עבור לתוכן
  • צור חשבון
gilad

לייקים ודיס-לייקים

אהבתם או לא?  

3 הצבעות

1. 1. מי מסכים ומי לא

• אהבתי
      2
    • לא אהבתי
      1

Recommended Posts

שם במשחק: מיי

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=מיי

הרעיון הוא שכל אחד בליגה יוכל לעשות להודעה ששולחים בצ'אט לייק ודיס לייק, למה אני חושב שזה יעזור? כי אני חושב שזה דבר שיגרום לאנשים להבין מה חושבים על הדברים שהם אומרים וגם אפשר שאם הצוות תמיכה לא נמצאת ומישהו מקלל או אומר משהו לא לעניין אז אפשר שכמות מסויימת של דיס לייקים תמחק את ההודעה ואם יהיה ספאם בצ'אט זה ימחק אותו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

מערכת הצ'אט הינה חיצונית ואינה תומכת בפיצ'ר שתיארת, כך שההצעה אינה על הפרק. 

ננעל. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי gilad
      קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=מיי
      תיאור הרעיון:
      כשדגים בליגה אז אפשר לחשוב שמה שאתה דג אתה מקבל ואת אי ההבנה הזו קורה לדי הרבה מתחילים בליגה אז מה שחשבתי שיהיה כתוב "בובת - (השם של הפוקימון שדגו)" ואז יהיה אפשר לאסוף את כל הבובות משמע - שאם אתה תקבל את כל הבובות אתה תקבל פרס כל שהוא או תואר.
      אשמח אם מישהו שיכול לעשות בתוכנת עיצוב ביחד איתי את העיצוב הנבחר או לשלוח לי בהודעה פרטית קישור לאתר כזה/אפליקציה.
      תהינה עמוד בסרגל למעלה בצד ימין ושמו "ראשי" ושם יהיו מתחת ל"מובילים" כרטיסייה ושמה "בובות דיג - מובילים" וששם יהיו לך את ה10 עם הכי הרבה בובות וכמה יש להם את שם השחקן כמובן ולמטה יותר תהינה את אוסף הבובות שלך ושם תוכל לראות כמה מתוך כל הבובות יש לך וכמה אין, בובות הדיג באות באופן רנדולמלי כמובן עם סדר עדיפויות כלומר בהתחלה יקבלו נפוצים ואז נדירים נדירים מאוד וכו'.. ויהיה אפשר להמיר בובה שיצאה לך פעמיים או יותר בכוכבים, עם כוכבים אלה תוכל לקנות בובות דיג שאינם ברשותך במספר כוכבים הנדרש לפי נדירות וחוזקת הפוקימון שעליו מעוצבת הבובה כלומר במקום קיורם תהינה בובת קיורם ויהיה אפשר לקבל רק את הובה שנשמרת לך עד לשעת האיפוס והפוקימון שדגת בשעת האיפוס הוא שלך. הפרס ושם התואר הנבחרים והמתאימים לפי דעתי הם:
      -הפרס #1 (למקום הראשון) - 2 טבעות רנדומליות (כן כולל טבעת יהלום) דמות מיוחדת אחת מתוך שתיים שאין למציאתן בטבע  + תיבת טיטניום.
      -פרס #2 (למקום השני) - טבעת רנדומלית אחת (כן כולל יהלום), הדמות השניה לאחר שהמקום הראשון בחר +500 זהב.
      פרס #לכל מי שמאחוריהם - טבעת רנדומלית (כולל טבעת יהלום), דמות לבחירה שאפשר למצוא בטבע + 400 זהב.
      -התואר - "לדוג את כולם" - המאמן דג את כל בובות הדיג בהצלחה!
      וכמובן שכולם יתחילו בלי אף פוקימון כך שלכולם תהיה זכות ניצחון שווה ומה שצריך זה קצת מוח והתמדה.
      למה אני חושב שהרעיון טוב? - אני חושב שהרעיון טוב ויעזור לליגה בכך שהוא ימעיט בלבול התחלתי ויגרום לשחקנים רצון לדוג את כולם! (לול). 
    • על-ידי gilad
      קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=מיי
      תיאור הרעיון: 
      פעם בחודש עומד להיות יום שבו יופיעו עוד אזור על מפת הלחימה כגון : יערות גשם, קו המשווה, מדבריות טרופיים, שבהם יהיה סיכוי גבוהה יותר למציאת פוקימונים אגדיים באחוזים שונים, לדוגמה (זה לא באמת יהיה כך) ביער גשם יכול להיות פלוס 0.7 למציאת אגדיים מסוג מים ועשב ורעל ובקו המשווה יהיה פלוס 0.1 למציאת אגדיים מכל הסוגים (זוהי רק דוגמה) ,כמובן כל פוקימון יכול להיות שם כולל נדירים אגדיים נדירים מאוד נפוצים כלומר כל הסוגים מלבד נכחדים והסיכוי לפגוש אותם הוא כמו שהוא אך לאגדיים זה סיכוי מוגדל.
      למה אני חושב שהרעיון יעזור לליגה?: אני חושב שזה יעזור לליגה בכך שיעשו יותר קרבות וגם כך יהיה יותר נוח להשלים מחוזות וככה יהיה יותר למה לצפות + עוד כמה דברים שנמצאים למטה ובנוסף אני חושב שבשלב מסוים מתחיל להימאס לנסות לעשות 2000 קרבות כדי למצוא אגדי ואולי לפעמים יותר אז גם הרבה אנשים לפי דעתי יהיו מחוברים וגם יהיה יותר נוח למצוא אגדיים ובכל מקרה כשיש איוונט כמו איוונט "העננים והכנפיים" אשפר להוריד את זה לזמן שבו זה זמן האיוונט וכו'...
      הפוקימונים ברמת נדירות "אגדי" יוכלו להופיע שם בסיכוי גבוה לפי הסוגים הנבחרים, הסוגים נבחרים לפי האזור, לדוגמה ביערות הגשם יש את כל הסוגים מכיוון שהמקום הוא אזור טרופי וטוב לכל הסוגים.
      האזורים הם : יערות גשם, ארמונות קפואים, מדבריות טרופיים, ערים אבודות, אגמים נסתרים, מקדש אסור. האזורים יופיעו כל אחד לפי שוויו בין 1 ל-3 פעמים בשנה.

כמות השעות/ימים של כל אחד מהמקומות היא: 24 שעות - יום אחד.
      מקומות:
      יערות גשם - סוגים
      כל הסוגים.
      סיכוי למציאת אגדיים באזור הוא: +0.3
      ארמונות קפואים - סוגים
      לחימה, קרח, מים, על- חושי.
      סיכוי למציאת אגדיים באזור הוא: +0.7
      מדבריות טרופיים - סוגים
      אש, מים, פיה, דרקון.
      סיכוי למציאת אגדיים באזור הוא: +0.7
      ערים אבודות
      פיה, מתכת, אופל, חשמל.