עבור לתוכן
ג'יראצ'י

באג בחיים

Recommended Posts

פורסם (נערך)

שם במשחק: Eclipse

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Eclipse

תיאור הבעיה: יש לי 2 פוקימונים- זרניאס והאנטד דארקראי שנפגעו בחיים שלהם בכך שסיימו פחות ממה שהם היו צריכים להגיע.

התחיל בראשון זרניאס: יש לי זרניאס רמה 100 פול בוסטים מוזהב שקבל משחקון 1 וסיים EV מלא, לזרניאס יש 5 ב- IV חיים ולפי בדיקה שעשיתי עם השחקן ProShot ובנוסף בדקתי גם עם השחקן Divergent זרניאס היה אמור להגיע ל 521 חיים כאשר הוא פול בוסטים עם משחקון 1 אך הוא סיים בחיים 481 חיים מה שאומר שחסר לו 40 כוח בחיים על מנת להיות כמו שהוא אמור להיות (ניתן לראות אותו הוא בשישייה). בנוסף השחקן Divergent העלה נקודה די חשובה וישנה, הגיל של זרניאס הוא 1380 והמצב שלו מוריד מהירות והוא אמר שפעם היה באג במצב המוריד מהירות שפגע בחיים ולכן הזרניאס הפסיד 40 כוח בחיים, לפי איך שנראה תוקן הבאג אבל לזרניאס שלי לא תוקן החיים גם זרניאס יכול להגיע בין 515-550 חיים ושלי סיים נמוך הרבה יותר ממה שהוא אמור להיות.

השני הוא האנטד דארקראי: יש לי האנטד דארקראי רמה 100 פול בוסטים מוזהב שקבל 3 משחקונים בחיים וסיים EV מלא, להאנטד דארקראי יש 14 ב-IV חיים ולפי בדיקה שעשיתי עם השחקן ProShot ובנוסף בדקתי גם עם השחקן Divergent האנטד היה אמור להגיע ל 460 בחיים כאשר הוא פול בוסטים + 3 משחקונים אך הוא סיים 391 חיים וחסר לו 69 כוח בחיים על מנת להיות כמו שהוא אמור להיות (גם הוא נמצא בשישייה). לגביו אין לי מושג מה קרה כל כך אבל בהשוואה להאנטדים אחרים שהם תמיד מגיעים ל 445-475 חיים הוא הגיע להרבה פחות מתחת למה שהיה אמור להגיע.

לכן לזרניאס צריך לתקן את החיים ל 521 ולהאנטד את החיים ל 460, אשמח לעזרה בנושא.

תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי):

האנטד דארקראי- https://prnt.sc/sl9h8q לפי התמונה ניתן לראות שהוא אמור להגיע ל 367 חיים אבל יש בוסטים שזה 90 וגם משחקונים שזה 3 לכן בכללי אמור להיות לו 460 חיים

זרניאס- https://prnt.sc/sl9i3v לפי התמונה ניתן לראות שהוא אמור להגיע ל 430 חיים אבל עם בוסטים שזה 90 + משחקון 1 הוא אמור להגיע ל 521 חיים

ולגבי הפוקימונים אפשר לראות אותם בבשישייה.

תודה ל: Divergen, ProShot, Infinite27, מכאל  שעזרו לי בכל הנושא של בדיקת הפוקימונים.

נערך על-ידי ג'יראצ'י

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. "המצב שלו מוריד מהירות והוא אמר שפעם היה באג במצב המוריד מהירות שפגע בחיים ולכן הזרניאס הפסיד 40 כוח בחיים, לפי איך שנראה תוקן הבאג אבל לזרניאס שלי לא תוקן החיים גם זרניאס יכול להגיע בין 515-550 חיים ושלי סיים נמוך הרבה יותר ממה שהוא אמור להיות"

מכיוון שעבר המון זמן מאז שהשינוי הזה בוצע, אין דרך לבדוק אם זה אכן מה שקרה, וגם אם זה מה שקרה - אין שינויים רטרואקטיבים ארוכים שאנחנו יכולים לעשות.

2. איך אתה בדיוק מחשב את "מה אמור להיות"? יכול להיות שיש לך טעות בחישוב של מה אמור להיות ומה שאמור להיות זה בדיוק מה שיצא לפוקימון שלך בהתאם לסטאטים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים