עבור לתוכן
Echo

מספר הצעות לליגה!

האם אתם בעד או נגד ההצעות?   

19 הצבעות

1. 1. הצעה I - שינוי ויזואלי/חזותי ב-"אוסף שלי" הכוללת הגדלת עובי המלל ושינוי צבע בהתאם לנדירות.

• בעד.
      19
    • נגד.
      0
  2. 2. הצעה II - בונוסים סמליים לשחקנים החוזרים מתקופה ארוכה שבה לא שיחקו במשחק.

• בעד.
      12
    • נגד.
      7
  3. 3. הצעה III - כתיבת סוג המתקפה וכוחה בלימוד מתקפות חדשות אצל הפוקימון בעת עליית רמות. 

• בעד.
      19
    • נגד.
      0

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Intrepid

הצעה I - שינוי ויזואלי/חזותי ב-"אוסף שלי" הכולל 2 עדכונים: 

• הגדלת עובי המילים.
  • שינוי צבע בהתאם לרמת הנדירות.  

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק - מבחינה עקרונית, ההצעה דומה למצב שהיה בעבר עם מעט שינוי - המצב כיום יחסית מציף קשיים, המלל בחלון דק, בלי יכולת הבחנה בין סוגי נדירות וסוגי הפוקימונים השונים כשכולם מופיעים בדרגת הנדירות בצבע אחיד - לבן. משמעות ההצעה אינה אומרת שיש להפוך את הדף למעין "בליל צבעים" לא מובן ואו לא מאורגן, אלא להחזיר עטרה ליושנה עם שינוי קל. בתור שראה כיצד החלון התנהל בעבר, לדעתי, השינוי רק יכול להועיל ולעזור לשחקנים ותיקים וחדשים. אני בטוח, שרוב השחקנים המתעסקים במסחר מבינים את הקושי הרב בלחפש האם יש להם פוקימון בדרגת נדירות מסוימת ורוב השחקנים שמתעניינים בקנייה גם מוצאים עצמם בבעיה לא קטנה בכדי גם לנסות להבין האם הוא נמצא בבעלותם או לא. יש שיוכלו לטעון שניתן להיעזר בחלונית החיפוש שנמצאת מעל, היא מועילה אך מסורבלת במקצת ודורשת הקדשה מיוחדת של זמן עם כתיבה באנגלית או עברית מדויקת (לעיתים ברמת הגרש - " ' "). בהתאם לכך, יצרתי תמונות שיוכלו להמחיש את הצעתי במחוז קנאטו:

am3cWzU.jpg

rvKEeG8.jpg

(*יש להדגיש שעובי המלל (שבתמונה הוא 600) והצבעים מייצגים הצעה בלבד ומחולקים לפי -
נדירים מאוד - #004085
מגות - #da0000
אגדיים - #ffc107)

~

הצעה II - בונוסים סמליים לשחקנים החוזרים מתקופה ארוכה שבה לא שיחקו במשחק.

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק - בניגוד למשחקים עולמיים, הדבר לא נמצא במשחק. לדעתי, נדבך חשוב במשחק הוא פנייה לקהל שעזב כרגע אך עתיד לחזור. לאותו קהל, פונים המשחקים במעין בונוסים סמליים אשר ערכם לא רב אך מעוררים תחושת סימפטיה כלפי המשחק ומעודדים חזרה למשחק. בונוסים אלה יכולים להינתן גם אחרי תקופה של כחודש ימים או יותר שבהם השחקן לא נכנס כלל למשחק (בהתאם למועד שתקבע ההנהלה הבכירה) ולא יוכלו לפגוע בכלכלת המשחק משום ערכם הנמוך (שגם נתון לשינוי). להפך, אני בטוח שהדבר יגרום לחזרה של שחקני עבר ולהגדלת היקף המשתמשים הפעילים בליגה (שיעזור דווקא ל-"להחייאת" הכלכלה במשחק). ערך הבונוס וההתראה יכולים להיות כדוגמת:

bbjRyVl.png

~

הצעה III - כתיבת סוג המתקפה וכוחה בלימוד מתקפות חדשות אצל הפוקימון בעת עליית רמות. 

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק - כיום, כולנו מסכימים שכאשר מגיעים לחלונית לימוד המתקפות יש מעין הנחת רווחה קלה, שעם זאת, מיד מתחלפת בקושי מסוים - אנו לא זוכרים את סוג המתקפות ואו את כוחה של כל מתקפה. בחלונית לא רשום מהו כוחם של המתקפות או מה סוגם, רק שם המתקפה. הדבר מאלץ לחפש את המתקפות או באמצעות פנייה לצ'אט  או בדרכים אחרות. יש לציין יחד עם זאת, שכאשר אנו נכנסים לחלונית לימוד המתקפות אין אפשרות לצאת ממנה - רק באמצעות לחיצה שרירותית לחלוטין (במידה ולא מוכנים עם תוכנית מתקפות) או ללחוץ על "אל תלמד". ההצעה תוכל להפחית משמעותית בזמן החיפושים ולסייע רבות לשחקנים שהתחילו את דרכם ונתקלים בקושי כשאינם יכולים או לא חושבים על תכנון המתקפות. הדבר יכול להיות דומה לכך - 

tPFt6pX.jpg

~

אשמח לשמוע את חוות דעתכם בנוגע להצעות בתגובות 🙂 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד  כל ההצעות אבל עדין יש לי שאלה לקשר שאלה 2 שבא אני האמת מיסתפק כמה זמן מדובר שהשחקן לא היה במשחק ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 25 דקות מגניב אמר:

בעד  כל ההצעות אבל עדין יש לי שאלה לקשר שאלה 2 שבא אני האמת מיסתפק כמה זמן מדובר שהשחקן לא היה במשחק ?

אממ יכול להיות שבועיים או חודש ואפילו חצי שנה תלוי בהנהלה הבכירה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

3 בעד

הראשונה רעיון נחמד גם לא כל כך מסובך לביצוע,

השנייה אולי תדרבן ותעזור לשחקנים חוזרים להישאר ,

השלישית אהבתי מאוד שהעלת את זה והייתה חסרה כבר הרבה זמן.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד ההצעות הראשונה והשלישית, שתיהן פותרות בעיות מאוד סמליות אבל מאוד מציקות שכל שחקן בליגה פוגש כמעט בכל יום.

בנוגע להצעה השניה, אני נגד - בתור שחקן שלפני חודש חזר משנתיים+ בלי לשחק, אני לא רואה סיבה לתגמל שחקנים על חזרה למשחק. חוץ מזה, כזה דבר יכול לגרום לשחקנים שמשחקים עכשיו בליגה סתם לעזוב לחודש בצורה רנדומלית כדי לקבל את הבונוס הזה כגמול "סתמי". אם שחקן מעוניין לחזור לשחק בליגה אחרי תקופה מחוץ למשחק הוא יעשה את זה למען ההנאה ולמען הכיף שחווה בזמנו בליגה ולא על מנת לקבל בונוס (חוץ מזה ששחקנים שלא משחקים כרגע לא ידעו בכלל שהבונוס קיים אז הם לא יחזרו לשחק בגללו, וחוץ מזה שבשביל ההנהלה לעקוב אחרי כל שחקן שחוזר אחרי חודש מחוץ לליגה זה סיוט ברמה מטורפת). מקווה שתבין 🙂 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהצעה מספר שניים מיותרת, זה שהם נכנסים אחרי כמה זמן לבקר ושתדחוף להם 10 זהב לא יהפוך אותם לשחקנים קבועים. זה אומנם לא הורס את הכלכלה שגם ככה לא הכי טובה במשחק אבל זה סתם גורם לאנשים שלא משחקים להיות עם זהב מיותר.

כל שאר ההצעות טובות - מזמן היו צריכים להוסיף אותם, יתרמו המון בנוחות המשחק 🙂

לפני 10 דקות Olympus אמר:

בעד ההצעות הראשונה והשלישית, שתיהן פותרות בעיות מאוד סמליות אבל מאוד מציקות שכל שחקן בליגה פוגש כמעט בכל יום.

בנוגע להצעה השניה, אני נגד - בתור שחקן שלפני חודש חזר משנתיים+ בלי לשחק, אני לא רואה סיבה לתגמל שחקנים על חזרה למשחק. חוץ מזה, כזה דבר יכול לגרום לשחקנים שמשחקים עכשיו בליגה סתם לעזוב לחודש בצורה רנדומלית כדי לקבל את הבונוס הזה כגמול "סתמי". אם שחקן מעוניין לחזור לשחק בליגה אחרי תקופה מחוץ למשחק הוא יעשה את זה למען ההנאה ולמען הכיף שחווה בזמנו בליגה ולא על מנת לקבל בונוס (חוץ מזה ששחקנים שלא משחקים כרגע לא ידעו בכלל שהבונוס קיים אז הם לא יחזרו לשחק בגללו, וחוץ מזה שבשביל ההנהלה לעקוב אחרי כל שחקן שחוזר אחרי חודש מחוץ לליגה זה סיוט ברמה מטורפת). מקווה שתבין 🙂 

לגבי מה שאמרת אני מסכים איתך בחלק הראשון, בחלק של ההנהלה אני לא מסכים, אני מאמין שאפשר לשחק עם הזמנים שהשחקנים רעננו במשחק, זה אפילו דיי קל לדעתי.  ולעשות את זה כביכול "אוטומטית".

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה Olympus אמר:

לפני 1 שעה Camelot אמר:

אני חושב שהצעה מספר שניים מיותרת, זה שהם נכנסים אחרי כמה זמן לבקר ושתדחוף להם 10 זהב לא יהפוך אותם לשחקנים קבועים. זה אומנם לא הורס את הכלכלה שגם ככה לא הכי טובה במשחק אבל זה סתם גורם לאנשים שלא משחקים להיות עם זהב מיותר.

כל שאר ההצעות טובות - מזמן היו צריכים להוסיף אותם, יתרמו המון בנוחות המשחק 🙂

לגבי מה שאמרת אני מסכים איתך בחלק הראשון, בחלק של ההנהלה אני לא מסכים, אני מאמין שאפשר לשחק עם הזמנים שהשחקנים רעננו במשחק, זה אפילו דיי קל לדעתי.  ולעשות את זה כביכול "אוטומטית".

קודם כל אני מודה על שהצבעתם ותודה רבה ^^ עכשיו רק אשמח להבהיר כמה דברים למצביעים בעתיד - 

משך הזמן שיקבע הוא לפי שיקולי ההנהלה הגבוה בלבד זה יכול להיות חודש, חצי שנה ואולי אף שנה מה שלא יגרום לשחקנים באופן שרירותי להחליט שהם יוצאים לחופשה בכדי לקבל את הבונוס כתגמול "סתמי" ואותו דבר בנוגע לגודל התגמול - זה יכול להיות מטבעות או כסף בלבד או זהב. אני לא חושב ששחקן מן השורה שפעיל במשחק יחליט על חופשה רנדומלית בשביל לקבל 5 זהב או לחלופין 3 מטבעות או 10,000 כסף כשאפשר לקבל אותם בפעולות יומיות בגלגל או בקרבות נגד מאמנים. מבחינת תקשורת, בתור שחקן שגם עזב לשנתיים+ וחזר, עדיין הייתי בקשר, בדומה ל-RealMadrid, Rabota ו-Zion שסביר להניח עדיין שמרו על הקשרים החברתיים שלהם. מכך בעצם שחקן אחד יכול להעביר מידע לאחר. תגמול השחקנים דרוש לא כדי להחזיר את השחקנים לאותו יום ספציפית, אלא כדי להראות שהמשחק כביכול דואג להם ו-"רוצה" שיחזרו לשחק. וכמו ש-Proshot אמר, מבחינה מעשית רוב הדברים ברי יישום במיוחד כשיש את האופציה של מתן בונוסים וקנסות במשחק 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד הצעות 1 ו3 הצעות מצוינות.

הצעה 1: תעזור להתמצא יותר באוסף שלי ולמצוא מהר יותר את הפוקימון שאתה צריך מבחינה ויזואלית האוסף שלי יראה יותר יפה ומסודר,אין צורך להגדיל את המילים הם בסדר כמו שהם כרגע ולא צריכות שינוי.

הצעה 3: הצעה שתחסוך זמן אתה תידע ישר איזה סוג ותקפה היא,יחסוך זמן ויחסוך יתלבטויות כי אתה לא מכיר את המתקפה,אבל אני חושב שאתה מתכוון יותר למתקפות האחרות האלה שהפוקימון יודע  שגם לידם יהיה את סוג המתקפה וכמה כוח היא,ואז ישר תידע איזה מתקפות או אפשרות נוספת לעשות קישור לדף הפוקימון שלומד את המתקפה כדי שתוכל להתבונן ולהחליט איזה מתקפה להוציא.

צריך לבקש לפי דעתי לעשות את שלושת ההצעות ביחד בהצעה ה3 שיהיה ליד השם של המתקפה סוג וכמות כוח ליד המתקפות שהפוקימון יודע גם סוג וכוח של המתקפה וקישור לפוקימון שלומד את המתקפה.

נגד הצעה 2

הצעה 2: הצעה רק תוריד למשחק אתה מחלק לשחקנים שלא שיחקו במשחק סתם זהב ואם הם יתחברו לא מחייב שהם ישארו במשחק יכול להיות שהם רק יתחברו להגיד שלום וללכת או שהם יתחברו פעם ב.... ואת הזהב או החפצים שיקבלו יביאו למשהו אחר ''יתרמו'' במילים אחרות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד בעד ובעד

כול הרעיונות מושלמים  כמוך

כול הכבוד על הרעיון 🙂 

מצפה לראות אשכולות שלך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים