עבור לתוכן
  • צור חשבון
ארמיטאג'

קושחה של נייד :)

Recommended Posts

היי קוראים לי כבשה ואני מאוד אוהב טוכנליגה אז היום הסיבר לכם מזה Firmware או בערבית קושחה

באלקטרוניקה, קושחה (קָשְׁחָה, באנגלית: Firmware) היא תוכנה המשובצת בהתקן חומרה, ומטפלת בתפקוד הרכיב. מבחינת גמישותה לשינויים, קושחה היא מצב ביניים בין תוכנה (שקל מאוד לשנותה) ובין חומרה, שלא ניתן לשנותה. קושחה היא תוכנה שצרובה פיזית על רכיב חומרה והיא אינה ניתנת לשינוי.

ברוב המקרים הקושחה של רכיב אלקטרוני שמורה בזיכרון ROM. לעיתים הקושחה שמורה בזיכרון הבזק ואז היא ניתנת לעדכון על ידי משתמש הקצה. סיבות נפוצות לעדכון קושחה הן תיקון באגים או הוספת תכונות לרכיב.

בהתקנים אלקטרוניים רבים כגון טלפונים סלולריים, נגני מוזיקה ודומיהם, קיימת קושחה המטפלת בפעילות ההתקן. רכיב ה־BIOS הנמצא במחשבים אישיים הוא התקן קושחה. מחשבי מקינטוש של חברת אפל משתמשים בקושחה פתוחה.

כן זה בקרצה : מקווה עזרתי לשאלות אפשר לפנות אלי בפרטי שמי כבשה כמו שאמרתי סלחו לי זה האשכול הראשון שלי תכותב בתגובת איפה אני צריך להתשתפר תודה 🙂 

נערך על-ידי כבשה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-28.8.2019 at 21:40 כבשה אמר:

היי קוראים לי כבשה 

שלום כבשה לי קוראים רם 

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-28.8.2019 at 21:40 כבשה אמר:

היי קוראים לי כבשה ואני מאוד אוהב טוכנליגה אז היום הסיבר לכם מזה Firmware או בערבית קושחה

באלקטרוניקה, קושחה (קָשְׁחָה, באנגלית: Firmware) היא תוכנה המשובצת בהתקן חומרה, ומטפלת בתפקוד הרכיב. מבחינת גמישותה לשינויים, קושחה היא מצב ביניים בין תוכנה (שקל מאוד לשנותה) ובין חומרה, שלא ניתן לשנותה. קושחה היא תוכנה שצרובה פיזית על רכיב חומרה והיא אינה ניתנת לשינוי.

ברוב המקרים הקושחה של רכיב אלקטרוני שמורה בזיכרון ROM. לעיתים הקושחה שמורה בזיכרון הבזק ואז היא ניתנת לעדכון על ידי משתמש הקצה. סיבות נפוצות לעדכון קושחה הן תיקון באגים או הוספת תכונות לרכיב.

בהתקנים אלקטרוניים רבים כגון טלפונים סלולריים, נגני מוזיקה ודומיהם, קיימת קושחה המטפלת בפעילות ההתקן. רכיב ה־BIOS הנמצא במחשבים אישיים הוא התקן קושחה. מחשבי מקינטוש של חברת אפל משתמשים בקושחה פתוחה.

כן זה בקרצה : מקווה עזרתי לשאלות אפשר לפנות אלי בפרטי שמי כבשה כמו שאמרתי סלחו לי זה האשכול הראשון שלי תכותב בתגובת איפה אני צריך להתשתפר תודה 🙂 

סתם עכשיו אם להיות רציני, לדעתי הסרטון שלך היה סרטון לא טוב, מכמה סיבות:

* יש לך שגיאות כתיב - על השורה הראשונה רואים את זה רושמים אסביר, לא הסיבר (זה נראלי שם של מדינה בכלל?!)

* העתקת ליטרלי את הכל מוויקיפדיה מבלי לשנות משפט אחד, שזה חוסר השקעה מצידי.

* הפוסט הוא פוסט אם להגיד בכנות פוסט לא טוב. הוא מדבר על דברים שלא מעניינים אף אחד פה, כשהעתקת את זה מהוויקיפדיה, זה בשפה שקצת הורסת לדעתי כי זה אומנם בעברית, אבל לאנשים שלא מבינים בזה, לא יודעים מזה בכלל, זה נראה כמו סינית.

תזכור - נתתי את הערות האלה כדי שתשפר בלבד! אני לא עשיתי את זה מכעס או העלבה חס וחלילה, רק כדי שתדע להבא איך כתבה/פוסט אמור להיות בנוי.

- תוכן מושך ומעניין

- שפה ראוייה ואם אפשר כמה שיותר גבוהה ונוחה לעין.

- לבנות משפטים משלך, ללא העתק מוויקיפדיה, ואם אתה לוקח מאיזשהו מקור את המידע בבקשה תרשום מתחת לפוסט או איפשהו בפוסט שלקחת את המידע ממקור המידע הזה, כמובן שאני לא מעודד להכנס לוויקיפדיה כמקור הוא לא הכי אמין בעולם.

בהצלחה בהמשך! 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו