• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

שדרוג למשימות היומיות.

משימות יומיות  

14 הצבעות

1. 1. רוצים את זה?

• כן
      12
    • לא
      2

Recommended Posts

שם: ProShot

הצעה: אני אתחיל מההתחלה:

המשימות היומיות לצערי ממש מעפנות, לא מוסיפות עניין וממש אבל ממש קלות, שלא נדבר שהפרס שם די מעפן...

בכל מקרה זה הרעיון שלי להוספת קצת אקשן למשימות היומיות שלא נראה בשום דפדפן בארץ וזה ריאליסטי.

שכל 6 הימים בשבוע יתחברו - אני אסביר: ביום הראשון הצלחת קיבלת פרס נמוך ביום השני הצלחת ברצף הפרס גודל וככה עד היום השישי שביום השישי הפרס הוא פרס שונה כל שבוע והוא אגדי או מאסטר או מה שתחליטו. 

אם עשית את היום הראשון אבל שכחת לעשות את המשימות ביום השני - הימים יתאפסו לך וככה בעצם תצטרך לחרוש כל יום כדי לקבל את התגמול של היום השישי.

בכל מקרה המשימות יהיה קצת יותר עניין מאשר לסובב גלגל לעשות 50 קרבות וכו", כל שבוע המשימות יתחלפו וכל יום הקושי יעלה.

סתם דוגמה: ביום הראשון יהיה לתפוס מג'יקארפ, סלאמנס, להלחם 50 פעם במערת הלבה ו25 פעם במים, לעשות את כל מה שיש השאר גלגל המזל וכל זה חוץ מהפוקימון היומי כי זה לדעתי קצת קשה ליום הראשון.

וככה בעצם הקושי עולה וכמות הקרבות שצריך לעשות עולה והנדירות של הפוקימונים וכמות התפיסות עולה עד שמגיעים ליום השישי שעל כל העבודה הקשה והרצף יהיה כל שבוע תגמול אחר שהנהלה תבחר או שבכללי תעשו את זה שכל שבוע ברנדומלי יבחר.

איך ההצעה תעזור: תוסיף עניין נוסף למשימות היומיות, מקוריות שלא נראת בארץ. וגם הפרס של המשימות היומיות ממש קטן כאילו 5 זהב זה כלום יש נכחדים שעולים 3000 זהב... וכמובן שזה משעמם כל פעם אותם משימות צריך קצת לגוון אתם יודעים..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני ממש בעד. בעצם זה שיש סוג של Growth לפי השקעה של משתמש פר זמן ברצף וככל שהרצף יהיה קיים הפרסים יגדלו זה מאוד נחמד. זה בעצם סוג של 'חוזה' עם המשחק להשקיע בו ותוך כדי שאתה גדל עם המשימות, המשימות גדלות איתך. לאט לאט אתה תתפתח וגם הפרסים שתקבל וכך עקומת ההתפתחות הכללית של המשחק תעלה למעלה ולא תיתקע במקום. כי בינינו - התפתחות של 5 זהב זו לא התפתחות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא להגזים עם הפרס וחוץ מזה לא נראת בארץ כל זה נלקח מהזה של הדיסקורד אבל כן 5 זהב בכללי למשימות שלא בטוח שאפשר להשלים כמו הפוקימון היומי זה לא כזה שווה לעשות הזה 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 49 דקות Killer Frost אמר:

לא להגזים עם הפרס וחוץ מזה לא נראת בארץ כל זה נלקח מהזה של הדיסקורד אבל כן 5 זהב בכללי למשימות שלא בטוח שאפשר להשלים כמו הפוקימון היומי זה לא כזה שווה לעשות הזה 

פוקקורד זה לא מהארץ זה מחול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד בענק!!!

אני חושב אפילו להוסיף לעשות יותר מ75 קרבות כי זה עלוב וזה לוקח כמה דקות

שיעלו את הפרסים וגם יגדילו את כמות הקרבות שצריך לעשות ביום (מצידי ל30K חחחחחח)

או שאפשר לעשות רמה קל למשימות יומיות ואם עברת אותם אז אתה עובר לבינוני וככה גם לקשה ואז יהיה גם מאתגר

נערך על-ידי נתנל
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים