עבור לתוכן
  • צור חשבון
Eliz

אירוויזיון 2019 - הולנד הזוכה הגדולה

Recommended Posts

נזכרתי שבאירוויזיון 15,16,17 סיקרתי פה בפורום את כל השירים בתחרות+דעתי על האירוח אז הנה נעשה משו קטן בקצרה לזכר הימים ההם:

אז הולנד ניצחה, באסה,

הפייבוריטית שלי הייתה קפריסין,

קובי שלנו במקום 4 מהסוף אבל הוא שר טוב,

האירוח היה מעולה ומנחים מעולים,

מדונה צריכה לקבל קנס על הזוועות + דגלי ישראל&פלסטין

וצריך להרחיק את איסלנד ל3 שנים לפחות על עבירה על חוקי האירוויזיון.

%D7%93%D7%92%D7%9C-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%9F-%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%95%D7%9F__w650h331q80.jpg

נקנח בתמונה של הגיבור שלי: 

0__05ce094905996f.jpg

לירן חולצה אפורה בין מאות הולנדים חח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי להולנד בהחלט מגיע לזכות.

פשוט בושה מה שאיסלנד עשו. בתוך ישראל הניפו דגלי פלסטין ולא רק שזה בניגוד לחוקי האירוויזיון להראות פוליטיקה הם עוד עושים את זה בארץ?!

מדונה זייפה הרבה בשיר שלה like a prayer ועברה על חוקי האירוויזיון שאסור להציג פוליטיקה.

חוץ מזה הכל היה טוב: ההשקעה, המנחים, המופע וההרמה של המופע שישראל עשתה בדרך מצוינת!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז בתור המומחה הבלתי מעורר של הליגה לענייני אירוויזיון אני אספר שהולנד היה הפייבוריט שלי מההתחלה, קצת חששתי שיפסלו לו את השיר בגלל שהוא ביצע את השיר הזה כבר ב2013, מה עוד יש לומר, אני מת על השיר של איסלנד, ההפקה דפקה אותם בהופעות החיות והם דפקו את ההפקה עם הדגלים, תנאי לשלוש שנים והשעיה לשנה, בנוסף לקנס כספי, הפקה מדהימה ולא צפויה המדינה הקטנה הזאת ששמה ישראל, אחלה הנחייה, מבטא מציק, מדונה צריכה להתחיל ללכת לקורסים אצל T-Pain, מה שנכון נכון.. קובי היה טוב, קללת המדינה המארחת..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-20.5.2019 at 19:06 miki אמר:

אז בתור המומחה הבלתי מעורר של הליגה לענייני אירוויזיון אני אספר שהולנד היה הפייבוריט שלי מההתחלה, קצת חששתי שיפסלו לו את השיר בגלל שהוא ביצע את השיר הזה כבר ב2013, מה עוד יש לומר, אני מת על השיר של איסלנד, ההפקה דפקה אותם בהופעות החיות והם דפקו את ההפקה עם הדגלים, תנאי לשלוש שנים והשעיה לשנה, בנוסף לקנס כספי, הפקה מדהימה ולא צפויה המדינה הקטנה הזאת ששמה ישראל, אחלה הנחייה, מבטא מציק, מדונה צריכה להתחיל ללכת לקורסים אצל T-Pain, מה שנכון נכון.. קובי היה טוב, קללת המדינה המארחת..

היי גם אני חובב אירוויזיון לא קטן 🙂

אני אהבתי את קפריסין, סן מרינו, איטליה, נורבגיה, ואוסטרליה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.