עבור לתוכן
  • צור חשבון
ג'יראצ'י

שדו זרניאס

שדו זרניאס  

6 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

• בעד, הסבר
      4
    • נגד, הסבר
      2

Recommended Posts

שם במשחק: Eclipse

ההסבר על ההצעה: ההצעה שלי היא להוסיף פוקימון שדו חדש (למי שלא יודע סידרת שדו מתבססת על סוג אופל + הסוג המרכזי של הפוקימון הנבחר). הפוקימון שאני מעוניין להכניס לסדרת שדו הוא שדו זרניאס הסוג שלו יהיה אופל ופייה בנוסף שדו זרניאס יהיה בעל המתקפות הרגילות של סידרת שדו + מתקפות הפייה (לא רק של זרניאס). פייה הוא אחד הסוגים החזקים ביותר אך בעל חיסרון גדול, המתקפות חלשות מאוד, מלבד מגירנה שהיא בעלת מתקפה פייה 140 מיוחדת וזאת אחת המתקפות שלדעתי צריכה להיות לשדו זרניאס (על המתקפות האחרות אני לא שם דגש כי גם ככה לסדרת שדו יש אופל 145, רוח 135 דרקון, רגיל וכו...)

הצעה: להוסיף את הפוקימון שדו זרניאס לליגה בצורה חזקה ומשופרת מזרניאס, מגירנה (ארכאוס לא נחשב בגלל השינוי סוג שלו ונכון לכרגע הוא אבן) ויש לכך הרבה מאוד יתרונות.

כיצד אני חושב שההצעה הזו תתרום למשחק:

1. ישנו פוקימון 1 חזק מאוד עם חולשה לסוג אחד בלבד, האנטד דארקראי, לפוקימון האנטד דארקראי יש חולשה אחת בלבד, פייה אך הפוקימונים היחידים שמאמנים מסוג פייה לא מספיק חזקים לנצח אותו בגלל המתקפות החלשות ובגלל שלהאנטד יש מתקפת רוח 155 כוח שהיא גם בעלת סטאב שמשפיע רגיל על זרניאס\ מגירנה ובגלל מתקפה זו יש סיכוי שהאנטד יצליח לנצח את הפוקימון שטוב עליו. קיים הפוקימון אנגל זוראו עם הסוג פייה ואופל אך זה נכחד ולא לכולם יש תקציב לקנות אותו או בכלל מוכרים אותו בליגה.

2. איזון נכחדים ואגדיים נוספים (האנטד היה רק דוגמה כמובן שיש עוד הרבה שצריכים מחלישים).

3. תוספת מעניינת למשחק וכמובן לדעתי אישית תכניס מרץ לכולם לחפש אותו ולאמן אותו.

4. פוקימון זה יהיה תוספת של "אגדי שימושי" ולא כמו הרבה אגדיים בליגה שלא שימושיים בגלל הביס או סוגים דומים ויש כבר פוקימון טוב יותר.

5. תעלה את שווי האגדיים והנכחדים בליגה.

6. פוקימון שיעזור במסע הגדול בשלבים גבוהים.

מקור: כמו שניתן לראות בעבר הצעתי הצעה דומה לזו אך הפעם התמקדתי בפוקימון ספציפי שלדעתי הליגה הכי צריכה כרגע המקור- (אשכול שלי) 

נערך על-ידי ג'יראצ'י

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה למטרה בשביל שיוקל עלייך ההאנטד דארארקי בשלב המסע שלך.

נגד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת ori~ אמר:

זה למטרה בשביל שיוקל עלייך ההאנטד דארארקי בשלב המסע שלך.

נגד.

הסברתי לך בצאט שזה לא נכון, נתתי דוגמא שהאנטד דארקראי חסר מחלישים וזה מוציא את הליגה מאיזון לדעתי, כן נתתי דוגמא למסע שזה מטורף שהאנטד מנצח פוקימון שתכנית חזק עליו כמו זרניאס, ארכאוס (שהיה פייה) ומגירנה אבל זה לא בשבילי זה לכולם וכמו שגם ניתן לראות מגירנה אגדי נחמד אבל לא הרבה משתמשים וברגע שיכנס השדו כולם יאמנו גם מגירנה (פוקימון שהופך לשימושי). 

לדעתי חבל לוותר על הצעה כזו ואז שיהיה נכחד מעל כולם ואם השדו הבא בכלל יהיה רוח ואופל (יש סיכוי) לא יהיה כבר מה לעשות...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד גם מהסיבה של מושיקו וגם מכיוון שאתה מוציא אגדי בעל מתקפות של נכחד. אתה נותן לו מהלך פיה שלא שייך לא בזכות ושלא אמור להיות לו בכלל. בכללי הוצאת השדו זרניאס רק יוציא את ליגת האגדיים מאיזון, יהפוך את הזרניאס הרגיל לחסר תועלת ברוב המקרים (הרי למה לקחת מהלך פיה 95 במקום מהלך פיה 140?) בנוסף למהלך אופל בעל הסטאב שלו שמדכא את סולגלאו ככה שהוא יהיה פחות שימושי לליגה, מה שמשאיר אותו חלש רק מול סוג פיה. לדעתי לא צריך להוציא אותו בליגה צר לי

נערך על-ידי w

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד.

הרעיון צריך עוד כמה ליטושים ואז לפי דעתי יהיה ראוי להכנס לליגה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוכנסו פרטים יותר מדי ייחודיים ולא ריאלים (מתקפות פיה לא רק של זרניאס). 

אם וכאשר ייכנס אגדי שדו חדש, זה יהיה בהתחשב בכך שיהיה שוני מסוים בינו לבין שאר הסדרה.

ננעל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.