• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

2 הצעות לליגה.

King Dice

בעד או לא?  

5 הצבעות

1. 1. הצעה ראשונה

• כן
      2
    • לא
      1
  2. 2. הצעה שני

• כן
      2
    • לא
      1

Recommended Posts

שם: ProShot

הצעה 1: לשים גיפים ישנים לפוקימונים. לדוגמה: ×ª××× × ×§×©×ר×

איך היא ההצעה תעזור: היא תעזור בכך שהיא תכניס אווירה של נוסטלגיה לליגה, לא בהכרח מה שחדש זה מה שטוב, אני אישית מעדיף את הגיפים האלה מאשר הגיפים החדשים.

הצעה שניה: מכירה פומבית

פירוט על ההצעה: מכירה פומבית הוא דף כמו מרכז ההחלפות ובדף הזה אתה שם פוקימונים/חפצים במחיר מינימלי ובמערכת זה שם סטופר לאחור נגיד שעה או חצי שעה, ומי שמציע הכי הרבה על החפץ או הפוקימון לוקח, וכמובן שיהיה אפשרות למכור ישר ולא לחכות שהסטופר יגיע ל0. 

כמובן שזה עוזר למתחילים, שיוכלו להוציא על החפצים כמה שיותר זהב וככה גם לא ירמו אותם. דוגמה: מישהו מתחיל שם טבעת חיים ב50 וזה מחיר ממש נמוך ולא שווה, ואז אני מציע עליו 70, ומישהו נוסף מעלה את המחיר שלי ומציע 90, וככה אנחנו בתחרות על הטבעת ונגיד בסופו של דבר הוא הציע 120 על הטבעת ונגמר הזמן אז הוא לקח, וככה בעצם המתחיל ששם את הטבעת ב50, מוציא על טבעת כמה שהוא רק יכול זהב.

כמובן שאפשר לעשות אותו דבר על פוקימונים.

אני יודע שיש מכרז פעם בחודש או יותר אבל זה מכרז של ההנהלה, וגם זה רק פעם אחת בחודש או יותר, ובנוסף לזה לא עושים מכירות של פוקימונים.

ולדעתי אפשר לעשות את הדף לשני סוגים: פוקימונים/חפצים, כמו שיש במרכז המסחר כסף/חפצים, אותו דבר לגבי המכירה פומבית. 

איך ההצעה תעזור: היא תעזור בכך שהיא תכניס שינוי בליגה, תעזור למתחילים להרוויח כמה שיותר זהב על חפצים/פוקימונים, תפחית רמאויות וכמובן מכירה של דברים בקלות וביעילות.

תגידו בתגובות אם אתם בעד או נגד ולמה

נערך על-ידי ram4861
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד הרעיון הראשון, טיפה נוסטלגיה וחזרה למקורות לא תזיק לאף אחד. אני פחות בעד הרעיון השני מכיוון שיכולות להתעורר כמה בעיות לגביו לדוגמא: מכירה של פוקימונים במחיר מאוד זול בשעות הבוקר המוקדמות כדי להעביר פוקימונים כמעט בחינם בין משתמשים, במידה והמוכר לא יקבל את המחיר הרצוי הוא לא בהכרח ירצה לתת את החפף. פוקימון( במידה והמכירה הפומבית לא תעבוד כמו השיטה של מרכז ההחלפות) . והסיבה העיקרית היא בגלל שישנם מספיק פלטפורמות למכירה של פוקימונים וחפצים(מרכז המסחר,מרכז ההחלפות,רשימת העברות) ולכן יהיה מיותר להכניס עוד מקום שבו ניתן למכור דברים. בקשר למניעת הצעות נמוכות: במידה ושחקן לא בטוח לגבי מחיר של חפץ/פוקימון מסויים הוא תמיד יכול לשאול שחקנים או את צוות התמיכה לגבי ערכו, לכן אין צורך בשיטה חדשה שתמנע הצעות נמוכות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חח לא הבנת כנראה, בוא אני אסביר לך בפשטות לגבי מה שאמרת בסוף, כשאתה מוצא טבעת ומישהו מציע לך בפרטי הצעה ואתה מוכר לו זה לא אותו דבר כמו שאתה אומר בצ'אט שיציעו על הטבעת נכון? כי כשכמה אנשים מציעים על טבעת באותו מקום המחיר עולה בהרבה ממה שהוא אמור לעלות. זה בעיקר אמור לעזור למתחילים בכללי אני לא ממש מעודד מרכז החלפות לדעתי זה דרך מיושנת להחלפת פוקימונים.

נערך על-ידי ram4861
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד הראשון זה סתם מוזר וזה יותר מדי יהיה כמו הסגנון של המקוריים הישנים שזה סתם מעפן והשני בעד 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד שני הרעיונות יכול להוסיף המון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

omg איזה נוסטלגיה של הגיפים אני זוכר היה לי בעיה עם השימין והסקי כי היה נקודות וכול זה בעד עצום על שניהם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חלקנו כולל אני רואים בגיפים הישנים נוסטלגיה, לא פחות אחרים מעדיפים את החדשים... תמיד אפשר לחזור ולהתרפק על העבר בדרכים אחרות, בעד להשאיר את הקיים.

ההצעה השניה בהחלט תייעל את המסחר בליגה. למעוניינים לקנות דברים תהיה דרך נגישה ונוחה למצוא אותם יותר מתמיד, כי המוכרים ישמחו להרוויח הרבה במאמץ מינימלי - במקום משא ומתן מעייף לשני הצדדים. בנוסף, כיום לפעמים שחקנים לא מחוברים בזמן מכירת חפץ/פוקימון ועל כן יפספסו הזדמנות להשיג את מבוקשם, דבר הפוגע בהם וגם במוכר. השוק יגדל וינוע כששחקנים יבינו שאפשר לעשות הכל רק בהרבה יותר פשוט ומועיל... להביא קונים רבים אליך, ולא לרדוף אחריהם בתקווה למצוא אחדים 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים