עבור לתוכן

Recommended Posts

netflix 

כמו שאתם יודעים החופש הגדול מתקרב ומי לא אוהב לשים בטלוויזיה סדרה או סרט טוב ולאכול פופקורן ולשתות משהו קר אז אני הבאתי סרטים/סדרות מומלצות שיש בנטפליקס לצפייה 

סרטים

פעולה:                                                      רומנטיקה:                                        קומדיות:                                                 מדע בדיוני:

צלף אמריקאי (גיל 13+)                              דוכן הנשיקות (גיל 13+)                      שוב בן 17 (גיל 13+)                                 הגל החמישי (גיל 13+)

מחתרת השישה  (גיל+16)                          הקיץ האחרון (גיל 13+)                      אל תתעסקו עם הזוהן (גיל 13+)             גוסט ריידר (גיל 13+)

טיילר ריק: חילוץ (גיל 16+)                          חיים כמו שמכירים (גיל 13+)              תעלומת רצח (גיל 13+)                          גודזילה (גיל 13+)

הטיהור הראשון (גיל 16+)                           כשהשלג יורד (גיל 13+)                      מגודלים 1+2 (גיל 13+)                           זיכרון גורלי (גיל 13+)

סדרות

פעולה:                                      רומנטיקה:                              קומדיות +מתח:                          מדע בדיוני:

הפלאש (גיל 13+)                                   חופים של סודות (גיל 16+)                   לוציפר (גיל 13+)                                       הרפתקאותיה מצמררות של סברינה (גיל 16+)

החץ (גיל 16+)                                        אחת שיודעת  (גיל 16+)                      נמלטים (גיל 16+)                                       המסדר (גיל 16+)

נמלטים (גיל 16+)                                    אליטה (גיל 16+)                                איי זומבי (גיל 16+)                                     ציידי הצללים (גיל 16+)

ה100 (גיל 16+)                                      רעבים (גיל 16+)                                  אדם זר (גיל 13+)                                        איך לגדל גיבור-על (גיל 7+)

המידע נלקח מאנשים שצופים בסדרות רבות בנטפליקס והמליצו אני בטוח שיש עוד הרבה סדרות וסרטים מהסוגים האלה שהם טובים רציתי להביא את הפחות מוכרים כדי שכולם יהנו מהן אם אין לכם סדרה או סרט מעניין פה אתם יכולים לשלוח לי במשחק הודעה אמליץ לכם על עוד סדרות overlord (נתנאל)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למרות שאין לי נטפליקס,יש לי אתר שבו אני רואה איזה סדרה שאני רוצה 🙂

ממליץ בענק על הפלאש והחץ.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש מצב למשהו לגיל 12 וממליץ על פולר האוס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות Hero אמר:

למרות שאין לי נטפליקס,יש לי אתר שבו אני רואה איזה סדרה שאני רוצה 🙂

ממליץ בענק על הפלאש והחץ.

איזה אתר??

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר סדרות טובות מגיל 12 ומטה אבל רוב הסדרות רשום 13-16 אבל הן בהן תוכן חוץ מלוציפר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים