1.59 מטר. בעל גוף בריא וחטוב ,ועיניו חומות דבש.

רקע הדמות (כל הסיפור חיים שלה מאז שהיא נולדה ועד ההווה שלה,אם אתם בשנה השנייה או השלישית אתם יכולים לספר על כל מיני דברים שקרו לכם בשנים הקודמות,6 שורות מינימום): שלום, לי קוראים ג'ונה ויזרד. אני בן 12, יש לי 2 אחים גדולים, אחות ואח תאומים ואחות ממש קטנה, בקיצור משפחה גדולה.אנחנו גרים במקום מרוחק ומבודד ממוגלגים בחברת עוד חמש משפחות קוסמים. האזור מוגן בקסמים נגד מוגלגים, כמובן. אנחנו בנו מגרש קווידיץ' קטן בשביל הילדים. 
      המשפחות:
      משפחת קרלון: הורים וילד בגיל 13 בשם רון, חברו של מייק ושובץ להפלפאף בהוגוורטס. לרון יש אחות בגיל 6,
      וגם אח גדול בגיל 21.
      משפחת רוקסין: אמא ואב שמת לפני 10 שנים ממחלה קשה בבית החולים על שם הקדוש מנגו. ילד בגיל 15 בשם לואיס, גם חברו של מייק. לואיס בן יחיד.
      משפחת בונד: זוג הורים ותאומים בשם ג'יימס ונייג'ל ושנייהם בבית רייבנקלו.                                  משפחת סטיוארט: אבא אמא וילדב בת 12 בשם ג'ני והיא בבית סלית'רין        
      למשפחתי יש עבר עתיק בבית רייבנקלו, אבל אני נכנסתי איכשהו לבית סלית'רין, אולי בגלל שאני טהור דם, אבל מה שבטוח אוכל מוות אני לא יהיה. איתי בחדר נמצא כריס ג'פרסון ועוד כמה ילדים,אני והוא החברים הכי טובים. הכרנו בהתחלה בסמטת דיאגון בחנות כרך ודף בע"מ התחלנו לדבר בנינו ושאלתי אותו לאיזה בית הוא רוצה להיות והוא ענה גריפינדור  בגלל שהארי פוטר הוא הגיבור שלו והוא רוצה להיות כמוהו. פעם אחת נתפסנו אני וכריס מבריזים משיעור כדי לחפש את חדר הנחיצות עליו שמענו סיפורים רבים, כעונש הלכנו עם האגריד שומר הקרקעות ליער האסור תוך כדי הוא סיפר לנו על מעשיות הארי פוטר על איך שהוא קפץ מידיו כדי להילחם בוולדמורט ועל הפעם הראשונה שהוא רכב על בקביק. בקיצור אני ממש מחכה לשנה השלישית שלי בהוגוורטס. 
      אופי הדמות (כשאני אומר אופי,אני לא מתכוון לאמיץ,חכם,חזק אני לא רוצה רשימת קניות,אני רוצה שתגידו תכונה שלו ותסבירו עליה,3 שורות מינימום): ג'ונה הוא ילד חברותי לא משנה מתי יהיו לידו עוד ילדים. בנוסף הוא גם ילד סקרן, לא מפחד לקחת סיכונים, ביישן ליד אנשים זרים, אופטימי, בעל חוש הומור ציני, לפעמים הוא לא מתכוון לכך אבל אף אחד לא שם לב.
      חיה לבחירה (מהרשימה למעלה):לילית ושמו סטנלי.
      שרביט (אורך,ליבה,גמישות,סוג עץ):26 ס"מ ,עץ: גאבון, ליבה: שערה של ת'סטראלים, גמישות: סבירה.
      רומאנס (לא חובה):

יש עוד שני מקומות פתוחים
      |אפשר להירשם עד ל1/2/16!|
      תמהרו!
      המשחק לא יהיה פתוח בשבתות וחגים
      וכל יום אני אני יעשה עוד דברים
      מנהלים:
      ARTEMIS FOWL
      RoarDialga
  • צור חדש...