עבור לתוכן
גרי הבמרוגרי

טופ 10 המשתמשים שאני מעריך בליגה!

Recommended Posts

פורסם (נערך)

-לאשכול לא נועד מכדי להתחנף, אני רק צריך מוניטיןןן (סתם סתם) נתחיללל)

נתחילהההההה

(אני מעריך את כולם, אין הרבה מקום לכתוב את כולכם, אוהב את כולם

(פרופסור הכוסון)

1.

Divergent 69.png(גילית גם משהו חדש, בין היד לבטן יש קצת לבן, שהמנהל עשה את הפוטושופ לדמויות והוריד את הרקע הלבן הוא שכח להוריד מה שיש בין היד 🤡)

הבן אדם הזה תמיד נדיב, עוזר, וחכם, חרשן שאם באלו עושה ביום 12,000 קרבות+ (תלוי במצב רוח של הילדון),הוא נדיב ותמיד יעזור בעת צרה.

נ.ב הוא תמיד קם בצהריים, גיליתי את זה לפני שבוע. (בדיחה עם השם של יוני: יוני בלב, את מיוסטיק אוהב) (אין לי עוד חרוזים לול)

2. Power -דניאל. 39.png(כמה פאשלות יש על הדמות) הבן אדם הזה צריך יותר הערכה, תמיד עוזר, התחיל בזמן האחרון קצת לחרוש, ואכפת לו מכל משתמש ומשתמש. (בעלים קבל 20 אגורות תעלה אותו לתמיכה)

+MiziBiton 82.png -אלוף הפוקימונים! המאמן הכי חכמולוג שיש! אוהב אותך ילדון. בהצלחה עם השיעורים 

3. פרופסור! חבר שלי (סתם לא לא) Mémoire 21.png ווואוו, לצערנו הוא פרש, אבל הילד הזה יותר מדי משקיע בלימודים! בתקופתו בליגה הוא היה נדיב, אכפתי, היה כותב עם הרבה נקודות, דוגמה :"היי..... אורי, מה נשמע?... אני בלימודים, משתדל להיות בווסטאפ....... מי בליגה?..... הו, אני בהלם שחברי הטובים שמה אינם פרשו...)

בקיצור בן אדם זהב.

4. Hero\Aroow 78.png כפרה עליו! ילד מותק, צדיק אש מגיל שש, תמיד עוזר, חרשן בלילות אבל משמין בלילות (אין לי חרוזים) אבל באמת שהוא צריך להיות עם 1000 מונטין, בן אדם זהבבבבבב.

5.

Pichu-ליאן 90.png- ילדה שעוזרת לכולם, לא רבה עם *אף אחד* איך אפשר לריב איתה בכלל? רציני אנשים? היא צריכה יותר הערכה, אני שמח שהיא בין המשתמשים הראשונים שהכרתי בליגה! שמח שהיא לא פרשה ועדיין משחקת! מעריכים אותך ליאן!!.

6. Doom man 123.png-בין החברים הטובים שלי בליגה! מעריך את הילד הזה! תמיד זורם איתי עם השטויות, כפרה עליו ילד טוב ירושליים. גם התחיל להיות חרשן, בהצלחה באסיפת בועות לשבועות מולטרס.

8.Raziel 83.png- בן אדם מדהים! אכפתי, ותמיד מתחבר בלילות, פעם היה חרשן ממש, הוא סיים אתמול את המבחן האחרון באונבריסטה, עדיין רווק, הוא בן 20. תכף עושה צבא? בקיצור משתמש מדהים שחולה על פיצה! 🍕.

9.מיי 63.png-בן אדם שהכרתי בין הראשונים בליגה, בן אדם מאוד חזק! התקדם לשלב 28 כ"כ מהר! באמת משתמש אהוב ביותר.

10.Kill4fun 104.png-שלום והלל! שניהם חרשנים! אוהב את שניהם מאוד, שלום תמיד מדבר איתי, וחבר מאוד טוב, מוכן תמיד לעזור לי בדברים, גם יש לו לב זהב! (בהצלחה בסופר מארקט!)

הלל: חרשן מטורףףףףףףףףףףףף, ששלום כבר יעזור לו באיזה 200 קרבות וזהו. בן אדם מאוד טוב, עם לב זהב!.

חמישה משתמשים שלא היה מקום להוסיף אותם, ומגיע להם!

Mikey 128.png-ילד ספרדי כפרה עליו, התחיל לאחרונה הרבה להתחבר, ממש אוהב את המשתמש הזה, בן אדם עם לב זהב (תקנו ממנו את השישייה שלו, הוא מוכר אותה (הטיטאן מיוטו שלו גרוע, לא לקנות, הוא שילם לי) (סתם סתם) בקיצור! נוו כבר אין לו גרוש)

מכאל 41.png-חרשן מטורף, הוא ונתנאל. תמיד עזרים ותורמים לי כסף אם אצטרך (אחד מהם) אנשים עם לב זהבבבבבב.

Moshiko- 103.pngאורי חרשן שקיבל טיטאן קיורם, ובן אחד טוב, רועי בכל הבידוד היה מתחבר בלילה, הוא ומיקי והיה שטויות! אוהב את שתי המשתמשים האלה!

עדן 63.png-סוף סוף עלה לתמיכה, משתמש מאוד חברותי, טוב, ואחד המשתמשים שיותר התחברתי אליהם מהאחרונה, בן אדם זהב. מעריך אותך!

ProShot 80.png-התחיל לחרוש! ילד שחולה על בובספוג, משתמש מאוד טוב אני ממש מתחבר אליו, ממש מעריך אותו!.

MrShisoy 1.png-ילד זהב! יש לו סטיפס משתמש ממש חברותי, אפשר לדבר איתו בגובה העיניים! מעריך אותך מאוד, תודה שחזרת לשחק( עוד 20 דקות מתחיל השיעור  בבית ספר ואני רק בבית ביי)!

פה הסתיים האשכול!

נערך על-ידי גרי הבמרוגרי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות ג'יראצ'י אמר:

אני לא מוערך? סתם סתם 

לוללללללללללללללללללללללללללל

רציתי גם להוסיף אותך, אבל עשיתי את זה שהייתי באיחור, אני מתחיל ב8:00 בבוקר, בעיקרון אני מעריך את כל הליגה, וגם אותך. חשבתי על לעשות 2 משתמשים לכל מקום. בכללי אתה מקום 6 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 שעות גרי הבמרוגרי אמר:

-לאשכול לא נועד מכדי להתחנף, אני רק צריך מוניטיןןן (סתם סתם) נתחיללל)

נתחילהההההה

(פרופסור הכוסון)

1.

Divergent 69.png(גילית גם משהו חדש, בין היד לבטן יש קצת לבן, שהמנהל עשה את הפוטושופ לדמויות והוריד את הרקע הלבן הוא שכח להוריד מה שיש בין היד 🤡)

הבן אדם הזה תמיד נדיב, עוזר, וחכם, חרשן שאם באלו עושה ביום 12,000 קרבות+ (תלוי במצב רוח של הילדון),הוא נדיב ותמיד יעזור בעת צרה.

נ.ב הוא תמיד קם בצהריים, גיליתי את זה לפני שבוע. (בדיחה עם השם של יוני: יוני בלב, את מיוסטיק אוהב) (אין לי עוד חרוזים לול)

2. Power -דניאל. 39.png(כמה פאשלות יש על הדמות) הבן אדם הזה צריך יותר הערכה, תמיד עוזר, התחיל בזמן האחרון קצת לחרוש, ואכפת לו מכל משתמש ומשתמש. (בעלים קבל 20 אגורות תעלה אותו לתמיכה)

3. פרופסור! חבר שלי (סתם לא לא) Mémoire 21.png ווואוו, לצערנו הוא פרש, אבל הילד הזה יותר מדי משקיע בלימודים! בתקופתו בליגה הוא היה נדיב, אכפתי, היה כותב עם הרבה נקודות, דוגמה :"היי..... אורי, מה נשמע?... אני בלימודים, משתדל להיות בווסטאפ....... מי בליגה?..... הו, אני בהלם שחברי הטובים שמה אינם פרשו...)

בקיצור בן אדם זהב.

+MrShsoy 1.pngילד זהב! יש לו סטיפס משתמש ממש חברותי, אפשר לדבר איתו בגובה העיניים! מעריך אותך מאוד, תודה שחזרת לשחק( עוד 20 דקות מתחיל השיעור  בבית ספר ואני רק בבית ביי)!

4. Hero\Aroow 78.png כפרה עליו! ילד מותק, צדיק אש מגיל שש, תמיד עוזר, חרשן בלילות אבל משמין בלילות (אין לי חרוזים) אבל באמת שהוא צריך להיות עם 1000 מונטין, בן אדם זהבבבבבב. 

Eclipse 38.png-משום מה, לדעתי הילד הזה מאוד מחבב את הצבע כחול, באמת שהצבע מתאים לו, בכל מקרה, תמיד כיף לעשות נגדו קרבות, מעריך אותו הרבה! (בנוסף השתפרת מאוד מהקרב האחרון שהיה לנו בליגת אגדיים!)

Pichu-ליאן 90.png- ילדה שעוזרת לכולם, לא רבה עם *אף אחד* איך אפשר לריב איתה בכלל? רציני אנשים? היא צריכה יותר הערכה, אני שמח שהיא בין המשתמשים הראשונים שהכרתי בליגה! שמח שהיא לא פרשה ועדיין משחקת! מעריכים אותך ליאן!!.

5.

6. Doom man 123.png-בין החברים הטובים שלי בליגה! מעריך את הילד הזה! תמיד זורם איתי עם השטויות, כפרה עליו ילד טוב ירושליים. גם התחיל להיות חרשן, בהצלחה באסיפת בועות לשבועות מולטרס.

8.Raziel 83.png- בן אדם מדהים! אכפתי, ותמיד מתחבר בלילות, פעם היה חרשן ממש, הוא סיים אתמול את המבחן האחרון באונבריסטה, עדיין רווק, הוא בן 20. תכף עושה צבא? בקיצור משתמש מדהים שחולה על פיצה! 🍕.

+

SIiFeR 82.png-חרשן!!! הציע לי לפני שנה מגה טייראנטאר כי חשבתי ש"לא אעבור את שלב 27" והוא אמר שהוא יביא לי מגה טייראנטאר ואביא לו את הטבעת בשלב! אהאהאה! קבל, עברתי את השלב אחרי 4 חודשים שאמרת את זה.. אבל.... מה זה משנה? יש לי מגה טייראנטאר בין המהירים אם לא ה (370 מהירות) בקיצור מעריך אותך הרבהה

9.מיי 63.png-בן אדם שהכרתי בין הראשונים בליגה, בן אדם מאוד חזק! התקדם לשלב 28 כ"כ מהר! באמת משתמש אהוב ביותר.

10.Kill4fun 104.png-שלום והלל! שניהם חרשנים! אוהב את שניהם מאוד, שלום תמיד מדבר איתי, וחבר מאוד טוב, מוכן תמיד לעזור לי בדברים, גם יש לו לב זהב! (בהצלחה בסופר מארקט!)

הלל: חרשן מטורףףףףףףףףףףףף, ששלום כבר יעזור לו באיזה 200 קרבות וזהו. בן אדם מאוד טוב, עם לב זהב!.

חמישה משתמשים שלא היה מקום להוסיף אותם, ומגיע להם!

Mikey 128.png-ילד ספרדי כפרה עליו, התחיל לאחרונה הרבה להתחבר, ממש אוהב את המשתמש הזה, בן אדם עם לב זהב (תקנו ממנו את השישייה שלו, הוא מוכר אותה (הטיטאן מיוטו שלו גרוע, לא לקנות, הוא שילם לי) (סתם סתם) בקיצור! נוו כבר אין לו גרוש)

מכאל 41.png-חרשן מטורף, הוא ונתנאל. תמיד עזרים ותורמים לי כסף אם אצטרך (אחד מהם) אנשים עם לב זהבבבבבב.

Moshiko- 103.pngאורי חרשן שקיבל טיטאן קיורם, ובן אחד טוב, רועי בכל הבידוד היה מתחבר בלילה, הוא ומיקי והיה שטויות! אוהב את שתי המשתמשים האלה!

עדן 63.png-סוף סוף עלה לתמיכה, משתמש מאוד חברותי, טוב, ואחד המשתמשים שיותר התחברתי אליהם מהאחרונה, בן אדם זהב. מעריך אותך!

ProShot 80.png-התחיל לחרוש! ילד שחולה על בובספוג, משתמש מאוד טוב אני ממש מתחבר אליו, ממש מעריך אותו!.

MrShisoy 1.png-ילד זהב! יש לו סטיפס משתמש ממש חברותי, אפשר לדבר איתו בגובה העיניים! מעריך אותך מאוד, תודה שחזרת לשחק( עוד 20 דקות מתחיל השיעור  בבית ספר ואני רק בבית ביי)!

פה הסתיים האשכול!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות aviavi444 אמר:

אני לא מעורך? טוב לדעת שאני כלום

מה קשור אני לא מוערך גם אני לא כתוב אז מ הוא מעריך אנשים שעשו משהו בשבילו מה אתם לוקחים ללב תפרגנו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורי האחחח גם אני אוהב אותך 3>

ולסיכום: נינינינינינינינייייייי

שקטטטטטטט שיהיה שם חוללייגגניייייםם!!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 55 דקות Yonatan אמר:

אורי האחחח גם אני אוהב אותך 3>

ולסיכום: נינינינינינינינייייייי

שקטטטטטטט שיהיה שם חוללייגגניייייםם!!!!

לוללללללללללללל הפיג'מותתתתתתתתתתתתתתתתתתת

מרוב שאני מעריץ את הסדרה הזאת אני גם עם הפרופיל של גרי

היה לי טראומה ממנו בפרק שהוא מכר את הברד הירוק הזה

לפני 15 שעות aviavi444 אמר:

אני לא מעורך? טוב לדעת שאני כלום

לוללללללל, גם אותך אני אוהב.

אני אוהב את כל הליגה, אם הייתי מכניס את כולם זה היה הרבהה מדי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-22.5.2020 at 07:39 גרי הבמרוגרי אמר:

לוללללללללללללל הפיג'מותתתתתתתתתתתתתתתתתתת

מרוב שאני מעריץ את הסדרה הזאת אני גם עם הפרופיל של גרי

היה לי טראומה ממנו בפרק שהוא מכר את הברד הירוק הזה

לוללללללל, גם אותך אני אוהב.

אני אוהב את כל הליגה, אם הייתי מכניס את כולם זה היה הרבהה מדי

בגלל הפרופיל שלך הזכרתי את הפיג'מות :) בכל מקרה תביא לי איזה המבורגר מיטונף מפימו גרי, תודה, תודה תודה תודה תודה!!(זה כבר משמש)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים