עבור לתוכן
  • צור חשבון
RoarDialga

חבר שהלך לעולמו | שיתוף

Recommended Posts

היי, שלום לכולם.

אולי חלקכם זוכרים אותי ואולי חלק חדשים מדי, אבל אני בחור ששיחק כאן פעם וכעת אני לומד בפנימייה.
אני לומד בפנימייה דתית, ישיבה תיכונית נחשבת.
בגיל הזה (14-18), הגיל שבו בעצם הולכים לישיבה\תיכון, מתחילים להבין את משמעות החיים.
מבינים שזה לא משחק ילדים, ומבינים שצריך להשקיע בשביל להצליח.

ובגלל שנבנים במהירות ומתבגרים, כל חבר שתכירו ושיהיה חבר טוב שלכם בגיל הזה, ייחרט לנצח, גם אם לא תתראו שנים.
ועכשיו למרכז הנושא.

הכרתי בשנה שעברה (כיתה ט', שנתי הראשונה בישיבה התיכונית) בחור נחמד שלמד בכיתה המקבילה לכיתתי, וישן בערך מאמצע השנה בחדר הסמוך אלי, כשבחדר עמו היו שניים מהחברים הטובים ביותר שלי, 
כך שביקרתי בחדר לא מעט.
הבחור הזה כל כך נחמד, עדין, ממושמע ועניו. הוא היה בחור מדהים. דתיים יבינו, כשאומר שהיה לבחור נפש חסידית אמתית, נפש של פעם.
לא זכיתי להכיר אותו מספיק לצערי, ואפילו לא הספקתי (כמו רבים) לבקר אותו מאז שאובחן כחולה סרטן.

תנוח בשלום , אלי חן.

~~~~
יום השלושים לפטירתו יתקיים בשבת, ויקרה בפועל כמדומני בראשון.

(האשכול נכתב כמעט במלואו לאחר פטירת החבר, ורק כעת (כמעט חודש לאחר מכן) פורסם).

אוסיף ואציין, שאלי ז"ל לא נפטר מחמת המחלה באופן ישיר, ואף שיערו שהוא אמור לחזור ללימודים תוך כחצי שנה בערך.
אלי נפטר בגלל מקרה שנקרא תסחיף ריאה (קריש דם\בועת אוויר - אינני זוכר) למוח, כשבוצעה בו בדיקת "ביופסיה" ריאתית.

~~~~~~~~~~~~~~~~
עוד הוספה: סיפור שסיפר אביו של אלי:

כשבאו אליו ואמרו לו שהוא יתאשפז, לא הודיעו לו בהתחלה למה (כך הבנתי מאביו), ואז כשבאו אליו עם עובדת סוציאלית שתסביר לו את המצב, הם ישבו לבד ודיברו - והעו"ס יצאה מהחדר לאחר השיחה ואמרה להורים שכבר
35 שנה (כמדומני) שהיא במקצוע, ועוד לא ראתה דבר כזה.
במקום להתחיל לבכות, לקפוא, או להגיב באופן אחר, אלי, שהיה ילד כ"כ רגיש - שלא מסוגל לראות שחבר פוגע בחבר אחר, או לא מצליח בלימודים (וכמובן מייד עוזר לו, אלי היה מוצלח מאוד בלימודים) - פשוט שאל אותה באופן
ענייני ופרקטי - "אז מה זה אומר לגבי?" או בעצם - איך ממשיכים הלאה? מה השלב הבא? איך מתקדמים ופוסחים על המכשול הזה?

ואכן, הצפי מההיבט הרפואי היה שאלי יחזור ללמוד תוך חודשים אחדים, לולא אותה בדיקה גורלית.

טוב, אם אזכר בעוד דברים בלי נדר אכתוב כאן, ובינתיים - לילה טוב, אלי.

נערך על-ידי RoarDialga
הוספת מידע וסיפור על אלי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.