• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

דיסקורד לליגה, לוחות ארכאוס

אתם רוצים את ההצעות?  

33 הצבעות

1. 1. דיסקורד לליגה

• כן
      24
    • לא
      9
  2. 2. לוחות ארכאוס

• כן
      28
    • לא
      5

Recommended Posts

שם: ram4861

2 הצעות -

הצעה ראשונה: דיסקורד לליגה.

פירוט: למה לא פותחים דיסקורד לליגה? כאילו, שרת דיסקורד ששם רושמים את כל העדכונים, חידונים, וקודי הפתעה שיש. זה יעזור להרבה מאוד אנשים ואם צריך אני יכול לבנות אחד אני טוב בלייצר שרת דיסקורד, אבל אני בטוח שאתם יודעים או משהו כזה..

איך ההצעה תעזור: יש יותר אנשים שמשתמשים בדיסקורד מאשר בפייסבוק, וכשאתם מפרסמים בפייסבוק שיש קוד הפתעה מעט מאוד אנשים רואים את זה, אבל כשמתייגים את כולם ואומרים שיש קוד הפתעה, רוב האנשים שמשתמשים בדיסקורד (יש די הרבה) ידעו שיש עכשיו קוד הפתעה.

הצעה שניה: לוחות ארכאוס.

פירוט: פתחתי את אשכול על ההצעה הזאת לפני כמה זמן ושובל obelisk אמר לי שבגלל שהיה לו קצת הצבעות (תוך הצגת נימוקים נוספים) לא התקבל ואם אני רוצה לפתוח אשכול חדש. אז חשוב להצביע! אתן קישור לאשכול הקודם ואעשה העתק הדבק למה שרשמתי.

העתק המענה:

8c74693ff0.png

מזה לוחות ארכאוס? לוחות ארכאוס זה לוח שאתה יכול למצוא בטבע או לקנות ממשתמש אחר ומה שהוא עושה זה שאתה יכול לשנות דרכו את סוג הארכאוס שלך, במקום שיהיה את מה שיש עכשיו שאתה משנה סוג ב250 זהב והסוג משתנה לכל המשתמשים בליגה אז זה ישתנה רק לך. 

הדבר הזה נדיר בטירוף בטבע ויש 18 לוחות של 18 הסוגים זאת אומרת שאפשר למצוא 18 לוחות שונים בטבע.

במה זה יעזור: זה יוסיף לערך של ארכאוס וכמו שאמרתי זה יהיה אישי לך במקום שמישהו אחד עשיר יכול לדפוק את כל השחקנים בליגה כשהוא משנה סוג בארכאוס, רק בגלל זה הארכאוס כרגע נחשב ליחסית פח אפילו אם הבייס שלו טוב, בקיצור זה רעיון טוב שיהפוך את הליגה קרובה יותר למשחקים המקוריים.

הוספה קטנה שצריך להוסיף: כדי לדעת איזה סוג הארכאוס של היריב אז לארכאוס יהיה בצדדים קווים בצבע הסוג. אם זה אש אז קווים בצבע אדום וכו" ככה כשאתה מרגל תדע מה לשים על הארכאוס או אתה באמצע קרב תדע איזה פוקימון לשים על הארכאוס ומה לא לתקוף

latest?cb=20170308151659arceus-fire.gifאש, מוזהב ---> arceus-fire.gifarceus-fire.gif
File:Arceus-Flying XY.gifarceus-flying.gifמעופף, מוזהב ---> arceus-flying.gifarceus-flying.gif
latest?cb=20170420112135arceus-ghost.gifרוח, מוזהב ---> arceus-ghost.gifarceus-ghost.gif
latest?cb=20170308151701arceus-grass.gifדשא, מוזהב ---> arceus-grass.gifarceus-grass.gif
File:Arceus-Ground XY.gifarceus-ground.gifאדמה, מוזהב ---> arceus-ground.gifarceus-ground.gif
File:Arceus-Ice XY.gifarceus-ice.gifקרח, מוזהב ---> arceus-ice.gifarceus-ice.gif
File:Arceus-Poison XY.gifarceus-poison.gifרעל, מוזהב ---> arceus-poison.gifarceus-poison.gif
File:Arceus-Psychic XY.gifarceus-psychic.gifעל-חושי, מוזהב ---> arceus-psychic.gifarceus-psychic.gif
File:Arceus-Rock XY.gifarceus-rock.gifאבן, מוזהב ---> arceus-rock.gifarceus-rock.gif
File:Arceus-Steel XY.gifarceus-steel.gifמתכת, מוזהב ---> arceus-steel.gifarceus-steel.gif
File:Arceus-Water XY.gifarceus-water.gifמים, מוזהב ---> arceus-water.gifarceus-water.gif
File:Arceus XY.gifarceus-back.gifרגיל, מוזהב ---> arceus.gifarceus.gif
File:Arceus-Bug XY.gifarceus-bug.gifחרק, מוזהב --->arceus-bug.gifarceus-bug.gif
File:Arceus-Dark XY.gifarceus-dark.gifאופל, מוזהב ---> arceus-dark.gifarceus-dark.gif
File:Arceus-Dragon XY.gifarceus-dragon.gifדרקון, מוזהב ---> arceus-dragon.gifarceus-dragon.gif
File:Arceus-Elec XY.gifarceus-electric.gifחשמל, מוזהב ---> arceus-electric.gifarceus-electric.gif
File:Arceus-Fairy XY.gifarceus-fairy.gifפייה, מוזהב ---> arceus-fairy.gifarceus-fairy.gif
File:Arceus-Fighting XY.gifarceus-fighting.gifלחימה, מוזהב ---> arceus-fighting.gifarceus-fighting.gif

רועי (Icarus) מצא והשקיע ושם את כל הגיפים האלה שמצא באינטרנט.  אני רק עשיתי העתק הדבק להודעה שלו :S אז תודה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש דיסקורד לליגה אבל השרת לא ממש פעיל ומה בדיוק מוזיז לי ארכאוס?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההצעה של דיסקורד טובה, למרות זאת תלוי בשיקולי נוחות ועוד של ההנהלה והצוות.

אמנם שינוי סוגו של ארכאוס לכלל השחקנים משפיע על האסטרטגיה בקרבות, אך בכל מקרה מדובר בפוקימון לא מהטובים ביותר. הבייס לא מחולק בצורה יעילה, ובדרך כלל המתקפה עם בונוס הסטאב תהיה יחסית חלשה. כיום לרוב לא משתמשים בו, ולדעתי הכנסת הלוחות דווקא תכניס יותר אסטרטגיה ועניין על ידי הפיכתו של ארכאוס לפוקימון שימושי לפעמים... בעד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

\

אני בעד

לגבי הדיסקורד ברגע שפותחים שרת דיסקורד צריך גם אנשים שיעזרו למי שלא מתמצא בדיסקורד כי זה קצת יותר מסובך מהווצאפ (מבחינת איך להשתמש)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 8 months later...

בעד ענקי דיסקורד נוח בהרבה מפייסבוק, ורוב העולם משתמש בו, מטעמיי נוחות גם לשחקנים וגם להנהלה זה הרבה יותר משתלם, ויהיה יותר נוח לנהל ככה דברים

ההצעה של הארכאוס, מושלם מבחינתי, זה ממש לא פאייר שאנשים שלא יכולים להשיג נכחדים או שפשוט רוצים שישיית אגדיים ידפקו לפניי קרבות\ליגה בגלל כאלה שפשוט ישנו את סוג הארכאוס ובכך יגרמו להרבה נזק למשתתפים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 2 months later...

לא הבנתי לשנות סוג אם לוח זה עולה זהב ? והצבעים של הארכאוס מבלבלים קרח ומים זה כימעט אותו צבע אבל בסך הכל אחלה רעיון אבל אני לא יודע להישתמש בדיסקורד וגם אני לא יודע מה זה דיס קורד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים