עבור לתוכן
crafter

הורדת גיל ההזהבה ל18

להוריד את גיל ההזהבה לגיל 18   

26 הצבעות

1. 1. מה ההעדפה שלכם להשאיר את גיל ההזהבה גיל 30 או להוריד אותו לגיל 18

• להשאיר את גיל ההזהבה לגיל 30 ( אשמח שתנמקו למה בחרתם באופצייה הזו)
    • להוריד את גיל ההזהבה לגיל 18 ( אשמח שתנמקו למה בחרתם באופצייה הזו)

Recommended Posts

שם משתמש במשחק crafter 

ההצעה: כיום בשביל להזהיב פוקימון הוא הפוקימון צריך להיות בן 30 ומעלה ההצעה שלי היא להוריד את גיל ההזהבה לגיל 18.

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: בדרך כלל יש נכחדים רבים שיוצאים מרביות וחריגים המקרים בהם עוברים 30 יום מהיום שנולדו עד שהגיעו לרמה 100 כך יוצא מצב ששחקנים רבים צריכים לחכות ולשמור סכומי זהב נכבדים בצד. במידה וההצעה שלי תאושר גיל ההזהבה ירד לגיל 18 וכך מאמנים רבים יצטרכו לחכות הרבה פחות בשביל להזהיב את הפוקימונים שלהם אגדיים ונכחדיים כאחד, בכללי אני חושב שאין סיבה מיוחדת שגיל ההזהבה יהיה גיל 30 אין לזה נימוק הגיוני כמו שגיל הרביות הוא גיל 18 ואין סיבה ממשית שגיל ההזהבה יהיה גיל 30. 

אני מבקש שתרשמו למה בחרתם באופצייה שבחרתם כדי שהאשכול יצבור תאוצה ויגיע לעיני הבעלים ומאחל לנו דיון פורה 😉

נערך על-ידי crafter

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד, זה ניראה לי סתם מטופש הגיל 30 הזה וזה גם לא נותן כלום...לדעתי צריך בכללי אפילו להוריד את זה שהייה אפשר להזהיב מתי שרוצים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד, רשמתי בטעות בסקר נגד ואני לא יכול לשנות, מהאינסטיקנט שבדרך כלל הבעד נמצא למעלה.

אני מבין שגיל 18 זה כאילו יותר בוגר ואז אפשר לעשות רביה אבל מה העניין עם גיל 30? אין באמת משהו, לפחות אם מגבילים שיגבילו ל-18 כמו שאמרת ואז כשהוא הופך לבוגר הוא יכול להחליט מה הוא רוצה לעשות(אני מקשר את זה לבני אדם מן הסתם)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין שום עניין בזה סתם לעכב חודש שלם שזה המון זמן ולדעתי לא אמור להיות גיל בהזהבה אולי רק ברביות אבל בהזהבה זה ממש גורע כי למשל אם השגתי אותו שבועיים לפני ליגה...הפסדתי פה 90 כוח שזה ממש לא צחוק...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד לגיל 18

כי הזהבה

זה כמו משהו מיוחד

כמו משהו כזה שהוא מיוחד

"הזהבה"

רגע  מרגש סוגשל.

אני בעד 18 בקיצור

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך לעשות מגיל 0 בכלל הזהבה אם כבר יש תאופציה הזאת היא לא צריכה גיל זה סתם דפוק פעם היה אפשר להזהיב באותו יום לפני איזה שנה ומשהו היה באג  ואף אחד לא דיווח עליו כי כולם היו מרוצים מזה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד גדול כמובן,אין צורך לפרט.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...