עבור לתוכן
גרי הבמרוגרי

אחת ולתמיד, דואה ליפה הוציאה פוסט נגד ישראל?

Recommended Posts

כפי שחלקנו יודעים, הכוכבת דואה ליפה בעלת ה49 מיליון עוקבים שלה באינסטגרם, אמ"ש הוציאה פוסט שהוא נגד ישראל, חבר של דואה ליפה הוא אנטישמי אנטי ישראל, שונא הוא ומשפחתו את ישראל באופן מוגזם.

מכיוון שהוא חבר של דואה ליפה, והוא בן אדם שיש לו שטיפת מוח רצינית שהעביר אותה לדואה ליפה, היא הקשיב לכל הקשרים.

דואה ליפה הוציאה פוסט חדש של חיילי צהל "מתעללים" בילדים פלסטינים,

והרי, איך העולם הזה מתנהל?

כך בדיוק, תמיד השנייה של התמונה בקטע שהיא צולמה, נרחם על אותם הילדים שתפסו אותם, 

אבל האם דואה ליפה באמת יודעת מה הלך שמה.

לא!

כי היא רק ראתה צד אחד

היא יודעת מה זה לגור בישראל שכל רבע שנה יש אזעקות ומלחמות?

ועוד מגדירה אותנו לרוצחים

התמונות שדואה ליפה פירסמה:

z4ermnkdnjfz.png

nkx5azyjdmqm.png

youdfzmyzkt3.png

אל תחשבו לשנייה לרחם!

לשנייה!

הילדים בתמונות עברו את הגבול של עזה וישראל,

חלק שמה זרקו אבנים על חיילי צה"ל

חלק שמה ניסו לדקור.

וחלק שמה זרקו שמה דברים מסוכנים מאוד.

עצוב שדואה ליפה (הזמרות האהובות עליי, בעבר..) משתמשת בכל הכוח שלה להפיץ שנאת חינם ושקרים,

עכשיו היא גורמת שהרבה יותר אנשים ישנאו אותנו, 50M עוקבים. 

למה להפיץ שקרים?

בושה.

בנוסף,

דואה ליפה הוסיפה בטוויטר שלה את המשפטים האלה:

(אתרגם לעברית)

"ישראל הם רוצחים את הפלסטינים המסכנים! עזרו לפלסטין"

גם ב2014 בתקופת צוק איתן סלינה גומז שזאת זמרת אחרת אמרה

"תתפללו בשביל עזה!"

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זמרת מצוינת, אין לה מושג על מה היא מדברת. לא ממש אכפת לי מה היא אומרת.

הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים.

כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה.

תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה.

ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן.

נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב.

דברים לסיום:

אל תתנו לתגובות שנאה כלפי ישראל שאתם רואים להשפיע על מצב הרוח שלכם.

גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון.

אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים.

יום טוב חברים

נערך על-ידי rahunina

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות rahunina אמר:

הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים.

כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה.

תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה.

ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן.

נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב.

דברים לסיום:

גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון.

אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים.

יום טוב חברים

עדיין לא הבנתי נגד מי אתה

דואה ליפה או נגדי?

לפני 2 שעות rahunina אמר:

דברים לסיום:

יום טוב חברים

אני מדבר לסוף:

חבר שלה עשה לה שטיפת מוח, אם יסבירו לה שהיא טועה, אז היא תבין משהו.

ותאכלס, אי אפשר להאשים אותה

חבר שלה המפגר הזה שטף לה את השכל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לדברים כמו מי היה פה וזכות מי לשלוט, בעולם מעוותים כלכך את המציאות בישראל שבכלל הזוי להתייחס אפילו להרבה טענות. אנשים מקבלים מידע שגוי וישר שופטים, מבלי לבדוק ולחקור קודם כל מה בכלל קורה פה... כי כשכל הבסיס הוא שקר אין מה לדבר עד שהשקר יעלם, למרות שכמובן צריך לדבר כדי שזה יקרה - רק בצורה הנכונה.  ככל שהאדם שמולך בטוח בשקרים האלה, כך האתגר שלך גדול להסביר לו את האמת, והסיכוי שלא תצליח גבוה במיוחד כשאין לך את היכולות והכלים. אם הוא בא בגישה של לתקוף, לקלל ולריב, בדרך כלל עדיף לחסוך אנרגיות כי לצעוק עליו חזרה לא ישנה כלום בסוף. רוצה לשנות את דעתו של השני? תראה שהוא מוכן בכלל להקשיב ולנהל שיחה בוגרת, או שתוביל אותו לשיחה כזאת אחרת לא עשית כלום חוץ מלהוציא עצבים. שורש הבעיה הוא לא רק הנושא הזה, כל בן אדם מניח הנחות בחיים שלו ביום יום בצורה שגויה מבלי לעשות אימות עם עצמו לגבי הנתונים, אולי 99.9 אחוז מאיתנו. יש כמויות אדירות של שונאי ישראל "שטופי מוח" שממש רואים אותנו כרוצחים בדם קר המתעללים בפלסטינים כתחביב, חלקם הגדול כנראה ישארו עם אותן מחשבות לעוד הרבה שנים במקרה הטוב. בני אדם נוטים מאוד להאמין לדברים ורק ואז לחשוב, ברגע שתהיה בן אדם שקודם כל חושב, מתבסס על עובדות ויודע להפריד בין עובדות לדעות ואמונות... ככל שתהיה כזה, תוכל לגרום למי שתדבר איתו לראות את המציאות בצורה נכונה. המפתח הוא לבדוק את עצמך ואת המחשבות שלך, לחפש את האמת ממש כמו שופט אובייקטיבי ולהיות מוכן לחשוב הכל כולל הכל כשתגיע למסקנות, גם להיות בספקות זה בסדר. כמו שrahunina אמר אל תתרגש מדי מהאשמות של מפורסמים או אחרים, הם בסך הכל לא כלכך שונים ממך מהבחינה שכשעולות לך מחשבות מסוימות בחיים, אתה המון פעמים ממהר להאמין להן במקום להטיל ספק ולבדוק אם הן נכונות ומה האמת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 שעות Yonatan אמר:

בלי קשר לדברים כמו מי היה פה וזכות מי לשלוט, בעולם מעוותים כלכך את המציאות בישראל שבכלל הזוי להתייחס אפילו להרבה טענות. אנשים מקבלים מידע שגוי וישר שופטים, מבלי לבדוק ולחקור קודם כל מה בכלל קורה פה... כי כשכל הבסיס הוא שקר אין מה לדבר עד שהשקר יעלם, למרות שכמובן צריך לדבר כדי שזה יקרה - רק בצורה הנכונה.  ככל שהאדם שמולך בטוח בשקרים האלה, כך האתגר שלך גדול להסביר לו את האמת, והסיכוי שלא תצליח גבוה במיוחד כשאין לך את היכולות והכלים. אם הוא בא בגישה של לתקוף, לקלל ולריב, בדרך כלל עדיף לחסוך אנרגיות כי לצעוק עליו חזרה לא ישנה כלום בסוף. רוצה לשנות את דעתו של השני? תראה שהוא מוכן בכלל להקשיב ולנהל שיחה בוגרת, או שתוביל אותו לשיחה כזאת אחרת לא עשית כלום חוץ מלהוציא עצבים. שורש הבעיה הוא לא רק הנושא הזה, כל בן אדם מניח הנחות בחיים שלו ביום יום בצורה שגויה מבלי לעשות אימות עם עצמו לגבי הנתונים, אולי 99.9 אחוז מאיתנו. יש כמויות אדירות של שונאי ישראל "שטופי מוח" שממש רואים אותנו כרוצחים בדם קר המתעללים בפלסטינים כתחביב, חלקם הגדול כנראה ישארו עם אותן מחשבות לעוד הרבה שנים במקרה הטוב. בני אדם נוטים מאוד להאמין לדברים ורק ואז לחשוב, ברגע שתהיה בן אדם שקודם כל חושב, מתבסס על עובדות ויודע להפריד בין עובדות לדעות ואמונות... ככל שתהיה כזה, תוכל לגרום למי שתדבר איתו לראות את המציאות בצורה נכונה. המפתח הוא לבדוק את עצמך ואת המחשבות שלך, לחפש את האמת ממש כמו שופט אובייקטיבי ולהיות מוכן לחשוב הכל כולל הכל כשתגיע למסקנות, גם להיות בספקות זה בסדר. כמו שrahunina אמר אל תתרגש מדי מהאשמות של מפורסמים או אחרים, הם בסך הכל לא כלכך שונים ממך מהבחינה שכשעולות לך מחשבות מסוימות בחיים, אתה המון פעמים ממהר להאמין להן במקום להטיל ספק ולבדוק אם הן נכונות ומה האמת

לול, אז האשכול שעשיתי הוא לא טוב?

אני עם הפרעות קשב וריכוז התעסקתי בקריאה זה למה לא עשית הדגש על הדברים.

בקיצור יונית, אתה נגד מה שדואה ליפה אמרה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות גרי הבמרוגרי אמר:

לול, אז האשכול שעשיתי הוא לא טוב?

אני עם הפרעות קשב וריכוז התעסקתי בקריאה זה למה לא עשית הדגש על הדברים.

בקיצור יונית, אתה נגד מה שדואה ליפה אמרה?

אין בעיה באשכול :) פשוט הסברתי למה אין סיבה להתרגש מדי מדברים כאלה, ואם כבר רוצים להשפיע אז יש דרך מסוימת. לפי המשפטים הראשונים יכולת להבין שאני נגד מה שהיא אמרה

נערך על-ידי Yonatan

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 20 שעות Yonatan אמר:

אין בעיה באשכול 🙂 פשוט הסברתי למה אין סיבה להתרגש מדי מדברים כאלה, ואם כבר רוצים להשפיע אז יש דרך מסוימת. לפי המשפטים הראשונים יכולת להבין שאני נגד מה שהיא אמרה

הבעיה היא שהיא מטעה 

יש לה ליטרלי 50 מיליון עוקבים

היא גומרת לעוד שנאת חינם נגדנו.

זה מה שהרגיז את מדינת ישראל.

ועזוב שהיא חסמה את התגובות לישראל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה לעשות טמטום גורם לנזק ועם מפורסמים זה מורגש יותר בגלל ההשפעה הגדולה

נערך על-ידי Yonatan

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בחיים לא הבנתי למה פוצים מהוליווד מטיפים לאנשי המזה''ת ומסבירים לנו איך להתנהג.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-4.6.2020 at 02:58 Eliz ז''ל אמר:

בחיים לא הבנתי למה פוצים מהוליווד מטיפים לאנשי המזה''ת ומסבירים לנו איך להתנהג.

בקיצור

על זה אומרים לדואה ליפה

המשפט המפורסם שלי:

"סוכה ממה, יזנחוי פיטוח"

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים