• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

דיון | האנימה הכי אהובה

Recommended Posts

שלום לכולם!

היום ברצוני לעשות דיון נחמד ומקווה שתשתפו פעולה!

לכל אחד יש אנימה שהוא הכי מתחבר אליה, והוא צפה בה אינספור פעמים.

השאלה שבה אני שואל היום - מה היא האנימה שאתם הכי אוהבים?

ויש לי מספר שאלות לפתיחת הדיון:

1. שם האנימה:

2. שם הדמות האהובה בסדרה:

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו):

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה (מומלץ לכתוב את הקטע אבל אם יש לכם סרטון ביוטיוב אפשר לשלוח):

הקטע שבו אני עונה:

1. שם האנימה: גראנד בלו

2. שם הדמות האהבה בסדרה: איורי

3. אופי הדמות: הדמות הכי מצחיקה שיש, כל פעם שאני רואה פרק בסדרה, אני מת מצחוק ממנו, הפרצופים שלו כלכך מצחיקים.

4. הקטע שאני הכי אוהב: יש כלכך הרבה קטעים טובים... אבל אני אבחר קטע ספציפי כי פשוט לא יכולתי להפסיק לצחוק איזה חצי שעה!
איורי ישן מחוץ הבית כבר יומיים והוא אפילו לא יודע איך נראה החדר שבו הוא ישן (הוא עבר לדודיו כדי ללמוד), וכדי שדודה שלו תסכים לו לצאת שוב פעם, הוא מחליט לסדר את החדר שהיא תאהב וכל פעם יוצא לו ההפך ממה שהיא אוהבת וקורה שם דברים כלכך מביכים - זה למה אסור להגיד לחברים שלכם לעזור לכם בסידור החדר.

אם יש לכם שאלות להוסיף אתם מוזמנים להוסיף 🙂 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. שם האנימה: My hero academia

2. שם הדמות האהובה בסדרה: Mirio Togata הוא גיבור והשם הגיבורי שלו הוא lemillion

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו):למיליון הוא סטונדט שחולם להיות גיבור,הוא לא הדמות המרכזית בסדרה אבל הוא הדמות בין הטובות להארכה.

יש לו יכולת קשה לשליטה,למרות שכולם צחקו עליו בילדות והיכולת שלו ממש קשה לשליטה הוא מצליח לשלוט בא ולהפוך לאחת הדמויות החזקות.

הוא לא משתמש בכוח שלו לרעה הוא מנסה לעלות לאנשים את המוטיבציה כמו שעשה לחברו הביישן והעלה לו את הביטחון ועכשיו גם הוא גיבור מתלמד מאוד חזק הוא נמצא איתו ב3 הסטודנטים החזקים של הבית ספר.מיריו טוגטה מקריב מעצמו בשביל אחרים הוא יעשה כל מה שאפשר כדי להציל אנשים.

מדרש שם: בלמיליון יש מיליון כמות האנשים שמיריו רוצה להציל ולשאוף אליו. אני לא רוצה לעשות ספויילרים לכאלה שלא ראו את הסדרה אז לא אפרט על המעשים שלו.

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה (מומלץ לכתוב את הקטע אבל אם יש לכם סרטון ביוטיוב אפשר לשלוח):הקטע האהוב עלי בסדרה זה הרגע שred rit נלחם ומראים את העבר שלו למה הוא רוצה להיות גיבור. רואים בקטע איך החלום שלו בא למציאות והוא מצליח להציל אנשים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דיון מעניין.

שם האנימה: My Hero Academia

שם הדמות האהובה בסדרה: Todoroki

אופי הדמות: אני אפרט באופן כללי למה בחרתי דווקא בטודורוקי ולא בדקו(כמצופה), כאשר מגיעים לפרקים שמעשירים את הרקע של טודורוקי(בעיקר בפסטיבל בספורט), מבינים שהוא נולד למציאות נוקשה, הוא נוצר בשביל לעקוף את אבא שלו ביכולות באמצעות שילוב שני הקווירקים שלו(לא מרחיב הרבה על הנושא בשביל למנוע ספוילרים), הציפיות של אביו ממנו גבוהות והוא לא מוכן לראות את טודורוקי נכשל ולכן כל הזמן דחף אותו קדימה גם אם זה עלה במחיר הנפשי של אמו של טודורוקי, לאורך הסדרה רואים התבגרות באופי של טודורוקי, במקום לשנוא אותו הוא מקבל אותו וכן מוכן לקבל ממנו עצות וכו' והוא מונע ממניעים שונים משל אביו, הסיפור שלו שונה משל דקו מכיוון שמראים גם את הזווית השנייה של אחד שכן בורך בקוורקים מאוד חזקים אך לאורך לחייו הוא נאלץ לסבול בעקבות הנסיבות לכן אני מוצא את הדמות של טודורוקי מעניינת.

הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה:

לדעתי הקרב בין טודורוקי לדקו הוא בין הטובים בסדרה, מצד אחד רואים עד כמה רחוק דקו מוכן ללכת בשביל להשיג את המטרה שלו אך לא על חשבון אחרים, מצד שני, יש תפנית באופי של טודורוקי ולכן אני חושב שזה הקרב שהכי אהבתי בסדרה(שכולל את טודורוקי).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. שם האנימה: Saiki K (במקוצר)

2. שם הדמות האהובה בסדרה: Saiki Kusuo

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו): שקט, חכם, אוהב מאוד ג'לי קפה, לא מעוניין בחברה, אדם עם היגיון. אפשר לומר שהוא האדם היחיד עם היגיון באנימה שלו בזמן שכל שאר הדמויות הם קלישאות אנימה/ עם שריטה אישית משלהם. בגלל שנולד עם כוחות שנותנים לו לעשות בערך... הכל. שום דבר כמעט לא מיוחד בשבילו ככה שהוא תמיד אדיש מלבד כמה דברים ספציפים שעוד מרגשים אותו.

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה (מומלץ לכתוב את הקטע אבל אם יש לכם סרטון ביוטיוב אפשר לשלוח): הנה כמה קטעים, אבל בעיקרון אני אוהב את הקטע שלו באנימה שגם שהוא לא מנסה למשוך אף אחד עליו בסוף כולם נמשכים עליו מכל מני סיבות.

נערך על-ידי עומר91
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 18 דקות Netanel1 אמר:

1. שם האנימה: My hero academia

2. שם הדמות האהובה בסדרה: Mirio Togata הוא גיבור והשם הגיבורי שלו הוא lemillion

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו):למיליון הוא סטונדט שחולם להיות גיבור,הוא לא הדמות המרכזית בסדרה אבל הוא הדמות בין הטובות להארכה.

יש לו יכולת קשה לשליטה,למרות שכולם צחקו עליו בילדות והיכולת שלו ממש קשה לשליטה הוא מצליח לשלוט בא ולהפוך לאחת הדמויות החזקות.

הוא לא משתמש בכוח שלו לרעה הוא מנסה לעלות לאנשים את המוטיבציה כמו שעשה לחברו הביישן והעלה לו את הביטחון ועכשיו גם הוא גיבור מתלמד מאוד חזק הוא נמצא איתו ב3 הסטודנטים החזקים של הבית ספר.מיריו טוגטה מקריב מעצמו בשביל אחרים הוא יעשה כל מה שאפשר כדי להציל אנשים.

מדרש שם: בלמיליון יש מיליון כמות האנשים שמיריו רוצה להציל ולשאוף אליו. אני לא רוצה לעשות ספויילרים לכאלה שלא ראו את הסדרה אז לא אפרט על המעשים שלו.

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה (מומלץ לכתוב את הקטע אבל אם יש לכם סרטון ביוטיוב אפשר לשלוח):הקטע האהוב עלי בסדרה זה הרגע שred rit נלחם ומראים את העבר שלו למה הוא רוצה להיות גיבור. רואים בקטע איך החלום שלו בא למציאות והוא מצליח להציל אנשים.

גם אני אוהב את לאמליון מאוד, הראו אותו המון העונה ואת מידוריה בקושי.

אני לא אפרט יותר מידי בסדרה אבל קרה לו משהו וכנראה שלא נראה אותו יותר (לפי מה שקרה לו)

לפני 13 דקות Pyrana אמר:

דיון מעניין.

אופי הדמות: אני אפרט באופן כללי למה בחרתי דווקא בטודורוקי ולא בדקו(כמצופה), כאשר מגיעים לפרקים שמעשירים את הרקע של טודורוקי(בעיקר בפסטיבל בספורט), מבינים שהוא נולד למציאות נוקשה, הוא נוצר בשביל לעקוף את אבא שלו ביכולות באמצעות שילוב שני הקווירקים שלו(לא מרחיב הרבה על הנושא בשביל למנוע ספוילרים), הציפיות של אביו ממנו גבוהות והוא לא מוכן לראות את טודורוקי נכשל ולכן כל הזמן דחף אותו קדימה גם אם זה עלה במחיר הנפשי של אמו של טודורוקי, לאורך הסדרה רואים התבגרות באופי של טודורוקי, במקום לשנוא אותו הוא מקבל אותו וכן מוכן לקבל ממנו עצות וכו' והוא מונע ממניעים שונים משל אביו, הסיפור שלו שונה משל דקו מכיוון שמראים גם את הזווית השנייה של אחד שכן בורך בקוורקים מאוד חזקים אך לאורך לחייו הוא נאלץ לסבול בעקבות הנסיבות לכן אני מוצא את הדמות של טודורוקי מעניינת.

לדעתי הקרב בין טודורוקי לדקו הוא בין הטובים בסדרה, מצד אחד רואים עד כמה רחוק דקו מוכן ללכת בשביל להשיג את המטרה שלו אך לא על חשבון אחרים, מצד שני, יש תפנית באופי של טודורוקי ולכן אני חושב שזה הקרב שהכי אהבתי בסדרה(שכולל את טודורוקי).

כל הכבוד! נהנתי לקרוא את מה שרשמת כלכך. רואים שיש לך ידע והבנה בנוגע לסדרות.

אני לא אתווכח איתך על הבחירה שבחרת - בחירה מצויינת!

לפני 13 דקות עומר91 אמר:

1. שם האנימה: Saiki K (במקוצר)

2. שם הדמות האהובה בסדרה: Saiki Kusuo

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו): שקט, חכם, אוהב מאוד ג'לי קפה, לא מעוניין בחברה, אדם עם היגיון. אפשר לומר שהוא האדם היחיד עם היגיון באנימה שלו בזמן שכל שאר הדמויות הם קלישאות אנימה/ עם שריטה אישית משלהם. בגלל שנולד עם כוחות שנותנים לו לעשות בערך... הכל. שום דבר כמעט לא מיוחד בשבילו ככה שהוא תמיד אדיש מלבד כמה דברים ספציפים שעוד מרגשים אותו.

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה (מומלץ לכתוב את הקטע אבל אם יש לכם סרטון ביוטיוב אפשר לשלוח): הנה כמה קטעים, אבל בעיקרון אני אוהב את הקטע שלו באנימה שגם שהוא לא מנסה למשוך אף אחד עליו בסוף כולם נמשכים עליו מכל מני סיבות.

אני לא מכיר את הסדרה, אבל יש מצב שאני אראה אותה, עשית לי חשק לראות אותה, למרות שראיתי שהיא נמצאת בנטפלקיס

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. שם האנימה: וואן פיס

2. שם הדמות האהובה בסדרה: לופי.

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו): לופי הוא דמות המרכזית בסדרה שמצד אחד מאוד מצחיקה וקצת מטומטמת אבל מצד שני יכול להיות הכי רצינית והכי חכמה בנושא של קרבות. הוא מנהל את צוות הפיראטים שלו בחוכמה אך לפעמים הצוות שלו לא יכול לסבול את התנהגות הילדותית שלו אם זאת לא משנה מה יעשה ההצוות שלו תמיד יהיה איתו ויעזור לו בגלל הלב הרחב שלו לעזור לאחרים אף על פי שהם פיראטים ונחשבים כאיובים לכל שאר העולם. כל חבר שהוא הכיר בדרך הוא יגן עליו בכל מחיר שצריך ואפילו אם זה להתנגד לחיל הים.

הסיפור של לופי די עצוב אך הוא אינו מראה זאת. לופי גדל כילד תחת סבא שלו שהוא סגן אדמירל בצבא חיל הים(כמו הצבא של העולם כזה). הוא מעולם לא ראה את אבא שלו ואת אמא שלו. האמנם הוא אינו ראה את אביו אבל אביו מנהל את צבא המפכנים כנגד חיל הים ולכן חיל הים שם עליו עין בשביל לעשות ממנו שבוי שאביו יפסיק עם המרד כנגד חיל הים ככה שלופי כמעט כל הסדרה נרדף על ידי חיל הים.

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה (מומלץ לכתוב את הקטע אבל אם יש לכם סרטון ביוטיוב אפשר לשלוח): הקטע מראה בדיוק את התיאור שלי.

נערך על-ידי The King of Demons
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם האנימה: the sevev deadly sins

הדמות האהובה עליי: מליאודס

אופי הדמות: שחצן, סוטה,מצחיק, ציני אני פשוט חולה עליו כי הוא לוקח הכל בקלות ולא יותר מידיי רציני כל הסדרה וכשהוא רציני הוא מצחיק כי הוא בד"כ צוחק על האנשים בהם הוא נלחם ואם מישהו יתעסק עם אחד מחבריו או יתעסק עם חבריו הוא יתנקם בו בכל כוחו כי מליאודס מגן החלשים וחולה השלום יעשה הכל כדי לשמור על האהובים עליו והחפים מפשע 😄

הקטע האהוב עליי: כשמליאודס היה צריך לעבור מבחן בארץ הדרואידים כדי לקבל את כל הכוח הכללי שהיה לו פעם (60,000) על מנת לנצח שדים שקוראים להם 10 הדיברות (כוחם הכללי בנפרד מגיע ל40,000+ ולחברים שלו יש רק כוח כללי של 3000+) ובכדי לעבור את המבחן הוא היה צריך לחוות שוב חשוב את מות אהובתו וכל פעם הוא היה הורס את העולם עד שחברה אחרת שלו אמרה לו שהיא אוהבת אותו והיא סומכת עליו ואז הוא הצליח להתגבר על זה 🙂

b80a228613f54544dd7266cc77d8b55cae27e0df

נערך על-ידי Horizon האחד והיחיד
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני עושה שתי אנימות,
אנימה 1:

שם: jojo bizzare adventure part 3
דמות אהובה: ג'וטארו

jotaro-kujo-19368.jpg
אופי הדמות: דמות חכמה, מאוד, מסתורית ומפתיעה אני אישית התחברתי אליו מכיוון שאני אוהב סדרות חכמות ודמויות חכמות, אני אוהב לראות תהליכים של תוכניות וכיצד הדמויות מגיבות לזה, אני מופתע כל פעם מחדש מהמהלכים הגאוניים ומנסה לנתח אותם מחדש. 

קטע אהוב: *ספוילר* הקרב האחרון בין גוטארו לדיו, אחד מהחברים של גוטארו נאלץ להקריב את עצמו בשביל להבין את סוד הכוח של דיו,שהוא לעצור את הזמן... גוטארו הצליח להתמודד עם יכולת זו וניצח בקרב הוא ניצח בעזרת זה שהבין שגם הוא יכול לנוע בעצירת הזמן, הוא הדביק לגופו מגנטים ולגופו של דיו ובכך גרם לדיו לחשוב שהוא יכול לנוע, אבל קצת, לאחר מכן דיו עלה על זה ואז עצר שוב את הזמן לאחר שחשב שהוא סתם עבד עליו עם המגנטים והוא לא באמת יכול לזוז, ואז גוטארו נותן לדיו אגרוף חזק מאוד. הקרב לקח המון פרקים, וזה התקציר שלו, 

אנימה 2: הייקיו
דמות אהובה: הינאטה שויו
avatars-000475394961-hj8v2x-t500x500.jpg

אופי הדמות: בחיים לא מוותר, אנרגטי מאוד ולא נותן לדעות של אנשים להשפיע עליו, חוזק מנטלי עצום ויכולות אתלטיות ברמות אחרות, אני אוהב אותו מכיוון שהוא מראה כיצד הוא התחיל מכלום, והפך להיות מדהים!
קטע אהוב: נקודה אחרונה במשחק של שיראטוריזאווה נגד קארסונו, גמר עלייה לטורניר האביב. קארסונו נחשבה לקבוצה לא מבטיחה כלכך לעומת שיראטוריזוואה אשר היו לכולם ציפיות גדולות ממנה שהיא הייתה האלופה של שנים קודמות, הסוף ריגש אותי מאוד מאוד ואתם פשוט חייבים לראות אותו אפילו מי שלא ראה יבין.

chance ball!!!!

נערך על-ידי zigi1212
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם האנימה: One Punch man

דמות אהובה: סאיטמה

אופי הדמות: סאיטמה הוא גיבור הסדרה, הוא אדיש ורגוע מאוד, המטרה שלו זה למצוא יריב ראוי שהוא לא יביס באגרוף אחד(מפה בא שם הסדרה)  סאיטמה הוא גם גיבור חובב שלא מרבה לדווח על מה שהוא עושה. לסאיטמה הוא מאסטר של סייבורג בשם ג'נוס שהסייבורג החביב הוא גיבור בדרגה הכי גבוהה.

קטע אהוב: הקרב שלו נגד חללית חייזרים שבאה להשמיד את כדור הארץ ובייחוד הקרב שלו נגד המנהיג שלהם שגם לו יש אותה מטרה כמו סאיטמה, אבל גם הוא לא יריב ראוי ולא מהווה אתגר לסאיטמה.

איש האגרוף הבודד || פרק הבכורה! | Fast-Sub

לפני 2 שעות Pyrana אמר:

דיון מעניין.

סדרה מעולה היית עושה עליה אם לא היו עושים עליה כבר בחירה מעניינת לדמות אהובה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 19 דקות tamir revach אמר:

שם האנימה: One Punch man

דמות אהובה: סאיטמה

אופי הדמות: סאיטמה הוא גיבור הסדרה, הוא אדיש ורגוע מאוד, המטרה שלו זה למצוא יריב ראוי שהוא לא יביס באגרוף אחד(מפה בא שם הסדרה)  סאיטמה הוא גם גיבור חובב שלא מרבה לדווח על מה שהוא עושה. לסאיטמה הוא מאסטר של סייבורג בשם ג'נוס שהסייבורג החביב הוא גיבור בדרגה הכי גבוהה.

קטע אהוב: הקרב שלו נגד חללית חייזרים שבאה להשמיד את כדור הארץ ובייחוד הקרב שלו נגד המנהיג שלהם שגם לו יש אותה מטרה כמו סאיטמה, אבל גם הוא לא יריב ראוי ולא מהווה אתגר לסאיטמה.

איש האגרוף הבודד || פרק הבכורה! | Fast-Sub

סדרה מעולה היית עושה עליה אם לא היו עושים עליה כבר בחירה מעניינת לדמות אהובה

מת על הסדרה הזאת (היא אפילו בפרופיל שלי)

היא כלכך מצחיקה. כלכך.

לגבי הדבר השני שאמרת גם עשו זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות, לכל אחד יש דעה שונה ואתה יכול לעשות גם וזה לא יפריע 🙂 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה King Dice אמר:

מת על הסדרה הזאת (היא אפילו בפרופיל שלי)

היא כלכך מצחיקה. כלכך.

לגבי הדבר השני שאמרת גם עשו זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות, לכל אחד יש דעה שונה ואתה יכול לעשות גם וזה לא יפריע 🙂 

אני יודע פשוט זה יותר גיוון ואני גם ממש אוהב את שתי הסדרות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה tamir revach אמר:

אני יודע פשוט זה יותר גיוון ואני גם ממש אוהב את שתי הסדרות

אוקיי, אהבתי 🙂

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם הסדרה : the seven deadly sins

שם הדמות : באן בן אל מוות

אופי: באן הוא היריב והחבר הכי טוב של הדמות הראשית מליודאס חבר במסדר האבירים שבעת חטאי המוות בתור חטא חמדנות השועל חטא חמדנות השועל בא ממנו כתוצאה מחמדנותו להשיג חיים ניצחיים (הוא השיג את חיי האל מוות שלו ממעיין) הוא גדל בתור ילד רחוב זרוק בלי הורים ואחות שמתה בגיל 4 והיה צריך לשרוד על ידי גנבות לבאן יש 2 יכולות מיוחדות 1 מהם נקראת צייד פיזי זה מאפשר לו לשאוב את כל הכוח הפיזי של יצורים חיים מרדיוס מסוים היכולת השנייה שלו נקראת צייד שועל המאפשר לו לגרום לחפצים כגון לבבות לזוז מעצמם לבאן יש פעילות יומית הנקראת השתכרות מאלכוהל בו הוא משתקר ואז נירדם באן שונא את כל בני האדם חוץ מג'ריקו שהלכה אחריו במסעו באן יעשה הכל למען החבר שלו הכי טוב מליודאס ואיליין אהובתו בת לגזע הפיות הוא הייתה השומרת של מעיין הנשמות היא דחפה אותו כמה פעמים והוא וויתר אבל היא והוא בילו שבוע ימים יחד ואז התחברו והתאהבו רק שאז השד האדום הגיע ורצח את שניהם אבל איליין נתנה לבאן את מיי האל מוות כדי שישרוד למעשה הוא היה מוכן לרצוח את מליודאס בשביל שהיא תחזור לחיים 

קטע אהוב : שהוא לקח את  הלבבות של 2 מעשרת הדיברות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רם כבר מכיר אותי בתור מישהו שלא מחבב אנימה, אבל בכל זאת אגיב עם מעטי המעט שכן ראיתי ואהבתי.

שם האנימה: נאון ג'נסיס אוונגליון (Neon Genesis Evangelion)
שם הדמות: שינג'י איקארי
אופי הדמות: שינג'י הוא אחת מהדמויות שאני יותר מחבב בסדרה הזו, או לפחות מרגיש כלפיו אמפתיה. הוא מתואר כאדם ששכנע את עצמו שהוא חסר ערך, ולכן מנסה להביא לעצמו ערך באמצעות עזרה לזולת ובכלל לנסות לא לברוח ממצבים קשים, כי הם אלו שיתנו לו משהו בחיים הלא חשובים שלו. הוא אדם נורא נורא רגיש ופגיע, ומציג אנושיות מסוימת שלא קיימת באנימות כיום שבו כל דמות היא חייתית ואחרי שהיא נופלת היא נואמת כמה שניות וקמה עם כוח חדש לגמרי. באופן כללי, כל דמות מנסה להציג רבד אנושי מסוים אחד בצורה כזו שיש התייחסות להרבה נושאים שונים שמרכיבים בן אדם, הן בתחושות והן ברכיבים דתיים יותר, או היסטוריים.
קטע אהוב: אני חושב שהסצינה האהובה עליי, וכנראה שגם על אלפי אנשים אחרים בתרבות הפופ (לאו דווקא היפנית) תהיה הסצנה הזו:

רוב הייחוד של הסצנה הזו בא לידי ביטוי בזה שאמנם הוא סוף הסדרה, אבל הוא לא הסוף של אוונגליון. נותרות שאלות פתוחות (לא אספיללר יותר מדי) והייחוד של הסצנה הוא שלמרות הכישלון שלו, למרות שהוא לא היה גיבור ולא קיבל כוח מיוחד שעזר לו בשנייה האחרונה לתת צעקה של שלוש שניות ואז להרביץ לאויב עד שהוא מת, הוא נכשל ואז עושה שינוי מנטאלי. הוא הבין שהחיים שלו כן חשובים והוא כן השפיע על אנשים, גם אם נכשל. לאנשים היה אכפת ממנו, וזה הכול. הוא לא היה צריך את כל קרבות הרובוטים הענקיים והאפיים שהיו בסדרה, הוא רק היה צריך לדעת שגם כשהוא נכשל, הוא חשוב. האנימה הזו היא בין היחידות שמציגות כישלון טבעי ונכון, בלי משהו לא ריאלי, פשוט כישלון. לא מעבר לכך. הסצנה שוחזרה בכמה וכמה סדרות מאוחר יותר, כמו בסטיבן יוניברס:

בעצם, הסצינה הזו, שכולם מברכים את הדמות הראשית היא קצת צינית, אבל היא הדרך של היוצר להראות את התמיכה של כל אחד ואחת מהדמויות של הסדרה תומכות בו בשינוי שלו, ואף על פי שנכשל, הן שמחות בשבילו ואוהבות אותו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. שם האנימה: Dr. stone

2. שם הדמות האהובה בסדרה: קרום (Chrome)

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו): שנים לאחר אירוע עולמי משונה שהפך את כל האנושות לאבן, נולד ילד בשם קרום. הוא נולד בכפר לא מפותח וגדל ללא השכלה וללא לימודים. למרות זאת, קרום נולד עם סקרנות שאינה יודעת שובע, וחקר את סביבת הכפר למיטב יכולתו. הוא אסף אבנים, עשבים, חצץ וכל דבר אחר שמצא ועשה ניסויים כדי לראות מה קורה להם. הקונפליקט העיקרי בסדרה הוא בין הדמות הראשית, סנקו, ולדמות המתנגדת לו, צוקסה. סנקו מאמין בקדמה ובמדע ורוצה להציל את כל האנושות, בעוד שצוקסה מאמין ברוע האנושי וחושב שאם כל האנושות תחזור לחיים הם יחזירו מלחמות, נשקים, ניצול חברתי, אי צדק זיהום סביבתי ועוד דברים נוראים איתם, ולכן הוא רוצה להחזיר לחיים רק את הצעירים והחזקים ליצור חברה לא מתקדמת טכנולוגית. חברה שחיה בהרמוניה עם הטבע. חברה שהוא רואה כאידיאלית. צוקסה גם מאמין שהדבר היחידי שעומד בדרכו הוא סנקו, מכיוון שבעזרת האינטלקט שלו והמידע שהביא מתקופת הציבילזציה, סנקו יכול ליצור נשקים מתקדמים ולהתנגד לצוקסה. קרום מראה שסנקו הוא לא האיום היחידי על האידיאולוגיה של צוקסה בכך שלא משנה באיזה תקופה או איזה השכלה בני אדם יקבלו, תמיד יהיה מישהו סקרן שאוהב להתעסק עם כל דבר ולראות מה קורה, ולכן אי אפשר באמת לכבות את להבת המדע.

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה: לאחר שסנקו מגלה כפר בעולם ללא ציביליזציה, אנשי הכפר מתייחסים עליו בתוקפנות. הם מעולם לא פגשו אדם שהגיע מחוץ לכפר שלהם, והאנשים היחידים מחוץ לכפר אמורים להיות פושעים שגורשו או צאצאיהם, ולכן הם לא רואים אנשים חדשים בעין יפה. לאחר שסנקו משתמש בתעלולי מדע פשוטים כדי להבהיל את שומרי הכפר חסרי ההשכלה, הם בטוחים שמדובר בכשפים וקוראים למכשף משלהם.  

נערך על-ידי Universin
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראשית, אני ידוע בתור אחד שלא חובב אנימות אבל אני ידוע בתור חובב דיונים 😉 לכן אני אגיב~ (אנימה שראיתי בילדות)

1. שם האנימה: מונסונו

2. שם הדמות האהובה בסדרה: אני אישית אוהב גם את ברן וגם את בייאל

3. אופי הדמות (מקווה שתרחיבו): ברן - הגאון של החבורה, מתלהב מכל חתיכת טכנולוגייה חדשנית ומחזיק בכל הגאדג'טים החדשניים כדי לעזור כמה שיותר לחבורה שלו, הוא מצויר בתור גיק רציני וחתיכת חופר שלא מפסיק לדבר, הוא שנון ומצחיק ותמיד ידע איך להרים את המורל ולהצחיק את החבורה גם ברגעים קשים ובאותו הזמן להיות ההיסטרי ביותר, הוא תמיד ילמד מידע חדש על הכול כדי להרחיב את הידע שלו ובכל מה שקשור למונסונו הוא מתרגש כמו ילד קטן, הוא עקשן שתמיד ישיג מה שהוא רוצה.

בייאל- בחור רגוע מאוד ואף לפעמים השלווה הזאת מטריפה את האחרים בחבורה, הוא אוהב לעשות מדיטאציות ובכלל להתעסק עם הרוחניות שלו ושל המונסונואים. הוא בעל חזיונות ורואה את העתיד, הוא תמיד אומר משפטי חוכמה שמתאימים למצב ויודע לדבר עם כל אחד ואחד בשפה שלו. בשביל למצוא חן בעיני אנשים הוא מוכן להשתנות ב-180 מעלות העיקר שיאהבו אותו. 

4. הקטע שאתם הכי אוהבים בסדרה: הקטע ששלושת הצוותים ליבת-טק, סטורם וקליפס נלחמו זה מול זה במערה עם  היהלום הירוק הענקי שנמצא באמצע באר שצ'ייס פוצץ אותו תוך כדי שהוא נכנס לאמצע הקרב וזורק מכשיר שיפוצץ את הבאר זה היה הקטע האהוב עליי.

המשך דיון פורה ומהנה~

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם הסדרה: Hunter x hunter 

שם הדמות האהובה עליי היא: Gon freecss 

Hunter X Hunter: 5 Times Gon Proved To Be The Best Shonen Protagonist (& 5  Times He Fell Short)

אופי הדמות: לא כל כך חכמה ( די טיפש), חברותי, אוהב, מעלה מורל 

למה בחרתי את הסדרה הזאת?: אין שאלה. זה בגלל שהיא הכי טובה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לכולם, כל אחד הביא תגובה עיניינית וארוכה, עם תוכן רב. הופתעתי לטובה 🙂

נשלח לחשבונתכם 20 זהב. 

תתחדשו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים