עבור לתוכן
נתנל

סיקור אנימה-תלתן שחור.

Recommended Posts

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי.

בסיקור היום נדבר על האנימה הבאה:

סיקורי מנגה: תלתן שחור (Black Clover)‎ - YouTube

מס' פרקים: 133(וממשיך לצאת).

עונות: 1.

זמן פרק: 24 דקות.

ז'אנרים: אנימה הרפתקאות פנטזיה פעולה קומדיה

סוג: TV.

גיל לצפייה: 13+

תקציר:

אסטה ויונו ננטשו יחדיו באותה הכנסייה ובאותו היום, ולא נפרדו אף לרגע מאז. כילדים הם הבטיחו שהם יתחרו אחד בשני כדי לראות מי יהיה קיסר הקסם הבא. עם זאת, ככל שהם גדלו, כך גם גדלו ההבדלים בניהם.
יונו הוא גאון עם שליטה ומיומנות אדירה בקסם שלו, בעוד שאסטה לא יכל להשתמש בקסם כלל וניסה לפצות על כך עם אימונים פיזיים מפרכים.
כשהם קיבלו את גרימווארים שלהם בגיל 15, יונו קיבל ספר מרהיב עם תלתן בעל ארבעה עלים, בעוד שאסטה לא קיבל כלום.
עם זאת, כאשר נבל איים על חיו של יונו, אסטה קיבל גרימוואר עם תלתן בעל חמישה עלים, תלתן שחור!
עכשיו שני החברים יוצאים לעולם הגדול, כששניהם הולכים לעבר אותה המטרה!

בעולם התלתן השחור יש ממלכה בשם התלתן שיש בהם 6 יחידות של אביר קסם.

מהיחידה הטובה ביותר עד ליחידה הפשוטה ביותר.

דמויות מרכזיות:

תלתן שחור פרק 20 – Squirrel Sub

אסטה: אסטה הוא ילד בין היחידים בעולם ללא כוח קסם. מה שמיוחד באסטה שאחרי הקרב עם הנבל הוא קיבל גריאמור שהביא לו יכולת של חרב מיוחדת שיכולה לבטל קסמים של אחרים ובכך הוא הפך להיות בין האנשים היחידים בעולם שיכולים לבטל קסם. החלום של אסטה הוא להיות קיסר הקסם אך יש לו עוד דרך ארוכה עד שיגיע לזה.

אסטה התקבל בקושי ליחידת הקסם הכי פשוטה שיש בממלכת התלתן.

תלתן שחור פרק 13 – Squirrel Sub

יונו: יונו הוא ילד מיוחד שקיבל את הגריאמור האגדי של תלתן בעל 4 עלים שהיה לקיסר הקסם. הוא מתחרה עם אסטה על התואר קיסר הקסם. בשונה מאסטה יונו יש פוטנציאל אדיר להיות קיסר הקסם הבא.

בהתחלה ליונו לא באמת היה את החלום הזה עד שאסטה הראה לו שבשביל שיכול להגן על משפחתו וחבריו הוא חייב להיות חזק והרי קיסר הקסם מגן על כולם. ככה התחיל לה התחרות בין אסטה ליונו על התואר קיסר הקסם.

יונו התקבל ליחידת אביר הקסם הטובה ביותר שיש בממלכת התלתן.

בלאק קלובר / תלתן שחור - פתיח 3 בעברית (קאבר)‎ - YouTube

קיסר הקסם: קיסר הקסם הוא המכשף החזק ביותר בעולם של תלתן שחור. הוא מגן ממלכת התלתן ומוודא שאין מישהו שרוצה להרוס אותה.

כוחותיו אדירים ועצומים לעומת מכשפים אחרים בסדרה.

קיסר הקסם גם קובע את הדרגות של אביר הקסם בהתאם לפעולות ולמשימות שעשו ורמת ההצלחה שלהם.

Noelle Silva | Black Clover Wiki | Fandom*קרדיט לאובלורד על התמונה.

נואל: נואל ביחד עם אסטה באותה יחידה של אבירי קסם. אפילו שנואל היא בת מלוכה היא נחשבת ככישלון בעינה אחיה בגלל שאינה יכולה לשלוט בקסם שלה.

בעקבות כך היא התקבלה ליחידת אביר הקסם הכי פשוטה מבין כולם.

חלומה של נואל הוא לשלוט בקסם שלה. היא גם די מאוהבת באסטה.

דעתי האישית על הסדרה: סדרה מאוד טובה ממליץ בחום לראות. אני בעצמי כרגע בפרק 30 ונהנה רצח.

קישור לצפייה: https://sdarot.work/watch/3209-black-clover-תלתן-שחור/

אשמח לתגובות וההערות בנושא(רזיאל אל תרצח אותי על חוסר הידע שלי ועל כמות הפרקים שאני נמצא בה חחחחח).

אם תרצו שאעשה סיקור לגבי סדרה שלכם שאתם רוצים תגידו לי ואני יעשה. עד אז קריאה מהנה.

נערך על-ידי נתנל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה אנימה אני כרגע קורה תמנגה וראיתי את כל הפרקים אחלה אנימה ומנגה חבל שכרגע היא נמצאת בהפסקה לא יצא מספר שבועות פרק חדש במנגה ובאנימה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה סיקור, התחלתי לראות את האנימה ולא התחברתי לצערי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה אנימה, סיקור מעולה, התרגום נוראי  תלתן שחור נשמע כל כך גרוע, גם קיסר הקסם נשמע איום ונורא ובגלל זה אני שונא תרגום בעברית חח.

מה שאני אוהב באנימה הזאת לעומת אנימות אחרות מהז'אנר זה שבכל הפרקים עד עכשיו היו אולי 5 פרקי פילר וכל הזמן העלילה מסתבכת עוד ועוד, בהחלט מחכה שיחזור בקרוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיקור מצוין ומפורט.

(לא מתחבר לאנימות...).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים