עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

יום ה-80 זהב!

XPOKEMON
 Share

Recommended Posts

טוב, לקראת יום ה80 זהב, החלטתי לספר לכם את סיפורו!    (מי שלא יודע, היום הזה הומצא היום, בגלל ששמתי לב שכולם משתמשים רק ב80 זהב...)              

מתחילים!

יום ה 80 זהב:

סיפורנו מתחיל בזימבבואה הקדושה, בה הפשושים והזימבבואים חיו בשלווה. כל יום הזימבבואים והפשושים היו הולכים לרבי פשושי כדי לקבל עצות לחיים. יום אחד, פשוש קטן הלך לרבי פשושי כדי לשאול אותו מתי הוא יוכל לעוף. אך כשהגיע לביתו של רבי פשושי, ראה אותו שכוב על הרצפה ומשתעל.  "רבי! רבי!" קרא הפשוש הקטן, "הצילו! רבי פשושי צריך עזרה!" חיש מהר הגיעו כל הזימבבואים עם אלונקה קצת יותר מדי גדולה לפשוש... (תתעלמו) ולקחו את רבי פשושי לבית חולים. רבי פשושי עבר טיפולים רבים, ואיבחנו אצלו מחלה נדירה ושמה פשושיאדה! כולם דאגו מאוד לרבי, ורבים מהם חשבו שהוא הולך למות! אך הפשוש הקטן לא האמין בכך! הרי איך זה אפשרי שפשוש כה חכם ימות? אז הוא רץ ורץ עד שהגיע לבית חולים. הוא הגיע למיטתו של רבי פשושי ואמר "רבי! אני אציל אותך! יש לי 80 זהב כדי לקרוא לרופאים הכי טובים בעולם!" אך הרבי עצר בו ואמר כך "פשוש קטן שלי, אינך יכול! הגיע זמני למות... חייתי חיים ארוכים לפשוש, 80 שנה! אני רוצה בכך, אנא ממך, אל תנסה להציל אותי." וכך, רבי פשושי מת... ולכבודו, הפשוש הקטן המציא את יום ה 80 זהב, כדי שהרבי הבא, לא יאלץ למות.

הסוף!

אז לכן ילדים, כל שנה ב 3 בנובמבר אנו חוגגים את יום ה 80 זהב!

מקווה שנהניתם!

תכתבו לי אם תרצו שאמשיך עם סיפורים כאלה.

קרדיט למנש הפשוש המפושש על הרעיון

נערך על-ידי XPOKEMON
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת גלעד-נחשון וינברג אמר:

נחמד מאוד. למה בכלל המצאת את היום הזה?

כתבתי בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה גלעד-נחשון וינברג אמר:

נחמד מאוד. למה בכלל המצאת את היום הזה?

כי היום יום ה80 זהב

אני צריך להגיע היום ל80 זהב בשביל היום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מי סיפר לך שרבי פשושי מת היום אפילו קרדיט קטן לא קיבלתי!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 דקות מנש אמר:

מעניין מי סיפר לך שרבי פשושי מת היום אפילו קרדיט קטן לא קיבלתי!!!!

ידעתי ששכחתי משהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת XPOKEMON אמר:

ידעתי ששכחתי משהו!

אגב כולם מוזמנים למכירה שלנו! לכבד המאורע המיוחד! קנו נדירים מאוד בשווי סה"כ של 85 זהב וקבלו אותם ב80!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 44 דקות מנש אמר:

אגב כולם מוזמנים למכירה שלנו! לכבד המאורע המיוחד! קנו נדירים מאוד בשווי סה"כ של 85 זהב וקבלו אותם ב80!!!

😱

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כדי למכור ולקנות... ככה לכולם יהיה לפחות 80 זהב, וכולם יוכלו להזמין רופאים שירפאו את הרבי החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת XPOKEMON אמר:

כן, כדי למכור ולקנות... ככה לכולם יהיה לפחות 80 זהב, וכולם יוכלו להזמין רופאים שירפאו את הרבי החדש

מי הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים