עבור לתוכן
  • צור חשבון
RoarDialga

וותיקים | לאן המשכתם בחיים?

Recommended Posts

היי, וותיקים.

אם אתם וותיקים אתם בטח זוכרים אותי בשמות כמו "דניא" (כן, בלי ל') , "DaniXS" ולבסוף "Power".

אתם זוכרים אותי בתוך תמיכה, בתור ראש קבוצה, בתור חבר או סוחר.
אבל כמו שכולם יודעים, יש חיים מחוץ למסך, וכאן לא מרבים לדבר עליהם.

אז החלטתי להזמין את הוותיקים שבינינו לשתף - לאן המשכתם בחיים?

תיכון, ישיבה, עם \ בלי פנימייה, צבא וזוגיות , או שבכלל עברתם לחו"ל?

אז אני אפתח בכך שאכתוב על עצמי, לפי "טופס" (שגם אתם מוזמנים להשתמש בו):

שמי: דניאל, בליגה: "דניא", "DaniXS" ואז "Power".

דת: יהדות, אדם דתי.

לאן המשכתי בחיים:
התחלתי כאן בכיתה ד' בערך, אז אתחיל מפרק הזמן ההוא.
עברתי לבי"ס חדש (וטוב בהרבה) בסוף כיתה ה' (תחילת ו').
הכרתי שם חברים טובים ואנשים מדהימים, הרבנים (מורים, בשבילכם) שלימדו אותי לימדו אותי דברים לחיים.

משם עברתי לישיבה תיכונית (כלומר, ישיבה שעושים בה בגרויות), שם למדתי להתמודד בלחצים הזויים ועם אנשים חדשים,
להכיר חברים, רבנים ומורים מדהימים, ולצערי חבר ממש ממש טוב שלי עזב לאחרונה (אבל הוא גר קרוב אלי אז אני יכול לשמור אתו על קשר),
וחבר אחר נפטר בתחילת השנה... (כתבתי על זה פוסט כאן בפורום ).

תכניות לעתיד:
לגבי התוכניות שלי לעתיד אני עוד לא ממש יודע מה אעשה, יש כמה מסלולים אפשריים ואני לא סגור על אף אחד מהם (כי כל אחד בא על חשבון דבר חשוב לדעתי).
~~~~~~~~~~~~~~~
הטופס:
שמי:
דת:
לאן המשכתי בחיים:
תכניות לעתיד:

~~~~~~~~~~~~~~~

אז, חבר'ס, תגיבו לפי הטופס\לא לפיו - מה אתם עשיתם ורוצים לעשות בחיים? ספרו על שינוי משמעותי בחייכם, על אהבה, חברות, אנשים שהשפיעו על חייכם ואפילו מוסד לימודי שעשה זאת! 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמי: נתנאל, בליגה נתנל/מכאל
דת: יהודי דתי
לאן המשכתי בחיים: התחלתי לשחק כן מכיתה ה בערך ועכשיו אני יב. אני מתכנן לעשות צבא עתודה.
תכניות לעתיד: להיות טכנאי

אהבתי מאוד את הרעיון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמי: איתן, בליגה: kraygen123 (משהו בסגנון) ואז SkyLugia
לאן המשכתי בחיים: התחלתי לשחק בליגה בסוף כיתה ג' והיו איתי בכיתה 2 חברים שהיו איתי עוד מכיתה א' ואני בקשר איתם עד היום. (אני עכשיו בכיתה ט')                                                                                                                                                                אני כבר לא איתם בבית ספר מכל מיני סיבות שלא אפרט אבל אנחנו עדיין מדברים.

באותו הזמן גם התחלתי ללכת לג'ודו ולא הפסקתי מאז (אפילו שהייתה פעם אחת ששקלתי לפרוש)

תכניות לעתיד: מכיתה ב' בערך רציתי להיות אדריכל אבל כבר החלפתי תחום וכרגע אני רוצה ללכת לטכם (מגמה של תכנות ומחשבים וכל זה) אפילו שאני עוד לא יודע אם זה מה שאני רוצה להמשיך איתו.

הערות

אהבתי את הרעיון של האשכול, יהיה נחמד לראות את כל האנשים מפעם אבל רובם כנראה לא יגיבו /:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחפור יותר מידיי, אבל אתה דניאל יודע באיזו צומת דרכים אני נמצא בחיים חח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה אשכול חמוד יחסית, אז אני אגיב. 
אני חושב שהרבה מאוד השתנה מאז הפעם האחרונה שהתכתבתי פה עם אנשים. למדתי על עצמי המון דברים חדשים והשתניתי הרבה, עברתי תהליך מאוד "מבגר" בזמן קצר יחסית מה שלפעמים מעציב אותי קצת. אני מתקדם בצעדי ענק לעבר תעשיית החלל וההיי-טק, ובכל זאת עדיין משתדל לשרוד עם הבגרויות. כיף גדול, אבל חנון אני חושב שנשארתי. אגב, אני רועי, אם לא הבנתם את זה כבר. למען האמת- אני מאוד אשמח לשמור איתכם על קשר כלשהו. אני אוסיף כאן את הדיסקורד שלי:
Shmenda#8809

מוזמנים להוסיף, אני אשמח אם תשלחו הודעה ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 שעות GarbageTruck אמר:

זה אשכול חמוד יחסית, אז אני אגיב. 
אני חושב שהרבה מאוד השתנה מאז הפעם האחרונה שהתכתבתי פה עם אנשים. למדתי על עצמי המון דברים חדשים והשתניתי הרבה, עברתי תהליך מאוד "מבגר" בזמן קצר יחסית מה שלפעמים מעציב אותי קצת. אני מתקדם בצעדי ענק לעבר תעשיית החלל וההיי-טק, ובכל זאת עדיין משתדל לשרוד עם הבגרויות. כיף גדול, אבל חנון אני חושב שנשארתי. אגב, אני רועי, אם לא הבנתם את זה כבר. למען האמת- אני מאוד אשמח לשמור איתכם על קשר כלשהו. אני אוסיף כאן את הדיסקורד שלי:
Shmenda#8809

מוזמנים להוסיף, אני אשמח אם תשלחו הודעה ?

תמיד ידעתי שאתה משהו מיוחד ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וול אני מיס נאמ (או יעל המשוגעת שרוצחת אנשים איכס קרינג', או ניקול שזה לא מוכר בכלל) ועברתי פה נראלי שנתיים מהילדות שלי בתור דמות לא קיימת שהמצאתי בשביל לפרוק קצת ואז התוודתי או משהו בעיקר מלא דברים שאני מתחרטת שכתבתי כי הייתי פעם מביכה. אני דתיה (יהודיה) שמאמינה שיש ה' אבל פחות בקטע לדבר אליו. הוא קיים. וולפ זהו. ואני משתדלת לשמור שבת כי זה מרגיש לי משהו שמיחד את היהודים. כרגע אני באיסטגרם עם עמוד ספאם שמעלה מלא שיט, בעיקר דברים שהם "מודדדדד" לאנשים ומתקדמת בציורים שלי (השתפרתי כל כך ואני בהלם).

בחרתי לפרוש מהפורום סוג של ואני מניחה שזו הייתה בחירה דיי טובה כי הרגשתי שזה לא עושה לי טוב או משהו... אני עצמי בפנים השתפרתי למרות שהסביבה שלי רק נהיית גרועה יותר ומעיקה יותר ונפלתי על תיכון דפוק אבל אני יב' ושנה אחרונה אז לשרוד עוד קצת ואז אפחד לא יוכל להפיל אותי כי לשרוד תיכון דפוק שמתייחס אלי כאל רובוט זה הישג ענקי.

אני מניחה שבעתיד אמשיך ללמוד משהו שאני אוהבת שיתן לי מקצוע ואוכל לעבוד בעבודה טובה. אנשים אמרו לי שאני יכולה להתחיל בקטן אבל אני לא רואה את עצמי כקופאית בסופר או עוזרת בחנות בגדים לכל החיים. לא תודה. אולי תוך כדי שאלמד מקצוע תהיה לי משרה חלקית וזה סבבה. אני מקווה גם מתישהו ליצור קומיקס (יותר נכון כמה קומיקיסים שאפשר) בגלל שציור זה משהו שהשקעתי בו מלא, יש לי גם יכולות כתיבה כך שהייתי יכולה להקל על עצמי אולי אולם אני לא מצליחה לכתוב סיפור עם יותר מכמה פרקים. ויש לי מלא עלילות שאני רוצה איכשהו להוציא.

כרגע בהווה אני מתמקדת בלנסות לשרוד כי אני מרגישה כאילו גם בצפר וגם הבית מנסים להפיל אותי... כאילו, הם לא מספיק טובים אז מנסים להוריד אותי. זה נשמע מוזר למה שהמשפחה שלי תנסה להוריד אותי וזה. ואולי אני באמת סתם מדמיינת חה.

אני הייתי אני.

נערך על-ידי Miss. Nam

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו אני לא מאמין שאני מגיב פה אחרי כל כך הרבה זמן...

שמי: אלחנן, בליגה הייתי Blaz_Eevee, פה הייתי Wallace, Taichi Yagami וכו'
דת: יהודי דתי
לאן המשכתי בחיים: התחלתי פה בכיתה ו' או ז' אני לא בדיוק זוכר. המשכתי לבקר פה מדי פעם כל מיני תקופות אבל לא ממש הייתי פעיל. ו-וואו היו לי פה חברים ממש טובים והייתה לי פה אחלה תקופה שבעולם. איפה המשכתי? התחלתי השנה ישיבת הסדר, קצת קשה, אבל אני נהנה ללמוד פה. כרגע אני פה לבד מכל החברים שלי מהישיבה תיכונית אבל זה בסדר התרגלתי ומצאתי חברים חדשים. בקיצור אני די נהנה מאיפה שאני נמצא בחיים היום.
תכניות לעתיד: כרגע קודם לסיים את המסלול של הישיבה. ללמוד תואר במדעי המחשב )אולי לפני בהוראה(. ואז נראה איך החיים יובילו אותי בעז"ה.

היה כיף לכתוב את זה. הייתי שמח לראות עוד אנשים מפעם מגיבים.

יאללה שיהיה לילה טוב ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמי:  Dani_matan (דניאל ממצב ? 😂) בפורום הייתי Zeref מנהל פורום מ"ת ונורא רציתי להיות עוד במשחק הזה אבל החיים התקדמו ואני נאלצתי להתקדם עם החיים שלי...

~
דת: זאת לא שאלה שאני יכול לענות עליה

~
לאן המשכתי בחיים: התחלתי פה בערך בכיתה ה או ו אולי אפילו ד אני כבר לא ממש זוכר, משם הלכתי לישיבה חרדית שעזבתי שם לפני שנה כיום אני כיתה יב עוד חודשיים מסיים את כל הבגרויות ומשם מתקדם לעתודה בצבא בתחום המחשבים הסייבר האק ופריצות וכו' 

~
תכניות לעתיד: וואלה כרגע לסיים את הלימודים שלי, משם עוד שלוש-ארבע שנים קדימה אני אמור להיות בסוף הלימודים ונשוי (נזמין אותכם לחתונה 😂❤)

וואלה נהנתי מאד לכתוב את זה, דניאל כל הכבוד על הרעיון גם אהבתי את הניסוח של הכתיבה שלך...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמי: קוראים לי תמר\ Uni או לוסי לא יודעת איך אתם זוכרים אותי אם בכלל, הייתי מעצבת בפוטושופ ורוב החתימות של האנשים פה בפורום אני הכנתי.

דת: אני מאמינה שה' קיים אבל אני לא מקרבת בכלל ללהיות דתייה.

לאן המשכתי בחיים: אף פעם לא באמת שיחקתי יותר מידי במשחק אלה הייתי המון בפורום, התחלתי מכיתה ז' בערך. 
אני שנייה לפני הצבא! סיימתי מגמת טכמ (מה שקראתי פה שחלקכם רוצה ללכת) ואני יותר מאשמח לעזור לכם.
אחרי זה עשיתי יג' והוצאתי תעודת טכנאי בתכנות ובקרוב אני מתגייסת לתפקיד נחשב בחיל התקשוב.
אני זוכרת את הפורום הזה לטובה בגלל האנשים הנהדרים שהיו פה והאהדה שקיבלתי על העיצובים שלי מה שעזר לי מאוד להתקדם בתחום,
ואני טיפה עצובה שלא יצא לי לשמור על קשר עם כל מי שאהבתי באותה התקופה 😞

תכניות לעתיד: ואו. יש לי כמה מטרות שאני רוצה להשלים פשוט, אני רוצה לפתוח עסק שקשור באופנה, אני רוצה לפתח משחק או לפחות לעצב את הדמויות שלו ואני מאוד רוצה להוציא תואר במוזיקה\ עיצוב גרפי

זה יהיה ממש נחמד אם מישהו מכם זוכר אותי ורוצה לדבר אז כמו רועי אני אשאיר דיסקורד 
~♥U-ni♥~#9791 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-13.3.2020 at 11:48 BolT אמר:

שמי:  Dani_matan (דניאל ממצב ? 😂) בפורום הייתי Zeref מנהל פורום מ"ת ונורא רציתי להיות עוד במשחק הזה אבל החיים התקדמו ואני נאלצתי להתקדם עם החיים שלי...

~
דת: זאת לא שאלה שאני יכול לענות עליה

~
לאן המשכתי בחיים: התחלתי פה בערך בכיתה ה או ו אולי אפילו ד אני כבר לא ממש זוכר, משם הלכתי לישיבה חרדית שעזבתי שם לפני שנה כיום אני כיתה יב עוד חודשיים מסיים את כל הבגרויות ומשם מתקדם לעתודה בצבא בתחום המחשבים הסייבר האק ופריצות וכו' 

~
תכניות לעתיד: וואלה כרגע לסיים את הלימודים שלי, משם עוד שלוש-ארבע שנים קדימה אני אמור להיות בסוף הלימודים ונשוי (נזמין אותכם לחתונה 😂❤)

וואלה נהנתי מאד לכתוב את זה, דניאל כל הכבוד על הרעיון גם אהבתי את הניסוח של הכתיבה שלך...

ריגשה אותי העובדה שהגבת (כן, קראתי את זה רק עכשיו)...
אחי, צריך להיפגש דחוף. אבל באמת, דחוף. צור קשר מחר בצהריים (אז אני מעוניין להיפגש, אפשר ליצור קשר לפני XD)

לפני ב-14.3.2020 at 18:46 Lucy אמר:

שמי: קוראים לי תמר\ Uni או לוסי לא יודעת איך אתם זוכרים אותי אם בכלל, הייתי מעצבת בפוטושופ ורוב החתימות של האנשים פה בפורום אני הכנתי.

דת: אני מאמינה שה' קיים אבל אני לא מקרבת בכלל ללהיות דתייה.

לאן המשכתי בחיים: אף פעם לא באמת שיחקתי יותר מידי במשחק אלה הייתי המון בפורום, התחלתי מכיתה ז' בערך. 
אני שנייה לפני הצבא! סיימתי מגמת טכמ (מה שקראתי פה שחלקכם רוצה ללכת) ואני יותר מאשמח לעזור לכם.
אחרי זה עשיתי יג' והוצאתי תעודת טכנאי בתכנות ובקרוב אני מתגייסת לתפקיד נחשב בחיל התקשוב.
אני זוכרת את הפורום הזה לטובה בגלל האנשים הנהדרים שהיו פה והאהדה שקיבלתי על העיצובים שלי מה שעזר לי מאוד להתקדם בתחום,
ואני טיפה עצובה שלא יצא לי לשמור על קשר עם כל מי שאהבתי באותה התקופה 😞

תכניות לעתיד: ואו. יש לי כמה מטרות שאני רוצה להשלים פשוט, אני רוצה לפתוח עסק שקשור באופנה, אני רוצה לפתח משחק או לפחות לעצב את הדמויות שלו ואני מאוד רוצה להוציא תואר במוזיקה\ עיצוב גרפי

זה יהיה ממש נחמד אם מישהו מכם זוכר אותי ורוצה לדבר אז כמו רועי אני אשאיר דיסקורד 
~♥U-ni♥~#9791 

אני לא מאמיןןןןןןןן שהגבת !
את זוכרת אותי? רמז  - הראשון שגרר אותך לחרוש במשחק ישר אחרי האיפוס בחצות.
עוד רמז - זה היה תמיד עם שיחות בסקייפ.
עוד רמז - דיברנו לאחרונה בפייסבוק ... חח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמי: איתמר, אבל כנראה שאם הכרתם אותי (אני לא כזה וותיק כאן, יחסית אליכם שנמצאים כאן מכשהפורום נפתח ואולי אפילו לפני) שיסוי. במשחק השם שלי השתנה לעיתים קרובות, אבל בכללי: Shisoy (פתחתי משתמש חדש)
דת: אני יהודי, אבל אני לא מאמין בה' (מכבד שאתם לא רוצים שאנקוב בשמו.)
לאן המשכתי בחיים: אני לא חושב שנכון להגיד שהמשכתי בחיים. המשכתי להיות אותו משועמם שנמצא בזמנו הפנוי מול מחשב כלשהו. לפחות בכללי.
תכניות לעתיד: אני לא ממש מתכנן משהו לעתיד, אבל מקווה להיות ורולוג, נוירולוג או סטטיסטיקן.
----
ממש אהבתי את הרעיון, בהתחשב בזה שרובנו עזבנו את האתר!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי RoarDialga
      היי לכל מי שמכיר אותי פה ולכל מי שלא מכיר - אני דניאל "Power" ופשוט בואו נמשיך.
      מישהו מכיר את ההרגשה של חובה לשחרר משהו, חובה לעשות צעד כלשהו ואתם פשוט לא יודעים מה לשחרר\מה הצעד יהיה\מתלבטים על צעד רציני - ומתחבטים עם עצמכם?
      מי שמכיר את ההרגשה בבקשה שיגיב וייתן "הצצה" לקושי שלו.
      כן, זה אשכול מפגר, חסר טעם, ועשיתי אותו מבלי להשקיע כתיבה שלו בשיט (סליחה על המילה XD) ובכלום בו כמעט (כן כן, כולל הרעיון שבו).
      בקיצור, מי שרוצה לשתף משהו בסגנון שיגיב, אני נראלי מתחרט על הפרסום של זה.