עבור לתוכן
Hero

סיקור | Among Us

Recommended Posts

שלום לכולם~

ראיתי שנעשה פה עוול די רציני בפורום הזה! איך לא עשו עדיין סיקור לאמונג אס? למשחק שעקף את פורטניייט במיליוני הורדות?!

אז לקחתי יוזמה והנה התוצאה כאן לפניכם.

~בואו נתחיל בסיקור~

image.jpeg.08bb8007a677079fab8c72290ecdc82d.jpeg

יצרן: "InnerSloth"

תאריך יציאה: 15/6/2018

עלילת המשחק:

קודם כל חשוב שתדעו שיש בכל משחק 2 סוגי שחקנים "אימפוסטר" - רוצח  "קרומט" - שחקן רגיל.

קיימות כרגע 3 מפות משחק, בכל מפה יש מספר משימות, מספר המשימות נקבע על ידי יוצר השרת בתחילת המשחק, במידה וכל ה "קרומט" במשחק סיימו את כל המשימות שלהם צוות ה"קרומט" מנצח במשחק.

קיימות כמה אופציות במשחק, אימפוסטר אחד, 2 אימפוסטרים, 3 אימפוסטרים.

מטרתו של האימפוסטר היא לרצוח את כולם ושהוא יישאר האחרון, הוא יכול להאשים את האחרים שהם לא אימפוסטרים שהוא לא האימפוסטר ובעצם מישהו אחר הוא האימפוסטר.

קיימים גם "וונטים" ונטים הם כמו מחילות בריחה שיש רק לאימפוסטרים שברגע שהוא רוצח הוא יכול להיכנס לאחד ה - "וונטים" ולהשתגר למקום אחר במפה וככה הוא ניצל בכך שלא ראו אותו רוצח.

ל"קרומט" יש את האפשרות לשוטט במפה אך בלי להשתמש ב "וונטים" ובמידה והם רואים גופה הם יכולים לעשות "ריפורט" וברגע שעושים "ריפורט" או "אימרג'נסי" שזה עצירה דחופה של המשחק מופיעה טבלת הצבעות שכל שחקן מצביע למי שנראה לו שהוא האימפוסטר קיים בנוסף גם צ'אט להתדיינות בין השחקנים, וכך יודעים למי כולם מצביעים.

המשחק הזה הוא פסיכולוגי לחלוטין ומחשבתי מאוד, שחקנים יכולים לתעתע בך ולהאשים את האחרים ולפעמים אתה יכול להאשים את מי שדיווח על הגופה שהוא האימפוסטר והוא ניסה להפליל מישהו אחר.

דעה אישית:

המשחק לדעתי הוא ממש מושך וממכר, למרות הגרפיקה הגרועה ואיכות המשחק ואולי בגלל זה המשחק הזה מושך מיליוני שחקנים מכל העולם, למרות שהמשחק בעצם יצא לפני שנתיים הוא התחיל להיות להיט דווקא בחודשים האחרונים, היוטיוברים המובילים בארץ כרגע מעלים סרטונים במשחק הזה.

אם אתם חושבים שעלילת המשחק שהסברתי נשמעת מסובכת, תופתעו לגלות שהמשחק הוא פשוט ביותר להבנה...

המשחק עקף את Fall Guys ואת Fortnite במיליוני הורדות והפך ללהיט של הזמן האחרון וממשיך לשגע את כל העולם.

לדעתי, המשחק גם משקף את ימינו שלנו בעידן הפוסט אמת כל אחד יכול להגיד כל דבר וכולם יאמינו לו, וזה לא משנה אם זה נכון או מציאותי בכלל...

ממליץ בחום!

10/10

הערות:

המשחק זמין ל IOS ו Android בחינם ונמצא בחנות של Steam ב- 5$.

מה דעתכם על המשחק? ספרו לי בתגובות~

תודה רבה על הקריאה, להתראות~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה משחק פשוט כיפי, ואני לא מאמין שאף אחד עדיין לא עשה עליו אשכול. ורק הערה קטנה, impostor זה מתחזה, לא רוצח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות ARayquaza אמר:

זה משחק פשוט כיפי, ואני לא מאמין שאף אחד עדיין לא עשה עליו אשכול. ורק הערה קטנה, impostor זה מתחזה, לא רוצח.

משמעות המילה היא באמת מתחזה אבל בחרתי לקרוא לו הרוצח כדי שיבינו את המשחק יותר טוב.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

משחק בין האהובים עליי, אני פשוט מדהים בו, אני משחק בו כל היום עם חברים מהכיתה וזה הכי כיף שיש, אנחנו נפגשים משחקים בזה, מדברים כל היום משחקים בזה, באמצע הזום משחקים בזה.
ואני פשוט מדהייייייםםםם במשחק הזה(וצנוע) אני כל הזמן יודע מי האימפוסטרים ומידי פעם זה גורם לי להרג ושאני אימפוסטר אין לקרומייטס סיכוי אפילו קטן.
בנוסף, יש המון אנשים ש"פרצו" את המשחק במחשב, לדעתי ליוצרים מגיע את הכסף ובגלל זה קניתי את זה בסטים.
סיקור מצויין.

נערך על-ידי Avivushka

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב אבל אני לא יכול להתקין כלום לא על המחשב ולא על הפאלפון

תודה שהסברת לי מה זה 🙂 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יאווו אין על המשחק הזה שעות על גבי שעות אני משחק בו באמת מדהים.

לא יותר מהליגה כן? חחחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את המשחק שיחקתי בו פעם ראשונה חודש אחרי שהוא יצא שהוא עוד היה בearly acses ב2018 משחק טוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות מנש אמר:

נשמע טוב אבל אני לא יכול להתקין כלום לא על המחשב ולא על הפאלפון

תודה שהסברת לי מה זה 🙂 

אתה רציניייי???????????? זה כאילו ה-משחק עכשיו! זה כיף רצח לשחק עם החברים שלך וכ'ו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים