עבור לתוכן
LmpAviv

מספר הצעות ושינויים

הצעה מספר 1 שינוי בית הרבייה למגות   

19 הצבעות

1. 1. הצעה מספר 1 שינוי בית הרבייה למגות

• בעד,אשמח לדעה בתגובות
    • נגד,אשמח לדעה בתגובות
  2. 2. הצעה מספר 2 שינוי הסוחרים לרמות 100

• בעד,אשמח לדעה בתגובות
    • נגד,אשמח לדעה בתגובות

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Rabota
ההצעה:  ההצעה הראשונה היא שינוי בבית רבייה ברביית מגות.

הסיכוי להצלחה ברביית מגות נכון לעכשיו הוא 17% והסיכוי להצלחה ברביית אגדי הוא 22%,

כפי שידוע בבית הרבייה כל אחוז חשוב ויכול לשנות רבייה במיוחד שמדובר ברביות ללא אבן של אגדיים ומגות

השינוי שאני חושב שצריך לעשות לשנות את האחוזים שמורידים שעושים רביית מגות ל7%.

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: ההצעה תתרום שהבית רבייה יהיה מקום אפשרי והגיוני להשיג עוד דברים חוץ מנכחדים ודברים שכבר אי אפשר להשיג.

הצעה 2: שינוי החלפת הסוחרים בפוקימונים ברמות 100

נכון לעכשיו אם מחליפים פוקימון כלשהו רמה 100 בסוחרים מקבל פוקימון רמה 98 שאחרי קרב אחד עולה ל99 וצריך ברמה הזאת להשלים EV

לכל הסטאטים וגם לעשות הקפצה שכבר אי אפשר כי הוא רמה גבוהה מידיי

המהלך החכם הוא לשמור את הפוקימון רמה נמוכה בשביל הסוחרים אבל לא תמיד נוח לשמור את הפוקימון רמה נמוכה כי רוב הסטאטים מתגלים אחרי השינוי מצב ושם אתה באמת מבין אם אתה רוצה לשמור את הפוקימון או להחליף/למכור

ההצעה שלי היא לשנות את הרמה שמקבלים את הפוקימון לרמה 97/96 שיהיה אפשרות לתקן את הפוקימון שיהיה שימושי

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: שאנשים שכבר העלו את הפוקימון לרמה 100 לא יהיו חייבים להיפטר ממנו אם לא רוצים ואפשר להחליף ולהשתמש באופציה הזאת כאפשרית ולא כלא שווה בעליל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצעה 1: נגד, הסיכוי לרביית מגות כבר עלה מ-15% ל-17%, הייתה חשיבה מאחורי המספר הספציפי הזה(מבחינת עלות הרבייה+מצב המסחר בליגה+עוד חישובים שלא ניתן לפרט עליהם), ההנהלה  הלכה לקראת השחקנים והעלתה את האחוזים לרבייה מוצלחת של מגה ב-2%, לא רואה סיבה שצריך להעלות את הסיכוי יותר מנוכח הסיבות הבאות:

• ברביות אתה יכול לשלוט בפוקימון אותו תרצה
  • במקרה של מגה מיוטו X/Y אתה תעקוף תשלום של 150 על פיתוח שהוא בנוסף לכך גם 50/50,כלומר יש סיכוי שיצא לך מגה מיוטו Y
  • מגה מיוטו בין הפוקימונים היותר נחשקים בשוק כיום, ברגע שיהיה קל יותר להוציא אותו ברביות הערך שלו ירד

הצעה 2: בעד, אני מסכים שיש בעיה מסוימת בלהחליף פוקימון שהוא רמה 100 בסוחרים ולקבל פוקימון רמה 98 שלאחר קרב אחד עולה לרמה 99, אך הפתרון לבעיה יותר פשוט לטעמי, אין בעיה לאמן פוקימון ברמה 98 אימון EV וגם לבצע הקפצה(עשיתי את זה בעצמי) לכן הפתרון הוא שהפוקימון לא יקפוץ לרמה 99 לאחר קרב אחד ובמקום ישאר ברמה 98 ואז יתאפשר אימון EV+הקפצה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות Pyrana אמר:

הצעה 1: נגד, הסיכוי לרביית מגות כבר עלה מ-15% ל-17%, הייתה חשיבה מאחורי המספר הספציפי הזה(מבחינת עלות הרבייה+מצב המסחר בליגה+עוד חישובים שלא ניתן לפרט עליהם), ההנהלה  הלכה לקראת השחקנים והעלתה את האחוזים לרבייה מוצלחת של מגה ב-2%, לא רואה סיבה שצריך להעלות את הסיכוי יותר מנוכח הסיבות הבאות:

• ברביות אתה יכול לשלוט בפוקימון אותו תרצה
  • במקרה של מגה מיוטו X/Y אתה תעקוף תשלום של 150 על פיתוח שהוא בנוסף לכך גם 50/50,כלומר יש סיכוי שיצא לך מגה מיוטו Y
  • מגה מיוטו בין הפוקימונים היותר נחשקים בשוק כיום, ברגע שיהיה קל יותר להוציא אותו ברביות הערך שלו ירד

הצעה 2: בעד, אני מסכים שיש בעיה מסוימת בלהחליף פוקימון שהוא רמה 100 בסוחרים ולקבל פוקימון רמה 98 שלאחר קרב אחד עולה לרמה 99, אך הפתרון לבעיה יותר פשוט לטעמי, אין בעיה לאמן פוקימון ברמה 98 אימון EV וגם לבצע הקפצה(עשיתי את זה בעצמי) לכן הפתרון הוא שהפוקימון לא יקפוץ לרמה 99 לאחר קרב אחד ובמקום ישאר ברמה 98 ואז יתאפשר אימון EV+הקפצה.

מעריך תדעה,

צודק שאפשר גם ב98 אבל ב97 גם תוכל לעקוב מבלי לספור קרבות וEV של כל קרב בשביל להגיע לEV.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד ההצעה השניה  חושב שהיא תעזור מאוד בנוגע לנושאי אימוני הEV יתן יותר אינדקציה לחזק את הפוקימון כמו שצריך 

נערך על-ידי Leafeon
...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד ההצעה השנייה מהסיבות שהוזכרו מעליי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם אופיר ב-2 הנושאים, אין סיבה להעלות סיכויי רבייה למגות אבל להוריד את הרמה של פוקימון שמתקבל מהסוחרים זה הגיוני והכרחי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לגבי ההצעות:

ההצעה הראשונה - היא הצעה טובה והרעיון יחסית חיובי כמו גם הכוונות אבל הבעיה המרכזית כאן היא מגה מיוטו איקס ועוד פוקימוני מגות אחרים.. לא מזמן ראינו בבית הרבייה שמנסים להרבות מגות מיוטו איקס בתקווה לקבל אחד עם IV גבוה וגם מצבים טובים.. הורדת סיכויי ההצלחה תגרור לזה שניתן יהיה להרבות מגות ביתר קלות וכמו שאופיר אמר - סוג של "תעקוף" את הפיתוח הרגיל...

ההצעה השנייה - אני בעד חזק, זה רעיון מאוד טוב ומאמין שב-3 רמות ניתן לסיים אימון EV מלא בלי כ"כ בעיה במידה ונלחמים במקומות שנותנים אימון לכמה סטאטים או אם נלחמים ברמות נמוכות. 

בכל אופן אני בטוח שכולנו נשמח לשמוע עוד רעיונות טובים שיש לך ותמשיך כך! ^^ 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצעה 1 נגד מהסיבות שמוזכרות מעליי

הצעה 2 בעד טוב גם מהסביות שמעלי אבל לא רק

אולי מכיוון שאין לי פוקימונים רמות 100 אז לא ראיתי את הבעייה

אבל אני מבין את הקושי באימון EV במהירות שכזו

שלא כמו שבתגובות מעלי לא מסכים אם זה שזה "לא אפשרי"

אין כזה דבר "לא אפשרי" מי שמנסה רואה שזה מתחיל מ"לא אפשרי" והופך לקשה הופך למאתגר ואז להצלחה 🙂 

כך את זה כמשפט לחיים 🙂

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצעה 1 נדחתה.

הצעה 2 אושרה לתקופת ניסיון. הרמה בסוחרים תרד ברמה אחת.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...