עבור לתוכן
Doom man

שיפור פרסים במסע הגדול

שיפור פרסים במסע הגדול  

17 הצבעות

1. 1. בעד או נגד

• בעד
      15
    • נגד
      2

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Doom man

ההצעה: אני מציע לשפר את הפרסים של השלבים 28 ומעלה. הפרסים הם "גרועים" ביחס להשקעה שצריך כדי לעבור את אותו השלב.

כיצד אני חושב שההצעה תתרום למשחק:

1.זה יתן יותר תמריץ לאנשים לעבור את השלב.

2. הפרסים יהיו יותר שווים וזה יהיה שווה להשקיע יותר כדי לעבור את השלב.

נערך על-ידי Doom man
שינוי מ30 ומעלה ל28 ומעלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד, גם כתבתי על זה באשכול הקודם שלי וזה מבאס להשקיע ולקבל בקבוק אסור או אפילו שום דבר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זאת הצעה שחייב לקבל בגלל שהמסע קשה אני אישית ועוד המון שחקנים מוציאים הרבה זהב וכסף על פוקמונים רק בשביל המסע שלא יביאו להם תועלת אחר כך ובשביל מה?...בשביל פרס כזה זה מעליב.... חייב לשפר בצורה דרסטית את הפרי מ28 ומעלה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה aliav67890 אמר:

זאת הצעה שחייב לקבל בגלל שהמסע קשה אני אישית ועוד המון שחקנים מוציאים הרבה זהב וכסף על פוקמונים רק בשביל המסע שלא יביאו להם תועלת אחר כך ובשביל מה?...בשביל פרס כזה זה מעליב.... חייב לשפר בצורה דרסטית את הפרי מ28 ומעלה...

מסכים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד ענק  לא רק משלב 30 באמת משלב 28 מקבלים דברים ממש גרועים יחסית להשקעה כמו שאמרת צריכים מ28 לשפר את הפרסים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפרסים ממש גרועים תשפרו וגם אם משהו עבר את השלב ששניתם בו את הפרס גם הוא צריך לקבל אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שבאמת זה נכון שמתאמצים הרבה אבל לא מקבלים פרסים ששווים למאמצים האלה אז אני חושבת שצריך לשפר את הפרסים(: 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 23 שעות aliav67890 אמר:

לפני 22 שעות נתנל אמר:

מסכים

לפני 22 שעות Dangerous territory אמר:

בעד ענק  לא רק משלב 30 באמת משלב 28 מקבלים דברים ממש גרועים יחסית להשקעה כמו שאמרת צריכים מ28 לשפר את הפרסים

מסכים

אבל אל תשכחו שהפרס של שלב 27 הוא אבן הגנה

טבעת חיים של שלב 9 אני בעצמי זוכר

הרוב זה טבעות, אבל 20 זהב ו100000 סילבר זה לא..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

באמת צריך לשפר את הפרסים של המסע הגדול כי באמת אני מבזבז הרבה כדי שאני אוכל לעבור שלבים ואני מרוויח פחות משליש ממה שאני בזבזתי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם נניח נשפר את הפרסים משלב 28, זה אומר שנצטרך להביא את הפרס לכל מי שעבר את השלב, שזה כמות גדולה של מאמנים - ז"א שבמכה אחת יקבלו עשרות/מאות מאמנים חפצים שווים והערך שלהם ירד. 

לכן כרגע הפרסים ישארו כמו שהם, נשקול שינוי פרסים בשלבים יותר מתקדמים והוספת שלבים חדשים.

תודה על הצעתך!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...