עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעד התוספת  

15 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד התוספת?

• כן, הסבר
      15
    • לא, הסבר
      0

Recommended Posts

שם במשחק: Eclipse

הסבר קצר: בטח רובכם שיחקתם בפוקימון גו, אחד המשחקים המפורסמים ביותר של פוקימון והמדוברים ביותר בין היתר. מי ששם לב יש שם אופציה מאוד נחמדה של מועדפים (זה כוכב קטן מצד ימין). אז מה למעשה עושה הכוכב? הכוכב מעלה לך את הפוקימונים שסימנת לראש הרשימה וזה לא משנה השם או הכוח הכללי הם עולים להיות ראשונים, כך אתה יכול לסמן את כל מי שאתה רוצה והם עולים להיות ראשונים וחוסכים לך הרבה זמן של חיפוש.

ההצעה: להוסיף למשחק אופציה מועדפים שאתה מסמן את הפוקימון וברגע שהוא בבית הוא עולה לראש הרשימה.

איך אני חושב שזה יעזור:

1. להרבה שחקנים יש מלא פוקימונים וזה מתפרס להרבה מאוד עמודות. לדעתי, אם שחקן מבצע קרב ליגה או רוצה למכור פוקימון הוא לא צריך לחפש אותו שעה.

2. נוחות גדולה יותר בחיפוש הפוקימון.

3. תוספת שלא מזיקה למשחק ולדעתי רק תתרום ללא חסרונות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אלה רעיון שימושי כמו השיישיות משנה רק הרבה יותר פשוט ויעיל ונוח גם לא בשביל להילחם, בעד הצעה מעולה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד הצעה מעולה. במיוחד שכרגע לא רואים ססטטים של פוקימונים שמוציאים מהבית  ואם יש לך פעמיים זה מציק 

בעד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נשמעת הצעה מעניינת.

נמתין לעוד הצבעות ותגובות, ויהיה ניתן לשלוח את האשכול אליי/לבעלים להתייחסות סופית. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון מצויין ואני כמובן בעד הצעה הזאת

נערך על-ידי גוקו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא רואה שום סיבה שדבר כזה או דומה לו, לא יכנס למשחק 

כל הכבוד 

נערך על-ידי Raziel

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד אבל הייתי לוקח את ההצעה שלך לעוד כיוון חוץ מלעשות שהאלה עם הכוכב יהיה בקדמת הבית 

הייתי עושה שיהיה אפשר לסדר את הבית לפי נפיצות (נכחדים בהתחלה ואז אגדיים וכו), לסדר שיהיה אפשר לסדר את הבית לפי הסהכ אייבי (הפוקימונים עם הכי סהכ בייס מקדימה) ולפי דורות.

מקווה שתתקבל 🙂

נערך על-ידי w

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצעה מעולה - פוקימונים מסויימים מוצאים מהבית בתדירות גבוהה והם לא תמיד נמצאים בעמוד הראשון, אופציית מועדפים תוסיף לנוחות ותחסוך מאמץ מיותר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההצעה התקבלה והתווספה לעדכונים המתוכננים

תודה על הצעתך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.