עבור לתוכן
The King of Demons

סיום הלימודים.

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

סוף סוך סיימנו את הלימודים והתחלנו את החופש הגדול אבל רגע איך אתם מסכמים את השנה שלכם?

אני מסכם את השנה שלי בלימודים בתור שמחה אך גם עצובה מאוד.

שמחה בגלל שאני יב' וסיימתי את הבגרויות בהצלחה(לפחות מקווה ככה חח) ואני יכול להתחיל סוך סוך את החופש ברוגע עד לגיוס שלי או יותר נכון למכללה שלי אני עושה יג' יד'.

עצובה בגלל שאני הולך לעזוב את החברים שהייתי איתם 12 שנים באש ובמים בקושי ובהכל זה קשה להפרד אחרי כל כך הרבה זמן.

אבל היי! בשביל מה יש וואצפ כדי לשמור על קשר חחחח.

בחופש אני מתכנן לצאת עם החברים לאיזה טיול בצפון של כמה ימים לחגוג ולשמוח לפני שכל אחד ילך לדרכו.

איך אתם הייתים מסכמים את השנה שלכם בלימודים ומה התכנונים שלכם לחופש? מוזמנים לשתף.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אמאל'ה! שמח שיש עוד אדם שחווה את אותם הדברים שאני מרגיש עכשיו~ המעבר הזה מהתיכון לצבא והעזיבה הזאת של כל החברים והאנשים שהיו איתך קצת מוזרה... יש לי גם רגשות מעורבים והאמת שהייתי רוצה לשמור על קשר עם כמה אבל בטוח עד כמה שהחיים מראים דברים אחרת ובסופו של דבר אולי לכל אחד יש תחליף וזה די מעניין לראות מה העתיד הקרוב יוביל ויביא איתו~

בכל אופן, אני את הלימודים שלי מסיים ביום חמישי בשבוע הבא, והאמת? יש כמה דברים לא פתורים שעוד לא הצלחתי לעשות אבל מקווה שאצליח... מה אומרים? יהיה לי את ההזדמנות האחרונה הזו לסיים את מה שרציתי? P:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות Mémoire אמר:

אמאל'ה! שמח שיש עוד אדם שחווה את אותם הדברים שאני מרגיש עכשיו~ המעבר הזה מהתיכון לצבא והעזיבה הזאת של כל החברים והאנשים שהיו איתך קצת מוזרה... יש לי גם רגשות מעורבים והאמת שהייתי רוצה לשמור על קשר עם כמה אבל בטוח עד כמה שהחיים מראים דברים אחרת ובסופו של דבר אולי לכל אחד יש תחליף וזה די מעניין לראות מה העתיד הקרוב יוביל ויביא איתו~

בכל אופן, אני את הלימודים שלי מסיים ביום חמישי בשבוע הבא, והאמת? יש כמה דברים לא פתורים שעוד לא הצלחתי לעשות אבל מקווה שאצליח... מה אומרים? יהיה לי את ההזדמנות האחרונה הזו לסיים את מה שרציתי? P:

חחחח איזה כיף לשמוע כאילו לא שאתה עוזב אלא שאתה כמוני חחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 18 דקות Mémoire אמר:

אני מגיב כי אני אוהב את שניר חחחחחחח 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שנה מצחיקה רצח שלפחות אני עשיתי אותה ככה בכיתה שלי?

מבחינת לימודים- סביר פלוס מינוס.

הכרתי כל כך הרבה חברים חדשים בשנה הזאת.

שנה ממש טובה, ואני כר מתגעגע לילדים החסרי מודעות בכיתה שלי שמשחקים מיקמק ומעלים את זה ליוטיוב ולערסי צעצוע שחיים בסרט.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים